Waar in t Centrum zit je dan?quote:Op maandag 29 november 2004 18:18 schreef 205_Lacoste het volgende:
Doet misschien een beetje kaal aan, maar valt reuze mee. Overal staan gezellig theelichtjes in glazen.
[afbeelding]
[afbeelding]
Enschede centrum
¤220 inc GWE
25m2
Ohwquote:Op donderdag 2 december 2004 13:33 schreef Steijn het volgende:
[..]
[..]
Jezus wat een chique kamers. Jullie zijn student hoor, geen juppende dertigers.
Kamer heb ik via kamernet.nlquote:Op donderdag 2 december 2004 14:06 schreef Me784 het volgende:
[..]
Hoe kome je aan zo'n kamer?? zie ter goed uit...
NOg mensen met kamer of appartement te huur in grun??
Slaat echt zoooo nergens op!! Mijn kamer heeft vrijwel niks gekost.. zoals ik al zei: Rommelmarkten, kringloopwinkels, beetje creatief zijn.. en dan kun je er echt wel een prinsessenkamertje van maken!quote:Op donderdag 2 december 2004 17:33 schreef Steijn het volgende:
[..]
Ik zeg toch niet dat het gelijk een bende moet zijn.Maar ik vind die kamers gewoon net iets te voor een student. Het is niet helemaal normaal als je op die leeftijd al zoveel geld ter beschikking hebt. Als je bijna afgestudeerd bent dan is het prima, maar TS bijvoorbeeld is denk ik pas halverwege haar studie en dan ligt het toch wel even anders.
Tja, maar hoeveel uur zit je nu in je kamer naar je muur en tafeltjes te kijken?quote:Op donderdag 2 december 2004 17:33 schreef releaze het volgende:
mn kamer is mijn persoonlijke plekje die ik ook helemaal naar mijn smaak wil inrichten.. sommige studentenkamers zijn zo kaal en onpersoonlijjk... daar kan ik niet in leven ofzo, mijn kamer is mijn huis, mn haard, mn oost west
Meer en langer dan dat ik bijvoorbeeld kijk en gebruik maak van mn schoenen.quote:Op zaterdag 4 december 2004 22:09 schreef Passione het volgende:
[..]
Tja, maar hoeveel uur zit je nu in je kamer naar je muur en tafeltjes te kijken?
Echte studentenkamer, maar je kunt vanuit je bed geen TV kijken, dat kan niet hé.quote:Op dinsdag 7 december 2004 12:27 schreef Fillipe het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding][afbeelding]
Centrum Groningen, Kattendiep, 315 p/maand incl.
Ideaal is datquote:Op dinsdag 7 december 2004 12:32 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
Echte studentenkamer, maar je kunt vanuit je bed geen TV kijken, dat kan niet hé.![]()
Hij kan wel vanuit zijn bed koken...quote:Op dinsdag 7 december 2004 12:32 schreef Kopstoot het volgende:
[..]
Echte studentenkamer, maar je kunt vanuit je bed geen TV kijken, dat kan niet hé.![]()
het is maar goed dat ik een vaste vriendin heb, ik zou nooit een losse scharrel kunnen meenemen naar die mega troep in mijn kamerquote:Op dinsdag 7 december 2004 13:00 schreef Blik het volgende:
wat zien al die kamers er netjes uit zeg, van mij is een bij mekaar geraapt zootje
ik ben heel erg veel thuis. smiddags, savonds, in het weekend. mijn kamer is mijn plek, een van de weinge plekken waar ik me goed voel. ik moet ook niet lang (een dag of twee) van huis zijn, anders krijg ik een soort van "heimwee", gewoon, in mijn kamer/huis kan ik me opladenquote:Op zaterdag 4 december 2004 22:09 schreef Passione het volgende:
[..]
Tja, maar hoeveel uur zit je nu in je kamer naar je muur en tafeltjes te kijken?
quote:Op dinsdag 7 december 2004 12:53 schreef Sambal_HOT het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik heb nog geen foto's van mijn slaapkamer, maar hier alvast van mijn woonkamer.
Centrum Utrecht 200 euro per maand vlakbij de Dom. (anti-kraak)
hahaha, ik ben niet eens student meer...quote:Op woensdag 15 december 2004 10:25 schreef Roellio het volgende:
Kijk, dát is nou een studentenkamer!
quote:Op woensdag 15 december 2004 10:26 schreef mighty_myte het volgende:
[..]
hahaha, ik ben niet eens student meer...![]()
quote:Op woensdag 15 december 2004 10:26 schreef mighty_myte het volgende:
[..]
hahaha, ik ben niet eens student meer...![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |