abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 5 december 2004 @ 03:44:14 #101
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_23772799
quote:
Op zondag 5 december 2004 03:41 schreef gelly het volgende:

[..]


[..]
ja maar de aanstichters zijn de vrolijke weglopers die vrouwen als hoer uitschelden. en de feiten die ik daarvoor genoemd heb. lekker makkelijk om ineens het nieuws wel geloofwaardig te vinden als het in je straatje past.
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_23772805
quote:
Op zondag 5 december 2004 03:44 schreef zoalshetis het volgende:

[..]

ja maar de aanstichters zijn de vrolijke weglopers die vrouwen als hoer uitschelden. en de feiten die ik daarvoor genoemd heb. lekker makkelijk om ineens het nieuws wel geloof waardig te vinden als het is je straatje past.
  zondag 5 december 2004 @ 03:45:43 #103
71480 zoalshetis
eerlijk=eerlijk
pi_23772818
quote:
Op zondag 5 december 2004 03:44 schreef gelly het volgende:

[..]

wat nou?
hoofdletters kosten teveel tijd
don't avoid pain to gain pleasure
niet iedereen is iedereen
pi_23773045
quote:
Op zondag 5 december 2004 01:39 schreef milagro het volgende:

[..]

Dan moet je de cijfers die ik hier lees eens uitleggen.
[..]

Als de meerderheid vd daders allochtoon is, en de meerderheid vd slachtoffers autochtoon, hoe zit het dan?
Geen flauw idee, maar het heeft in de meeste gevallen niks te maken met het zien van het meisje als 'hoer' of iets dergelijks. Het gaat namelijk bij de meerderheid van de daders niet om jongens die op die manier denken. Ze hebben wel een verziekte visie op sex, maar dat komt uit een andere oorzaak. En zoals ik al zei blijkt uit de cijfers dat er meer antillianen en surinamers als dader zijn dan jouw 'doelgroep'.

Vanavond in het vraaggesprek met een van de onderzoekers kwam wel een wereld naar voren die je je nauwelijks kunt voorstellen. Heel kort door de bocht genomen komt het erop neer dat de ene groep van zwakbegaafden misbruik maakt van de andere groep van zwakbegaafden. Anders kan ik echt niet bevatten dat een meisje pas na 20 groepsverkrachtingen op het idee komt dat het niet zo slim is om met een bepaalde groep jongens om te gaan. Of dat ze gewoon gezellig na afloop met de verkrachters een patatje gaan eten.
pi_23773190
quote:
Op zondag 5 december 2004 04:05 schreef HiZ het volgende:

[..]

Geen flauw idee, maar het heeft in de meeste gevallen niks te maken met het zien van het meisje als 'hoer' of iets dergelijks. Het gaat namelijk bij de meerderheid van de daders niet om jongens die op die manier denken. Ze hebben wel een verziekte visie op sex, maar dat komt uit een andere oorzaak. En zoals ik al zei blijkt uit de cijfers dat er meer antillianen en surinamers als dader zijn dan jouw 'doelgroep'.

Vanavond in het vraaggesprek met een van de onderzoekers kwam wel een wereld naar voren die je je nauwelijks kunt voorstellen. Heel kort door de bocht genomen komt het erop neer dat de ene groep van zwakbegaafden misbruik maakt van de andere groep van zwakbegaafden. Anders kan ik echt niet bevatten dat een meisje pas na 20 groepsverkrachtingen op het idee komt dat het niet zo slim is om met een bepaalde groep jongens om te gaan. Of dat ze gewoon gezellig na afloop met de verkrachters een patatje gaan eten.
uhm Hiz... niet iedere potentiele verkrachter is als dusdanig te herkennen natuurlijk.
Veel verkrachtingen worden door bekenden gedaan.
En niet zelden was dat een bekende met wie de dame al lange tijd omging.
En dat laatste weet ik uit eigen ervaring.
Het feit dat je uit vrije wil met zo iemand meeging, ms zelfs een begin van intimiteit beleefde (maar niet verder wilde dan bijv wat boven de gordel gedoe) is vaak een reden dat er geen aangifte gedaan wordt. Ga dat maar eens uitleggen, zo denken de dames dan ms.
Ik ben ooit eens op het strand lastig gevallen door een man. Hij werd handtastelijk, ben weggelopen om me bij een echtpaar een veilig heenkomen te zoeken.
Zij zeiden me de strandpolitie te waarschuwen. Dat heb ik gedaan, en wat kreeg ik te horen?
"dan moet je ms ook niet alleen gaan zitten, jongedame" en "waarom liet je die man dan eerst naast je zitten?" (hij vroeg een vuurtje en begon een babbeltje).

Wat wel raar is als zo'n meisje na zo'n ervaring nog gezellig met de knul(len) blijft omgaan.
Ik weet niet hoe die omgang dan plaats vindt, dat het gezellig zou zijn hoor je neem ik aan vooral van de dader.
Er zijn ook vrouwen die met een zekere regelmaat door hun eigen man verkracht worden of anderszins mishandeld, en toch bij zo'n vent blijven. Angst is een slechte raadgever.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_23773222
tvp
  Moderator / Miss SHO zondag 5 december 2004 @ 04:24:33 #107
22592 crew  Ole
pi_23773233
Ik ben een half uur geleden nog bij een 'bekende" eettent binnengelopen om iemand van me af te houden..

Het feit al dat je als vrouw alleen over straat loopt schijnt al genoeg te zijn..
dan 'vraag' je erom ...
niet dus
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_23773361
quote:
Op vrijdag 3 december 2004 18:05 schreef luked45 het volgende:
Bron: NRC

Groepsverkrachting 200 maal per jaar


Door Sheila Kamerman en Rinskje Koelewijn


Minderjarige jongens plegen in groepsverband per jaar ten minste 200 groepsverkrachtingen of aanrandingen in Nederland. Dat is eenderde van alle jeugdzedenzaken die justitie jaarlijks behandelt.
Het is voor het eerst dat dit type zedendelinquenten is geïnventariseerd en onderzocht. Dat gebeurde door onderzoekers van het Nederlands Studiecentrum Criminaliteit en Rechtshandhaving in Leiden. Zij analyseerden van de groepsverkrachtingen gepleegd tussen 1993 en 2001 alleen gevallen waarbij de jeugdige daders een persoonlijkheidsonderzoek hadden ondergaan en hadden bekend of werden veroordeeld. Het ging hierbij om 24 dadergroepen, waarbij 91 daders betrokken waren.
De onderzochte groepen bestaan meestal uit vier daders, die gemiddeld veertien jaar oud zijn. Vijf daders waren nog geen twaalf. De slachtoffers zijn rond de dertien jaar.
Tweederde van de daders zijn allochtone jongens. Van de slachtoffers, altijd meisjes, is driekwart autochtoon. In veel onderzochte gevallen hadden de daders een andere etniciteit dan de slachtoffers en waren de slachtoffers, op twee gevallen na, een bekende van een of meer van de daders.
De jongens verkrachtten in wisselende groepssamenstellingen verschillende meisjes. Dezelfde wisselende groepjes maakten zich ook vaak schuldig aan berovingen, vernielingen en geweldmisdrijven.
De onderzoekers vermoeden dat het aantal groepsverkrachtingen veel hoger ligt, maar dat daarvan vaak geen aangifte wordt gedaan. Onderzoeker C. Bijleveld: ,,Er is een fenomenaal dark number.''
Ook als er wel aangifte wordt gedaan, eindigt een groot aantal zaken in vrijspraak. Jongerencoördinator Leen Verkade van de Rotterdamse politie: ,,Als zeven jongens ontkennen, of zeggen dat het meisje zelf wou, dan is er voor ons geen speld tussen te krijgen.''
Het onderzoek maakt deel uit van een groter onderzoek naar jeugdige zedendelinquenten. Onderzoekers Bijleveld en J. Hendriks: ,,Het viel ons op dat zedendelicten zo vaak in groepsverband plaatsvonden. Dat zie je alleen bij jongeren. Onze vraag was: waarom doen ze het in een groep?''
Anders dan bij berovingen of vernielingen, heeft de groep bij verkrachting vaak geen praktische functie. ,,Sterker nog: soms willen ze allemaal tegelijk en wordt het een concurrentiestrijd.'' Wel reiken ze elkaar condooms aan en houden, indien nodig, het slachtoffer vast.
De onderzoekers: ,,De belangrijkste reden om het in een groep te doen, is omdat de groep publiek is. Waarbij de een toekijkt als de ander het meisje vernedert.'' Bijleveld: ,,Het is een soort recreatie.''


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sowieso al een heel schokkend bericht, maar let eens op het laatste citaat van onderzoeker Bijleveld: ,,Het is een soort recreatie.''

En dan de daders en slachtoffers: resp. 2/3 allochtoon en 3/4 autochtoon. Wat moeten we hiervan weer denken? Ik weet wat ik denk, maar dat laat ik hier maar in het midden.
Het is echt ZO'N (*houdt handen overdreven ver uit elkaar*) artikel en jij weet dít eruit te halen:
quote:
En dan de daders en slachtoffers: resp. 2/3 allochtoon en 3/4 autochtoon.
ja sorry hoor..
"Het is misschien een druppel op de gloeiende plaat, maar het alternatief is niets doen,
en dat vind ik cynisch." - Dolf Jansen
Fotoboek
  zondag 5 december 2004 @ 09:59:45 #109
3542 Gia
User under construction
pi_23773983
quote:
Op zondag 5 december 2004 04:49 schreef Blessed het volgende:

[..]

Het is echt ZO'N (*houdt handen overdreven ver uit elkaar*) artikel en jij weet dít eruit te halen:
[..]

ja sorry hoor..
Is daar iets op tegen dat dat extra belicht wordt? Moet het soms in de doofpot?
pi_23776459
Quote uit aangehaalde artikel door Sizzler:

'Het meisje en haar familie werden na het drama niet professioneel opgevangen maar daarentegen geterroriseerd door de voornamelijk Marokkaanse daders in de leeftijd van negen (!) tot zestien jaar. Het zwakbegaafde slachtoffer en haar ouders werden op straat bedreigd, uitgescholden en geïntimideerd. Twee maanden geleden zijn zij verhuisd.

Onderzoek van De Telegraaf leert dat Stadsdeel Westerpark het vooral belangrijk vond dat de zaak 'niet verkeerd in de pers kwam', zodat de wijk, die toch al geen goede naam heeft, niet verder zou worden gestigmatiseerd.'
______________________________________________________

That does it. Onze samenleving is ernstig ziek. Rijp voor het gesticht.

Moreel compleet failliet.

Ik heb dan nog liever een eigen-rechter samenleving zoals delen van Sicilie/Sardinie ofzo, waarin de familieleden van een slachtoffer, geholpen door de buurt, de verkrachter(s) van hun dochter vermoorden.

Had ik in deze buurt gewoond dan had ik er van harte aan meegeholpen. Ik ben verder erg vredelievend maar de grens is ver gepasseerd.
  zondag 5 december 2004 @ 13:49:54 #111
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_23777176
quote:
Op vrijdag 3 december 2004 18:12 schreef Meh7 het volgende:
Verder zijn de daders altijd jongens, maar dat vind je niet zo schokkend?
Voorlopig heb ik nog niets gelezen over hordes lesbienes die met voorbinddildo's op jacht gaan naar 13 jarige meisjes...
pi_23777450
quote:
Op vrijdag 3 december 2004 18:24 schreef AbdelGhafied het volgende:
Maargoed, om het realistischer te houden: Geen allochtoon die het in zijn hoofd haalt met een groepje een andere allochtoonse te verkrachten natuurlijk. Die hebben geen zin in de wraak van een bevolkingsgroep. Je wilt niet waten wat er gebeurd als de rechter er 'geen speld tussen kan krijgen' en de familie van het slachtoffer met lege handen achterblijft.
Prima toch? Lijkt me de beste oplossing.

Als de rechters wanpresteren en de daders weer es een taakstrafje geven, blijft er nog maar een ding over voor de familie van het slachtoffer. Hopelijk geholpen door de buurt.

Iets meer eergevoel en iets minder lafheid zou de Nederlandse samenleving sieren.
pi_23777872
quote:
Op zondag 5 december 2004 13:49 schreef AchJa het volgende:

[..]

Voorlopig heb ik nog niets gelezen over hordes lesbienes die met voorbinddildo's op jacht gaan naar 13 jarige meisjes...
Of over hordes autochtone Arische prinsessen met voorbinddildo's op jacht naar 13-jarige allochtone jongetjes.
Maar even serieus: de katalysator achter zo'n groepsgebeuren en de algehele cultuur binnen zo'n groep lijken me zeer interessant (en walgelijk) studiemateriaal. Hoe komen ze aan zo'n verstoord beeld van sex en meisjes? Waarom is er niemand in zo'n groep die de boel afremt? Hoe kan het dat een groep van soms wel meer dan 10 mensen gezamenlijk voorbereidingen treft (condooms, locatie) voor iets dergelijk?

En de vertegenwoordigers van dat stadsdeel die verantwoordelijk zijn voor het doodzwijgen van de aanrandingen zouden allemaal apart even op bezoek mogen bij de familie van het slachtoffer en in de jeugdinrichting van het slachtoffer, zodat ze de gevolgen van hun daden (en nalatigheden) direct onder ogen krijgen.
Zul je trouwens nog zien dat de rekeningen van de behandelingen voor het slachtoffertje (heette ze geen Nova?) door de ouders zelf opgehoest moeten worden en de gespreksgroepen voor de daders allemaal fijn gesubsidieerd zijn. Ik zou me overigens als ouder van één van de daders niet durven vertonen op straat op weg naar een opvoedcursus in verband met de betrokkenheid van een zoon bij een verkrachting.. Ik vraag me af wat de reactie daarvan is geweest.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
pi_23777891
quote:
Op zondag 5 december 2004 13:49 schreef AchJa het volgende:

[..]

Voorlopig heb ik nog niets gelezen over hordes lesbienes die met voorbinddildo's op jacht gaan naar 13 jarige meisjes...
BWAHAHAHHAHA
quote:
Op zondag 5 december 2004 14:06 schreef Bagheera het volgende:
[..]
Prima toch? Lijkt me de beste oplossing.
Als de rechters wanpresteren en de daders weer es een taakstrafje geven, blijft er nog maar een ding over voor de familie van het slachtoffer. Hopelijk geholpen door de buurt.
Iets meer eergevoel en iets minder lafheid zou de Nederlandse samenleving sieren.
Ik vind dat je gelijk hebt.
Dan is het meteen ook met het "recreatie"-idee, zie artikel, afgelopen.
pi_23777951
quote:
Op zondag 5 december 2004 09:59 schreef Gia het volgende:

[..]

Is daar iets op tegen dat dat extra belicht wordt? Moet het soms in de doofpot?
Daar heb ik zéker iets op tegen. Je kan zoveel dingen zeggen over groepsverkrachtingen, je kan er zoveel discussies over voeren, in allerlei soorten en maten, en dan is er iemand die het onderwerp eventjes weer de discussie van de allochtonen/autochtonen op duwt.
Ik vind het gewoon bullshit om daar altijd maar op te blijven hameren.
Je vraagt of het in de doofpot moet - dat is dan ook maar weer meteen het complete tegendeel beweren van wat ik daar zeg. Maar om het antwoord op je vraag te beantwoorden: Néé, het moet niet in de doofpot maar het is ook niet iets wat ik in dit geval als hoofdpunt zou belichten!!! En dat doet hij wel.

"O o wat is het schokkend, zie je wel, wéér allochtonen, wat vinden jullie ervan?"

Maar niemand zal erover zaniken want het is wat iedereen wilt horen: het staaft hun woede en onbegrip jegens de criminele allochtonen. Jeej! Nog meer reden om boos te zijn!

"Het is misschien een druppel op de gloeiende plaat, maar het alternatief is niets doen,
en dat vind ik cynisch." - Dolf Jansen
Fotoboek
pi_23778051
Als zoiets gebeurd dan ga je tog als meisje gewoon met de foute jongens om? Ik bedoel ze zijn meestal kennissen of vrienden van de groep... het zijn echt geen keurige hoogopgeleide meiden meestal hoor.. (*Kuch breezah-sletten *Kuch*)

En natuurlijk vind ik t verschrikkelijk zo'n jonge leeftijd en dan al zulke dingen.. vroeger lag de grens op 16/17/18 en nu alweer 13/14.. bah bah en nog eens bah.. als ik opa ben ga je nog horen dat kids van 8 het doen..
pi_23778100
quote:
Op zondag 5 december 2004 14:39 schreef Newien het volgende:
het zijn echt geen keurige hoogopgeleide meiden meestal hoor.. (*kuch breezah-sletten *Kuch*)
  zondag 5 december 2004 @ 14:48:37 #118
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_23778219
Dat getal van 2/3 allochtone jongens klopt helemaal niet. Het moet 9/10 zijn ofzo.

/edit 2/3 Marokkanen, misschien dat ze dat bedoelden.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_23778305
quote:
Op zondag 5 december 2004 14:48 schreef Lemmeb het volgende:
Dat getal van 2/3 allochtone jongens klopt helemaal niet. Het moet 9/10 zijn ofzo.

/edit 2/3 Marokkanen, misschien dat ze dat bedoelden.
Niet erg waarschijnlijk als de meeste daders Antilliaans of Surinaams zijn he?
  zondag 5 december 2004 @ 15:02:01 #120
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_23778497
quote:
Op zondag 5 december 2004 14:52 schreef HiZ het volgende:

[..]

Niet erg waarschijnlijk als de meeste daders Antilliaans of Surinaams zijn he?
Nee hoor, de meeste daders zijn Marokkaans.

beter om gewoon één groep de schuld van alles te geven, da's lekker makkelijk
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_23778909
quote:
Op zondag 5 december 2004 15:02 schreef Lemmeb het volgende:

Nee hoor, de meeste daders zijn Marokkaans.
Zoals ik al eerder schreef: Als je afgaat op feiten en niet onderbuik is de verdeling als volgt:
quote:
Op zaterdag 4 december 2004 15:23 schreef fayle het volgende:

"Tweederde van de daders is allochtoon: Antilliaanse jongeren zijn oververtegenwoordigd, gevolgd door Surinamers en Marokkanen."

Bron: Volkskrant zaterdag 4 december

Kortom: Eenderde is autochtoon, van de tweederde is een groot deel Antilliaans, met daarna Surinamers en dan Marokkanen.

Nog anders gesteld: als van tweederde het grootste deel Antillianen is, blijft er voor Surinamers en Marokkanen minder dan éen derde over, wat betekent dat Autochtonen=witte nederlanders meer groepsverkrachten dan marokkanen.

Even voor de verheldering van de discussie.
Deze discussie gaat helemaal niet de goeie kant op.
Wanneer het gaat om zoiets ernstigs als verkrachtingen van meisjes is het volstrekt ongepast om te p roberen een groep de schuld te geven die daar aantoonbaar niet de hoofdschuldige in is. Hoe graag je ook je vooroordelen bevestigd zou zien.

Waar het werkelijk om gaat is om ervoor te zorgen dat die jongens die dat doen of zouden kúnnen gaan doen zowel hard aan te pakken áls her op te voeden.
Zo gaan we niet om met meisjes en vrouwen.
Niet als gebruiksvoorwerpen voor recreatie maar als gelijkwaardige mensen die zelf moeten kiezen of en wanneer ze met wie seks hebben.

Daarnaast is het belangrijk om die meiden te leren dat ze hun vrienden beter moeten uitkiezen; dat ze NEE kunnen en mogen zeggen. Dat iemand die haar grenzen over gaat degene is die fout is, en niet zij zelf.

Ook belangrijk in deze discussie:
Meiden vragen nóoit om verkrachting.
Niet met korte rokjes, niet met foute vrienden.
Nooit.
Die jongens (welke achtergrond ze ook hebben) zijn onwijs fout.

Heropvoeden - allemaal.

Handen af van meiden die daar niet van gediend zijn.
  zondag 5 december 2004 @ 15:47:20 #122
37431 Lemmeb
accountabilabuddiable
pi_23779332
De Volkskrant geloof ik sowieso niet. Vooral niet wat dat 'tweederde' betreft: het getal is hoger. Waarschijnlijk gebruikt de Volkskrant weer eens haar eigen definitie voor 'allochtoon'.
Money is short, times are hard, here's my fucking business card!
"I never let my schooling interfere with my education." — Mark Twain
pi_23779378
quote:
Op zondag 5 december 2004 15:23 schreef fayle het volgende:
Deze discussie gaat helemaal niet de goeie kant op.
Wanneer het gaat om zoiets ernstigs als verkrachtingen van meisjes is het volstrekt ongepast om te p roberen een groep de schuld te geven die daar aantoonbaar niet de hoofdschuldige in is. Hoe graag je ook je vooroordelen bevestigd zou zien.

Waar het werkelijk om gaat is om ervoor te zorgen dat die jongens die dat doen of zouden kúnnen gaan doen zowel hard aan te pakken áls her op te voeden.
Zo gaan we niet om met meisjes en vrouwen.
Niet als gebruiksvoorwerpen voor recreatie maar als gelijkwaardige mensen die zelf moeten kiezen of en wanneer ze met wie seks hebben.

Daarnaast is het belangrijk om die meiden te leren dat ze hun vrienden beter moeten uitkiezen; dat ze NEE kunnen en mogen zeggen. Dat iemand die haar grenzen over gaat degene is die fout is, en niet zij zelf.

Ook belangrijk in deze discussie:
Meiden vragen nóoit om verkrachting.
Niet met korte rokjes, niet met foute vrienden.
Nooit.
Die jongens (welke achtergrond ze ook hebben) zijn onwijs fout.

Heropvoeden - allemaal.

Handen af van meiden die daar niet van gediend zijn.
Uitstekend verwoord

Heropvoeden, maar voor langere tijd dan 1 jaar, wat nu geloof ik het maximum is. En in een sobere omgeving met een behoorlijk streng regime.

Verder moeten de meisjes meer zelfrespect krijgen, een taak voor zowel hun ouders als de school, maar met name de ouders.
pi_23779634
@ fayle : hear hear.

Echter in een ander topic heb ik geleerd dat meiden die erbij lopen als halve hoeren zelf enig verantwoordelijkheid moeten dragen als bepaalde heren dan hun handen niet kunnen thuishouden of erger.
Er werd ook gesuggereerd dat als je verleidelijk gekleed je op de dansvloer uitleeft en af en toe een flirterige blik werpt , dat je dan ook niet moet miepen als een kerel je in de kont knijpt.

Hey, de wereld is nu eenmaal geen sprookjesland waar iedereen zich gedraagt.
Oftewel, get real, houd rekening met de idioten, steek je kop of borsten niet boven het maaiveld uit, verklein de risico's, in dit geval dus, kleed je niet als een halve hoer, flirt niet zomaar met vreemde kerels, flirt niet met bekende kerels, want we leren uit deze cijfers dat de meeste groepsverkrachtingen door bekenden gedaan wordt.

Een meid vraagt ms niet om verkrachting, maar ze geeft wel degelijk een onbedoelde voorzet, door kleding en/of gedrag.
We lopen tenslotte ook niet met een rolex door een junkie ghetto.

Ik ben verward, fayle.
Hear hear to you or not?
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_23780008
quote:
Op zondag 5 december 2004 16:02 schreef milagro het volgende:
Hey, de wereld is nu eenmaal geen sprookjesland waar iedereen zich gedraagt.
Oftewel, get real, houd rekening met de idioten, steek je kop of borsten niet boven het maaiveld uit, verklein de risico's, in dit geval dus, kleed je niet als een halve hoer, flirt niet zomaar met vreemde kerels, flirt niet met bekende kerels, want we leren uit deze cijfers dat de meeste groepsverkrachtingen door bekenden gedaan wordt.

Een meid vraagt ms niet om verkrachting, maar ze geeft wel degelijk een onbedoelde voorzet, door kleding en/of gedrag.
Welkom in het seksuele mijnenveld van de 21ste eeuw.

Daar sta je dan als verliefde tiener, die flirt met een jongen, niet omdat ze seks wil, of in haar billen geknepen wil worden, maar omdat ze voorzichtig toenadering wil, een jongen langzaamaan wil leren kennen. Een beetje flirten, een beetje dansen, een beetje spontaniteit schijnt dus al niet meer te kunnen volgens jouw redenatie.

Wat grimmig allemaal.

Je zou toch bijna terug willen naar de jaren '50 als je dit leest....
pi_23780039
quote:
Op zondag 5 december 2004 16:02 schreef milagro het volgende:
@ fayle : hear hear.

.....Een meid vraagt ms niet om verkrachting, maar ze geeft wel degelijk een onbedoelde voorzet, door kleding en/of gedrag.
We lopen tenslotte ook niet met een rolex door een junkie ghetto.

Ik ben verward, fayle.
Hear hear to you or not?
Grijns...
Tja...
Ik ben echt van mening dat vrouwen er nóoit om vragen.

Het is wellicht zinnig om als vrouw na te denken over wat je aantrekt omdát domme mannen misschien een uitnodiging zien die er niet is (of wel, maar als je wilt is het geen verkrachting natuurlijk).
Dat valt denk ik onder individuele keuzevrijheid en mogelijk verstand.

Echter, ik blijf vinden dat vrouwen álles moeten kunnen doen en dragen en dat niemand daar misbruik van mag maken onder het motto, 'kort rokje dus ze wilde zelf' want als een vrouw NEE zegt, is het gewoon NEE.

Het gebeurt bv veel te vaak, dat wanneer een vrouw verkracht is, terwijl ze uitdagende kleren droeg (overigens blijkt dat verkrachtende mannen helemaal niet perse op zo'n dame afgaan, maar ook huismoeders in halve schorten pakken, maar goed) zij zélf 'de schuld' krijgt, omdát ze dan maar iets anders had moeten dragen.

Dat is natuurlijk de omgekeerde wereld. Die man die zich vergrijpt aan iemand die dat niet wil, die is fout.

Politie blijkt ook enigszins besmet te zijn met die vooroordelen zoals blijkt uit vragen aan de vrouw die aangifte komt doen, wat ze aan had. alsof dat de reden was voor haar verkrachting, alsof ze het had uitgelokt, in plaats van de prioritiet daar te leggen waar hij hoort: ze is verkracht door een man die haar grenzen niet accepteerde.

In dit kader vond ik the Accused wel interessant (valt veel op de film af te dingen) maar wat duidelijk was, is dat hoe uitdagend, hoerig, sexy Jodie Foster in die rol ook deed: Ze werd overduideiljk tegen haar wil verkracht.

Misschien dat we het eens zijn hierover, over de achterliggende zaken.
Maar dat jij ook daarnaast meer de nadruk legt op: als de boel zo in elkaar zit, als er dit soort foute mannen rondlopen, dan is het verstandig om ze niet op een idee te brengen... zoiets?
pi_23780155
quote:
Op zondag 5 december 2004 16:20 schreef Bagheera het volgende:

Welkom in het seksuele mijnenveld van de 21ste eeuw.

Daar sta je dan als verliefde tiener, die flirt met een jongen, niet omdat ze seks wil, of in haar billen geknepen wil worden, maar omdat ze voorzichtig toenadering wil, een jongen langzaamaan wil leren kennen. Een beetje flirten, een beetje dansen, een beetje spontaniteit schijnt dus al niet meer te kunnen volgens jouw redenatie.

Wat grimmig allemaal.

Je zou toch bijna terug willen naar de jaren '50 als je dit leest....
ja.. mijnenveld van de 21e eeuw.
Hoewel... misschien dat groepsverkrachtingen een nieuwer fenomeen zijn, maar verkrachting is van alle tijden. In ieder geval ook al in de jaren 80 en 90 toen ik opgroeide.

De jaren vijftig?
Ik weet eigenlijk niet hoe het toen zat met verkrachting.
Ik weet wel dat bv incest nú bekender en openlijker bekend is dan toen, maar onherroepelijk kwam het toen ook voor.
Dat zal voor verkrachting ook gelden vrees ik.
Alleen kon je er toen waarschijnlijk als vrouw níet over praten ivm stigma voor haar zelf.

En als nu de politie al uit probeert te vogelen of de vrouw wellicht aanleiding gegeven heeft (ahum), dan vrees ik dat dat in de jaren 50 nog erger was...?
pi_23780290
quote:
Op vrijdag 3 december 2004 18:12 schreef Meh7 het volgende:
Verder zijn de daders altijd jongens, maar dat vind je niet zo schokkend?
Hoi, heb je wel eens geneukt? Het gaat zéér lastig om als meid zijnde een jongen te verkrachten. In vergelijking is het nog makkelijker om een paarsgestippelde koe te vangen.
Verwijderd door Admin.
pi_23780368
quote:
Op zondag 5 december 2004 16:27 schreef fayle het volgende:

ja.. mijnenveld van de 21e eeuw.
Hoewel... misschien dat groepsverkrachtingen een nieuwer fenomeen zijn, maar verkrachting is van alle tijden. In ieder geval ook al in de jaren 80 en 90 toen ik opgroeide.

De jaren vijftig?
Ik weet eigenlijk niet hoe het toen zat met verkrachting.
Ik weet wel dat bv incest nú bekender en openlijker bekend is dan toen, maar onherroepelijk kwam het toen ook voor.
Dat zal voor verkrachting ook gelden vrees ik.
Alleen kon je er toen waarschijnlijk als vrouw níet over praten ivm stigma voor haar zelf.

En als nu de politie al uit probeert te vogelen of de vrouw wellicht aanleiding gegeven heeft (ahum), dan vrees ik dat dat in de jaren 50 nog erger was...?
Je hebt wel ten dele gelijk denk ik. Ik had het meer over het uitgaansleven en datingcircuit, wat duidelijk veel harder geworden is onder tieners. Vroegah was dat wat braver, veiliger, heb ik het idee. Tot in de jaren 80 nog (toen groeide ik op). Er werden meer, en duidelijker grenzen gesteld. Nu heerst het idee dat vrijwel alles kan.

En, nu klink ik heel conservatief maar goed, de vrouw werd meer op een voetstuk geplaatst. Er was meer eergevoel. Als man of jongen had je een vrouw goed te behandelen, punt. Zo niet, dan kreeg je de hele gemeenschap (politie, school, kerk, buurt) over je heen. Dat alles lijkt nu weg te zijn.
pi_23780527
quote:
Op zondag 5 december 2004 16:22 schreef fayle het volgende:

[..]

Grijns...
Tja...
Ik ben echt van mening dat vrouwen er nóoit om vragen.

[......]
Politie blijkt ook enigszins besmet te zijn met die vooroordelen zoals blijkt uit vragen aan de vrouw die aangifte komt doen, wat ze aan had. alsof dat de reden was voor haar verkrachting, alsof ze het had uitgelokt, in plaats van de prioritiet daar te leggen waar hij hoort: ze is verkracht door een man die haar grenzen niet accepteerde.

In dit kader vond ik the Accused wel interessant (valt veel op de film af te dingen) maar wat duidelijk was, is dat hoe uitdagend, hoerig, sexy Jodie Foster in die rol ook deed: Ze werd overduideiljk tegen haar wil verkracht.

Misschien dat we het eens zijn hierover, over de achterliggende zaken.
Maar dat jij ook daarnaast meer de nadruk legt op: als de boel zo in elkaar zit, als er dit soort foute mannen rondlopen, dan is het verstandig om ze niet op een idee te brengen... zoiets?
Nee, ik ben het geheel met jou eens.
Een vrouw geeft nooit aanleiding of is er ook maar enigzins verantwoordelijk voor.
Een vrouw die (zoals gesteld werd in een ander topic) erbij loopt als een halve hoer, een vrouw die zeer verleidelijk gekleed los gaat op de dansvloer vraagt AANDACHT, geen sex middels geweld.
Al loop je in je blote kont op straat, men kan je dan hooguit wegzetten als rijp voor het gekkenhuis, aandachtsziek, maar nooit als in minder of meerdere mate uitlokker van een verkrachting.

Maar als je ziet dat meer moderne jonge mannen dan je zou verwachten, autochtoon én allochtoon, blijkbaar toch vinden dat als je je sexy kleed, té sexy (en wie bepaalt dat?) je zelf ook enige verantwoordelijkheid dient te dragen voor als het dan fout gaat, denken dat jouw gedrag een verklaring of oorzaak is van HUN gedrag, i.e. verkrachten, wat moet je dan nog?
In een dergelijke omgeving waar blijkbaar meer mannen dan je lief is zo denken, waar kan je dan nog terecht?
De een verkracht om die zogenaamd gegeven aanleiding, de ander blaamt je om die zogenaamd gegeven aanleiding.
Blijkbaar zijn sommigen van mening dat je je altijd moet aanpassen of iig rekening moet houden met de laagst gelegde lat, de norm vd dader is wat telt, hoe absurd die ook is, je weet nu eenmaal dat er zulke mensen rondlopen, houd er dus rekening mee en kleed je decenter.

En dan vragen we ons af, waarom meisjes zo weinig aangifte doen van verkrachting.
Voor je het weet word je medeplichtig geacht aan je eigen verkrachting.
[i]"you left me standing here, a long long time ago"[/i]
pi_23782408
Domme zwakbegaafde jongetjes van 13 en 14 gebruiken jonge hoertjes die meestal van autochtone afkomst zijn.
Moslim gezinnen waken nu eenmaal over de kuisheid van hun dochters zeker als ze 14 zijn.
Van autochtone ouders mogen de jonge hoertjes dag en nacht de straat op.

NOGMAALS: IK ZIE NOG STEEDS GEEN SLACHTOFFERS MAAR ALLEEN GEBRUIKERS!!!!
normen en waarden politiek http://www.pphwn.nl/
pi_23782755
quote:
Op zondag 5 december 2004 18:30 schreef lionsguy18 het volgende:
Domme zwakbegaafde jongetjes van 13 en 14 gebruiken jonge hoertjes die meestal van autochtone afkomst zijn.
Moslim gezinnen waken nu eenmaal over de kuisheid van hun dochters zeker als ze 14 zijn.
Van autochtone ouders mogen de jonge hoertjes dag en nacht de straat op.

NOGMAALS: IK ZIE NOG STEEDS GEEN SLACHTOFFERS MAAR ALLEEN GEBRUIKERS!!!!
Sure, Hollandse jonge meiden zijn hoertjes...

Laat je nakijken joh, je bent rijp voor een geestelijk gestoorden gesticht.
pi_23784781
Je kunt aan dit soort topics trouwens wel zien hoe verwoestend pogingen tot anonymisering zijn. Door het gebruik van het woord 'allochtoon' voor de dadergroep, gaat iedereen er nu accuut vanuit dat de daders marokkaans zijn en dat het dus weer een bewijs is van hoe slecht de Islam wel niet is.

En dat terwijl uit de volkskrant van vandaag bleek dat de meeste daders antilliaans of surinaams zijn.
pi_23785390
quote:
Op zondag 5 december 2004 14:39 schreef Newien het volgende:
Als zoiets gebeurd dan ga je tog als meisje gewoon met de foute jongens om? Ik bedoel ze zijn meestal kennissen of vrienden van de groep... het zijn echt geen keurige hoogopgeleide meiden meestal hoor.. (*Kuch breezah-sletten *Kuch*)
En dan is het minder erg of zo?

Trouwens ik las een jaar geleden of zo een artikel dat onder de antilliaanse vrouwen er heel, heel veel alleenstaande jonge moeders waren omdat ze gewoon hun mannen zo slecht vonden dat ze liever alleen dan met zo'n man een kind opvoedden, en dat ze bovendien veel, veel meer risico liepen voor soa's omdat die mannen het gewoon vertikken een condoom om te doen met hun vrouw... Tijd voor psychotherapie voor die eikels geloof ik
pi_23786148
Verkrachters, Loverboys, moordenaars.....

Wees is eerlijk wie durft er nog kinderen te nemen?

Ik begin het spuug en spuug zat te worden in nederland

Ik zal ook tot god bidden dat ik in mijn omgeving nooit iemand tegen kom die het slachtoffer is geworden van een verkrachter, loverboy of moordenaar, want ik denk dat ik dan een nieuwe status ga verdienen.
Gevangenisstraffen is leuk als je ver weg van de situatie staat, maar iemand die in mijn buurt de loverboy, verkrachter of kanslozemoordenaar uithangt, daar ga ik hoogstpersoonlijk voor zorgen dat hij linea recta een lekker warm plekje in de hel krijgt.

[ Bericht 19% gewijzigd door JohnDope op 05-12-2004 21:41:22 ]
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_23786316
Hm tijd voor een nieuwe uitvinding nml zoiets als
de penis injectie
Alle verkrachters krijgen een penisverslappende injectie die een werking van tien jaar heeft
Wat ligt aan de dosering en ja
dat er soms per ongeluk
overdosis wordt ingespoten, nou
heel sneu, maar dat is het risico van het vak!

Wie oh wie vindt dit uit?
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
pi_23786511
quote:
Op zondag 5 december 2004 21:43 schreef zhe-devilll het volgende:
Hm tijd voor een nieuwe uitvinding nml zoiets als
de penis injectie
Alle verkrachters krijgen een penisverslappende injectie die een werking van tien jaar heeft
Wat ligt aan de dosering en ja
dat er soms per ongeluk
overdosis wordt ingespoten, nou
heel sneu, maar dat is het risico van het vak!

Wie oh wie vindt dit uit?
D'r is een ziekte waarbij de voorhuid zo nauw is dat een erectie pijn doet. Dat zou men vast ook operatief kunnen bereiken met een rubber ringetje onder de huid of zo.
pi_23786791
quote:
Op zondag 5 december 2004 14:33 schreef Blessed het volgende:

[..]

Daar heb ik zéker iets op tegen. Je kan zoveel dingen zeggen over groepsverkrachtingen, je kan er zoveel discussies over voeren, in allerlei soorten en maten, en dan is er iemand die het onderwerp eventjes weer de discussie van de allochtonen/autochtonen op duwt.
Ik vind het gewoon bullshit om daar altijd maar op te blijven hameren.
Je vraagt of het in de doofpot moet - dat is dan ook maar weer meteen het complete tegendeel beweren van wat ik daar zeg. Maar om het antwoord op je vraag te beantwoorden: Néé, het moet niet in de doofpot maar het is ook niet iets wat ik in dit geval als hoofdpunt zou belichten!!! En dat doet hij wel.

"O o wat is het schokkend, zie je wel, wéér allochtonen, wat vinden jullie ervan?"

Maar niemand zal erover zaniken want het is wat iedereen wilt horen: het staaft hun woede en onbegrip jegens de criminele allochtonen. Jeej! Nog meer reden om boos te zijn!

de allochtonen vormen de meerderheid in deze verschrikkelijke daden. 2/3 om 3/4 en als je dan bedenkt dat er VEEL MEER autochtonen in nederland zijn dan allochtonen dan is dat een gegeven die toch zeker aangeeft dat het probleem onder de allochtonen vele malen groter is dan onder de autochtonen. waarom mag dat niet aangestipt worden?

knuffelpolitiek ?
positieve dicriminatie ?

kijk wat ik ook opvallend vind is dat het bijna altijd dezelfde groeperingen zijn. marokkanen en antilianen, ik hoor of lees zelden tot nooit zulke zaken over b.v. chinezen. (en dan doel ik niet alleen hierop maar ook op andere zaken waar deze groeperingen terugkomen) op deze manier krijgen ALLE allochtonen een slechte naam ook degene die niet overmatig in deze cijfers naar boven komen.

als je die gegevens verbergt dan zal er ook nooit wat tegen gedaan worden hé.
When you are courting a nice girl an hour seems like a second. When you sit on a red-hot cinder a second seems like an hour. That's relativity.
pi_23786895
quote:
Op zondag 5 december 2004 21:43 schreef zhe-devilll het volgende:
Hm tijd voor een nieuwe uitvinding nml zoiets als
de penis injectie
Alle verkrachters krijgen een penisverslappende injectie die een werking van tien jaar heeft
Wat ligt aan de dosering en ja
dat er soms per ongeluk
overdosis wordt ingespoten, nou
heel sneu, maar dat is het risico van het vak!

Wie oh wie vindt dit uit?
dat soort gasten gewoon het gehele zaakje weghalen en een stoma plaatsen. lijkt me ook goedkoper dan TBS en dan alsnog het risico lopen dat ze in herhaling vallen
When you are courting a nice girl an hour seems like a second. When you sit on a red-hot cinder a second seems like an hour. That's relativity.
pi_23788162
quote:
Op zondag 5 december 2004 22:05 schreef GewoneMan het volgende:

[..]

dat soort gasten gewoon het gehele zaakje weghalen en een stoma plaatsen. lijkt me ook goedkoper dan TBS en dan alsnog het risico lopen dat ze in herhaling vallen
precies, maar het moet wel op een minderbarbaarse manier gedaan worden dan jij zegt, gewoon chemische castratie, snel, effectief en pijnloos. ik snap eerlijk gezegd ook niet, dat dat niet wordt ingevoerd, volgens mij zijn daar echt veel mensen voor, misschien een id voor een poll?

Maar ik denk niet dat je de loverboys ook deze straf moet geven, want voor hun is het een ziekehandel denk ik, die gasten moet je gewoon iets van >= 10 jaar (maar dan moeten ze ook echt >= 10 jaar uit zitten, niks strafvermindering) gevangenisstraf geven en wat er daarna mee gebeurt moet de familie van het slachtoffer maar zien.
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_23788324
quote:
Op zondag 5 december 2004 22:05 schreef GewoneMan het volgende:

[..]

dat soort gasten gewoon het gehele zaakje weghalen en een stoma plaatsen. lijkt me ook goedkoper dan TBS en dan alsnog het risico lopen dat ze in herhaling vallen
Het gaat ze niet om de seks maar om het slachtoffer te vernederen, dat kunnen ze zonder lul ben ik bang ook... Gewoon de twee hersenhelften scheiden of zo
pi_23788426
quote:
Op zondag 5 december 2004 23:04 schreef Sessy het volgende:

[..]

Het gaat ze niet om de seks maar om het slachtoffer te vernederen, dat kunnen ze zonder lul ben ik bang ook... Gewoon de twee hersenhelften scheiden of zo
maar de kans lijkt me (veel) lager daarnaast is de schade ook beperkter denk ik. ze kunnen immers geen verplichte sex afdwingen en ze ook niet zwanger maken of ziektes verspeiden.

dus ik ben voor.
When you are courting a nice girl an hour seems like a second. When you sit on a red-hot cinder a second seems like an hour. That's relativity.
pi_23788446
quote:
Op zondag 5 december 2004 23:04 schreef Sessy het volgende:

[..]

Het gaat ze niet om de seks maar om het slachtoffer te vernederen, dat kunnen ze zonder lul ben ik bang ook... Gewoon de twee hersenhelften scheiden of zo
Ik ben bang dat dat niet blijkt uit de onderzoeken; de onderzoekster omschreef zo'n beetje hoe het ging;

Hé ik heb zin in sex, zullen we Marietje effe bellen ? Marietje wordt gebeld en opgetrommeld en krijgt bij aankomst te horen dat de aanwezige jongens haar zullen gaan neuken. Haar instemming is niet echt relevant verder.
pi_23788587
quote:
Op zondag 5 december 2004 22:00 schreef GewoneMan het volgende:

[..]

de allochtonen vormen de meerderheid in deze verschrikkelijke daden. 2/3 om 3/4 en als je dan bedenkt dat er VEEL MEER autochtonen in nederland zijn dan allochtonen dan is dat een gegeven die toch zeker aangeeft dat het probleem onder de allochtonen vele malen groter is dan onder de autochtonen. waarom mag dat niet aangestipt worden?

knuffelpolitiek ?
positieve dicriminatie ?

kijk wat ik ook opvallend vind is dat het bijna altijd dezelfde groeperingen zijn. marokkanen en antilianen, ik hoor of lees zelden tot nooit zulke zaken over b.v. chinezen. (en dan doel ik niet alleen hierop maar ook op andere zaken waar deze groeperingen terugkomen) op deze manier krijgen ALLE allochtonen een slechte naam ook degene die niet overmatig in deze cijfers naar boven komen.

als je die gegevens verbergt dan zal er ook nooit wat tegen gedaan worden hé.
óf je leest niet goed, óf je wilt gewoon niet goed lezen.
Niemand heeft het erover dat de gegevens verborgen moeten worden (ik in ieder geval níet), en het mag ook best genoemd worden, maar heb jij hier op Fok! al eens om je heen gekeken? Topics over allochtonen schieten als paddestoelen uit de grond, wat ook niet raar is want de discussie leeft in de samenleving, maar om nou bij ieder onderwerp 'aan te stippen' dat het 'weer' de allochtonen zijn... Over groepsverkrachting kan je zóveel dingen zeggen, maar uiteindelijk wordt de nadruk door iemand met scope vision toch weer eventjes op de allochtonen gelegd.

Ik zal de laatste zijn om te ontkennen dat we een allochtonen/autochtonen-probleem hebben, om het maar even lomp te zeggen, maar wat ik al zei, dan staat er ZO'N lap tekst en het enige wat de TS eruit haalt is dat het meerendeel van de daders allochtoon is. Dat is geen kwestie meer van een probleem aanstippen, dat is een kwestie van zien wat je wilt zien.

Het onderstaande vind ik bijvoorbeeld ook een 'kwalijke zaak':
quote:
De onderzochte groepen bestaan meestal uit vier daders, die gemiddeld veertien jaar oud zijn. Vijf daders waren nog geen twaalf. De slachtoffers zijn rond de dertien jaar.
Gemiddeld véértien jaar oud!!! Die zijn net uit de pampers, die horen met auto's te spelen! Dat is toch zot, waarom zijn jongeren van die leeftijd op zo'n vreemde manier met seks bezig? Slechte voorlichting? De erfenis van de bekrompen manier van denken tegenover seks van de generaties voor ons? Er wordt ook bij gezegd dat het is om 'stoer' te doen. Er zijn veel meer manieren om (goed of fout) je stoer voor te doen bij je vrienden - mensen in elkaar slaan bijvoorbeeld. (Ben ik geen voorstander van, trouwens. Dat je 't effe weet.) Ik zou het van jochies van 14 veel 'logischer' vinden als ze te pas en te onpas om zich heen zouden meppen i.p.v. meisjes te verkrachten. Maar daar kraait geen haan naar.
Dat het meerendeel allochtoon is, is des te belangrijker.

[ Bericht 4% gewijzigd door Blessed op 05-12-2004 23:27:16 ]
"Het is misschien een druppel op de gloeiende plaat, maar het alternatief is niets doen,
en dat vind ik cynisch." - Dolf Jansen
Fotoboek
pi_23788683
quote:
Op zondag 5 december 2004 23:11 schreef HiZ het volgende:

[..]

Ik ben bang dat dat niet blijkt uit de onderzoeken; de onderzoekster omschreef zo'n beetje hoe het ging;

Hé ik heb zin in sex, zullen we Marietje effe bellen ? Marietje wordt gebeld en opgetrommeld en krijgt bij aankomst te horen dat de aanwezige jongens haar zullen gaan neuken. Haar instemming is niet echt relevant verder.
En dat volk ook maar roepen dat ze het niet begrijpen dat ze geen baan krijgen op de arbeidsmarkt, dan zeggen ze weer dat het discriminatie is.
Ik moet wel eerlijk toegeven dat het voor 10% wel jammer is dat ze worden afgewezen, terwijl het hele relaxte personen zijn, maar het is nou eenmaal zo dat de goeden onder de kwaden moeten lijden.
"Mensen die tegen Israël zijn, zijn in werkelijkheid antisemieten." Doctor Martin Luther King - 1967
pi_23788736
quote:
Op zondag 5 december 2004 23:19 schreef Blessed het volgende:

[..]

óf je leest niet goed, óf je wilt gewoon niet goed lezen.
Niemand heeft het erover dat de gegevens verborgen moeten worden (ik in ieder geval níet), en het mag ook best genoemd worden, maar heb jij hier op Fok! al eens om je heen gekeken? Topics over allochtonen schieten als paddestoelen uit de grond, wat ook niet raar is want de discussie leeft in de samenleving, maar om nou bij ieder onderwerp 'aan te stippen' dat het 'weer' de allochtonen zijn... Over groepsverkrachting kan je zóveel dingen zeggen, maar uiteindelijk wordt de nadruk door iemand met scope vision toch weer eventjes op de allochtonen gelegd.

Ik zal de laatste zijn om te ontkennen dat we een allochtonen/autochtonen-probleem hebben, om het maar even lomp te zeggen, maar wat ik al zei, dan staat er ZO'N lap tekst en het enige wat de TS eruit haalt is dat het meerendeel van de daders allochtoon is. Dat is geen kwestie meer van een probleem aanstippen, dat is een kwestie van zien wat je wilt zien.

Het onderstaande vind ik bijvoorbeeld ook een 'kwalijke zaak':
[..]

Gemiddeld véértien jaar oud!!! Die zijn net uit de pampers, die horen met auto's te spelen! Dat is toch zot, waarom zijn jongeren van die leeftijd op zo'n vreemde manier met seks bezig? Slechte voorlichting? De erfenis van de bekrompenheid over seks?
Maar daar kraait geen haan naar.
Dat het meerendeel allochtoon is, is des te belangrijker.
of het is een kwestie van aangeven waar je prioriteiten liggen. en ik vind dat die idd bij de islam en de allochtonen moet liggen (en dan bedoel ik ook de groeperingen waar we de meeste last van ondervinden) marokkanen en antilianen dus. want je kan het wenden of keren zoals je wil maar het zijn ALTIJD dezelfde die er met kop en schouders bovenuit springen!!!

toeval ? ik denk het niet
When you are courting a nice girl an hour seems like a second. When you sit on a red-hot cinder a second seems like an hour. That's relativity.
pi_23788772
quote:
Op zondag 5 december 2004 23:24 schreef JohnDope het volgende:

[..]

En dat volk ook maar roepen dat ze het niet begrijpen dat ze geen baan krijgen op de arbeidsmarkt, dan zeggen ze weer dat het discriminatie is.
Ik moet wel eerlijk toegeven dat het voor 10% wel jammer is dat ze worden afgewezen, terwijl het hele relaxte personen zijn, maar het is nou eenmaal zo dat de goeden onder de kwaden moeten lijden.
eensch
When you are courting a nice girl an hour seems like a second. When you sit on a red-hot cinder a second seems like an hour. That's relativity.
pi_23788780
quote:
Op zondag 5 december 2004 23:27 schreef GewoneMan het volgende:

[..]

of het is een kwestie van aangeven waar je prioriteiten liggen. en ik vind dat die idd bij de islam en de allochtonen moet liggen (en dan bedoel ik ook de groeperingen waar we de meeste last van ondervinden) marokkanen en antilianen dus. want je kan het wenden of keren zoals je wil maar het zijn ALTIJD dezelfde die er met kop en schouders bovenuit springen!!!

toeval ? ik denk het niet
Nee, dat is inderdaad geen toeval, lichtje in het duister. Zal ik je Lampie gaan noemen?
"Het is misschien een druppel op de gloeiende plaat, maar het alternatief is niets doen,
en dat vind ik cynisch." - Dolf Jansen
Fotoboek
pi_23788945
quote:
Op zondag 5 december 2004 23:29 schreef Blessed het volgende:

[..]

Nee, dat is inderdaad geen toeval, lichtje in het duister. Zal ik je Lampie gaan noemen?
doe wat je niet laten kan.
When you are courting a nice girl an hour seems like a second. When you sit on a red-hot cinder a second seems like an hour. That's relativity.
pi_23789444
quote:
Op zondag 5 december 2004 21:03 schreef Sessy het volgende:

[..]

En dan is het minder erg of zo?

Trouwens ik las een jaar geleden of zo een artikel dat onder de antilliaanse vrouwen er heel, heel veel alleenstaande jonge moeders waren omdat ze gewoon hun mannen zo slecht vonden dat ze liever alleen dan met zo'n man een kind opvoedden, en dat ze bovendien veel, veel meer risico liepen voor soa's omdat die mannen het gewoon vertikken een condoom om te doen met hun vrouw... Tijd voor psychotherapie voor die eikels geloof ik
In die landen voeden alle vrouwen hun kind zo ongeveer alleen op dat is daar normaal nml
//Jij bent een user waar er meer van zouden moeten zijn, zhe devilll // Ik dacht dat je schreef Hitler ofzo//Huillie is mine!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')