Mja volgens mij moet je dat niet letterlijk zien. Meer als een soort dag des oordeels.quote:Op woensdag 8 december 2004 01:41 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
De Christenen zeggen, dat de "armageddon" plaatsvindt, wanneer de dagen nog maar half zo lang zijn.
quote:Wetenschappers hebben bevestigd, dat de dagen "korter" worden, de dagen lijken sinds 1987 korter te worden.. er speelt zich meer af, binnen kortere tijd.
wetenschappers zeggen, dat als de tijd op een bepaalde snelheid gaat.. wij ons in de 4e dimensie zullen bevinden..
Dit mag je toch echt even toelichten als je wilt, liefst met wetenschappelijk onderzoek...quote:Op woensdag 8 december 2004 01:41 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
Wetenschappers hebben bevestigd, dat de dagen "korter" worden, de dagen lijken sinds 1987 korter te worden.. er speelt zich meer af, binnen kortere tijd.
wetenschappers zeggen, dat als de tijd op een bepaalde snelheid gaat.. wij ons in de 4e dimensie zullen bevinden..
quote:Op woensdag 8 december 2004 06:49 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Dit mag je toch echt even toelichten als je wilt, liefst met wetenschappelijk onderzoek...
Het laatste wat ik gehoord heb is dat de omlooptijd van de aarde en de draaisnelheid juist afneemt, resulterend in langere dagen en langere jaren..
en wat is dit nou voor nietszeggende bewering?quote:wetenschappers zeggen, dat als de tijd op een bepaalde snelheid gaat.. wij ons in de 4e dimensie zullen bevinden..
Daar was ook al een apart topic over: Een etmaal duurt nog maar 13 uur?quote:Op woensdag 8 december 2004 08:08 schreef nikao het volgende:
en wat is dit nou voor nietszeggende bewering?
tijd op een bepaalde snelheid gaat.. wtf bedoel je daarmee>?
dat weet ik..maar daar kwam niks zinnigs naar boven..quote:Op woensdag 8 december 2004 10:38 schreef CrackerJack het volgende:
[..]
Daar was ook al een apart topic over: Een etmaal duurt nog maar 13 uur?
Surequote:Op woensdag 8 december 2004 01:41 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
De meest vreemde theorie, van de New Born Christians, is dat de Chitauli al op aarde bezig zijn, en dat de illuminati onze hersenen manipuleren dmv lage frequentie signalen, vanuit zendmasten.
Zij zeggen dat de overname door "voor hun satan" zal plaatsvinden in Jeruzalem.. en dat de gecombineerde regeringen, van Amerika en Israel.. al een pact hebben met deze Chitauli, om 75% van de wereld weg te geven, en 25% voor de mensen.
En raad eens wat die 25% is? Juist, Amerika.
in the mind of a believer, anything is possible....quote:
het leuke is dat google op illuminatie wel goeie hits heeft en op die ander niet het is wel een leuke manier om jezelf bezig te houden die mythen en sagenquote:Op woensdag 8 december 2004 11:09 schreef The_stranger het volgende:
[..]
in the mind of a believer, anything is possible....
Alleen jammer dat er 0.0% bewijs is, zelfs geen vage aanwijzing, alleen maar verhalen en theorieën....Als de "aliens", welk ras dan ook, al zolang bezig zijn, hebben ze nog niet zoveel voor elkaar, zoals al in de OP staat, maar moet, er van uitgaande dat ze niet het eeuwige leven hebben, er vast wel een lijk of twee te vinden zijn
En kom niet weer met het verhaal aan dat iedereen met grote oorlellen een alienhybride is...
Of iedereen met grote oorlellen, een hybride is, lijkt me erg stug..quote:Op woensdag 8 december 2004 11:09 schreef The_stranger het volgende:
[..]
in the mind of a believer, anything is possible....
Alleen jammer dat er 0.0% bewijs is, zelfs geen vage aanwijzing, alleen maar verhalen en theorieën....Als de "aliens", welk ras dan ook, al zolang bezig zijn, hebben ze nog niet zoveel voor elkaar, zoals al in de OP staat, maar moet, er van uitgaande dat ze niet het eeuwige leven hebben, er vast wel een lijk of twee te vinden zijn
En kom niet weer met het verhaal aan dat iedereen met grote oorlellen een alienhybride is...
Inderdaad hey, hoe weet je dit, behalve van klunzige geocities-sites?quote:Op woensdag 8 december 2004 17:41 schreef Baklap het volgende:
Nemen jullie jezelf nog serieus btw?
ja, maar jou niet.. het lijkt me verschrikkelijk, te leven met de suggestie dat de wereld plat is.quote:Op woensdag 8 december 2004 17:41 schreef Baklap het volgende:
Nemen jullie jezelf nog serieus btw?
Van dingen, die veel harder bevestigd zijn, dan wat jij leert over Columbus en Erik de Rode.quote:Op woensdag 8 december 2004 17:42 schreef Rasing het volgende:
[..]
Inderdaad hey, hoe weet je dit, behalve van klunzige geocities-sites?
Kom eens even met een goed tegen-argument, behalve dan het argument dat je noemt, dat jij in ieder geval nog niet op de hoogte bent, van de religie waar 34% van de Amerikanen sterk aanhanger van is.quote:Op woensdag 8 december 2004 17:44 schreef Baklap het volgende:
sorry...freak!
Have you been smoking 2 much pot lately?
En waar zijn de Maya's nu, met hun superieure beschaving? Een paar honderd Spanjaarden konden dat hele rijk op de knieën dwingen.quote:Op woensdag 8 december 2004 17:45 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
[..]
Van dingen, die veel harder bevestigd zijn, dan wat jij leert over Columbus en Erik de Rode.
Namelijk, duizenden jaren oude beschavingen, overal ter wereld..
Archeologische vondsten, bewezen kennis van hun over de sterren,
De meest precieze kalender van de Mayas,
Enz enz enz enz enz
Just be affraid, because the ignorant will be taken first.
Jezus knaapje, lees mijn andere topics maar even dan..quote:Op woensdag 8 december 2004 17:47 schreef Baklap het volgende:
Ik vind dat je de oude culturen nu niet genoeg credit geeft.
En juist doordat je dat niet doet en snapt, gaje rare dingen verzinnen?
Geavanceerd betekent niet geweld-dadig.quote:Op woensdag 8 december 2004 17:47 schreef Rasing het volgende:
[..]
En waar zijn de Maya's nu, met hun superieure beschaving? Een paar honderd Spanjaarden konden dat hele rijk op de knieën dwingen.
En toch is er geen bal van overgebleven dan een paar gare pyramides en een ouwe kalender. Verder is heel Midden-Amerika compleet verspaanst. Jammer, dat wel.quote:Op woensdag 8 december 2004 17:48 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
Geavanceerd betekent niet geweld-dadig.
Spanjaarden? Of Maya's?quote:Tevens waren ze maar met 144000.
Lord Pacal, de leider van de mayas, zag het getal 144000 (van Jahweh) voor zijn ogen verschijnen.quote:Op woensdag 8 december 2004 17:51 schreef Rasing het volgende:
[..]
En toch is er geen bal van overgebleven dan een paar gare pyramides en een ouwe kalender. Verder is heel Midden-Amerika compleet verspaanst. Jammer, dat wel.
[..]
Spanjaarden? Of Maya's?
Whaha kerel Darth Maul is een geschminkte acteur!quote:Op woensdag 8 december 2004 17:52 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
och heden, zo ziet een reptilian er niet uit
dat is een reptiel..
Als je echt wil weten hoe ze eruit zien, DARTH MAUL uit starwars.. zeggen de zulus;)
Heb inderdaad alleen maar onzin gezien, geen stukje over waarom het niet waar zou kunnen zijn..quote:Op woensdag 8 december 2004 17:53 schreef Baklap het volgende:
Gheghe, nu ga ik eten hoor. Ik heb genoeg onzin uitgekraamt voor vandaag.
Net als jullie trouwens.
OH MY GOD!quote:Op woensdag 8 december 2004 17:54 schreef Rasing het volgende:
[..]
Whaha kerel Darth Maul is een geschminkte acteur!
effe één dingetje... de dagen worden juist langer sinds het ontstaan van de aarde...quote:Op woensdag 8 december 2004 01:41 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
Wetenschappers hebben bevestigd, dat de dagen "korter" worden, de dagen lijken sinds 1987 korter te worden.. er speelt zich meer af, binnen kortere tijd.
wetenschappers zeggen, dat als de tijd op een bepaalde snelheid gaat.. wij ons in de 4e dimensie zullen bevinden..
Als je de oudste archeologie niet serieus neemt, of althans, minder serieus dan wat je school je vertelt over diezelde culturen.quote:Op woensdag 8 december 2004 18:06 schreef Baklap het volgende:
Nee hij doet vast alsof. Ken weinig slimmere mensen dan Rasing eigenlijk.
Maar ik heb idd niet veel om het te ontkrachten. Maar de theorieen komen zo cheap over. Behalve spreuken en vage waze shit heb ik ook nog geen duidelijk argument voor gezien.
Heb op strangers post al een reactie neergezet..quote:Op woensdag 8 december 2004 18:24 schreef nikao het volgende:
ExtremeKnowledge...please reageer niet op lui die niet inhoudelijk willen reageren.. maar op hen die dat wel doen..PLEASE antwoord eens op Phooka en The_Stranger
ik zie ut.. maar bedoelde eigenlijk zijn post daarvoor.. waarin ook hij zich afvraagt of de dagen niet juist langer wordenquote:Op woensdag 8 december 2004 18:44 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
[..]
Heb op strangers post al een reactie neergezet..
Ik zoek nu even het exacte onderzoek, van dat sneller gaan van de tijd sinds 1987.
Kan nu alleen zeggen, dat de mayas zeiden dat vanaf 1987 dit zou gebeuren, en 2012 zou eindigen. Dan zouden we in de 4e dimensie zitten.
Als je iedereen die niet hetzelfde gelooft als jij maar direct als dom wilt bestempelen, dan is de discussie snel afgelopen en kan het topic inderdaad dicht. Iets meer respect zou je sieren.quote:Op woensdag 8 december 2004 17:47 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
Ok MODS< sluit de topIc maar.. er zijn alleen maar basissschoolkinderen hier!!!
Ik vond een leuk onderzoekquote:Op woensdag 8 december 2004 18:50 schreef nikao het volgende:
[..]
ik zie ut.. maar bedoelde eigenlijk zijn post daarvoor.. waarin ook hij zich afvraagt of de dagen niet juist langer worden![]()
maar ben erg benieuwd naar je onderzoek......
kzal het eens doorlezen..quote:Op woensdag 8 december 2004 19:30 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
[..]
Ik vond een leuk onderzoek
http://www.daath.111.nl/docs/tijd.htm
Ik hoop dat er nog wat universitaire onderzoeken voor de vinden zijn, wat ik zei baseerde ik namelijk op wat ik een tijdje geleden zag staan,over bepaalde redunancy getallen.
Maar ik weet zeker, dat je je hier goed mee kan vermaken
![]()
quote:De 'Fibonacci spiraal' is zo'n geometrisch begrip dat gebruikt wordt door de hogere rijken om in dit universum vorm en proporties te scheppen, van piepkleine kristallen tot de menselijke vorm, tot hele planeten. De nautilusschelp is een goed voorbeeld. Beginnend in het nulpunt (bij Fibonacci 1-punt, dit is een 3-D spiraal! P.), wat elk willekeurig punt in de ruimte kan zijn, spiraalt het, aan de hand van een getallenreeks (1-1-2-3-5-8-11-19 etc), uit naar oneindigheid.
*sigh*quote:Op woensdag 8 december 2004 19:30 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
[..]
Ik vond een leuk onderzoek
http://www.daath.111.nl/docs/tijd.htm
Ik hoop dat er nog wat universitaire onderzoeken voor de vinden zijn, wat ik zei baseerde ik namelijk op wat ik een tijdje geleden zag staan,over bepaalde redunancy getallen.
Maar ik weet zeker, dat je je hier goed mee kan vermaken
![]()
Dat ging over mensen, die offtopic proberen te bashen, en zichzelf daarmee uber voor schut zetten..quote:Op woensdag 8 december 2004 19:04 schreef Angel_of_Dth het volgende:
[..]
Als je iedereen die niet hetzelfde gelooft als jij maar direct als dom wilt bestempelen, dan is de discussie snel afgelopen en kan het topic inderdaad dicht. Iets meer respect zou je sieren.
Daarbij vraag je ook om bewijs dat het niet waar is. Dat is in mijn ogen ongeveer hetzelfde als vragen om bewijs dat God er niet is. Elke aanwijzing daarvoor wordt door de kerk met een of ander vaag verhaaltje afgedaan. Net zoals ik in vele topics over dit soort zaken mensen de meest vergezochte aanleidingen zie posten om dit wel te geloven.
Ik vond em vet cool, over 4e dimensies, rare kristallen, invloeden, best gaaf!quote:Op woensdag 8 december 2004 19:36 schreef nikao het volgende:
[..]
kzal het eens doorlezen..
maar de text doorscannend kwam ik dit al tegen:
[..]![]()
![]()
en moet eerlijk zeggen dat ik gelijk al een stuk minder zin heb om deze tekst door te gaan lezen
Nee hoor, dat is de Combine, speel Half Life 2 maar.quote:Ok voor de duidelijkheid... Reptillians willen mensen een slaven ras maken..?
mjah..sorry maar als iemand 5 + 8 nog niet eens kan uitrekenen dan haak ik al snel af..quote:Op woensdag 8 december 2004 19:43 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
[..]
Ik vond em vet cool, over 4e dimensies, rare kristallen, invloeden, best gaaf!
Was ook even om de gemoederen tot rust te brengen, ik hoop echt dat ik zo een universitair onderzoek tegenkom.
heel leuk om de afstand van ons zonnestelsel tot het centrum van de melkweg proberen te laten samenvallen met de Precessie cyclus, maar de afstand is 27.000 lichtjaar..wat dus wat minder mooi uitkomt..quote:Arguelles stelt verder dat deze conjunctie de "synchronisatiestraal" zal activeren, die ons zal afstemmen op ontwikkelingsenergieën, komende vanuit het centrum van ons melkwegstelsel, met als gevolg uitbreiding van het planetaire bewustzijn, inclusief dat van alle bewoners, naar de 4e dimensie. De laatste keer dat dit gebeurde, 26.000 jaar geleden, vond er inderdaad een uitzaaiing van menselijke vorm en bewustzijn plaats, uitgevoerd door de Galactische Federatie van Licht, die ons waarschijnlijk ook weer zullen helpen uit de 3-D afscheiding te stappen en galactische synchronisatie te verwerven.
Ook interessant is, zoals Paul Winter op zijn website www.handpen.com aanduidt, dat ons zonnestelsel 26.000 lichtjaren van ons galactisch centrum afligt. Dit houd in dat het licht wat we nu van het centrum ontvangen 26.000 jaar geleden uitgezonden is!
quote:Weer een ander astronomisch fenomeen waar momenteel melding van wordt gemaakt is denk ik ook belangrijk. Wetenschappers beginnen het te hebben over enorme uitbarstingen van gammastraling (Gamma Ray Bursts, of GMB's). Dit zijn explosies van licht groter dan enige supernova, van buiten het melkwegstelsel. Elk van deze explosies is gelijk aan de Big Bang en er zijn er de laatste jaren duizenden van opgemerkt, de aura van Onze Aarde beïnvloedend en voedend met hun creatieve energieën.
Mijn 50 cent over Half Life 2: http://www.gamecom.nl/article/604quote:Op woensdag 8 december 2004 19:53 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
Nou dat lukt ze dan niet echt, vindt die poppetjes van de combine maar een behoorlijk slechte AI hebben.
Speth, trouwens al de easteregg ontdekt? de zombies spreken achterstevoren?
Die met die leuke beessies op hun kop.
Ja verdorie zeg, ik zoek dat onderzoek waar deze getallen in staan, een verandering van 15 naar 7,89.quote:
Een spiegel voor elke non-believer:quote:
Het feit dat er een banner van dat stomme Firefox onder staat zegt genoeg.quote:Op woensdag 8 december 2004 20:04 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
[..]
Een spiegel voor elke non-believer:
Zo kwamen jullie na 1492 op columbus over:
http://www.watbenjedan.nl
Hoe kan ik bewijzen dat reptilians niet bestaan??? Dat kan niet, je kunt hoogstens zeggen dat het gebrek aan bewijs voor het wel bestaan, de suggesties wekt dat ze dus ook niet bestaan.quote:Op woensdag 8 december 2004 23:22 schreef Ridvan het volgende:
En voor de 'non believers' hebben jullie CONTRA bewijs??
inderdaad.. je kan hoogstens bewijzen dat de argumenten van de Believers niet juist zijn.quote:Op donderdag 9 december 2004 05:22 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Hoe kan ik bewijzen dat reptilians niet bestaan??? Dat kan niet, je kunt hoogstens zeggen dat het gebrek aan bewijs voor het wel bestaan, de suggesties wekt dat ze dus ook niet bestaan.
Bewijzen dat iets niet bestaat is onmogelijk....
Ik weet niet wat je met dat stukje onsamenhangende tekst wilt bewijzen. Wat mij betreft heb je niets bewezen. Je hebt hoogstens een aantal dingen opgesomd waar geen verklaring voor is, tot op heden, en die gebruik jij om iets te verklaren.quote:Op woensdag 8 december 2004 19:40 schreef ExtremeKnowledge het volgende:
Ik hoop dat ik hiermee wat bewijs gelevert heb.
Precies...quote:En dat is met vrijwl elk 'bewijs' dat ik in dergelijke topics tegenkom het geval. Er worden best interessante en opzienbarende dingen gepost, maar de conclusie die mensen eruit trekken is altijd zover gezocht. Alsof mensen die hier posten alle realiteitszin verloren zijn, hoewel ze zelf juist zullen zeggen dat ze de enige zijn die wel realistisch zijn en alle 'non-believers' ignorant.
kom op zeg.. beetje nuanceren is toch niet zo moeilijk?quote:Op donderdag 9 december 2004 12:41 schreef UncleScorp het volgende:
Ik vind het wel een beetje "flauw" om in TRU achter "voor iedereen betrouwbare bronnen" te vragen.
Kan je net zo goed vragen achter een betrouwbare site waar staat wie JFK nu echt vermoordde ...
Sommige zaken die hier besproken worden zijn nu eenmaal niet 100% bewijsbaar. Anders was het geen TRU meer, dan kwam het gewoon op het tv-journaal ...
Het wordt op den duur wel boring voor mensen die er wel es over willen praten, om steeds achter het ultieme bewijs gevraagd te worden.
Wie bewijst dat god bestaat ? Moeten daarom alle topics over god gesloten worden ?
Voor de rest is het natuurlijk makkelijk en leuk om hier wat met andermans meningen te komen lachen ... Nou, ik persoonlijk voel niet de neiging om in religieuse topics een beetje tegendraads te gaan doen ... vind ik tijdverspilling, anderen blijkbaar niet .
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |