Het zet je wel aan het denken ja. Het is toch niet zo eerlijk als het allemaal lijkt. Waarom zenden ze ER gewoon niet tegelijk uit in Vlaanderen en Nederland.quote:Op woensdag 1 december 2004 02:14 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Waarschijnlijk hebben ze gewoon de aflevering laten zien die we in Nederland ook zagen, maar dan zonder alle thuis-stem stukjes. Lijkt me heel suf en onlogisch als alle afvallers twee keer moeten stemmen, terwijl ze dat allang gedaan hebben.
Maar als de uitslag van de thuisstemmers de balans had beïnvloed en een andere winnaar had uitgewezen, dan zou dat wel raar zijn. Wellicht dat ze dan ook de stem stukjes hadden laten zien (met de boodschap dat er niet meer gestemd kan worden ofzo).
Het blijft wel raar en doet alleen maar vermoeden dat het stemmen allemaal doorgestoken kaart is.
quote:Op donderdag 2 december 2004 12:43 schreef Christine het volgende:
Frank is een terechte winnaar, al had ik het Matt () ook gegund. Mijn favoriet was Marjolein, maar ja je kunt niet alles hebben he?
En anders had Shandinella wel mogen winnen. Of Klaar. Offeh....quote:Op donderdag 2 december 2004 12:43 schreef Christine het volgende:
Frank is een terechte winnaar, al had ik het Matt () ook gegund. Mijn favoriet was Marjolein, maar ja je kunt niet alles hebben he?
Goeie vraagquote:Op woensdag 1 december 2004 11:30 schreef ChronoVisor het volgende:
Beetje offtopic maar weet iemand of de afleveringen van de vorige ERs ergens te bekijken zijn? Of te downloaden/te kopen?
Of heeft iemand ze opgenomen?
quote:
Oh ja??? Dat zou leuk zijn!!!quote:Op woensdag 8 december 2004 13:18 schreef Christine het volgende:
In belgië zijn ze begonnen met het zoeken naar nieuwe kandidaten voor ER2005! Zou dit betekenen dat er volgend jaar twee expedities zijn? Een allstars-editie en een "gewone"-editie?
Ik niet, maar mijn vriend wil zich wel opgevenquote:Op woensdag 8 december 2004 14:45 schreef Droeke het volgende:
[..]
Oh ja??? Dat zou leuk zijn!!!![]()
Ga je meedoen?![]()
Bron?quote:Op woensdag 8 december 2004 13:18 schreef Christine het volgende:
In belgië zijn ze begonnen met het zoeken naar nieuwe kandidaten voor ER2005!
ik kan niet w88quote:Op woensdag 8 december 2004 21:33 schreef BVO het volgende:
Klaar zit bij de All Stars!!!
Ze kreeg 78% van de stemmen.
Bron?quote:Op woensdag 8 december 2004 21:33 schreef BVO het volgende:
Klaar zit bij de All Stars!!!
Ze kreeg 78% van de stemmen.
De enige echte Klaar fansite natuurlijk.quote:
quote:Op zondag 12 december 2004 19:51 schreef BVO het volgende:
De enige echte Klaar fansite natuurlijk.
hij had iemand uit z'n zaak gegooid die daarna voor de auto was gekomen, die aan zijn verwondingen was overleden (oid)quote:Op zondag 12 december 2004 20:49 schreef Morgil het volgende:
Wat voor rechtzaak heeft Mick dan eigenlijk? What happened?
hij was ontslagen omdat hij van zn werkgever geen toestemming kreeg om vrij te nemen voor ER, toen hij toch ging is hij ontslagen, maar dat heeft hij dus aangevochten.quote:Op zondag 12 december 2004 21:13 schreef krijg064 het volgende:
Iemand enig idee wat er met Ronald en z'n werkgever speelde? Hij was bijna ontslagen vanwege z'n deelname. Maar wat is er nu exact gebeurd dan?
Ik geloof dat het iets van ongeoorloofd verlof was ofzo.quote:Op zondag 12 december 2004 21:13 schreef krijg064 het volgende:
Iemand enig idee wat er met Ronald en z'n werkgever speelde? Hij was bijna ontslagen vanwege z'n deelname. Maar wat is er nu exact gebeurd dan?
plofkop heeft ze inderdaad gekregen ja, die stem isquote:Op zondag 12 december 2004 21:23 schreef Buck_Turgidson het volgende:
JEZUS! Wat heeft die marjolein een plofkop gekregen man! En die stem ook. TE ERG!!
Porno stem.quote:Op zondag 12 december 2004 21:25 schreef rubbereend het volgende:
[..]
plofkop heeft ze inderdaad gekregen ja, die stem is
lekker sneu inderdaad...quote:Op zondag 12 december 2004 21:32 schreef rubbereend het volgende:5 uit deze serie bij de All Stars
en nog wel Peter die er zelf uit is gestapt
Slaat idd nergens op. Uit 2000 is nog geen enkele kandidaat gekozen.quote:Op zondag 12 december 2004 21:32 schreef rubbereend het volgende:5 uit deze serie bij de All Stars
en nog wel Peter die er zelf uit is gestapt
Is best leuk voor ze.quote:Op zondag 12 december 2004 21:32 schreef Zhenar het volgende:
EH?! Frank en Shandy mogen zomaar mee?????
Dat Peter erbij zit is belachelijk, maar Ernestine gun ik het echt. Ze heeft nog nooit op het eiland gezeten en had een warme persoonlijkheid. Bovendien kan ze goed zingen en heeft ze ons meer dan 1x een mooi zicht op haar derriere gegeven. Geweldig toch?quote:Op zondag 12 december 2004 21:33 schreef mitt het volgende:
net als Ernestine, wat moeten we daar nou mee..
Jaaaa! Koenraad! Die bleef ook maar steeds terugkomen.quote:Op zondag 12 december 2004 21:34 schreef _Supreme het volgende:
haha, ik zag nolleke
en koenraad moet ook mee
quote:Op zondag 12 december 2004 21:34 schreef Tom_Tom- het volgende:
[..]
Dat Peter erbij zit is belachelijk, maar Ernestine gun ik het echt. Ze heeft nog nooit op het eiland gezeten en had een warme persoonlijkheid. Bovendien kan ze goed zingen en heeft ze ons meer dan 1x een mooi zicht op haar derriere gegeven. Geweldig toch?
Wederom een prachtige observatie, deze momenten en uitspraken zijn mij ook het meest bijgebleven.quote:Op maandag 13 december 2004 01:19 schreef Bus watcher het volgende:
Verslag van de terugblik
En het verhaal van Ronald z'n kant is dat hij verlof had aangevraagd en gekregen, maar dat die aanvraag fout gelopen was doordat hij een nieuwe manager kreeg, of zoiets. Toen z'n vrouw een telefoontje kreeg van z'n werknemer terwijl hij al op het eiland was, heeft ze hem ziek gemeld. Z'n werkgever heeft dit opgevat als werkweigering en heeft hem ontslagenquote:Op zondag 12 december 2004 21:17 schreef rubbereend het volgende:
[..]
hij was ontslagen omdat hij van zn werkgever geen toestemming kreeg om vrij te nemen voor ER, toen hij toch ging is hij ontslagen, maar dat heeft hij dus aangevochten.
ja, erg raar.quote:Op maandag 13 december 2004 09:37 schreef Mr_Romano het volgende:
Niemand het volgende opgevallen: Op het moment dat Mick over zijn rechtszaak begint zegt ie het volgende:
"er kwam nog iets uit de kast"
ondertiteling: "er kwam plots een lijk uit de kast"
Volgens mij is dat gewoon een soort van uitdrukking in het Nederlands. Die ze in Belgie niet gebruiken. Maar die uitdrukking geeft dan wel hetzelfde weer wat Mick bedoelde... Dat dacht ik tenminste..quote:Op maandag 13 december 2004 09:37 schreef Mr_Romano het volgende:
Niemand het volgende opgevallen: Op het moment dat Mick over zijn rechtszaak begint zegt ie het volgende:
"er kwam nog iets uit de kast"
ondertiteling: "er kwam plots een lijk uit de kast"
quote:Op maandag 13 december 2004 18:15 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
Alleen die zure Marjolein zat een beetje quasi-arrogant/stoer te kijken als Ronald sprak. Nu was Ronald ook niet echt mijn favoriet, maar allemachtig wat is die Marjolein zelfingenomen zeg, bah wat een serpent, nu nog steeds. Gelukkig doet ze niet mee aan de All Stars. 'Nee ik heb niks geleerd van de Expeditie, ik wist al hoe sterk en geweldig en slim en fantastisch ik was, en dat beeld van mezelf is alleen maar bevestigd'Niet goed de herhalingen bekeken???
geen Roos, the horrorquote:Op maandag 13 december 2004 18:20 schreef MrX1982 het volgende:
Als er ruzie is tussen VT4 en net5 zou dat betekenen volgend jaar geen Roos
Maar zouden er dan nog wel belgen meedoen. Ik vind het sws achterlijk dat Peter meedoet, mensen die zelf opgeven moeten nooit meer mee mogen doen. Losers zijn dat
De "clue" zit hem in het woordje "lijk"; Mick wordt verdacht van dood-door-schuld of doodslag.quote:Op maandag 13 december 2004 18:15 schreef MiLalaa het volgende:
[..]
Volgens mij is dat gewoon een soort van uitdrukking in het Nederlands. Die ze in Belgie niet gebruiken. Maar die uitdrukking geeft dan wel hetzelfde weer wat Mick bedoelde... Dat dacht ik tenminste..
quote:Op dinsdag 14 december 2004 13:28 schreef Hik het volgende:
Marjolein roeleert!
Al dat gezever van die mensen die roepen hoe ingrijpend, levensveranderend en schokkend de inpact op hun leven was (om er dan vervolgens tóch niets mee te doen natuurlijk!). Het leek wel of ze een collectieve bijna-dood-ervaring hebben gehad, in plaats van onder beschermde omstandigheden enkele weken op een onbewoond eiland zitten, waarbij drie kwart ook nog eens binnen een wel zéér korte tijd heimwee had.
![]()
Nee, dan Marjolein: Het was een unieke ervaring, maar nee ik heb er geen wereldschokkende dingen van geleerd. Klaar.Prima!
quote:Op dinsdag 14 december 2004 14:16 schreef LaTiNo het volgende:
Hey, kan iemand me meer vertellen over dat All-stars ER? Hoe lang gaat dat duren? Wordt dat een echte complete ER of een soort slap aftreksel van een weekje ofzo?
Ik vind ook dat diegenen die hebben opgegeven niet terug mogen keren. Vind het wel jammer dat Bjorn niet meer terugkomtWel leuk dat Klaar er weer bij is!! Yeehah!
Dát zou beter zijn!quote:Op vrijdag 17 december 2004 21:25 schreef Cartman_the_best het volgende:
hee mensen, ik las op het forum van www.expeditierobinson.net dat
Richard (2001)
Bjorn (2003)
Sasha (2000) ook wildcards zullen krijgen. Dit is niet officieel maar de kans is groot dat dit klopt. En ik vind dit hele goede keuzes Bjorn en Richard--> de titanenstrijd . Met Sasha kun je ook vast weer streken verwachten zoals eten stelen van de crew
Ik hoop dat dit de waarheid is in ieder geval![]()
Grote kans dat Bjorn dus wél mee doet!!![]()
Ik hoop het! Een echte Robinson qua fysiek (wat is dat magere lichaampje sterkquote:Op vrijdag 17 december 2004 21:25 schreef Cartman_the_best het volgende:
hee mensen, ik las op het forum van www.expeditierobinson.net dat
[knip]
Grote kans dat Bjorn dus wél mee doet!!![]()
Via http://expeditie-robinson(...)inson/index.php?nr=1 ben ik eens op een forum gekomen waar in een topic de stand van zaken met betrekkin tot de All Stars deelnemers stond. Effe zoeken, ik weet het zo ook niet meer.quote:
bronquote:Net5-presentator Ernst-Paul Hasselbach gaat vanaf volgend jaar werken voor Talpa, het bedrijf van John de Mol. Hij gaat programma's presenteren voor de nieuwe tv-zender en neemt ook de eindredactie hiervan op zich, meldt de Telegraaf.
Eerder werd al bekend dat Remko van Westerloo, programmaleider van Net5, naar Talpa vertrekt. Ook doen geruchten over een overstap van Astrid Joosten de ronde.
Hasselbach zal dus niet meer te zien zijn in de komende serie van Expeditie Robinson. Zijn deelname aan de tweede serie van Peking Express was al eerder afgezegd.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |