abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 3 november 2004 @ 13:40:08 #1
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_23048915


Welkom bij het topic van Fokhattrick. In deze openingspost vind je alles wat je op weg moet helpen naar roem en succes. De openingspost is verdeeld in drie hoofdcategorieën. Deze bestaan vervolgens weer uit enkele subcategorieën. Hieronder zie je een overzicht

  • Hattrick
  • Hattrick
  • Spelers van Fok
  • supporter

  • Federatie
  • Fok! Federatie
  • Leden van de fokfederatie
  • Activiteiten van de Fok!federatie
  • De fokcup
  • Fok!Awards

  • Community
  • IRC @ FOK!
  • De meet
  • Waar dient dit topic absoluut niet voor
  • Links voor hattrick
  • forum topics
  • huidige topics


    _______________________________________________________________________________
    Hattrick
    quote:
    Hattrick is een online voetbalspel waar je spelers koopt en verkoopt en je trainer bent van jouw club in een competitie met duizenden tegenstanders in alleen al Nederland en momenteel meer dan 400.000 teams wereldwijd!

    Hattrick kost niets. Je runt je team doormiddel van een web browser (bijvoorbeeld internet explorer). Een aantal keer per week speel je een wedstrijd. Je kunt elk moment van de dag inloggen om te kijken hoe je team er voor staat, trainingen instellen, kopen of verkopen van spelers op de transfer markt of gewoon even chatten met andere Hattrick spelers.

    Hattrick houdt nooit op. Als je kampioen wordt van je divisie kun je je kwalificeren om het volgende seizoen (16 weken) te promoveren naar een hogere divisie. Ben jij er klaar voor? Klaar voor nationale en internationale roem?

    Hattrick is vooral een online communitie van users die samen zorgen dat het spel steeds beter word. Supporter word je al vanaf een paar euro voor een paar maanden tot twintig euro per jaar en dat is niet alleen erg weinig maar ook erg de moeite! (wordt nog verder besproken in deze Openingspost)



    Spelers van Fok!
    Door de jaren heen zijn heel wat hattrick-managers voorbij gekomen in 1 van de vele hattricktopics hier op fok!. Klik op de onderstaande link om te zien welke managers hun team hebben laten vereeuwigen op Fok!

    KLIK HIER VOOR EEN LIJST VAN MANAGERS!


    sta je hier niet tussen maar wil je dit wel, meld het hier dan. En dat doe je op de volgende manier:


    [url= ]http://forum.fok.nl/user/profile/jeprofielnummer] usernaam[/url] met teanmnaam (teamid)
    plaats de url tag zonder spaties.

    voorbeeld:

    sir_dalord met lycky bullballs (364260)

    Hattrick Supporter
    Hattrick Supporter is iets voor mensen die Hattrick leuk vinden en er veel tijd aan besteden. Als lid van Hattrick Supporter krijg je toegang tot verschillende nieuwe mogelijkheden die het gebruik van Hattrick leuker en makkelijker maken.

    Tevens stel je het Hattrickteam in staat het spel verder te ontwikkelen. Hattrick Supporter geeft je team binnen het spel geen extra voordelen, maar vergroot wel de beleving van het spel. Op dit moment bestaat de extra service uit o.a.:

    - De mogelijkheid om spelers en teams te bookmarken
    - Extra statistieken
    - Deelname aan federaties, zoals bijvoorbeeld onze prachtige Fok!Federatie
    - Je kan supporter worden van andere teams waarbij je op de hoogte gesteld wordt van hun resultaten
    - Slechts 1 banner geladen
    - Extra club opties (logo, tenue, persberichten)


    _______________________________________________________________________________
    Federatie




    Fok! Federatie
    Kom bij de Fok! Federatie en laat zien dat je een Fokker bent De federatie organiseert allerlei activiteiten die het hattricken net nog iets leuker maakt. Met een totaal van 44 leden begint de Fok!fed (zoals het hier veel genoemd wordt) een serieuze aangelegenheid te worden. Tevens krijgen alle fedleden, die actief zijn op het forum, een leuke smiley achter hun naam. Wat houdt je nog tegen? Kijk voor meer informatie op de site van de fokfed, die te vinden is op http://www.fokhattrick.nl . De website wordt bijgehouden door Johan-Derksen
    supporter vereist


    De leden van de fokfederatie







    staat je icoon er niet bij maar je bent toch lid van de federatie, meld het even. Zorg er wel voor dat je icoon 60*60 is. Anders kan ik je er niet bij zetten.


    Activiteiten van de Fok!federatie
    De meest belangrijke activiteiten zijn:

    All star team
    Een team dat is gebasseerd op het sterrenaantal van spelers. Klik op de link voor meer informatie

    Sterrenklassement
    Grumpey houd bij wat het sterrenrecord is van elke ploeg. Het klassement wordt aan het einde van elk seizoen ge-update.

    De FokCup

    Dankzij de geweldige inspanningen van Nicomart en Engessa hebben we vanaf 17 Maart 2004 ook een eigen Fok!Cup. Dit houdt in dat er volgens een vast rooster tegen elkaar friendlies gespeeld worden die uit moeten wijzen wie de beste club van Fok! heeft. Wil je meer weten kijk dan even in Het huidige Hattrick Fok!CUP-Topic


    Fok!Awards
    Aan het eind van elk seizoen worden de zogenaamde Fok!Awards uitgedeeld. Nouja, elk seizoen; we hebben ze net 1 keer uitgereikt
    Maar dat neemt niet weg dat dit waarschijnlijk een lange traditie gaat worden. Momenteel tellen we 5 awards. Hieronder staat een overzicht plus de laatste winnaar van de awards.

    De Ado-Award
    Uitleg: De ploeg die zich het beste heeft teruggeknokt
    Winnaar[b] GotenSSJ

    [b] De de-Graafschap--Award

    Uitleg: De ploeg die werkelijk helemaal niets presteerde
    winnaarSuperweber

    De Liechtenstein-Award
    Uitleg:De ploeg die elke tegenstander een grote vernedering toebracht.
    winnaar:Ruudt

    De Max-Phillip Freiherr Spiegel von und zu Peckelsheim-Award
    Uitleg: De manager met de meest idiote naam in zijn selectie
    winnaar:Grumpey

    De San-Marco-Award
    Uitleg: De topscoorder van de Fok!-Federatie
    winnaarPekel

    De winnaar heeft het recht om een seizoen lang de naam van de award in zijn fokicoon te dragen. En nee we delen geen geldprijzen uit.
    _______________________________________________________________________________
    Community

    IRC @ FOK!
    Irc is een chatprogramma dat wordt gebruikt door de fokhattrickers. Er zijn 2 manieren om op het fokhattrick-kanaal te komen:

    Webbased
    Johan-derksen is zo vriendelijk om een link te plaatsen waarmee je webbased direct in het fokhattrick-kanaal komt.
    Klik hier voor webbased irc

    Mirc:
    Mirc is een programma dat het chatten op irc wat makkelijker maakt. Aangezien het toch vrij lastig is, kan je op deze LINK een walkthrough vinden voor het instellen van Mirc.


    Gedragsregels @ IRC
    Iedereen is van harte welkom op #fokhattrick, maar we willen wel graag dat je je houdt aan enkele gedragsregels. Om het gewoon gezellig te houden.
  • Je mag vloeken (als bijvoorbeeld je team achter staat) maar doe dit met mate. Ga niet constant
    lopen schelden en tieren.
  • Behandel de users met respect. Ga niet iemand lopen uit schelden of doodverwensen. Daar
    hebben we helemaal geen behoefte aan.
  • Als iemand een vraag stelt, ga hem dan niet lopen uitlachen omdat jij het antwoord weet. Iedere
    manager die begint wilt graag op weg geholpen worden en het is veel leuker om een manager te helpen.
  • Het komt vaak voor dat een user laat zien welke speler hij wilt kopen. Als hij het spelers-id gegeven
    heeft, dan verzoeken wij je NIET op deze speler te gaan bieden. Want als hij het spelers-id niet had
    gegeven, had jij de speler waarschijnlijk niet eens gezien. Geeft de user een spelers-id van een
    speler waar jij ook op wilde gaan bieden, meldt dit dan meteen.


    De meet
    Jazeker, er komt een vervolg op de eerste meet. In de 2e week van juli besloten 4 users met elkaar een pilsje te drinken terwijl ze de wedstrijden live op hadden staan. Dit is zo goed bevallen, dat er een vervolg komt. Maar dan met meer fokhattrickers. Meer informatie vind je in dit topic

    je vragen en/of opmerkingen met betrekking tot de fokhattrick meet, kan je sturen naar Johan-Derksen(362390)


    Waar dient dit topic absoluut niet voor
    Om speler te promoten die geen deuk in een bakje boter kunnen schieten. Haast elke Fok!hattricker kent wel de regels en gaat echt niet ineens die bosjosti kopen die je al voor de 15e keer op de transfermarkt hebt gezet.
    Heb je een eigenhandig een talent getraind en je wilt even laten weten dat hij te koop is, dan mag dat. Maar post je spelers met mate.



    Links voor hattrick
    We hebben een aantal links Die betrekking hebben tot hattrick. Deze staat boordevol informatie, voor beginnende en gevorderde hattrickers. Klik hier voor een overzicht van de fokhattrickers hoogst gewaardeerde links


    voor managers die net beginnen, raden wij deze website aan. Lees deze eerst door en als je dan iets niet snapt, kan je het natuurlijk vragen. Tevens zijn we bezig met een stappenplan om het allemaal net even wat gemakkelijker te maken


    Forumtopics seizoen 13:
    [Hattrick] deel 37: De strijd voor de volgende bekerronde
    Hattrick deel 38: Waar de eerste competitiewedstrijd erop zi
    [Hattrick] deel 39: met [stress]zweetdruppels van sir_dalord
    [Hattrick] deel 40: Het begin van een nieuw era


    topics van de vorige seizoen kan je hier vinden

    huidige topics
    Er staan veel topics over hattrick op Fok. Dat komt omdat anders het centrale topic heel erg chaotisch wordt. Om toch je weg te kunnen vinden door het doolhof van hattrick, hebben we de topics op een rij gezet.

    [HATTRICK] Fok!Cup Deel III | Inschrijvingen zijn open!
    Dit topic gaat over de Fok!hattrickcup. Hier kan je de deelnemers, de wedstrijden en de uitslagen vinden.

    [Hattrick] Het grote Hattrick-Fok!Cup Toto [Deel 2]
    Dit is de toto die gaat over de Fok!hattrickcup. Hier kan je uitslagen voorspellen. De winnaar van de toto krijgt een kratje bier van Johan-derksen

    Het grote Hattrick Fok!CUP-Topic
    het baggertopic van de hattrickers. helaas gesloten door vision

    [Hattrick-Meeting-voor-Fokkers] part 1--> Dat wordt gezellig
    Het meet topic


    voor vragen en/of opmerkingen kan je ht-mailen naar sir_dalord(364260)

    De complete openingspost is hier te vinden
  • AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      woensdag 3 november 2004 @ 13:40:46 #2
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_23048926
    SD logo's zijn nu OK
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_23048933
    hmmmz, ben ik vergeten de laats geupdate versie up te loaden

    nouja, deze is ook wel leuk hoor
      woensdag 3 november 2004 @ 13:42:03 #4
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_23048961
    zucht, heb je 1 taak SD.....

    pi_23048962
    quote:
    Op woensdag 3 november 2004 13:40 schreef The_Hives het volgende:
    SD logo's zijn nu OK
    , bij mij werkte het goed, maar dat komt door mijn resolutie. Op een 800*600 beeldscherm zag het er slecht uit
      woensdag 3 november 2004 @ 13:42:47 #6
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_23048976
    hij is voor mn gevoel evenlang als de oude OP

    ik moet nu alleen meer moeite doen om de managers te vinden
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_23048978
    quote:
    Op woensdag 3 november 2004 13:42 schreef Grumpey het volgende:
    zucht, heb je 1 taak SD.....


    nouja, dan moet ik voor straf maar weer heel de OP op de schop gooien
      woensdag 3 november 2004 @ 13:43:38 #8
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_23048994
    quote:
    Op woensdag 3 november 2004 13:42 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    , bij mij werkte het goed, maar dat komt door mijn resolutie. Op een 800*600 beeldscherm zag het er slecht uit
    duh.....


    ht mail enzo
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
    pi_23048998
    Daar gaan we weer wie zitten er allemaal nog in de beker? Vanavond voor het eerst een echte tegenstander. Denk dat die zlefs gaat motsen gezien zijn WO zondag...
    pi_23049002
    quote:
    Op woensdag 3 november 2004 13:42 schreef The_Hives het volgende:
    hij is voor mn gevoel evenlang als de oude OP

    ik moet nu alleen meer moeite doen om de managers te vinden
    daar heb ik dus al rekening meegehouden in update die ik ben vergeten up te loaden
      woensdag 3 november 2004 @ 13:44:03 #11
    59449 Finkelstein
    Honing met bij-smaak
    pi_23049004
    moet morgen een lang weekendje naar Polen, eens kijken hoe de wachlijst er daar voor staan. en dan als mijn nederlands team over een half jaar ook aktief wordt verkoop ik gelijk al mijn spelers en koop ik een kut speler van de GM die mij heeft genaaid, en mail vervolgens naar hattrick om te zeggen dat ik dat van hem moest doen als ik mijn oude team terug wilde hebben...


    p.s. Give credit where credit is due, mooie OP
    In een vliegtuig altijd naast een negerin gaan zitten omdat men bij een ongeluk als eerste naar de zwarte doos zoekt.
      woensdag 3 november 2004 @ 13:44:38 #12
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_23049019
    quote:
    Op woensdag 3 november 2004 13:42 schreef The_Hives het volgende:
    hij is voor mn gevoel evenlang als de oude OP

    ik moet nu alleen meer moeite doen om de managers te vinden
    hij is echt wel korter, en nu ook overzichtelijker (Want daar schorte het nogal aan )

    en daarnaast hebben we hele leuke plaatjes en logo's nu
    pi_23049049
    quote:
    Op woensdag 3 november 2004 13:43 schreef The_Hives het volgende:

    [..]

    duh.....


    ht mail enzo
    ja, maar nu klinkt het alsof ik het ontdekt heb
      woensdag 3 november 2004 @ 13:46:45 #14
    59287 Grumpey
    Het zonnetje in huis
    pi_23049070
    quote:
    Op woensdag 3 november 2004 13:44 schreef Finkelstein het volgende:
    moet morgen een lang weekendje naar Polen, eens kijken hoe de wachlijst er daar voor staan. en dan als mijn nederlands team over een half jaar ook aktief wordt verkoop ik gelijk al mijn spelers en koop ik een kut speler van de GM die mij heeft genaaid, en mail vervolgens naar hattrick om te zeggen dat ik dat van hem moest doen als ik mijn oude team terug wilde hebben...


    p.s. Give credit where credit is due, mooie OP
    het valsspelen zit wel in je genen enzo he
    pi_23049072
    quote:
    Op woensdag 3 november 2004 13:44 schreef Finkelstein het volgende:
    moet morgen een lang weekendje naar Polen, eens kijken hoe de wachlijst er daar voor staan. en dan als mijn nederlands team over een half jaar ook aktief wordt verkoop ik gelijk al mijn spelers en koop ik een kut speler van de GM die mij heeft genaaid, en mail vervolgens naar hattrick om te zeggen dat ik dat van hem moest doen als ik mijn oude team terug wilde hebben...


    p.s. Give credit where credit is due, mooie OP
    dat is natuurlijk wel een behoorlijk naai-actie

    maar word je dan zelf niet nog een x gepakt omdat je 2 teams hebt?
      woensdag 3 november 2004 @ 13:46:52 #16
    50936 The_Hives
    Is nu tripple oom Hives O+ !!!
    pi_23049075
    quote:
    Op woensdag 3 november 2004 13:45 schreef sir_dalord het volgende:

    [..]

    ja, maar nu klinkt het alsof ik het ontdekt heb



    ok , is ook zo
    AFC AJAX Kampioen 2012-2013
    Fok! Federatie
    1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
      woensdag 3 november 2004 @ 13:49:44 #17
    59449 Finkelstein
    Honing met bij-smaak
    pi_23049146
    maar je mag met twee teams op een IP adress inloggen, zolang er maar geen dingen tussen de teams worden geregeld. Maar als ik toch in Polen ben kan ik daar net zo goed een team opzetten, anders moet ik 1 tot 1.5 maand afkicken, dat is echt een beetje te veel van het goede. Mijn nederlands team laat ik voor wat het is. Ga nog niet eens een keer inloggen...
    In een vliegtuig altijd naast een negerin gaan zitten omdat men bij een ongeluk als eerste naar de zwarte doos zoekt.
    pi_23049337
    Zo...nieuw topic, nieuwe bagger...
    Hoi.
      woensdag 3 november 2004 @ 14:14:17 #19
    45511 TimmyAsd
    Raise your hands motherfuckers
    pi_23049645
    Nog ff over de toto: die is er vanaf volgende week weer

    meer info volgt de komende dagen
      woensdag 3 november 2004 @ 14:14:43 #20
    8152 Gabberhead
    Komm in mein Boot
    pi_23049653
    tvp.....
    Ik weet niks nuttigers te zeggen
    Oracle en Java ontwikkelaars hier melden! http://www.oracletoppers.nl of http://www.javatoppers.nl
    Nu ook op http://www.flitspaal.nl
    pi_23051239
    Zou je dat nu wel doen Finkelstein? Ik denk niet dat de GM's daar in trappen en zodadelijk heb je een ip-ban of whatever op hattrick en dat wil je natuurlijk niet (tenzij je moet gaan afstuderen of je werk fatsoenlijk doen ofzo).
    "Some of the world's greatest feats were accomplished by people not smart enough to know they were impossible."
    Alle GSM aanbiedingen overzichtelijk bij elkaar.
      woensdag 3 november 2004 @ 16:05:21 #22
    59449 Finkelstein
    Honing met bij-smaak
    pi_23052281
    maar een maand geen hattrick? ik weet niet of ik dat zal overleven, wie zou hier niet de kans pakken om snel een Hattrick account op te zetten als je de kans hebt en geen hattrick account meer hebt?
    In een vliegtuig altijd naast een negerin gaan zitten omdat men bij een ongeluk als eerste naar de zwarte doos zoekt.
      woensdag 3 november 2004 @ 16:24:14 #23
    27167 SuperWeber
    Heeft de afslag gemist...
    pi_23052740
    quote:
    Op woensdag 3 november 2004 16:05 schreef Finkelstein het volgende:
    maar een maand geen hattrick? ik weet niet of ik dat zal overleven, wie zou hier niet de kans pakken om snel een Hattrick account op te zetten als je de kans hebt en geen hattrick account meer hebt?
    Je bereikt er alleen zo weinig mee...
    3,1415926535 8979323846 2643383279 5028841971 6939937510 5820974944 5923078164 0628620899
    pi_23052832
    mijn logootje staat er nu ook bij
    verder gewoon een verkapte tvp enzo
    Signature?
    pi_23052892
    ik zou het niet doen finkelstein. liever een maand geen hattrick dan nooit meer hattrick (stel je voor... )
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')