Hahaha thanx
![]()
ozzietukker
maar oke me ouders hadden dus de allereerste vlucht van schiphol naar bangkok met phuketair was 23 maart ofzo en aangezien ik op schiphol werk heb ik ze dus ff naar hun vliegtuig gebracht en zag tot mijn grote verbazing (wat ik dus ook op video heb opgenomen) een enorme deuk boven de rechterachtervleugel van denk wel 2 bij 2 meter. Niet normaal was dat dus meteen info opgevraagd en volgens hun was het zo dat er al een inspectie had gekeken maar dat ie gekeurd was. Oef ik blij want tja toch me ouders......Enfin ouders net opgestegen, terug naar me werkplaats kom ik er via via achter dat er nooit een inspectie heeft plaats gevonden en schrokken ze van mijn ontdekking waardoor het vliegtuig bij aankomst in BKK meteen aan de grond moest blijven voor reparatie en onderhoud en keuring.
Oke en toen de terugreis 2 weken later, mijn ouders belde nog met air phuket en kregen te horen dat alles op tijd was, zij naar het vliegveld toe, krijgen ze 1 uur van te voren om 2200 lokale tijd ofzo dat hun vlucht gecancelled was omdat er te weinig passagiers mee terug vlogen en dus om die reden niet mocht vliegen (wisten ze dit echt maar 1 uur van te voren :S:S:S:S) Nee dit wisten ze (na van mijn kant verder onderzoek pas) een dag of 4/5. Dan kunnen ze je natuurlijk overboeken op andere vluchten maar laat Phuket Air nou maar 20 passagiers met eva air en 20 passagiers met china airlines willen overboeken want meer plek waser volgens hun niet.
Dus aangezien ik in de reiswereld heb gewerkt en weet hoe het werkt heb ik dus weer rondgebeld en wat bleek:
Eva Air en China Air hadden beide totaal 247 plaatsen over en hebben die ook aangeboden aan phuket air omdat ze een samenwerkingsverband hebben getekend, maar phuket air weigerde zoveel plaatsen want anders zou het vliegtuig wat 2 dagen later eigenlijk op de planning stond om te cancellen wegens te weinig passagiers niet vol zitten met passagiers die nu stranden dus is dit voor hun veel rendabler om mensen goedkope hotelletjes toe te schuiven en beweren dat er geen andere mogelijkheid is.
Daarna ff mijn vader uitgelegd wat ie voor reisvergoeding kon ontvangen en hoe ik dit wist (via phuket air nederland) en ff verteld dat ie ff flink moest dreigen met schade claim, vergoeding en aders een super de luxe hotel voor de komende dagen (want hebben in die 2 weken vakantie in hotels gezeten die niet voor minder dan 5* de deur uitgingen) Aangezien ze (air phuket) de bui al zagen hangen en doorhadden dat me vader er meer van wist dan zij dachten hadden ze toch plotseling nog toevallig 2 plaatsen over voor me ouders. En zo vlogen zij met 30 minuten vertraging in een half vol toestel met eva air terug naar nederland.
Ben daarom blij dat ik wat kennis had over de vliegwereld want anders zit je toch echt met de shit :S