ja, je moet naar de kachelwinkel, dan moet er zo'n dude dat ding neer komen zetten, mijn schoorsteen verbouwen..quote:Op dinsdag 14 december 2004 15:35 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
moet je shoppen voor een verwarming dan?
je kan overigens ook je huis in de fik steken. is ook lekker warm![]()
geen centrale verwarming? das erg makkelijk hoorquote:Op dinsdag 14 december 2004 16:06 schreef VeerMans het volgende:
[..]
ja, je moet naar de kachelwinkel, dan moet er zo'n dude dat ding neer komen zetten, mijn schoorsteen verbouwen..
Dat hebben ze dus niet in vooroorlogse pandenquote:Op dinsdag 14 december 2004 16:19 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
geen centrale verwarming? das erg makkelijk hoor
niks moet alles mag..quote:Op dinsdag 14 december 2004 16:23 schreef SHERMAN het volgende:
ik moet mijn website updaten maar ik heb geen zin
sla me is hard
moet wel, want er zitten allemaal kindjes te wachten op de voetbal uitslagenquote:Op dinsdag 14 december 2004 16:25 schreef mschol het volgende:
[..]
niks moet alles mag..
* mschol] slaps SHERMAN in the face [afbeelding
is dat je goedste nederlands??quote:Op dinsdag 14 december 2004 16:48 schreef BlueCurl het volgende:
Maar alles versiert is wel gezellig!
Een verkapt "kijk mij in mijn mooie grachtenpand wonen" postquote:Op dinsdag 14 december 2004 16:23 schreef VeerMans het volgende:
[..]
Dat hebben ze dus niet in vooroorlogse panden
Het lijkt de slowchat welquote:Op dinsdag 14 december 2004 16:48 schreef BlueCurl het volgende:
doen alsof je aardig bent tegen iedereen
ik val hier ook ver in slaapquote:Op dinsdag 14 december 2004 15:34 schreef BlueCurl het volgende:
... want ik donder nu al in slaap)
maar dan zit je voor de rest van de winter in de kouquote:Op dinsdag 14 december 2004 15:35 schreef BlueCurl het volgende:
[..]
je kan overigens ook je huis in de fik steken. is ook lekker warm![]()
zelfpijniging, het is maar hoe je het wiltquote:
Af en toe voel ik me een zeikstraal als het om Nederlands gaatquote:Op dinsdag 14 december 2004 17:36 schreef Jump het volgende:
Pokkesaaie lessen en ze appreciëren het niet echt als je je legt te slapen tijdens de lessen
whaaaaaa..quote:Op dinsdag 14 december 2004 20:09 schreef VeerMans het volgende:
Goedeavond
t was warcraft 3quote:Op dinsdag 14 december 2004 20:22 schreef SHERMAN het volgende:
Ja maar het is leuker om het te horen zeg maar![]()
Welke game?
Ze gaan ervan uit dat je koelkast, wasmachine ed in de utility-room zet. En tsja, iedere slaapkamer een eigen badkamer is heel gewoon in de VSquote:Op dinsdag 14 december 2004 20:55 schreef Renesite het volgende:
Keuken is niet veel zoeps nee, kan je een erg klein hoek ding in doen, 2 slaapkamers, TWEE??? badkamers? ik had 1 eruit getikt en een keuken er van gemaakt... verder wel oké![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |