typo.. en kan uhm nie editten.quote:Op woensdag 24 november 2004 00:00 schreef Rottdog het volgende:
Had tegen het eind ook enorm last van misselijkheid vooral bij het liggen en nam daar gele vla tegen. Zo begon ik ook heel hard te boerenmoest dan als ik even lag weer omhoog om te ontluchten zeg maar
Komo in de topictitel![]()
![]()
thanxquote:Op woensdag 24 november 2004 00:08 schreef Brighteyes het volgende:
TT aangepast!
Zet hem op meiden!
Ik kan alleen maar zeggen dat ik het echt zo leuk vind en spannend.quote:Op woensdag 24 november 2004 10:46 schreef Martineke het volgende:
erg snel javanaf volgende week verlof, dan ist nog echter allemaal, en erg dichtbij
Ook al last van klapperende eierstokken BE?quote:Op woensdag 24 november 2004 10:55 schreef Brighteyes het volgende:
Ik heb trouwens gisteren de billen van mijn neefje/nichtje gevoeld.
Ik wil niet constant aan mijn zusje vragen of ik even aan haar buik mag zitten, dus doe ik het eigenlijk nooit.Maar gisteren kon ik het niet laten. Beebje ligt compleet klem met zijn koppie naar beneden en dus waren de billetjes bovenaan heel goed te voelen.
Gaaf hoor!
quote:Op woensdag 24 november 2004 10:58 schreef Belana het volgende:
Stiekemurd, zet me op meid!![]()
![]()
quote:Op woensdag 24 november 2004 11:01 schreef Loena-tik- het volgende:
[..]
Ook al last van klapperende eierstokken BE?![]()
Maar even serieus, wel heeeeeeel erg leuk om het van zo dichtbij mee te maken hè? Ik vond het ook zo leuk om het bij mijn zus mee te maken, wel de lusten niet de lasten zeg maar![]()
Jammer genoeg wil ze niet meer kinderen, ze vind twee genoeg, hoe durft ze![]()
Nou ja die van haar tellen ook voor vier, dus wat dat betreft heeft ze toch een groot gezin![]()
ja preciesquote:Op woensdag 24 november 2004 10:54 schreef bixister het volgende:
ik vind 't ook allemaal wat te hard gaan (dit keer). githa, goed dat je even gebeld hebt en dat je vandaag rust houdt. ik heb vanmorgen trouwens ook weer staan kotsen. die misselijkheid komt bij mij dan toch echt door maagzuur hoewel het inderdaad anders voelt dan 'gewoon' last van maagzuur hebben. bah, niks aan. maar gelukkig heb ik de eerste 6 maanden van m'n zwangerschap juist nergens last van gehad, dus ik zie het maar als luxeprobleempje.ik heb ReglaPH, dat lijkt wel wat op Rennies. en gele vla wil ook wel helpen ja. maar als die misselijkheid opkomt helpt maar 1 ding...
![]()
stiekemerd, zet 'm op!
en suzanna, hoe gaat 't daar?
dat ken ikquote:Op woensdag 24 november 2004 12:30 schreef Xanthe het volgende:
Mijn buik begint nu toch langzamerhand in de weg te zitten...
...
Wel onwennig dat je je lichaam zo slecht kent op zulke momenten hahaha...
Stiekemurd en vriend/husb van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochterquote:Vanmiddag om 15.26 is onze dochter Benthe geboren. Alles gaat goed. Ze weegt 2985 gram. Groeten Stiekemurd.
Hier heb ik nog geen problemen mee gehad gelukkig.quote:Op woensdag 24 november 2004 13:01 schreef Martineke het volgende:
[..]
dat ken ikheb ook al paar keer gehad dat ik me ergens tussendoor wil wurmen, maar me ff verkijk op me buik
ik heb er zon hekel aan de in de stad dat mensen die zien dat je dikke buik heb je echt geen ruimte gunnen
meestal bump ik met me buik ook tegen die mensen aan "aan de kant"
vriendje vind het niet leuk overigens dat ik dat doe, ik moet maar geduld hebben
Gelukkig nog niet zo mee gemaakt dat men stom staat te staren.quote:Op woensdag 24 november 2004 14:29 schreef Smirre het volgende:
Wat onhandige buiken betreft: Wat laten vallen in de supermarkt en dit dan willen oprapen. Al eens gezien hoe mensen je dan aanstaren. Zeker met stomheid geslagen, want even een handje helpen, ho maar. Maar ook wel weer mensen die je niet meer aankijken, maar als een magneet richting buik blijven staren. Wat een ervaring.... vind ik.
Over pronken met je buik gesproken, wanneer krijgen wij jouw buik te zienquote:Op woensdag 24 november 2004 21:10 schreef Xanthe het volgende:
[..]
Om vervolgens met je buik te gaan pronken dan is men meteen stil
Hmmmmm nog steeds geen foto's van en ik krijg echt een varkentje , want ik ben zelf nu al een hangbuik zwijntjequote:Op woensdag 24 november 2004 21:14 schreef Loena-tik- het volgende:
[..]
Over pronken met je buik gesproken, wanneer krijgen wij jouw buik te zien![]()
Wij hebben een voetenzak voor de maxi-cosi. Maar je kan ook een dekentje meenemen en de baby daar in wikkelen lijkt mequote:Op woensdag 24 november 2004 21:18 schreef Xanthe het volgende:
Over kleertjes als we straks vanuit het ziekenhuis terug naar huis moeten zal het wel behoorlijk fris zijn (half februari) maar de broekjes die te koop zijn overal zijn best wel dun.
Hoe doen anderen dit?
In Het 167e speeltuinbankje (OUD slowchat) gaat het toevallig hier ook over en dat topic is ook bedoeld voor dit soort "offtopic" gekletsquote:Op woensdag 24 november 2004 21:40 schreef Suzanna het volgende:
Ik ben vanmiddag trouwens naar de bioscoop geweest met mijn zus EN man (hij was nog steeds ziek maar ging toch gezellig mee...), Bridget Jones...opzich wel grappig. Nog meer hier die die film hebben gezien?
Voetenzakjes voor de maxicosi?quote:Op woensdag 24 november 2004 21:31 schreef Smirre het volgende:
Xanthe: Je vervoert je kindje toch in een reiswiegje of maxi-cosi? Daar heb je hele leuke voetenzakjes voor; lekker warm. Ik heb daar eigenlijk helemaal niet over nagedacht, krijg helemaal visioenen van beebjes die te voet naar huis moeten lopen.
En met betrekking tot onhandige buiken. Ik constateerde straks een blauwe plek onder op mijn buik. Géén idee hoe ik daaraan kom. Toch iemand hardhandig gebubst?![]()
Die voorweeën zijn niet verplicht hoorquote:Op donderdag 25 november 2004 08:19 schreef AnnieBaby het volgende:
He Suzanna, het heeft nog niet doorgezet?
hmm, ik heb nog niet eens voorweeën, ben benieuwd hoe lang het dan gaat duren!
Kom me nu dus netjes melden.
Ik heb vooral 's avonds last van een te grote buik, want het lijkt wel of íe dan groter is. En dan bots ik overal tegenop.
quote:Op donderdag 25 november 2004 08:30 schreef Githa het volgende:
Elke dag medlplichtvoor 7.00 uur
![]()
ja mooie beer hequote:Githa - zaterdag 12 juni 2004 @ 06:51
hier foto tussen
:')
een hele dikke vette....vanmorgen om 6.30 u al
Las het net terug ja...quote:Op donderdag 25 november 2004 10:45 schreef Martineke het volgende:
nee Githa was erg op tijd om dr tweede streepje te melden, heb het ff opgezocht, wist zeker dat zij ontzettend vroeg was
[..]
ja mooie beer heik heb em nu weer in het bedje gezet
Kijk, dat heb ik dus ook. Ik slaap redelijk als ik niet wakker benquote:Op donderdag 25 november 2004 11:04 schreef texelonia het volgende:
Maar tussen het wakker worden door slaap ik wel redelijk.
Ben benieuwd of ze volgende week dan anders liggen. Mijn baby ligt nu al weken hetzelfde. Af en toe draait ie wel zn rug de andere kant op, maar hoofdje blijft netjes beneden. Kan me voorstellen dat als er 2 baby's in zitten ze nog minder ruimte hebben om echt te draaienquote:Op donderdag 25 november 2004 11:18 schreef Smirre het volgende:
Texelonia: Ik ben ook 30 wkn zwanger en vorige week lagen de beebjes idd met hun hoofd naar beneden, MAAR aangezien het woelwaters zijn (ze maken met z'n 2-en aardig wat kilometers in mijn buik), weet ik niet hoe dat volgende week zal zijn. Ze hebben me al vaker verrast, dus ik kijk nergens meer van op. Wat dat stuitliggen betreft; als de eerste, die het dichtst bij de uitgang ligt, maar in hoofdligging ligt dan kan het 'gewoon', anders idd geplande ks. Die collega van je zus heeft het zo gehad met zwangerzijn dat ze die mogelijkheid direct gaat verbannen?
Geen idee eigenlijk. Maar mn zus is 27, ik denk niet veel jonger dan haar. Zal het eens vragen. Hoezo eigenlijk??quote:Op donderdag 25 november 2004 11:33 schreef miss_dynastie het volgende:
tex, hoe oud is die collega van je zus??
goed hoorquote:Op donderdag 25 november 2004 09:26 schreef AnnieBaby het volgende:
Het was toch voor 9.00 uur dacht ik? 7.00 uur ga ik echt niet redden! Ik moet zeggen dat ik nog best wel lekker slaap.
Hoe is het met jou Githa?
Ik vond eigenlijk vanaf nu wel oke hoor .... ff testen dan kunnen we er vanaf half januari weer mee stoppenquote:Op donderdag 25 november 2004 09:42 schreef miss_dynastie het volgende:
Nee hoor, dat van voor zeven uur melden geldt pas vanaf half januari
He, Githa??
flauw hoorquote:Op donderdag 25 november 2004 09:44 schreef lily het volgende:
[..]![]()
ik meld me bij deze alvast af...
nee hoorquote:Op donderdag 25 november 2004 10:34 schreef jolene het volgende:
Grinnik, voor 7 uur...Githa, volgens mij was jij te laat voor je meldplicht in het tweede streepje voor 9 uur.
ik zie vraagtekens ..... bespeur ik daar twijfel ? .... JA! je moet dus wel je wekker zettenquote:Op donderdag 25 november 2004 10:49 schreef texelonia het volgende:
Vanaf wanneer geldt die meldplicht eigenlijk? Vanaf 37 weken zeker? Dan moet ik er a.s. dinsdag dus ook aan geloven... 7:00 uur kunnen jullie op je buik schrijven, en 9 uur waarschijnlijk ook eigenlijkIk ga toch niet m'n wekker zetten daarvoor??
Mijn overbuuf was nog een aantal jaren ouder en kreeg dus geen sterilisatie voor elkaarquote:Op donderdag 25 november 2004 11:35 schreef texelonia het volgende:
[..]
Geen idee eigenlijk. Maar mn zus is 27, ik denk niet veel jonger dan haar. Zal het eens vragen. Hoezo eigenlijk??
Ik ben het wel en niet met je eens Miss_D, tuurlijk moeten mensen tot op zekere hoogte hierover zelf beslissen, maar helaas blijkt uit de praktijk dat er heel veel mensen die vroeg gesteriliseerd zijn later toch op hun besluit terug komen. Beetje jammer alleen dat het herstellen een veel grotere klus is dat het snippenquote:Op donderdag 25 november 2004 14:57 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Mijn overbuuf was nog een aantal jaren ouder en kreeg dus geen sterilisatie voor elkaar
Ze had binnen anderhalf jaar tijd drie kinderen gehad en vond het wel mooi, maar de gyn weigerde... verbaast me dus dat haar gyn het wel doet. alleen maar fijn hoor, vind dat mensen daar zelf over mogen beslissen!!
Ben vergeten te zeggen...de verloskundige zei dat je van een volle blaas ook een harde buik kunt krijgen. Dus het klinkt logischquote:Op donderdag 25 november 2004 12:19 schreef Martineke het volgende:
ik weet het nie waarom die zo is, als ik naar de wc moet heb ik indd ook gemerkt dat buik hard is en zo, maar als ik dat niet moet doet ie ook zeer. kan best zijn hoor dat ik op me buik ga liggen als ik slaapik kan het me alleen niet indenken aangezien ik dat helemaal niet fijn vindt
Oe, das een goed teken, nesteldrang!!quote:Op vrijdag 26 november 2004 21:31 schreef AnnieBaby het volgende:
Heb vandaag het hele huis op zijn kop gezet en schoongemaakt.
Ik ben het eigenlijk al zat vanaf zondag...want toen was ik er echt van overtuigd dat ik heel snel zou gaan bevallen en nu ben ik er niet meer zeker van of het uberhaupt wel vóór de 42 weken lukt!!quote:Op vrijdag 26 november 2004 11:25 schreef AnnieBaby het volgende:
Suzanna, ik denk ook gewoon dat die harde buiken bij het einde van de zwangerschap horen. En ik let goed op of het geen pijn gaat doen, anders bel ik inderdaad de verloskundige. Merk ook dat ik steeds geregeld een soort krampen krijg (een paar keer per dag) en dat zal inderdaad ook de voorbode zijn van de bevalling. Jammer dat je dan alleen niet weet wanneer het gaat beginnen.
Ben jij het al zat?
Ze zeggen wel eens dat babietjes een stuk rustiger worden vlak voor de bevalling, dus wie weetquote:Op vrijdag 26 november 2004 21:57 schreef Suzanna het volgende:
Ik had trouwens vandaag het idee dat de baby heeeeeel weinig beweegt ineens, hebben jullie dat ook weleens en maken jullie je dan zorgen? Ik stond op het punt om de verloskundige te bellen, maar besloot dat het onzin was en heb het niet gedaan....Ondertussen heeft de baby wel weer bewogen maar zeker niet zoveel als de dagen hiervóór!
Hmm. En hoe is dat bij hem over gegaan? Kan ik daarvoor iets bij de apotheek of drogist halen, of moet ik dan eerst langs de huisarts? En is zoiets niet besmettelijk?quote:Op zondag 28 november 2004 00:27 schreef Xanthe het volgende:
Tex weet je zeker dat dit puistjes zijn?
Het klinkt een beetje hetzelfde als wat mijn vriend had en dat bleek een schimmel infectie te zijn.
(Van die mondhoeken).
Dat valt hier helaas beetje tegen. Hij laat sowieso zijn gevoelens al nooit heel duidelijk merken, en heb een keer gezegd dat ie nu wel moet laten merken dat ie me nog mooi vindt omdat ik nu ik zwanger ben extra onzeker enzow word over lichaam en dan die hormonen enzow... Maar het heeft niet echt geholpen, moet er eigenlijk altijd om vragenquote:Op zondag 28 november 2004 10:12 schreef Suzanna het volgende:Sterkte ermee, het voelt inderdaad behoorlijk rot als je je onaantrekkelijk voelt. Heb ik ook last van de laatste tijd...maar gelukkig zijn onze mannen/vrienden daarvoor om je weer zeker van jezelf te laten voelen. Toch?
Over verwennen gesproken, m'n zus had nog heel veel cadeautjes voor de baby enzow liggen thuis, dus nu heeft ze die allemaal ingepakt en mogen we elke dag een cadeautje uitpakken!quote:Op zondag 28 november 2004 09:43 schreef sjak het volgende:
Tex, verwen jezelf anders binnenkort met een bezoekje aan de schoonheidsspecialiste. Of vraag of sinterklaas daar nog bonnen voor heeft liggen
Hij is er uiteindelijk mee naar de huisarts gegaan die vertelde dat het een schimmel was.quote:Op zondag 28 november 2004 12:25 schreef texelonia het volgende:
[..]
Hmm. En hoe is dat bij hem over gegaan? Kan ik daarvoor iets bij de apotheek of drogist halen, of moet ik dan eerst langs de huisarts? En is zoiets niet besmettelijk?
[..]
niet te serieus nemen hoor suzanna, wij zijn gewoon super nieuwsgierig maar er is niks verplichtquote:Op zondag 28 november 2004 10:12 schreef Suzanna het volgende:
Hallo allemaal - ben vandaag weg - maar k heb me nu netjes gemeld he....
Texelonia bedoel je neem ik aan?quote:Op zondag 28 november 2004 15:21 schreef Githa het volgende:
ooohw wat lijkt me dat leuk Martineke, elke dag een kadootje![]()
vanaf vandaag dus ook kadootjes meldplicht he Martineke![]()
`quote:Op zondag 28 november 2004 19:41 schreef texelonia het volgende:
[..]
Texelonia bedoel je neem ik aan?
daar teken ik voorquote:Op maandag 29 november 2004 10:30 schreef heavenswoman het volgende:
De ex van mijn vriend had een dag een beetje buikpijn, wat steekjes.... duurde de heel dag (maar was heel licht) Om 22.00 waren de vliezen gebroken .... maar nog geen weeen, om 22.30 op het ziekenhuis (nog geen weeeen) Om 23:00 begonnen de weeen (de echte persweeen dus, want ze bleek al de heel dag bezig te zijn.????!!!!) Ze dacht echt geeen weeen te hebben gehad die dag behalve die krampjes en steekjes ..... Om 23:40 kregen ze een zoontje...
4 x geperst ofzo en eruit....
achossie....quote:Op maandag 29 november 2004 10:45 schreef AnnieBaby het volgende:
.....en mail ik wat met mijn nu wel heel zenuwachige vriendje.
Dit is geloof ik ongeveer hetzelfde als wat de gyn zei.. Dat het vaker voor komt, op zich geen kwaad kon en iets met achter een eiblaasje aankomen ofzoiets..quote:Op zondag 28 november 2004 23:27 schreef Xanthe het volgende:
Jonnetje het is iets dat veel vaker voorkomt bij zwangerschappen.
Vaak heeft het met het eiblaasje te maken als ik me dat nog goed herrinner.
Ik had ook een cyste die de eerste paar echo's nog te zien was en waar ik zelf uiteindelijk niet eens meer bij heb stil gestaan.
Ook bij mij zeiden ze dat het in principe geen kwaad kan , maar je zou er wel buikpijn van kunnen gaan krijgen als ie zou gaan groeien.
Denk dat je je niet ongerust hoeft te maken en je mag nu lekker een extra keertje naar je beebje kijken , dus als het zoals bij mij ging is dat een leuke bijkomstigheid.
Mocht je toch nog met vragen blijven zitten (zoals die van Githa wat gaan ze doen als die toch groter is geworden) bel ze dan om die voor te leggen
dat gaan ze bekijken ja of ze kindje kunnen draaien. kan best zijn dat het helemaal niet kan, dan houd het al opquote:Op maandag 29 november 2004 12:33 schreef Suzanna het volgende:
Ze kunnen het kindje toch ook draaien? Bij mij was er eerst ook sprake van een stuitligging, maar dat is nu gewoon HEAD DOWN...
Ja die neiging heb ik ook, om het niet te geloven. Omdat ie het bijna nooit uit zichzelf zegt, dan denk ik, ja hij zegt het alleen maar omdat ik het vraag, of omdat ik dat wil horenquote:Op maandag 29 november 2004 11:01 schreef Suzanna het volgende:
Texelonia: ik hoop dat je vriend je gauw de complimenten geeft die je waard bent en ook zo nodig hebt nu! Mijn man doet het ook niet altijd hoor, en ik ben dan zo erg dat ik het soms niet eens geloof....maar dat is ook vrouwen-eigen he...en zeker vrouwen met rare en wisselvallige buien zoals in de zwangerschap (ik snap mezelf soms gewoon niet!) ...
Bij mij was het de laatste tijd steeds 125/75, dus nu wel ietsje lager, maar nooit echt hoog geweest. En dat 2e getal, de onderdruk, is het belangrijkste toch? Dat is bij jou ook niet zo hoogquote:Op maandag 29 november 2004 12:34 schreef Suzanna het volgende:
Wow, mooie bloeddruk Tex...impressive!! Die van mij zit constant rond de 140/75...
Spannend! Spannend! Spannend! Menstruatiepijntjes heb ik al vele dames over gehoord die op het punt stonden te bevallen, dus kan er allemaal bijhorenquote:Op maandag 29 november 2004 12:34 schreef AnnieBaby het volgende:
Ik heb de verloskundige gebeld, want ik verlies nog steeds vocht en heel licht bloed. Ze komt er zo aan om te kijken wat er aan de hand is. Verder heb ik echt gewoon het gevoel dat ik ongesteld ben. Heel raar. Ik hou jullie op de hoogte.
mooi zeg....quote:Op maandag 29 november 2004 13:07 schreef poemojn het volgende:
Voor de mensen die gaan bevallen is dit wel een mooi online fotoverslag: de geboorte van Jude.
Zeker mooie sitequote:Op maandag 29 november 2004 13:07 schreef poemojn het volgende:
Voor de mensen die gaan bevallen is dit wel een mooi online fotoverslag: de geboorte van Jude.
Hele mooie sitequote:Op maandag 29 november 2004 13:07 schreef poemojn het volgende:
Voor de mensen die gaan bevallen is dit wel een mooi online fotoverslag: de geboorte van Jude.
Inderdaad, daar zit wat in....vind ik ook wel iets om samen met je partner te doen. Dan krijgt hij misschien ook al een band met het kindje.quote:Op maandag 29 november 2004 13:26 schreef Ladybos het volgende:
Suzanna, ik vind het ook nogal vaag hoor, maar volgens het boek hadden ze er echt heel goede resultaten mee, en ach het kan geen kwaad, lijkt me zelfs best lekker om iedere dag eventjes er echt voor te gaan zitten om contact te maken met je kindje.
Het was zo fijn om te merken dat hij zich ook zo ongerust maakte.quote:Op maandag 29 november 2004 11:01 schreef Suzanna het volgende:
Xanthe: Lief trouwens dat je vriend zo snel kwam en dat hij ook bezorgd was, dat is inderdaad een goed teken!!
wauw, mooie site zeg!quote:Op maandag 29 november 2004 13:07 schreef poemojn het volgende:
Voor de mensen die gaan bevallen is dit wel een mooi online fotoverslag: de geboorte van Jude.
Nou jah de kinderen erbij is dan nog tot daar aan toe. Maar ze zien echt doe die baby uit hun moeder komt. Kweenie, maar dat gaat wel weer erg ver vind ik! Ik zou de kids ook bij opa&oma dumpen denk ikquote:Op maandag 29 november 2004 13:40 schreef Suzanna het volgende:
Texelonia: dat is volgens mij bij uitstek Amerikaans...daar vinden ze het geen probleem als de baby geboren wordt waar de kids bij zijn. Lijkt me verschrikkelijk persoonlijk, ik zou zodra de bevalling begint de kinderen bij oma laten logeren volgens mij/.....of is dat weer een beetje overdreven?
Inderdaad vrouwen geven vaak niet duidelijk aan wat ze willen.quote:Op maandag 29 november 2004 13:44 schreef Suzanna het volgende:
Een heel verhaal.
Ik wilde graag dat René bij mijn bevallingen was. René hadden we met boeken en bevallingen op tv "voorbereid" maar helaas zetten mijn weeën niet door terwijl René er bij was. Toen ze evene en ijsje ging halen met opa en oma, die er bij waren als back up kwamen die in eens aanstormen en wist ik dat ze er niet bij moest zijn. Ze heeft mij wel met weeën meegemaakt en gezien en heeft zich er geen moment druk om gemaakt. Ze was zelfs heel lief voor me aan het zorgen op haar manierquote:Op maandag 29 november 2004 13:50 schreef texelonia het volgende:
[..]
Nou jah de kinderen erbij is dan nog tot daar aan toe. Maar ze zien echt doe die baby uit hun moeder komt. Kweenie, maar dat gaat wel weer erg ver vind ik! Ik zou de kids ook bij opa&oma dumpen denk ik
Als ik gewoon was bevallen van Djulian dan was Djen er ook bij geweest, met oma op de achtergrond dat als ze het niks vond dat ze altijd weg kon. Nu is ze er ook zoveel mogelijk bij geweest, maar je moeder uitzwaaien naar de ok was niet spannend zei ze. Onder tussen heeft ze heen en weer lopen hobbelen omdat het zolang duurdequote:Op maandag 29 november 2004 14:08 schreef moussy het volgende:
[..]
Ik wilde graag dat René bij mijn bevallingen was. René hadden we met boeken en bevallingen op tv "voorbereid" maar helaas zetten mijn weeën niet door terwijl René er bij was. Toen ze evene en ijsje ging halen met opa en oma, die er bij waren als back up kwamen die in eens aanstormen en wist ik dat ze er niet bij moest zijn. Ze heeft mij wel met weeën meegemaakt en gezien en heeft zich er geen moment druk om gemaakt. Ze was zelfs heel lief voor me aan het zorgen op haar manierze was toen trouwens 3.
Bij Cas hebben we het maar niet geprobeerd, omdat het er op leek dat het nog héél lang kon gaan duren. Dus zij kwam toen Cas nét geboren was en ik nog onder het bloed en alles zat. Maakte ze ook niks van. Ook niet toen ze na de bevalling met mij mee ging douchen en ik moest plassen
lief ook van je dat je het hebt gezegdquote:Op maandag 29 november 2004 14:28 schreef Ladybos het volgende:
Martineke je moet lekker doen wat voor jou goed voelt hoor, als jij het niet ziet zitten moet je het niet doen (waarschijnlijk zou het dan ook niet eens werken..). Maar ik dacht ik meld het maar ff, dat je niet achteraf zegt 'had het nou maar gezegd'
Ik denk dat mannen minder praktisch inzicht hebben dan vrouwen (in het algemeen, er zijn natuurlijk altijd uitzonderingen, zoals vriendje van Smirrequote:Op maandag 29 november 2004 14:02 schreef Xanthe het volgende:
Inderdaad vrouwen geven vaak niet duidelijk aan wat ze willen.
Maar komt dat ook niet omdat je van jezelf verwacht dat je een boel dingen nog kunt? En daardoor vaak ook te hard voor jezelf bent?
Dat merk ik bij mezelf wel.
Ondertussen vind ik het zelf behoorlijk vervelend worden om dingen van de grond op te rapen.
Laat daardoor de reklame achter de deur ook rustig liggen , maar als je dan denkt dat hij het wel uit zichzelf op pakt? Niet dus...
Heb het vandaag dus ook maar gezegd dat ik het wel op prijs zou stellen als hij dingetjes van de vloer op pakt.
Stofzuigen vind ik ook verschrikkelijk om te doen nu , ik word er zo ontzettend benauwd van en zo ontzettend moe.
Ik doe het dus te weinig tot niet.
Voor de rest moet ik ook alles vragen hoor , maar dat moest ik altijd al en is dus niets nieuws
quote:
JAAAAAA, ik ben rete nieuwsgierigquote:Op maandag 29 november 2004 21:02 schreef texelonia het volgende:
Owjah bijna vergeten: cadeau-melding voor Githa
In het pakje van vandaag zaten 2 super schattige knuffeltjesHet zijn net een soort washandjes met aan de punten handjes en voetjes en bovenop een hoofdje, als je het je een beetje kunt voorstellen
AnnieB hoe is het nu? Nog beetje kunnen slapen/rusten, of ben je inmiddels al aan het puffen?![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |