Nee. Onder de pier gelopen. Zover het kon, want de sterke wind blies het zand omhoog en zandstraalde ierdereen eronder. De woeste golven sloegen tegen de kolommen. De zon scheen feller dan ooit. Het was schitterend, koud en tegelijk warm.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 18:17 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
Heb je een wandeling over de pier gemaakt?
Poetisch.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 18:26 schreef Flumina het volgende:
[..]
Nee. Onder de pier gelopen. Zover het kon, want de sterke wind blies het zand omhoog en zandstraalde ierdereen eronder. De woeste golven sloegen tegen de kolommen. De zon scheen feller dan ooit. Het was schitterend, koud en tegelijk warm.
Aha, geslaagd dusquote:Op woensdag 6 oktober 2004 18:26 schreef Flumina het volgende:
[..]
Nee. Onder de pier gelopen. Zover het kon, want de sterke wind blies het zand omhoog en zandstraalde ierdereen eronder. De woeste golven sloegen tegen de kolommen. De zon scheen feller dan ooit. Het was schitterend, koud en tegelijk warm.
Vooral in combinatie met die ondertitel.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 18:27 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Poetisch.
Ik heb verborgen talenten. Ze komen zo nu en dan bovendrijven. Maar ik pak een biertje en ga zo eten. Vanavond even bellen en morgen weer knikberekeningen uitvoeren. En natuurlijk de SC in de gaten houden. Wie weet wat er allemaal in die tussentijd kan gebeuren?quote:Op woensdag 6 oktober 2004 18:36 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Vooral in combinatie met die ondertitel.
Meedoen, meer werk, minder regels.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 18:53 schreef Monidique het volgende:
Niets. Alles kut en leeg.
ding flop bips ofzoietsquote:Op woensdag 6 oktober 2004 19:12 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Meedoen, meer werk, minder regels.
quote:Op woensdag 6 oktober 2004 18:12 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Saturday Night Fuhrer.
quote:Op woensdag 6 oktober 2004 18:12 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Saturday Night Fuhrer.
Donner is een ACHTERLIJK wezen. Nonsens-argumenten die hij aandraagt. Donner is zelf een zware crimineel en moet opgesloten worden.quote:Donner:geen verbod op besnijdenis
DEN HAAG Minister Donner van Justitie
wil geen verbod op jongensbesnijdenis.
VVD-Kamerlid Hirsi Ali had gevraagd of
een verbod mogelijk was.De besnijdenis
van meisjes is wel strafbaar.
Volgens Donner is er een groot verschil
tussen jongens- en meisjesbesnijdenis.
Bij jongens gebeurt het om religieuze,
hygiënische of medische redenen.Het
wordt niet gezien als het toebrengen
van lichamelijk letsel,aldus Donner.
Bij meisjesbesnijdenis wordt wel letsel
aangericht.Volgens Donner is de ingreep
zwaarder en zijn de gevolgen groter.
Zelfs een kleine snee of een speldeprik
in de clitoris is strafbaar.
Deze man heeft vanaf vandaag duizenden verminkingen per jaar op zijn gewetenquote:Op woensdag 6 oktober 2004 20:01 schreef pberends het volgende:
[..]
Donner is een ACHTERLIJK wezen. Nonsens-argumenten die hij aandraagt. Donner is zelf een zware crimineel en moet opgesloten worden.
Ikop dit figuur.
Altijd lak hebben aan VN resoluties is al geen goed beginquote:Op woensdag 6 oktober 2004 17:05 schreef sizzler het volgende:
[..]
Waarom niet?
Welvarend genoeg. En ze doen ook al mee met het Eurovisie songvestival.
quote:Op woensdag 6 oktober 2004 21:04 schreef du_ke het volgende:
[..]
Altijd lak hebben aan VN resoluties is al geen goed begin.
Verder moeten ze de boel eerst intern maar eens op orde krijgen. En ze zijn niet europees.
Een beetje Europees.quote:Jewish 80.1% (Europe/America-born 32.1%, Israel-born 20.8%, Africa-born 14.6%, Asia-born 12.6%), non-Jewish 19.9% (mostly Arab)
Waar blijft mijn liefdesbrief in het Latijn???quote:Op woensdag 6 oktober 2004 18:26 schreef Flumina het volgende:
[..]
Nee. Onder de pier gelopen. Zover het kon, want de sterke wind blies het zand omhoog en zandstraalde ierdereen eronder. De woeste golven sloegen tegen de kolommen. De zon scheen feller dan ooit. Het was schitterend, koud en tegelijk warm.
quote:'Schaf speciaal onderwijs af'
Uitgegeven: 6 oktober 2004 21:21
Het speciaal onderwijs voor kinderen met een handicap moet worden afgeschaft. Daarvoor pleit Wim van Minnen, directeur van de Federatie van Ouderverenigingen (FOV), woensdag in het televisieprogramma Netwerk. Volgens Van Minnen fungeert het bijzonder onderwijs als een alibi voor reguliere scholen om gehandicapte kinderen niet te plaatsen.
Ouders van gehandicapte kinderen moeten veel moeite doen om hun kind op een reguliere school te plaatsen. De scholen zijn niet verplicht een kind te accepteren. Reguliere scholen die gehandicapte kinderen opnemen, krijgen enkele duizenden euro's om aanpassingen mogelijk te maken. Directeur Harry Frantzen van het Woerdense Minkema College noemt dat te weinig. "Ik ben daar vrij snel doorheen."
Zeeuwse schippersvrouwquote:Op woensdag 6 oktober 2004 22:20 schreef Tuana het volgende:
[..]
Waar blijft mijn liefdesbrief in het Latijn???
Op mijn algemene middelbare school zaten lichamelijk gehandicapten hoorquote:Op woensdag 6 oktober 2004 22:20 schreef Tuana het volgende:
Ik vind niet dat ze speciaal onderwijs voor gehandicapte kinderen moeten afschaffen, het lijkt mij dat op deze scholen met beter met de handicap om kunnen gaan, onder andere door betere voorzieningen (bijv. qua toegankelijkheid van scholen, aangepaste toiletten etc)
He;aas geldt dat niet voor elke middelbare school, de middelbare waar ik op heb gezeten bijvoorbeeld. Als men zoiets wil doen, speciale scholen afschaffen, dan moeten er wel voldoende scholen zijn waar de leerlingen heen kunnen gaan.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 22:25 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Op mijn algemene middelbare school zaten lichamelijk gehandicapten hoor
Daar zullen ze vast rekening mee gehouden hebben. Lichamelijk gehandicapten moeten niet op een eilandje wonen.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 22:28 schreef Tuana het volgende:
[..]
He;aas geldt dat niet voor elke middelbare school, de middelbare waar ik op heb gezeten bijvoorbeeld. Als men zoiets wil doen, speciale scholen afschaffen, dan moeten er wel voldoende scholen zijn waar de leerlingen heen kunnen gaan.
quote:Op woensdag 6 oktober 2004 22:23 schreef RichardQuest het volgende:
@Tuana
[..]
Zeeuwse schippersvrouw![]()
Het zou een leuk onderwerp zijn voor een apart topic.quote:Op woensdag 6 oktober 2004 22:20 schreef Tuana het volgende:
Ander nieuws:
[..]
Ik vind niet dat ze speciaal onderwijs voor gehandicapte kinderen moeten afschaffen, het lijkt mij dat op deze scholen met beter met de handicap om kunnen gaan, onder andere door betere voorzieningen (bijv. qua toegankelijkheid van scholen, aangepaste toiletten etc)
Hmm... nou dan open ik maar een apart topicquote:Op woensdag 6 oktober 2004 23:40 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Het zou een leuk onderwerp zijn voor een apart topic.
Ik mis: "prisoner's dilemma" en "Keynes", maar die komen wel in de discussiequote:specialisatie de efficiency
causale reactie
correlerende factor
arbitriair
macro-rationaliteit
pareto-optimaliteit
model van von Thuren
Pareto's klassieke 80-20 wet
Het zou maar zo kunnen dat deze gebruikers evenals jij een eigen dagelijks taalgebruik hebben dat ze graag meebrengen. Ik zou niet weten wie jou hier als portier heeft aangesteld om deze mensen het leven te verzuren en vrees dat je met de beste bedoelingen de zaak leesbaar te houden een weg naar de hel plaveit. Waar je je onderscheidt door worden als piemol om de forumposts wat op te leuken doet Kaalhei zich onderscheiden door een wat meer uitgebreide woordenschat. Behalve een introductie biedt de man ook nog een uitleg. Je krijgt dus gratis college algemene ontwikkeling door middel van dergelijke bijdragen. Wie dat niet wenst scrollt lekker door, wie dat waardeert kan er zijn of haar voordeel mee doen. Meer zou ik er niet achter zoeken RQquote:Op donderdag 7 oktober 2004 09:55 schreef RichardQuest het volgende:
Kaalheis lexicon
[..]
Ik mis: "prisoner's dilemma" en "Keynes", maar die komen wel in de discussie.
Is sjun een virus of hoe moet ik dit zien? Steeds meer users proberen interessant over te komen met niet-conventinele termen, die ze in elk topic hanteren.
De Belgische koning is op staatsbezoek in Marokko en prees de hervorming die de Marokkaanse koning heeft doorgevoerd. Mohammed VI wees op de speciale band tussen Europa en Marokkoquote:Op woensdag 6 oktober 2004 17:35 schreef pberends het volgende:
Als we Israel niet weigeren, kunnen we de rest van het Midden Oosten ook niet weigeren... de rest van de wereld eigenlijk niet![]()
Ja, sorry, ik moest het eventjes kwijt.quote:Op donderdag 7 oktober 2004 11:24 schreef kLowJow het volgende:
Monidique... Open er een topic over
Helder betoog, leuk om te lezen ook.. ik bedoelde dan ook letterlijk... open er een topic overquote:Op donderdag 7 oktober 2004 11:25 schreef Monidique het volgende:
[..]
Ja, sorry, ik moest het eventjes kwijt.
Algemene ontwikkelingquote:Op donderdag 7 oktober 2004 10:18 schreef sjun het volgende:
[..]. Behalve een introductie biedt de man ook nog een uitleg. Je krijgt dus gratis college algemene ontwikkeling door middel van dergelijke bijdragen. Wie dat niet wenst scrollt lekker door, wie dat waardeert kan er zijn of haar voordeel mee doen. Meer zou ik er niet achter zoeken RQ
Inderdaad. Met een dergelijke taal zul je hem niet zien in topics over, ik noem maar wat, allochtonen.quote:Op donderdag 7 oktober 2004 11:55 schreef du_ke het volgende:
[..]
Algemene ontwikkeling. Dit is opgeblazen middelbare school economie die hij voor z'n eigen hachje interpreteert.
jah wel Geenstijl heeft me site wel gehackedquote:Op donderdag 7 oktober 2004 11:26 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Helder betoog, leuk om te lezen ook.. ik bedoelde dan ook letterlijk... open er een topic over
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |