Ow jah, dat snap ik welquote:Merisse zei als laatste:
Tex, ik had gehoopt/gedacht dat anderen niet zo snel op deze namen zouden komen. Ik heb namelijk zelf een 13 in een dozijn naam en heb vroeger in de klas gezeten met 2 andere meisjes met dezelfde naam, de juf ging ons toen nummeren Ik heb me heilig voor genomen een evt. kind een originele naam te geven, niet in de top zoveel voorkomend maar ook niet exotisch of moeilijk. Vandaar.
Ik denk dat wij dezelfde godsdienstleraar gehad hebben!quote:op woensdag 15 december 2004 @ 13:28 schreef miss_dynastie in het vorige topic:
Het oudste zoontje van mijn vroegere godsdienstleraar heet Boaz.
Zou heel goed kunnen ja, echt grappigquote:Op woensdag 15 december 2004 23:21 schreef Reese het volgende:
[..]
Ik denk dat wij dezelfde godsdienstleraar gehad hebben!![]()
In 1999. VWO. Heb twee jaar op Brugschool 'Zuid' gebivakkeerd, en de laatste vier jaar op het hoofgebouw.quote:Op woensdag 15 december 2004 23:31 schreef miss_dynastie het volgende:
Zou heel goed kunnen ja, echt grappig
In welk jaar ben jij geslaagd?
Meneer van Keulenquote:Op woensdag 15 december 2004 23:37 schreef Reese het volgende:
[..]
In 1999. VWO. Heb twee jaar op Brugschool 'Zuid' gebivakkeerd, en de laatste vier jaar op het hoofgebouw.
ik ben even verhuisd naar het Speeltuin Schoolpleinbankje: Het Speeltuinbankje 178quote:Op woensdag 15 december 2004 23:38 schreef miss_dynastie het volgende:
iets
Morgan stond ook op mijn 'lijstje', net zoals Reese, Dakota en Seven. Brittany vond ik ook een mooie naam, tot Britney S haar neus liet zienquote:Op donderdag 16 december 2004 00:34 schreef Bar_en_Mar het volgende:
zo blijf ik Morgan zo een leuke naam vinden en een van mijn nichtjes heet Chloé jongens namen waren hier een criem, Steijn vind ik mooi,sven blijf ik mooi vinden Jelmer,jesper,mulan,Sil
dit was ik dus niet hequote:Martineke - woensdag 15 december 2004 @ 08:36
Deh is ook, Kek maar!
Robbie is een mooie naam
Nou moet ik eerlijk zeggen dat ik ook wel even zat te kijken toen ik die post las.quote:Op donderdag 16 december 2004 11:34 schreef Martineke het volgende:
[..]
dit was ik dus niet hevriendlief heet zelf robbie en heeft dit dus geschreven!!!
Borre en de nachtzwarte kat!quote:Op donderdag 16 december 2004 12:19 schreef Spindizzy het volgende:
Bor... Waar ken ik die naam van? Komt het uit een kinderserie ofzo?
Ja, die vind ik erg leuk, maar daar vindt Remco weer niets aan...quote:Op woensdag 15 december 2004 23:01 schreef Rewimo het volgende:
Mel, wat denk je van Joran of Joram, of Tibor?
Dat lijkt me dan meer iets voor jullie toekomstige spruitquote:Op donderdag 16 december 2004 15:13 schreef Spindizzy het volgende:
Kaleb betekent toch: Kijk, een hond?
Timo, Timon, Tijmen, Sijmen vind ik wel leuke namen, vanavond weer even doornemen met Remco...quote:Op donderdag 16 december 2004 13:19 schreef moussy het volgende:
Ronan, Dani, Marvin, Marijn, Jurre, Joep, Björn, Justin, Timo, Boyd
Tja, ik geloof niet dat ik erg gelukkig ben met Angie. Ik heb het niet zo op Engelse namen. Ik woon in Nederland, krijg (hoop ik) Nederlandse kinderen, dus wil ik ook Nederlandse namen. Als een Nederlandse naam makkelijk uitgesproken kan worden in het Engels is dat natuurlijk wel weer mooi meegenomen...quote:Op woensdag 15 december 2004 18:39 schreef MevrouwKoRn het volgende:
Wat leuk!! Ik had ook al een geweldige naam voor een jongen, ook van iemand uit een band, maar daar wou mn vriend niks van weten
maar " Mick" vond ie weer wel leuk, dus die houden we in gedachten voor over een paar jaartjes.
Betrouwbaar, stoer... dat klinkt nog niet zo gek toch?quote:
Vandaar mijn uitleg.quote:Op donderdag 16 december 2004 15:13 schreef Spindizzy het volgende:
Kaleb betekent toch: Kijk, een hond?
Ahaaaa, ik snapquote:Op donderdag 16 december 2004 18:33 schreef poemojn het volgende:
Vandaar mijn uitleg.
Ik vond de betekenis van Kaleb primamaar die smiley sloeg terug op Spindizzy.. was misschien niet helemaal duidelijk.
Maak er anders een combi van, Stijnquote:Op donderdag 16 december 2004 15:19 schreef melonovy het volgende:
Nu heb ik echt niet zo veel exvriendjes, maar jullie weten ze wel op te noemen...
[..]
Timo, Timon, Tijmen, Sijmen vind ik wel leuke namen, vanavond weer even doornemen met Remco...
hond, dusquote:Op donderdag 16 december 2004 18:46 schreef poemojn het volgende:
Verder nog 'the devoted one'. Bron.
Poemojn, misschien moet je even de naam en het adres wegwerkenquote:Op donderdag 16 december 2004 22:08 schreef poemojn het volgende:
En als je je zoontje Mozes noemt neem je dit kaartje om helemaal in de stijl te blijven.Mozes=uit het water genomen
Een oud-oud-oud collega wilde haar tweeling Tim en Tom wilde noemen. In het ziekenhuis (na de geboorte) hebben ze dit afgeraden en toen is het Tom en Dennis geworden.quote:Op donderdag 16 december 2004 22:40 schreef miss_dynastie het volgende:
Poemojn, wat een grappige kaartjes in die link van jou
Maaruh... kan me niet voorstellen dat er iemand is die zijn tweeling Kim en Jim gaat noemen
Kijk ook maar eens goed naar de geboortedatum!quote:Op donderdag 16 december 2004 22:42 schreef poemojn het volgende:Rewimo, volgens mij is dat adres fictief. Ik heb rechtstreeks naar de site van de fabrikant gelinkt.
quote:Op donderdag 16 december 2004 07:34 schreef Diesz het volgende:
Morgan stond ook op mijn 'lijstje', net zoals Reese , Dakota en Seven. Brittany vond ik ook een mooie naam, tot Britney S haar neus liet zien, lijkt me te veel op elkaar!
O dat had ik dus even niet in de gaten, dacht dat het van een kennis was of zoietsquote:Op donderdag 16 december 2004 22:42 schreef poemojn het volgende:Rewimo, volgens mij is dat adres fictief. Ik heb rechtstreeks naar de site van de fabrikant gelinkt.
Op mijn oude afdeling werd ooit een tweeling geboren die Michel en Michelle genoemd werden.quote:Op donderdag 16 december 2004 23:02 schreef E.T. het volgende:
[..]
Een oud-oud-oud collega wilde haar tweeling Tim en Tom wilde noemen. In het ziekenhuis (na de geboorte) hebben ze dit afgeraden en toen is het Tom en Dennis geworden.
Dus van de combi Kim en Jim kijk ik ook niet raar op..
Waarschijnlijk zijn er meer Disney fan's. Tenzij ze in de buurt van Den haag wonenquote:Op vrijdag 17 december 2004 09:21 schreef CarOnline het volgende:
Jaaa dat van die drieling zou ik nooit geloven, maar ik heb het zelf zien staan in het Meerlingen Magazine. Vreselijk toch
En Disney voor een meisje ken ik ookToevallig zeg!
quote:
Nee, dat is op zich waar, maar als tweeling ben je vaak toch meer een eenheid dan wanneer er een paar jaar tussenzit... voor de buitenwereld bedoel ik danquote:Op vrijdag 17 december 2004 10:00 schreef jessie het volgende:
Ik vind het altijd maar een dom gedoe dat een naam moet passen bij die van een broertje of zusje. Die namen zie je alleen maar samen op te geboortekaartje of op kerstkaartenstaan. Als je zegt hoe je heet zeg je er toch niet achteraan hoe je broertje of zusje heet
Nee? Oh, ik vind het helemaal nietsquote:Op vrijdag 17 december 2004 11:16 schreef bixister het volgende:
ik vind Tim en Tom niet voor schut overigens hoor. alleen wat tekenfilm-achtig.
genoeg lijstjes hebben hier de revue gepasseerdquote:Op vrijdag 17 december 2004 11:48 schreef miss_dynastie het volgende:
Martineke, hebben jullie het al met lijstjes geprobeerd? Dus hij een lijstje, jij een lijstje, en dan strepen en kijken of je een gezamenlijk lijstje kunt krijgen? Stel dat je twee of drie namen overhoudt, dan kun je altijd als het kindje er is nog beslissen....
Dat kun je dan weer ondervangen door ze allebei een tweede naam te geven met een andere letter. Wij hebben thuis twee J's en twee S-en, en daar hebben we nog nooit problemen mee gehad, omdat ze dus andere initialen hebbenquote:Op vrijdag 17 december 2004 12:14 schreef Quinny het volgende:
Ik zou zelf nooit mijn kinderen dezelfde voorletter geven. Met het idee om later ruzie te voorkomen als de een de post van de ander heeft open gemaakt
Hoe bedoel je 'mag niet'?quote:Op vrijdag 17 december 2004 12:20 schreef beefcake het volgende:
Als je twee (of meer natuurlijk) jongens of twee meisjes hebt, mag je ze niet eens dezelfde initialen geven. Hetzelfde geldt voor vader-zoon en moeder-dochter. Wij moesten Dylan een tweede naam geven (maar dat was niet erg, want dat wilde ik zelf al graag), omdat mijn vriend Dennis heet en geen tweede naam heeft.
Ik heb het ergens gelezen! Ik ben aan het zoeken waar. Het kan ook zijn dat ze moeilijk kúnnen doen bij aangifte bij de burgerlijke stand, dat weet ik niet meer. Ik ga even zoeken!quote:Op vrijdag 17 december 2004 12:22 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Hoe bedoel je 'mag niet'?
Mijn moeder en ik hebben allebei dezelfde voornaam en geen van tweeën een tweede naam
Mja, bij ons kan het wel, maar dat komt misschien ook omdat mijn vader over het algemeen post van andere bedrijven/instanties/enzovoort krijgt dan mijn broer, en mijn andere broer krijgt weer andere post dan mijn zus...quote:Op vrijdag 17 december 2004 12:28 schreef melonovy het volgende:
En het is ook echt niet zo dat je het probleem oplost met een 2e naam, mijn vader's en mijn zusje's naam beginnen beide met een R, mijn zusje heeft nog een 2e naam, maar er komt erg veel post binnen op alleen R. achternaam. Zonder 2e initiaal, of zonder meneer of mevrouw ervoor...
quote:Op vrijdag 17 december 2004 12:36 schreef beefcake het volgende:
Ik kan het niet vinden...
Misschien heb ik het wel verzonnen om er bij ShaoliN een tweede naam doorheen te krijgen en ben ik er zelf in gaan geloven
Bronquote:Het kan verwarrend zijn als kinderen binnen één gezin dezelfde initialen hebben. Vooral bij meerlingen die ook dezelfde geboortedatum hebben, is de kans op verwarring groot. Om vergissingen bij bijvoorbeeld verzekeringsmaatschappijen of banken te voorkomen, kun je beter verschillende beginletters kiezen een tweede naam met verschillende beginletters.
Heeeeeeee, die Sasha ken ik! Sasha H. toch?????quote:Op vrijdag 17 december 2004 12:06 schreef beefcake het volgende:
In Hilversum had ik trouwens een buurjongen en -meisje die Sacha en Macha heetten
Dat zou best kunnen! Ik was acht toen ik er weg ging, dus ik weet het niet meer! Was wel Hilversumse Meent trouwens hoor! Volgens mij hadden ze rood haar.quote:Op vrijdag 17 december 2004 13:28 schreef snoopy het volgende:
[..]
Heeeeeeee, die Sasha ken ik! Sasha H. toch?????![]()
Mwah, hier thuis worden de namen van ons vieren anders toch vrij vaak achter elkaar genoemd. En tja, daar zit één naam tussen die er niet bij past, waardoor het weleens een opmerking trekt. We hebben 3 puur Nederlandse namen, 3 of 4 lettergrepen, eindigend op een e, en dan één Engelse naam van twee lettergrepen en eindigend op een y. Dat klinkt toch vrij vreemd, het is me al meer dan eens gevraagd of het betreffende zusje niet toevallig anders heet, en dit een koosnaampje is.quote:Op vrijdag 17 december 2004 10:00 schreef jessie het volgende:
Ik vind het altijd maar een dom gedoe dat een naam moet passen bij die van een broertje of zusje. Die namen zie je alleen maar samen op te geboortekaartje of op kerstkaartenstaan. Als je zegt hoe je heet zeg je er toch niet achteraan hoe je broertje of zusje heet
quote:Op vrijdag 17 december 2004 14:54 schreef coolbabe het volgende:
Ik ken twee broertjes die Frank en Stein heten
Toen ik nog in de gevangenis werkte kregen we dus een 2ling binnen. Ze hadden allebei 2 voornamen die de ander dan omgedraaid had. (b.v. boris bas en de ander bas boris). Als eerste ga je af op de naam, dan op geboortedatum en daarna was het aan ons om ze uit elkaar te houden, de goeie formulieren in de goeie dossiers te doen en dat is een verschrikkelijk uitzoek werkje. Dus mijn advies doe het niet, want alle instanties raken behoorlijk in de warquote:Op vrijdag 17 december 2004 13:19 schreef beefcake het volgende:
[..]
Bron
Het mag dus wel gewoon. Ik heb gewoon weer eens verkeerd gelezen
Dat zou dan ook voor broers en zussen moeten gelden, omdat je als kind nooit meneer of mevrouw voor de initialen hebt staan. Mijn broer en ik hebben ook dezelfde initialen en dat is ook regelmatig mis gegaan met de post.quote:Op vrijdag 17 december 2004 12:20 schreef beefcake het volgende:
Als je twee (of meer natuurlijk) jongens of twee meisjes hebt, mag je ze niet eens dezelfde initialen geven. Hetzelfde geldt voor vader-zoon en moeder-dochter. Wij moesten Dylan een tweede naam geven (maar dat was niet erg, want dat wilde ik zelf al graag), omdat mijn vriend Dennis heet en geen tweede naam heeft.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |