abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_21302384
in navolging op

Welke film heb je vandaag/pas gezien? Deel XLVI

En doe ook maar ff een stukkie commentaar, of een posterje of cap of zo, is mischien wel geinig

  zondag 15 augustus 2004 @ 15:00:52 #2
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21302616
Police Academy 1: ik hoop bij God dat dit niet het beste is wat deze serie heeft opgeleverd. Dodelijk flauw en verschrikelijk saai. Het is nog niet zo hersentergend slecht als het kleine stukje van deel 7 dat ik heb gezien, maar dat dit als een klassieker wordt beschouwd: . 4,5.

Ik vond hem wel beter dan 2001: A Space Travesty trouwens. Al heb ik die helaas niet uitgekeken. .

tvp
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
pi_21302671
Heb je die nu pas gezien
  zondag 15 augustus 2004 @ 15:05:29 #4
36752 timmeeeh
provocateur et penseur
pi_21302680
Old School: gisteren gezien: leuke film, erg grappig!
The Girl Next Door: donderdag gezien: ook erg leuk.

Maar het leukste aan beide films:
Elisha Cuthbert
"Maar ja, echt ontspannen zaten we niet meer te bingoën"
  zondag 15 augustus 2004 @ 15:10:53 #5
93916 quattro
What the FOK!
pi_21302753
gisteravond 'the bunker' gezien... wat een film..
  zondag 15 augustus 2004 @ 15:13:50 #6
16701 scanman01
Today's a good day
pi_21302799


Van een van mijn favoriete regisseuses Catherine Breillat. In de hoofdrol de heel erg mooie Roxane Mesquida. Breillat heeft in het verleden aardig wat controversiele werkjes afgeleverd (zoals 'Romance' en "A real young girl'), maar dat is dit keer niet het geval. Dit is het verhaal van een regisseuse die een sexscene moet filmen voor haar nieuwe film, maar niet goed weet wat ze er mee aan moet. Het probleem is dat de twee hoofdrolspeelsters elkaar niet mogen en er wel een duidelijke sexuele spanning aanwezig is tussen de hoofdrolspeler en de regisseuse (gespeeld door Anne Parillaud.
"Sex is comedy" is een leuke menselijke studie over een eigen ervaring van Breillat. Het is het verhaal van een sexscene uit een vroegere film van haar, A Ma Soeur. Iemand anders omschreef het mooi: "We see the director character harangue the young lead actress and actor to bring the best out in them, hypnotising them into the parts they need to play, bringing out part of themselves that the director can see in them but they cannot see in themselves until they achieve the heights of acting that she demands of them."

Cijfer: 7.0

My soul is painted like the wings of butterflies
pi_21302865
The Bleus Brothers!! Heerlijke film, prachtige muziekale stukjes waar ik nog steeds het kippenvel van krijg.
pi_21302945
i robot
thunderbirds
Alien Vs Predator
Home On The Range
Garfield
The Day After Tomorrow

tja met vrienden het weekend leuk begonnen
en vannacht beeindigt

aanrader
i robot
pi_21302995
Secret Window, meesterwerkje.
dat dus.
  zondag 15 augustus 2004 @ 15:30:20 #10
12348 _Flash_
Heeft altijd blackjack
pi_21303037
I, Robot in de Cinestar, erg leuk!
Lion King 3 thuis, niet zo geweldig, ook erg kort
En af en toe een aflevering van 24 seizoen 3 op dvd
Devil, just come on back if you ever wanna try again, because I told you once you son of a bitch, I'm the best there's ever been!
  zondag 15 augustus 2004 @ 15:36:58 #11
17420 DeX090
bastard on parade
pi_21303157
Gisteren Taking Lives gezien, vond em sterk, al is het alleen maar voor Angelina Jolie. Flink wat spanning, je schrikt wel een paar keer, wat juist goed is. Het is wel een klein beetje voorspelbaar, maar goed, het is een goede film. Angelina Jolie halfnaakt maakt het geheel natuurlijk af..
Taking Lives gaat over een moordenaar die mensen vermoordt, en daarna de identiteit van het slachtoffer overneemt. Angelina Jolie wordt bij het onderzoek betrokken vanwege haar naam als FBI-agente die met heel weinig aanwijzingen al een profiel kan maken van de dader. Tijdens het onderzoek is Ethan Hawke getuige van een moord, en wordt als lokaas voor de moordenaar ingezet, uiteraard omdat men er vanuit gaat dat de moordenaar Ethan wil vermoorden vanwege diens kennis. Verdere verhaal vertel ik niet, moet je zelf zien.
Cijfer: 8.0

Eergisteren the Girl Next Door gezien, die was echt gewoon klote. Te weinig humor om grappig te zijn, te weinig romantiek om een romantische film te zijn. De hele populariteit van de film staat of hangt met de populariteit van Elisha Cuthbert, die, hoewel ze er goed uitziet, van deze film niet kon maken wat ervan gemaakt had kunnen worden.
Het gaat over een jongen die heel goed is op school, eigenlijk voorbeeldtype nerd, hoewel hij er niet uitziet als het stereotype. Hij heeft 2 vrienden, eentje die nog erger nerd is, en er ook zo uitziet, en eentje die helemaal gek is van porno. Hij droomt er constant van om dingen te doen die andere normale schoolkinderen ook doen, maar hij durft steeds niet. Dan komt er op een dag een meisje (Elisha Cuthbert) naast hem wonen waar hij verliefd op wordt, en hij gaat uiteindelijk een relatie met haar aan. Echter heeft de vriend die gek is op porno een videoband waar Elisha opstaat, en de relatie verandert dramatisch...

Cijfer: 5.0
Beter één joint in de hand, dan tien Joint Strike Fighters in de lucht.
  zondag 15 augustus 2004 @ 15:41:14 #12
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21303248
M

Film van Fritz Lang uit 1931. Het heeft een heerlijke nostalgische sfeer. De romantiek van de vroegere onderwereld komt goed naar voren. Het doet je bijna terug verlangen naar die tijd zonder hi-tech computers en zonder joegoslavische of Tarantino criminelen. Toen de politie en de misdadigers potdomme nog respect voor elkaar hadden.
Het verhaal vond ik ook interessant, de politie en de onderwereld die beide op hun eigen manier achter een kindermoordenaar aangaan is een mooi gegeven. De moordenaar was ook goed gecast. Precies het gluiperige type dat je associeert met een kindermoordenaar (-1 generalisatie).

Ik heb hem een 8 gegeven op imdb.com
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_21303484
DUMB AND DUMBERER

Vond hem wel leuker dan het origineel maar nog steeds niet veel soups. Ook bij deze film eigenlijk de enige reden dat ik hem wilde zien omdat hij in de bottom 100 staat van de IMDB.

OVERSLAAN

  zondag 15 augustus 2004 @ 17:08:26 #14
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21305016
Different Loyalty, A (Marek Kanievska, 2004)
Suffe dramafilm gekenmerkt door ongeïnspireerd acteerwerk van Sharon Stone en Rupert Everett. Het verhaal is rommelig, wat jammer is aangezien het uitgangspunt een degelijke film op kan leveren. **

(#822) Million, Le (René Clair, 1931)
Erg leuke musical-comedy van René Clair, geïnspireerd door en inspiratie voor met name Charlie Chaplin en de Marx Brothers. Bijna alle dialogen zijn vervangen door muziek. Terwijl in Hollywood-musicals de muzikale stukken vaak onderbrekingen zijn van het verhaal, dienen ze hier vooral om de "saaiere" stukken die noodzakelijk zijn op te leuken en dat werkt goed. ****
  zondag 15 augustus 2004 @ 17:15:13 #15
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21305167
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 15:04 schreef Duiveltja het volgende:
Heb je die nu pas gezien
Ik ben MikeyMo niet. .
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
pi_21305880
SAMHAIN

Is een horrorfilm met in de hoofdrollen pornoactrices, de film is nog niet af omdat...

ach lees het topic maar

  zondag 15 augustus 2004 @ 18:13:20 #17
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_21306484
Angst Essen Seele Auf
Film van Fassbinder over een oude Duitse weduwe en een jonge Arabier die een relatie beginnen tegen de zin van hun omgeving. Goed verhaal, maar alles wordt wel énorm zwart/wit verteld, maar dit is waarschijnlijk de bedoeling van Fassbinder. En het is een echte 70's film, dus alles ziet er weer lekker fout en onhip uit. Goede film.

Ten
Film van Abbas Kiarostami die eigenlijk meer lijkt op een documentaire. Een Iraanse vrouw die gescheiden is, neemt 10 keer iemand mee in haar auto (vandaar de titel). Er zijn maar 2 camerastandpunten, één op de chauffeur en één op de passagier. De film bestaat dus volledig uit conversaties, waarvan de ene al interessanter is dan de andere. De onderliggende gedachte is de onderdrukking van de Iraanse vrouwen. Ik vond het wel wat hebben, maar dit is toch niet voor iedereen weggelegd, denk ik.

Haute Tension
Leuke Franse slasher die je beter 10 minuten voor het einde kan afzetten. Daar zit namelijk een (IMO) idiote twist. Het idee achter de twist is wel OK, maar het wordt op een manier gebracht waardoor het plot plots vol reusachtige gaten komt te zitten. Maar dat kan de pret niet drukken. Ook een Belgische hoofdrolspeelster .
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_21307083
Aeroplane Flight and Wreck (Piloted by M. Cody) (1910) 6 6.0 Add note
Annabelle Serpentine Dance (1894) 5 6.1 Add note
Arrivée d'un train à la Ciotat, L' (1895) 5 7.6
Autruches (1896) 6 5.4 Add note
Babies Quarrel (1896) 6 6.4 Add note
Bangville Police (1913) 6 5.7 Add note
Barbershop, The (1894) 6 5.2 Add note
Basse-cour (1896) 6 4.7 Add note
Bataille de boules de neige (1896) 6 7.0 Add note
Carmaux, défournage du coke (1896) 6 5.4 Add note
Chapeaux à transformations (1895) 7 5.9 Add note
Chiens et ses services, Les (1908) 6 5.7 Add note
Cock Fight, The (1894) 5 4.2 Add note
Course des sergents de ville, La (1906) 7 6.2 Add note
Démolition d'un mur (1896) 6 6.6 Add note
Douche après le bain (1897) 7 3.5 Add note
Dragons traversant la Saône à la nage (1896) 5 6.1 Add note
Feeding the Doves (1896) 5 4.9 Add note
Girl and Her Trust, The (1912) 7 7.5 Add note
Glenroy Brothers (Comic Boxing) (1894) 5 5.5 Add note
Great Train Robbery, The (1903) 7 7.5 Add note
Kiss, The (1896) 5 6.0 Add note
Lion, London Zoological Gardens (1895) 6 5.7 Add note
Nerone (1909) 5 4.9 Add note
New York, Broadway et Union Square (1896) 6 6.1 Add note
Pack Train at Chilkoot Pass (1898) 5 5.8 Add note
Partie de cartes (1897) 6 6.0 Add note
President McKinley at Home (1897) 5 5.5 Add note
Repas de bébé (1895) 6 6.2 Add note
San Francisco: Aftermath of Earthquake (1906) 7 7.2 Add note
Sandow (1896) 6 5.2 Add note
Scarabée d'or, Le (1907) 6 6.9 Add note
Seminary Girls (1897) 6 5.7 Add note
Sky Scrapers of New York City from North River (1903) 6 6.3 Add note
Sortie des usines Lumière, La (1895) 6 7.0 Add note
Vive la vie de garçon (1908) 6 6.7 Add note
Voyage dans la lune, Le (1902) 7 8.2 Add note
Winsor McCay, the Famous Cartoonist of the N.Y. Herald and His Moving Comics (1911) 7 8.0

Oftewel, de Landmarks of Early Film...
Over het algemeen wel leuk om een keer te zien, maar op zich zijn de films niet zo leuk... De meesten dan. The Girl and Her Trust was de beste vond ik. .
Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
  zondag 15 augustus 2004 @ 18:57:34 #19
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21307538
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 18:39 schreef sweek het volgende:

Voyage dans la lune, Le (1902) 7 8.2 Add note
Deze vind ik egt geweldig. De clip Tonight, Tonight van de Smashing Pumpkins is daar nog een leuke ode aan.
pi_21307883
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 18:57 schreef Gorro het volgende:

[..]

Deze vind ik egt geweldig. De clip Tonight, Tonight van de Smashing Pumpkins is daar nog een leuke ode aan.
Ja, nu je het zegt, ik zie de gelijkenissen wel. .
Maar geweldig, nee, zo zou ik hem niet kunnen noemen. Wel leuk om die special effects te zien, en voor de rest gewoon aardig.
Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
  zondag 15 augustus 2004 @ 20:22:10 #21
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21309573
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 17:15 schreef Sai het volgende:

[..]

Ik ben MikeyMo niet. .
Ieder mens die in een enigzins normale sociale omgeving opgroeit ontkomt er toch niet aan om op enig ogenblik in zijn jeugd met Police Academy geconfronteerd te worden?
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_21309686
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 20:22 schreef Wepeel2 het volgende:

Ieder mens die in een enigzins normale sociale omgeving opgroeit ontkomt er toch niet aan om op enig ogenblik in zijn jeugd met Police Academy geconfronteerd te worden?
of met MikeyMo
  zondag 15 augustus 2004 @ 20:41:44 #23
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21309958
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 20:27 schreef kinky_queen het volgende:

[..]

of met MikeyMo
Maar daar zit gelukkig nog een firewall tussen.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_21310041
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 20:41 schreef Wepeel2 het volgende:

Maar daar zit gelukkig nog een firewall tussen.
bij mij zelfs 3, voor de zekerheid

* Maar het is best een geschikte kerel hoor...
pi_21310518
BATTLE QUEEN 2020

Lekkere camp met Julie Strain (wereld beroemd in b-filmland) met haar grote 'jongens' die je niet gauw vergeet...

Euhhh, waar ging de film ook al weer over.... .........????



Thirteen dead bodies. Thirty-three breasts. Giant asteroid head-on. Two snowmobile armada battles. Multiple aardvarking. Bikini-clad fire-eaters. Anesthesia-free neck surgery. Hypodermic to the heart. One motor vehicle chase. Gratuitous heavy-bag workout. Eight Kung Fu scenes. Flamethrower Fu. Lesbo Fu. Poison- tipped dart Fu. Drive-In Academy Award nominations for Eva Dawn Nemeth as Priscilla the kung-fu dominatrix; Jeff Wincott as the cigar-chomping "Elite" leader with a tortured soul who says "I don't think we're gonna make it into the future"; and Julie Strain, as the Headmistress to the Elite, for saying "Oh baby, I love it when you get all Neandertahl on me like that."





* bedankt Zeitgeist
  zondag 15 augustus 2004 @ 22:35:02 #26
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_21312588
Gezien sinds afgelopen vrijdag:

The Godfather
Hoef ik natuurlijk niet veel over te zeggen . Blijft n geweldige film, IMHO de beste ooit gemaakt. Geweldig gefilmd, super geacteerd, mooie one-liners die inmiddels (terecht) tot de klassiekers behoren en natuurlijk niet te vergeten de absoluut meesterlijke soundtrack. Dat alles samen zorgt dus voor de beste film ooit gemaakt.
Kan m niet vaak genoeg zien, ondaks dat ie 2uur45min. duurt


IMDB Cijfer: 9,0/10
Mijn Cijfer: 10/10

Monsters, Inc.
Monsters Incorperated is n bedrijf dat z`n geld verdiend dmv t laten schrikken van kleine kinderen. Iedere nacht als de kindere slapen, gaan de monsters bij ze op bezoek om de stuipen op t lijf te jagen. Er geld wel 1 belangrijke reden: de monsters mogen de kinderen niet aanraken omdat ze giftig zijn en de monsters daar dood aan kunnen gaan. Wanneer er op n avond n kind ontsnapt, is de hel los en wordt alles in t werk gesteld om t kind en de fabriek te redden...
Zeer vermakelijke en leuke animatiefilm van de makers van oa. Finding Nemo en Toy Story. Eigenlijk is t verhaal natuurlijk te belachelijk voor woorden maar dat maakt deze film alleen maar leuker en kun je er dus alleen maar harder om lachen. De stemmen van John Goodman en Billy Crystal vormen n leuk duo. De animaties zijn mooi.
Toppertje!!!

IMDB Cijfer: 8,0/10
Mijn Cijfer: 8,3/10

Volle Maan
N groepje middelbare scholieren gaan nu hun eindexamens met n zeilboot naar zuid-europa om daar vakantie te vieren, uit te vinden wat ze nu later willen gaan doen en om te kijken of ze "hun eigen boontjes kunnen doppen". Dat loopt natuurlijk uit de klauwen en t wordt dus alles behalve n leuke vakantie...
En t wordt ook alles behalve n leuke film! Wat n draak! Het verhaal kent geen enkele diepgang, geen spanning en originaliteit. De karakters hebben geen diepgang en t is allemaal te voorspelbaar. En normaal vind ik Cas Jansen wel n goed acteur, maar ook dat valt tegen.
Nee, hiermee heeft Johan Nijenhuis zich lelijk vergrabbeld.

IMDB Cijfer: 4,6/10
Mijn Cijfer: 5,0/10
pi_21312774
Hypnotic. Een tamelijk goede thriller, al is het einde kitscheriger dan ik in woorden kan uitdrukken. Een Amerikaans psychiater wordt door de politie benaderd om een klein meisje aan het praten te krijgen (letterlijk - ze is aan een moordenaar ontsnapt en zegt nu niets meer). 7.5/10


NARC - naar wat mij bijstaat het regie debuut van Tom Cruise.
Wat mij betreft een van de beste politiefilms die ik ooit gezien heb; geschorste narcotica-agent wordt weer aangenomen om moord op agent op te lossen. Werkt hiertoe samen met beste vriend en collega van het slachtoffer, die echter niet de hele waarheid prijsgeeft. 9/10.


Gothika.
Pas tegen het einde begon ik te vermoeden hoe het in elkaar zat. Bijzondere transformatie van Bondgirl Halle Berry, en bijzonder sterke sfeer. 8.5/10.
  zondag 15 augustus 2004 @ 22:44:33 #28
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21312864
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 22:41 schreef Johan_de_With het volgende:
NARC - naar wat mij bijstaat het regie debuut van Tom Cruise.
Dat staat je dan niet goed bij, Tom Cruise heeft nog nooit geregiseerd en heeft ook niets met deze film te maken.
pi_21312945
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 22:44 schreef Gorro het volgende:

[..]

en heeft ook niets met deze film te maken.
http://www.absolutenow.com/new/tom_cruise25.html
  zondag 15 augustus 2004 @ 22:59:15 #30
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_21313265
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 22:47 schreef Johan_de_With het volgende:

[..]

http://www.absolutenow.com/new/tom_cruise25.html
en als je dus goed leest staat daar dus dat ie NARC heeft geproduceerd en niet geregiseerd.
  zondag 15 augustus 2004 @ 23:03:53 #31
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21313382
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 22:59 schreef Timo20 het volgende:

[..]

en als je dus goed leest staat daar dus dat ie NARC heeft geproduceerd en niet geregiseerd.
Oh, dat wist ik niet
  zondag 15 augustus 2004 @ 23:09:50 #32
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_21313525
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 23:03 schreef Gorro het volgende:

[..]

Oh, dat wist ik niet
ik ook niet
  zondag 15 augustus 2004 @ 23:28:25 #33
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21313959
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 17:15 schreef Sai het volgende:

[..]

Ik ben MikeyMo niet. .
Ik heb daarentegen My beautiful laundrette nog nooit gezien, dat zal wel een all time favo van jou zijn denk?
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  zondag 15 augustus 2004 @ 23:31:10 #34
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21314017
Critters 2
Mannequin 2: on the move (omdat hij in de bottom 100 staat)
Alien vs Predator
stukje Police Academy
Super Size Me nog een keer (omdat iemand anders die wel wilde zien)
...

mjah, volgens mij vergeet ik er nu wel 1 of 2.. maar wat maakt het ook uit?
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  zondag 15 augustus 2004 @ 23:41:08 #35
11252 Ultrawuft
Projectfuhrer
pi_21314217
Nosferatu, eine symphonie des grauens

Ik had deze klassieker nog niet gezien, dus maar snel even geregeld op dvd. De sfeer van de film is echt briljant goed te noemen, heel beklemmend en angstaanjagend.
Een dikke 8,
  maandag 16 augustus 2004 @ 00:09:52 #36
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21314779
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 23:28 schreef MikeyMo het volgende:

[..]

Ik heb daarentegen My beautiful laundrette nog nooit gezien, dat zal wel een all time favo van jou zijn denk?
Niet gezien. Ik ben Gorro niet. .
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  maandag 16 augustus 2004 @ 00:24:40 #37
16701 scanman01
Today's a good day
pi_21315052


Het had leuk kunnen zijn.... maar viel helaas zwaar tegen. Het gaat over een stelletje kantoorpikkies, die hun werk meer dan zat zijn. Als twee van hen op een dag wordt ontslagen en de ander zeer onverdiend een promotie krijgt, besluiten ze met z'n drieen het bedrijf wat geld afhandig te maken. Tussendoor loopt nog een halfslachtige liefdesrelatie met Jennifer Aniston en is er een bijrol weggelegd voor een werknemer die eigenlijk al lang ontslagen is, maar toch terug blijft komen.
De film gaat heel traag, is maar heel soms grappig (bij vlagen wel erg herkenbaar) en faalt behoorlijk in opzet.

Cijfer: 5,0
My soul is painted like the wings of butterflies
  maandag 16 augustus 2004 @ 01:22:11 #38
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21316055
Buiten met een half oog The Empire Strikes Back te hebben gekeken(vanwege 4:3 presentatie en erg irritante reclames... ) heb ik net gezien:

Frozen
http://www.imdb.com/title/tt0125279/


Umm ja... komt niet vaak voor dat ik me klote voel na een film maar deze heeft het voor elkaar gekregen. Wat een ongelofelijk akelige film. Begrijp me niet verkeerd ik vind hem ERG goed maar damn... beetje sprakeloos hier...

Film gaat over een jonge kunstenaar die geobsedeerd is door de dood. Hij krijgt het idee om via performance art zijn dood tot kunst te verheffen. Zijn doel is om zichzelf op de eerste dag van de zomer te begraven in ijs.
De film is geinspireerd door een echt incident.

Erg mooie film ondanks het loodzware onderwerp.
Mijn cijfer: 8
Cijfer voor de DVD een 6 gezien de kwaliteit weerzinwekkend is. volgens mij is ie getransferd van een VCDtje. (wat goed zou kunnen gezien het een independant film is uit China)
The Light Is Leaving Us All
  maandag 16 augustus 2004 @ 02:03:50 #39
101723 LePenseur
*kraak* *kraak*
pi_21316716
Shouf Shoouf Habibi

Nee, is niks deze film. Zitten in het begin een paar grappige stukjes in, maar als je een willekeurige trailer hebt gezien, dan heb je eigenlijk al het grappigs van de hele film al te pakken. Veel verhaallijnen in deze film blijven totaal onafgemaakt en het einde is helemaal zaad.

Cijfer: 5,0
If your havin' girl problems i feel bad for you son,,,
I got 99 problems but a bitch ain't one!
Feauteau Bouque
pi_21316830
HIGH NOON

Geweldige western waarin Gary Cooper zeer sterk de rol van Sherrif Will Kane vertolkt. Deze film is zeer bekend (Ik kende de naam al heel lang) en maakt die bekendheid compleet waar. Het enigste nadeel vond ik het einde dat ik niet ga spoileren.
9/10

Ik heb ook nog "Star Wars V The Empire Strikes Back" gezien. Dat blijft gewoon een goede film. Niet de beste uit de serie (Dat is deel 6)
pi_21316839
Ik kijk nu "Star Wars Holiday Special"
In zeer slechte kwaliteit.
  maandag 16 augustus 2004 @ 08:00:17 #42
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21318316
oh ja, in het lijstje vergeten op te noemen heb ik gister ook Batman gezien...
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21318325
quote:
Op maandag 16 augustus 2004 08:00 schreef MikeyMo het volgende:
oh ja, in het lijstje vergeten op te nomen heb ik gister ook Batman gezien...
Welke?
  maandag 16 augustus 2004 @ 08:02:55 #44
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21318333
quote:
Op maandag 16 augustus 2004 08:01 schreef kinky_queen het volgende:

[..]

Welke?
de beste
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  maandag 16 augustus 2004 @ 08:05:45 #45
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21318347


[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21321204
Ik wilde gisteren The Empire Strikes Back gaan kijken. Dus ik zet om een paar minuten voor negen Yorin op, is ie al begonnen. Laat maar.
pi_21321293
Hotaru no haka (1988)
animatie film, over een broer en een zus die moeten overleven tijdens de tweede wereldoorlog in japan.
erg mooie film
  maandag 16 augustus 2004 @ 12:41:17 #48
17274 Wuder
Wees blij dat je nog leeft!
pi_21321903
Heb net Patton gekeken en ik ga nu Jackie Chan's Police Story 2 kijken
Sinterklahs, Ghet Dawn!!!!
  maandag 16 augustus 2004 @ 12:46:19 #49
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_21321999
Afgelopen week gezien:

- As good as it gets
- Mindhunters
- Fahrenheit 9/11
.
pi_21322096
Big Fish

Mooi verhaal. Hij maakte niet zoveel indruk op mij als de rest van t filmkijkend publiek (aan de imdb score te zien) maar zeker goed gebracht en uitgewerkt.

The Empire Strikes Back

Deze begon al meteen veel actievoller en spannender en ik had gelijk het idee dat deze een stuk beter kon zijn als deel IV. Aan het eind is dat weer wat minder, maar ik vond deze zeker meer de moeite waard. Een echte fan zal ik ws nooit worden
Where facts are few, experts are many.
pi_21322209
Ik heb gisteren The empire strikes back gekeken ...bij gebrek aan wat beters.
  maandag 16 augustus 2004 @ 12:56:50 #52
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21322214
High Noon, een klassieker. Traag maar wel mooi gefilmd
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  maandag 16 augustus 2004 @ 13:33:52 #53
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21322865
Gisteravond aan begonnen maar wegens uitputting net afgekeken:
Shiri
http://www.imdb.com/title/tt0192657/

Normaal ben ik niet zo weg van politieke thrillers.. Maar deze... yum :-D interressant verhaal, gore, extreme gun-battles en goed acteer werk.
En lekkere electronische muziek. Paste goed bij de hightech warfare waar de film over ging.
Binnenkort nog maar eens kijken maar dan in 1x en niet om 3 uur snachts.
Ik geef hem een 8

[ Bericht 4% gewijzigd door Zeitgeist op 16-08-2004 14:14:38 ]
The Light Is Leaving Us All
  maandag 16 augustus 2004 @ 15:01:18 #54
12348 _Flash_
Heeft altijd blackjack
pi_21324518
quote:
Op maandag 16 augustus 2004 00:24 schreef scanman01 het volgende:
[afbeelding]

Het had leuk kunnen zijn.... maar viel helaas zwaar tegen. Het gaat over een stelletje kantoorpikkies, die hun werk meer dan zat zijn. Als twee van hen op een dag wordt ontslagen en de ander zeer onverdiend een promotie krijgt, besluiten ze met z'n drieen het bedrijf wat geld afhandig te maken. Tussendoor loopt nog een halfslachtige liefdesrelatie met Jennifer Aniston en is er een bijrol weggelegd voor een werknemer die eigenlijk al lang ontslagen is, maar toch terug blijft komen.
De film gaat heel traag, is maar heel soms grappig (bij vlagen wel erg herkenbaar) en faalt behoorlijk in opzet.

Cijfer: 5,0
Kom op hee! Office Space is geniaal!
Devil, just come on back if you ever wanna try again, because I told you once you son of a bitch, I'm the best there's ever been!
pi_21324595
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 22:59 schreef Timo20 het volgende:

[..]

en als je dus goed leest staat daar dus dat ie NARC heeft geproduceerd en niet geregiseerd.
Vandaar dat ik ook het laatste gedeelte van de zin slechts heb geciteerd.
  maandag 16 augustus 2004 @ 16:11:21 #56
16701 scanman01
Today's a good day
pi_21325903
quote:
Op maandag 16 augustus 2004 15:01 schreef _Flash_ het volgende:

[..]

Kom op hee! Office Space is geniaal!
Meen je dat nou?
Het begon wel veelbelovend, maar zakte na een kwartiertje diep weg. Het is een ontzettende herhaling van flauwe grappen met een liefdesrelatie tussendoor dat maar niet echt wil aanspreken.
Maar goed dat smaken soms zo verschillen.
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_21328734


Hollywood Chainsaw Hookers
Jack Chandler, een sleezy privé-detective, onderzoekt de vermissing van een jonge vrouw. Dan stuit hij per ongeluk op een sekte waarin prostituees het leuk vinden om hun klanten met een kettingzaag te bewerken. Ik vond hem erg ok! De film zit vol met foute dialogen.. en zo vaak zie je niet een hoer die eerst een plastic zeil over haar Elvis-schilderij hangt, voor ze met een klant aan de gang gaat. De muziek is (vooral in het begin) soms ook erg ok.

"My name is Bo... Bo Hanson."
-"Bo.. Bo Hanson ? What are you, a circus clown ?"
..what evil lurks in the hearts of man? The shadow knows.
  maandag 16 augustus 2004 @ 21:45:32 #58
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21332753
X-men 1.5

Maar die ingeplakte scenes waren eerder irritant omdat ze langer duurden om te laden en de aspect ratio ook iets anders was. Dus ik ben op 1/3 maar gewoon overgeschakeld op de standaard X-men film, die ik nog maar één keer had gezien. Ook bij een tweede draaibeurt kon hij me moeiteloos overtuigen. Op imdb heb ik hem een 8 gegeven.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
  maandag 16 augustus 2004 @ 21:47:14 #59
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21332802
quote:
Op maandag 16 augustus 2004 19:17 schreef Durbin het volgende:
[afbeelding]

Hollywood Chainsaw Hookers
Jack Chandler, een sleezy privé-detective, onderzoekt de vermissing van een jonge vrouw. Dan stuit hij per ongeluk op een sekte waarin prostituees het leuk vinden om hun klanten met een kettingzaag te bewerken. Ik vond hem erg ok! De film zit vol met foute dialogen.. en zo vaak zie je niet een hoer die eerst een plastic zeil over haar Elvis-schilderij hangt, voor ze met een klant aan de gang gaat. De muziek is (vooral in het begin) soms ook erg ok.

"My name is Bo... Bo Hanson."
-"Bo.. Bo Hanson ? What are you, a circus clown ?"

Ik zeg vet!

Eens kijken of dit meesterwerkje ook op internet te vinden is.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_21332874
Adaptation
  maandag 16 augustus 2004 @ 22:24:29 #61
81735 tuut84
WWW.TANKMEISTERS.NL
pi_21334043
shrek 2

echt wat een super mooie film
het leven is geen krentebol. anders had je wel een krent in de kont zitten
  maandag 16 augustus 2004 @ 23:00:34 #62
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21334985
quote:
Op maandag 16 augustus 2004 21:45 schreef Wepeel2 het volgende:
X-men 1.5

Maar die ingeplakte scenes waren eerder irritant omdat ze langer duurden om te laden en de aspect ratio ook iets anders was. Dus ik ben op 1/3 maar gewoon overgeschakeld op de standaard X-men film, die ik nog maar één keer had gezien. Ook bij een tweede draaibeurt kon hij me moeiteloos overtuigen. Op imdb heb ik hem een 8 gegeven.
end at noemen ze dan "seamless branching"
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  maandag 16 augustus 2004 @ 23:03:06 #63
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21335063
ok ik heb daarstraks "My sassy girl" gezien en afgezien vane en lollig begin en wat enkele leuke grappen tussendoor is dit een te langdradige film om voor de volledige 2 uur en 20 minuten interessant te blijven...

Ik denk dat aankomende Hollywood remake in 2006 ons zal aantonen dat het verhaaltje ook in 90 minuten verteld kan worden. Zou Lindsey Lohan de hoofdrol spelen? We kunnen alleen maar afwachten

Death Warrant: heerlijk simplistisch knokwerk met Van Damme. Ongeloofwaardig van begin tot eind, maar who cares?!
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  maandag 16 augustus 2004 @ 23:28:11 #64
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_21335824
Zatoichi

Fijne samurai-film over de blinde masseur waarover al een 40-tal films over gemaakt werden. En het verhaal is altijd hetzelfde, ook nu. Deze film heeft wel een beetje meer humor en is ook wat "cooler". Alleen jammer dat de CGI aan de zwakke (lees erg duidelijke) kant was. Maar toch een prettig filmpje.

Splatter Farm

Tja..... incest, necrofilie, pony's doodslaan.... en dan wordt de film plots iets wansmakelijker. Mmm....

Samhain

Nogal clichématige horrorfilm met een zooi pornosterren waarvan vooral het laatste half uur wel te pruimen is. De gore is in orde en neemt soms over the top Braindeadesque (nieuw woord) proporties aan. Aangezien dit slechts de rough cut is, zou ik 'm toch wel eens willen zien met geluidseffecten en soundtrack. Dan zou het best wel eens een culthit kunnen worden (als het dat al niet is).
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_21336153
Niet echt een film maar toch.
This Is Elvis
Documentaire over het leven van Elvis Presley.
Jammer dat ze het nodig vonden om in sommige stukjes acteurs de rol van Elvis te laten spelen want het authentieke materiaal blijft leuk om naar te kijken
pi_21336403
quote:
Op maandag 16 augustus 2004 23:03 schreef MikeyMo het volgende:
ok ik heb daarstraks "My sassy girl" gezien en afgezien vane en lollig begin en wat enkele leuke grappen tussendoor is dit een te langdradige film om voor de volledige 2 uur en 20 minuten interessant te blijven...
Ik heb hem vanavond toevallig ook gezien.. en ik vind hem geweldig. Van begin tot eind.
..what evil lurks in the hearts of man? The shadow knows.
pi_21337288
PARASITE

De ziljoenste ALIEN kloon die er is geproduceerd is een leuke film. Denk ALIEN maar dan met een parasiet en spaceship NOSTROMO is een booreiland.

vermakelijk en de sfx zijn uitstekend voor het lage budget

prima vermaakt


pi_21338360
ELEVATED

Een krap 20 min durende short van de regisseur van CUBE ( oh die film...) en dat is duidelijk te herkennen. Deze film was een prima stage voor die film blijkt, de film speelt zich volledig af in een liftcabine.

Een vrouwtje en een kerel, die in de lift stappen worden gewaarschuwd door de concierge die onder het bloed zit, dat ze onder geen beding de lift mogen verlaten, er dreigen nl monsters buiten de lift alles en iedereen op te vreten.



Een van de beste films die ik dit jaar gezien heb

Hij start gelukkig onmiddelijk en is geen moment saai, de snelheid zit er lekker in en ik vond hem ontzettend spannend.

Een klapper van jewelste!



* ps niet voor tere zieltjes
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 01:53:43 #69
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21338887
101 Reykjavic: wat krijg je als je 25 Watts, Fucking Amal, Happiness, De Avonden en een willekeurige soap wat husselt? Zoiets. 101 Reykjavic is minder goed dan al deze films, maar het is best een lekker tussendoortje, met wat mooie scenes en een prima plot. 7,5.



[ Bericht 6% gewijzigd door Sai op 17-08-2004 02:12:04 ]
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 01:56:28 #70
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21338927
Eerst een hollywood filmpje gezien:
Cabin Fever
http://www.imdb.com/title/tt0303816/

Voor een hollywood filmpje vond ik hem daadwerkelijk vermakelijk. beter dan de doorsnee Scream/Ik Weet Wat Je Vorige Zomer Hebt Gedaan clone.
Niet eng maar af en toe lekkere gore.
En wat leuke grapjes. Dat met die 'Niggers' was hilarisch

Verder wat oud jeugd sentiment gezien:
Red Sonja
http://www.imdb.com/title/tt0089893/

Lang geleden gezien. Heb hem nu op DVD. blijft leuk. Haalt het natuurlijk niet bij Conan The Barbarian maar het is een runner up. En de bijrol van Arnie is natuurlijk een plus punt. De man heeft in mijn ogen maar 2 soort rollen fantastisch gespeeld(met uitzondering van Predator. Hoewel ik marinier ook niet tot meest inteligente beroepen beschouw. Moderne barbaar als het ware). Die van barbaar en die van Terminator. Dommekracht dus.
Moet wel zeggen dat ik gek ben op barbarian films.
The Light Is Leaving Us All
pi_21339706
L'ULTIMO SQUALO

Als iemand raadt waar deze film een rip-off van is maakt hij zich bij mij onsterfelijk



* En niet stiekem spieken in de review


  dinsdag 17 augustus 2004 @ 09:43:47 #72
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21341360
(#599) Ba wang bie ji (Farewell My Concubine) (Kaige Chen, 1993)
Visueel prachtige en kleurrijke film zoals we ook zien bij andere Chinese regisseurs als Yimou Zhang en Kar Wai Wong. Het onderwerp van de film is eigenlijk het enige kritiekpunt. Het verhaal is gecentreerd rond acteurs uit de Chinese Opera en daar zien we dan ook regelmatig stukjes van. Helaas vind ik dat Chinese Opera helemaal niets, in elk geval niet wat in deze film getoond werd en dat zorgt ervoor dat de aandacht soms verslapt.
Het epische karakter tegen de achtergrond van de Chinese geschiedenis in de 20e eeuw is goed, maar mooier en sterker in Yimou Zhang's vergelijkbare Huozhe met dezelfde hoofdrolspeelster Li Gong; een erg goede actrice overigens. ****
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 10:14:09 #73
17274 Wuder
Wees blij dat je nog leeft!
pi_21341805
Heb gisteravond nog Wu Jian Dao (Infernal Affairs) http://www.imdb.com/title/tt0338564/
gekeken met oa. Andy Lau. Geniale misdaadthriller over een mol bij de politie en bij de maffia die elkaar proberen te vinden. In september komt het uit in Nederland en er wordt ook een remake gemaakt met oa. Matt Damon.



Sinterklahs, Ghet Dawn!!!!
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 10:23:13 #74
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21341941
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2004 03:02 schreef kinky_queen het volgende:
L'ULTIMO SQUALO

Als iemand raadt waar deze film een rip-off van is maakt hij zich bij mij onsterfelijk



* En niet stiekem spieken in de review[afbeelding]


[afbeelding]
duidelijk een rip-off van piranha

En anders van Deep Blue Sea

deze film is overigens weer geript in Open Water.

weet je, dodelijke vissenfilmpjes zuigen vaak aars. Een groot talent als Spielberg zou zich er eens moeten gaan wagen. Die kan dat vast beter.
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 10:23:59 #75
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21341947
Oh ja, zojuist Iny and the temple of doom gezien. Hij is idd erg duister vergeleken metd e andere 2 delen uit de serie, was me vroeger nooit opgevallen
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21345452
Net Without A Paddle gezien. Btje flauwe comedy af en toe, maar opzich wel grappig om een keer gezien te hebben

plot:

is the story of three friends (Green, Lillard, Shepard) from the big city of Philadelphia who go canoeing together out in the woods and mountains of Washington State after the death of a friend, Billy. Billy was obsessed with going there to search for the unaccounted-for $194,200 out of the $200,000 that famed airliner highjacker D.B. Cooper parachuted with quite possibly to his death in 1971 $5,800 of his marked ransom loot was found in 1980. Canoeing down the Columbia River, the trio soon finds that their canoeing experience goes wrong..., both horribly and hilariously wrong, as the river turns dangerous, and they have encounters with the crazy mountain men (Burt Reynolds) plays who live near the river...
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 15:23:40 #77
17274 Wuder
Wees blij dat je nog leeft!
pi_21348441
Net Crimson Tide en The Bourne Supremacy gekeken... ik kijk een beetje teveel films nu ik vakantie heb ...
Sinterklahs, Ghet Dawn!!!!
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 15:37:51 #78
85878 _DaNi_
Damn Those Eyes..
pi_21348788
13 Going on 30
film viel me een beetje tegen..
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 16:26:19 #79
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21349994
Ik heb en een tijdje geen film gekeken (druk, druk, druk en moe) en vergeten dit topic te bookmarken dus heb net ff al de 4 de pagina's achter elkaar gelezen en wat me nu echt ff van het hart moet is:

ZEG WAT JE ER VAN VIND!!! Al zijn het maar 3 woorden, zeg iig iets. Aan een filmtitel hebben we niks. Dan kunnen we ook wel het topic: Noem een filmtitel openen

Maar goed, toch nog aan 1 filmpje toegekomen:

Die xue shuang xiong

Aardige film. Verhaal was leuk bedacht, en de actie was ook wel spectaculair. Maar ik vond het wel allemaal een beetje te. 30 kogels lossen op 1 persoon heeft een beetje weinig zin, zeker als er in een film 120 doden vallen, ook al dat bloed dat in het rond spatte vond ik maar zo zo.
Verder vond ik de film ook wel erg nadrukkelijk gefilmd, sommige scenes werden op zo'n manier gefilmd dat je moest zien dat ze belangrijk waren ofzo, niet mijn stijl iig.

En verder vond ik de kogelschoten echt zeer slecht klinken, ik weet niet of het aan mijn rip lag, maar alles klonk volledig normaal, afgezien van het afgaan van de gun dan, klonk veel te blikkerig
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
pi_21350248
laatst Immortel (ad vitam) van Bilal gezien. Ziet er erg mooi uit, combi van anime en live action, ik snapte er alleen geen reet van (kan ook aan de absint gelegen hebben) maar tis een absolute aanrader. meer info: http://www.imdb.com/title/tt0314063/
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 17:24:23 #82
17274 Wuder
Wees blij dat je nog leeft!
pi_21351494
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2004 16:26 schreef Hare het volgende:
Ik heb en een tijdje geen film gekeken (druk, druk, druk en moe) en vergeten dit topic te bookmarken dus heb net ff al de 4 de pagina's achter elkaar gelezen en wat me nu echt ff van het hart moet is:

ZEG WAT JE ER VAN VIND!!! Al zijn het maar 3 woorden, zeg iig iets. Aan een filmtitel hebben we niks. Dan kunnen we ook wel het topic: Noem een filmtitel openen

Maar goed, toch nog aan 1 filmpje toegekomen:

Die xue shuang xiong

blaat
Ik vond de film wel vermakelijk, gewoon verstand op nul en genieten van een John Woo, Chow Yong Fat spectakel
Sinterklahs, Ghet Dawn!!!!
pi_21352511
LUCKER - THE NECROPHAGOUS

Een vreemde eend in de horrorbijt, wat ik me kan herinneren is dat ik hem vaak te koop zag liggen in de Cultvideotheek a/d Amstel en ik begrijp nu waarom ik de film nooit heb meegenomen.

WAT EEN SAAI KRENG IS DIT ZEG!!

Naar mijn id is de film nergens zo extreem als z'n reputatie doet vermoeden, iedereen die zegt dat de film ongelooflijk ziek is, heeft hem niet gezien, of ik heb een idioot gesencureerde cut gezien, al schijnt er geen uncut versie meer te zijn

Lucker the Necrophagous was picked up by VDS Brussels, a company that Vandewoestijne characterizes as utterly useless due to management issues. When they sent the film to be distributed by their sub-contracter, BDM Distribution, they ran into an issue where they would simply not release this disturbing little film. With only one French release on video in 1987 on VHS, Lucker sat twiddling his thumbs on the proverbial shelf until, not surprisingly, VDS went bankrupt. As that was happening Cult Video in Amsterdam bought a large number of the remaining VHS copies. It seems that this is the source for all of the bootlegs, though Cult Video was handling the title properly-it has remained the "master" for countless pirated copies. The company that handled the VDS bankruptcy received the negative as well as all positive prints of Lucker, and though they had the proper paperwork to return them to the rightful owners, they opted to instead destroy everything.

Meer info

Een ontsnapte maniak doet vanalles met dode hoertjes (en vind ze blijkbaar het opwindenst als ze een weekje dood zijn) en snijd er lustig op los maar dat is pas na 45 min of zo...

als je de kans heb, kijk dit fillumpie omdat hij erg zeldzaam is maar niet omdat hij zo geweldig is

Synapse heeft plannen om de film op dvd uit te brengen.

[ Bericht 0% gewijzigd door kinky_queen op 17-08-2004 18:17:58 ]
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 18:30:12 #84
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21352869
Baise moi, nog explicieter dan ik verwachtte...
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21353735
LA Confidential

Deze film blijft een van m'n favorieten. Vooral de acteerprestaties, het verhaal en de setting zijn heerlijk en maken het elke keer weer een plezier deze film te kijken.

The Day The Earth Stood Still (1951)

Deze film mag dan onderhand op effecten gebied ingehaald zijn, het verhaal kan in deze tijd nog erg goed. Knappe film die ik nu nog steeds spannend vond, erg goed.



Amadeus

Deze zullen de meeste al weleens gezien hebben, en uiteindelijk bleek ik ook al. Ondanks dat hij meer als 2 uur duurt toch weer zo uitgekeken. De muziek is (als je er van houdt) perfect en mooi door de scenes geweven, en de manier waarop Hulce Wolfgang neerzet vind ik ook erg goed.
Where facts are few, experts are many.
pi_21354577
Ik ga vanavond aan Citizen Kane beginnen.

Ben erg benieuwd.
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 19:49:03 #87
89723 RealKnuckles
In ONZ geen lastige dingen pos
pi_21354711
Ben bezig met Godfather in een paar dagen te kijken en heb vandaag Dawn of the Dead gezien en gister Wrong Turn , 2 hele goeie films.
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 21:31:16 #88
16701 scanman01
Today's a good day
pi_21357274
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2004 18:30 schreef MikeyMo het volgende:
Baise moi, nog explicieter dan ik verwachtte...
T'is gewoon porno met wat geweld
De twee actrices zijn dan ook pornosterren.
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_21358223
The Village gekeken.. Beeetje saai, maar wel grappige plotwending zo tegen het einde ;D
Senatus Populus Que Romanus
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 22:20:01 #90
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_21358622
Twilight (1998)

Een aardig degelijk thrillertje in de stijl van LA Confidential. Met Gene Hackman.

Was de film gaan kijken omdat Reese Witherspoon er in meespeelt.... wheee je krijgt het betere werk van haar te zien .. . Alleen ze is wel erg weinig in de film.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 22:47:03 #91
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_21359396
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2004 19:49 schreef RealKnuckles het volgende:
Ben bezig met Godfather in een paar dagen te kijken
hoezo in n paar dagen?? die film moet je gewoon helemaal achter elkaar kijken, de hele trilogy

Vanavond gezien:

The Terminal
Viktor Navorski (Tom Hanks) komt aan op t JFK vliegveld in New York. Daaraangekomen wordt hij op de hoogte gebracht van t feit dat er (terwijl hij in t vliegtuig zat) n oorlog is losgebarsten in zijn land van herkomst. De regering aldaar is gevallen en dus wordt de republiek waar Navorski vandaan komt niet langer erkent door de VS. Met handen en voeten wordt m duidelijk gemaakt dat hij t vliegveld niet af mag en niet af kan. Dus t enige wat ie kan doen, is op t vliegveld verblijven tot dat er schot in de zaak komt. Tijdens zijn verblijf leert hij zichzelf Engels te praten, gaat ie opzoek naar n baantje op t vliegveld en wordt ie ook nog es verliefd op stewardess Amelia Warren (Catherine Zeta-Jones)...
Deze nieuwste film van Steven Spielberg is best aan te raden. Het plot is origineel (maar wellicht toch wat voorspelbaar), Hanks speelt zoals normaal weer goed. Bovendien is t knap gedaan om de hele film te laten plaatsvinden op 1 locatie, de hal van t vliegveld dus.
Ook zijn er n paar minpuntjes: Hanks` karakter leert wel erg snel Engels praten voor iemand die voordat ie in de VS aankwam geen woordt Engels sprak. Das dus n beetje ongeloofwaardig. Verder werd t tegen t einde n beetje langdradig. De film had wat mij betreft best n minuut of 10 korter kunnen zijn.
Maar verder n erg vermakelijke en goede film

IMDB Cijfer: 7,1/10
Mijn Cijfer: 7,0/10
pi_21359538
veel te laat: Snatch
hele leuke film
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 22:56:37 #93
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21359661
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2004 21:31 schreef scanman01 het volgende:

[..]

T'is gewoon porno met wat geweld
De twee actrices zijn dan ook pornosterren.
mjah, het had weer net ff teveel verhaal voor porno...
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 22:58:52 #94
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21359723
Indiana Jones and the last crusade. Had deel 1 een jaar geleden bij sbs nog gezien dus die kende ik nog wel, maar de andere 2 had ik al in geen eeuwen meer gezien. daar heb ik vandaag even vernadering in gebracht aangezien die box in mijn kast staat.

Wat een leuke film is deze Connery is heerlijk op dreef al zijn sommige dingen echt te flauw soms. Maar hij boeit de volle 2 uur
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21360271
Batman Returns
Hele goede film die de meesten wel zullen kennen
8/10
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 23:25:52 #96
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21360400
Sullivan's Travels

Heerlijke frisse film die in zijn geheel niet gedateerd aan doet, en dat voor een film die meer dan 60 jaar oud is!
De carchase in het begin was echt geweldig, serieus een van de beste die ik gezien heb, zat heerlijk veel snelheid in. Verder zaten er erg leuke dialogen en mooie humor in, terwijl de boodschap van de film toch wel een serieuze was. Wat dat betreft was het dus erg goed gedaan, de boodschap lag er echt niet dik bovenop.
Verder nog ff zeggen dat de romance tussen de twee echt goed was gedaan, geen gezoen of wat in de film gezien, maar toch, heel leuk, mooi vrouwtje ook trouwens!!

Nog 12 filmpjes, dan is mijn quest om de gehele imdb top 250 te zien voorbij
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  dinsdag 17 augustus 2004 @ 23:43:25 #97
37895 Sharkdoggie
Made of chocolate
pi_21360848
Ik ben net terug van Shaun Of The Dead en vanochtend Alien Vs. Predator gekeken.
Op zondag 29 augustus 2004 03:57 schreef nikky het volgende:
*drukt Sharkdoggie stevig tegen haar boezum aan en kroelt een beetje in zijn haren*
pi_21362218
Festen
Deense film, over een familie reunie met donkere geheimen.
Leuk gefilmd, goed verhaal en mooie dames.
kortom, goede film
  woensdag 18 augustus 2004 @ 01:06:20 #99
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21362744
3 films gezien.... moe nu....

1.
Ninja Bachelor Party
http://www.imdb.com/title/tt0277187/

van en met Bill Hicks. Heel fout maar hilarische short :-)
loser met hoest siroop verslaving wil ninja worden omdat zijn vriendin vreemd gaat met veel mannen.

2.
Azumi
http://www.imdb.com/title/tt0384819/

Stoer :-D op sommige momenten alleen een beetje TE anime. Verder erg gaaf. Lekkere violence, leuk verhaal, lekkere muziek, en aantrekkelijke characters.
Versus is alleen beter.

3. Omdat ik toch een hoop geweld had gezien:
Predator
http://www.imdb.com/title/tt0093773/

Wat is hier nog over te zeggen... geweld, een alien die in de Jungle op een stel brute militairen jaagd.
Scifi/aktie met ballen zoals niet meer gemaakt word in america.

[ Bericht 1% gewijzigd door Zeitgeist op 18-08-2004 01:15:51 ]
The Light Is Leaving Us All
  woensdag 18 augustus 2004 @ 02:02:10 #100
74194 eitsohG
Comfortably Numb
pi_21363608
Net Pulp Fiction gekeken, duurde wel een tijdje voordat ik door had hoe alles gerelateerd was, maar daar hou ik wel van in films.
Travolta en Jackson zijn een goed duo in de film imo, Tim Roth stijgt ook steeds verder in mijn achting. (Al helemaal na het zien van Four Rooms).
Any of you fuckin' pricks move, and I'll execute every motherfuckin' last one of ya!
  woensdag 18 augustus 2004 @ 02:27:40 #101
16701 scanman01
Today's a good day
pi_21363866
quote:
Op dinsdag 17 augustus 2004 22:56 schreef MikeyMo het volgende:

[..]

mjah, het had weer net ff teveel verhaal voor porno...
En te veel porno voor een verhaal
My soul is painted like the wings of butterflies
  woensdag 18 augustus 2004 @ 04:29:24 #102
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21364582
Na een filmavondje met Mensen Zonder Smaak:
Braindead: erg leuke horror van Peter Jackson, die de tweede keer wel wat minder erg leuk is, maar nog absoluut de moeite waard. "I kick arse for the Lord!". 7+.
Anger Managment: Bagger. Met een grote B. Al heb ik toch wel één keer moeten glimlachen. 4.
Mean Girls: de eerste helft is geweldig, de tweede helft is nogal matig. Torent toch ver boven de gemiddelde highschool-komedie uit. 7+.
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
pi_21364597
Paycheck
Op groot scherm dmv beamer en met dolby surround geluid. Leuk verhaaltje goeie actie. 7
pi_21366017
MALEFIQUE

Een Franse horror/fantasy/prisonflick over een stel gevangenen (!) die een boek vinden met occulte inhoud in een van de muren, proberen door middel van ie occulte spreuken uit het boek te ontsnappen, maar het gaat niet precies zoals geplanned

Jammer, ik vond dat er wat meer in had gezeten, maar technisch gezien heeft deze film het dik voor mekaar, de vormgeving is goed net als het acteer en camerawerk, maar er had in het begin wat meer snelheid in gemogen...

geen waste of time maar ook geen LE PACTE DES LOUPS

  woensdag 18 augustus 2004 @ 09:50:18 #105
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21366075
zeg moet jij je trouwpak niet aantrekken?
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  woensdag 18 augustus 2004 @ 09:51:44 #106
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21366099
Cactus Jack (aka The Villain)

een vleesgeworden looney tunes film met in de hoofdrollen Kirk Douglas, Ann-Margret en Arnold Schwarzenegger...

zo nu en dan aardig, maar zeker geen geweldige film...
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  woensdag 18 augustus 2004 @ 10:51:23 #107
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21367009
Stepford Wives, The (Frank Oz, 2004)
Ten opzichte van de vorige verfilming van het boek van Ira Levin wordt het hoe de vork in de steel zit veel te vroeg prijs gegeven. Dit zorgt ervoor dat het gevoel van intrige, wat het sterkste punt van het origineel was, totaal ontbreekt. Daarbij is ook het einde onder handen genomen en dat komt de film ook niet ten goede. Daar tegenover staat wel dat de film redelijk wat humor bevat die regelmatig doel treft. Verder schiet met name Matthew Broderick op bepaalde momenten te kort op acterend vlak, maar ook Nicole Kidman laat wat steekjes vallen. **½
  woensdag 18 augustus 2004 @ 10:53:46 #108
50458 Mert
___,,,,_(º-º)_,,,,___
pi_21367060
Harold & Kumar go to White Castle
Wat een leuke film zeg, ik heb echt in een scheur gelegen.
Learn young about hard work and manners - and you'll be through the whole dirty mess and nicely dead again before you know it. ~F. Scott Fitzgerald
XboxLive Gamertag: S2K Mert
  woensdag 18 augustus 2004 @ 12:04:25 #109
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_21368651
Gisteravond gekeken:

One Night At McCool`s
Jewel (Liv Tyler) komt op 1 avond in t leven van 3 verschillende mannen, en daarmee verandert ze voorgoed hun levens. De eerste is barman Randy (Matt Dillon). Hij komt Jewel tegen na n harde nacht werken in z`n bar (McCool`s). Hij ziet hoe zij bijna wordt aangerand en steekt de helpende toe.
De 2e is z`n neef Carl (Paul Reiser) die haar ziet in die zelfde bar dezelfde avond en meteen verliefd op haar is.
De derde man is politie agent Dehling (John Goodman) die n moord moet onderzoeken waarbij Jewel betrokken is. Zodra hij haar ziet, is hij ook opslag verliefd en kan hij z`n werk niet meer objectief uitvoeren. Maar dan komen alle 3 de mannen achter de ware achtergrond van Jewel...
One Night At McCool`s van de van origine Nederlandse regisseur Harold Zwart is n zeer aangename film om te kijken. De cast zet n goede prestatie neer, het geheel is leuk gefilmd en fantastisch gemonteerd. Doordat de hele film genoeg humor bevat, is t dus n genot om naar te kijken.
Hij duurt niet te lang (1uur 32 min) en dat is precies. Zo blijft er tenminste vaart in de film.
Aanrader

IMDB Cijfer: 6,1/10
Mijn Cijfer: 8,0/10
pi_21368822
ow, zitten jullie hier
Swimming Pool

Leuke en weer goede film van meneer Ozon. Charlotte Rampling als schrijfster die een boek gaat schrijven in het zomerhuis van haar uitgever. Daar ontmoet ze zijn dochter, gespeeld door Ludivine Sagnier (die wel vaker in films van Ozon optreedt).
De manier van leven van Julie wordt door Sarah wel fascinerend gevonden en ze besluit een ander boek te gaan schrijven, namelijk over Julie. Als die ......enz.

Als je van het werk van Ozon houdt, is dit weer een topfilm. Anders ook trouwens
  woensdag 18 augustus 2004 @ 15:22:31 #111
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21373366
Scream Greats, Vol. 1: Tom Savini, Master of Horror Effects (1986) (V)

aardige blik op Tom Savini
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21373722
dawn of the dead

zeer vermakelijk
Aap uit de mouw
  woensdag 18 augustus 2004 @ 18:16:54 #113
27619 victorinox
Big, fuck-off shiny ones
pi_21378171
Fahrenheit 9/11
wat kan ik erover zeggen, het is een promotiefilmpje van Michael Moore om ervoor te zorgen dat George Bush niet wordt herkozen. En het heeft vrijwel niks met een documentaire te maken.
Om sommige stukjes heb ik wel moeten lachen. Maar het enige wat ik goed gedaan vond, waren de scene's van die vrouw waarvan haar zoon naar Irak werd gezonden en daar overleed.

Ong Bak
Prachtige Thaise actiefilm.
Hoewel het een standaard verhaaltje is en er matig wordt geacteerd, vind ik het een erg goede actiefilm.
De vechtscene's zijn namelijk heel goed gedaan, het is lang geleden dat ik een film gezien heb waarbij het leek dat er "echt" werd gevochten.
Vooral het trappen en slaan met de knietjes en ellebogen zag er erg lomp uit.
Er zitten ook 2 leuke achtervolgingsscene's in die zo uit een Jackie Chan film kunnen komen, waarbij de hoofdrolspeler over/onder/tussen de omgeving ligt te springen.

The Chronicles of Riddick
Tegenvallende scifi/actiefilmpje met Vin Diesel.
Er zitten een aantal mooie actiescene's in. Maar tijdens een massale scene besluit de regisseur om tijdelijk het geluid uit te zetten, waarom in godsnaam. Het bracht totaal niks bij aan de sfeer, en bij lompe vechtscene's wil ik ook lomp geluid horen.
Ook vond ik de Necromongers maar een stelletjes mietjes, die alleen maar kunnen winnen omdat ze met zovelen zijn. Terwijl het juist zo'n machtig volk moest voorstellen.

The Butterfly Effect
Leuke SF film, maar slecht uitgewerkt.
Hij zit leuk in elkaar, maar als je er dan echt over na gaat deneken blijken er sommige dingen gewoon niet te kloppen.
In deze film laat Ashton Kutcher trouwens wel zien dat ie kan acteren.

I, Robot
scifi/actiefilm met Will Smith.
Hoewel deze film met uitzondering van de openingsquote's helemaal geen ruk te maken heeft met het boek/verhalenbundel van Isaac Asimov, vind ik hem als lostaande film toch mooi gemaakt.
De SFX zien er enorm goed uit, ik heb bij het zien van Sonny geen enkele keer het idee gehad dat ik naar een CGI-creatie zat te kijken.
Sonny speelt trouwens de rest van de acteurs zo van het scherm, hoewel dat niet moeilijk is bij een tegenspeler als Will Smith.
Will Smith speelt hier trouwens weer hetzelfde personage als dat ie in MIB en ID4 gespeelt heeft.
The thoughts of others screech at them like the forced laughs of a billion art house movie patrons.
IMDb Vote History
  woensdag 18 augustus 2004 @ 20:10:32 #114
40664 Durbin
Who knows..
pi_21380990
One Night At McCool`s
Door de reacties hier bedacht ik me dat ik hem ook nog ergens had liggen en nog nooit had gezien. Dus vanavond meteen gekeken. Leuke komedie, vooral John Goodman als 'badass' cop is cool.
..what evil lurks in the hearts of man? The shadow knows.
  woensdag 18 augustus 2004 @ 20:39:45 #115
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21381648
The Wolf Man

De klassieker van Universal. Een mooie sfeer, maar die wolf ziet er toch iets lulliger uit dan Frankenstein en Dracula.
Toch met veel plezier gekeken. Ik vind die (duidelijk) decors altijd erg veel warmte uitstralen. In nieuwere films als Sleepy Hollow en Delicatessen zie je dat ook mooi terug. Het geeft een schilderachtig effect aan de film.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_21381687
Gothica.

Wel okee, niet super.
  woensdag 18 augustus 2004 @ 21:06:27 #117
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21382311
Ying Xiong
http://www.imdb.com/title/tt0299977/

wow... *weet geen andere woorden uit te brengen*
The Light Is Leaving Us All
  woensdag 18 augustus 2004 @ 21:45:20 #118
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_21383343
Stepford Wives, The

Och het was wel een aardige comedy.
Denk dat ik maar is het orgineel ga bekijken.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  woensdag 18 augustus 2004 @ 21:45:47 #119
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21383365
Persona

Pfff, kan hier moeilijk iets over zeggen afgezien van het feit dat het een zeer intrigerende, boeiende film is die ik zeker nog een keer zal moeten kijken wil ik de diepte ervan inzien.
Wel een fucked up story ook, erg heftig, je werd meteen de film ingetrokken door de sublieme opening met al die beelden.
Acteerwerk was top notch en hoe Bergman gebruik maakte van beelden, uitdrukkingen en gedragingen was subliem. Top!
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  woensdag 18 augustus 2004 @ 21:54:26 #120
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21383645
quote:
Op woensdag 18 augustus 2004 21:45 schreef Hare het volgende:
Persona

Pfff, kan hier moeilijk iets over zeggen afgezien van het feit dat het een zeer intrigerende, boeiende film is die ik zeker nog een keer zal moeten kijken wil ik de diepte ervan inzien.
Wel een fucked up story ook, erg heftig, je werd meteen de film ingetrokken door de sublieme opening met al die beelden.
Acteerwerk was top notch en hoe Bergman gebruik maakte van beelden, uitdrukkingen en gedragingen was subliem. Top!
Klinkt interessant. Net ook even wat reviews op imdb gelezen. Denk dat ik deze binnenkort maar eens moet downloaden of bestellen.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
  woensdag 18 augustus 2004 @ 22:08:06 #121
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21384060
quote:
Op woensdag 18 augustus 2004 21:54 schreef Wepeel2 het volgende:

[..]

Klinkt interessant. Net ook even wat reviews op imdb gelezen. Denk dat ik deze binnenkort maar eens moet downloaden of bestellen.
Op play is ie nu te krijgen voor 11 euro ofzo, ik ga hem denk ik ook maar kopen
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  woensdag 18 augustus 2004 @ 22:16:16 #122
70888 Meisssie
shaking that assssssss
pi_21384293
Shaun of the dead
shaking that assssssss
  woensdag 18 augustus 2004 @ 22:29:52 #123
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21384642
quote:
Op woensdag 18 augustus 2004 22:08 schreef Hare het volgende:

[..]

Op play is ie nu te krijgen voor 11 euro ofzo, ik ga hem denk ik ook maar kopen
Cool. Erg leuke aanbiedingen op Play.com nu, erg veel goede films. Mooi dat je Persona wel kunt waarderen
  woensdag 18 augustus 2004 @ 22:41:51 #124
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_21384963
La Nuit Américaine
Film over 't maken van een film, die in '73 de oscar won voor beste buitenlandse film. De regisseur, Truffaut, speelt de rol van de regisseur in de film. De film is eigenlijk een halve documentaire over de filmwereld en dit maakt 'm erg interessant. Op de set duikt dan ook nog eens iedereen met iedereen in de koffer. Prettig filmpje. Leuk weetje is dat één van de hoofdrolspelers van de film (zowel deze film als de film in de film), Jean-Pierre Léaud, als kleine jongen ook de hoofdrol speelde in Les 400 Coups, eveneens van Truffaut.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
pi_21385080
Old School. Had hem al eerder gezien; kwam ik pas later achter. Lachen.
  woensdag 18 augustus 2004 @ 23:00:56 #126
42106 Grrrlllpower
www.blikopener.tk
pi_21385460
Shrek II, gisteren gezien!
Hij was absoluut vermakelijk, maar het nivo van deel 1 werd niet gehaald.

En ik vrees het moment dat er een deel 3 gemaakt wordt, want het kan alleen maar van nog mindere kwaliteit zijn....
Zonder creativiteit is nog nooit iemand groot geweest in zijn vak!
pi_21385501
quote:
Op woensdag 18 augustus 2004 23:00 schreef Grrrlllpower het volgende:
Shrek II, gisteren gezien!
Hij was absoluut vermakelijk, maar het nivo van deel 1 werd niet gehaald.

En ik vrees het moment dat er een deel 3 gemaakt wordt, want het kan alleen maar van nog mindere kwaliteit zijn....
Niet de kwaliteit van Shrek 1? Jammer.
  woensdag 18 augustus 2004 @ 23:05:31 #128
42106 Grrrlllpower
www.blikopener.tk
pi_21385570
quote:
Op woensdag 18 augustus 2004 23:02 schreef skiczukie het volgende:

[..]

Niet de kwaliteit van Shrek 1? Jammer.
Laat je niet afschrikken, want deel 2 is erg vermakelijk, maar het bijzondere waar ik met het bekijken van deel 1 zo door geraakt werd, zit er in deel 2 gewoon niet in.

Ik had sterk de indruk dat Antonie Banderas (pussiekat) erbij gehaald was om net als Donkey leuk uit de hoek te komen, maar zijn rol had voor mij geschrapt mogen worden. Zo waren er nog een paar dingen waardoor de film er niet zo sterk was als deel 1.

Maar als je deel 1 mooi vond, moet je zeker gaan.
Zonder creativiteit is nog nooit iemand groot geweest in zijn vak!
  woensdag 18 augustus 2004 @ 23:36:22 #129
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21386429
quote:
Op woensdag 18 augustus 2004 22:29 schreef Gorro het volgende:

[..]

Cool. Erg leuke aanbiedingen op Play.com nu, erg veel goede films. Mooi dat je Persona wel kunt waarderen
Welke films zijn nog meer in de aanbieding dan? Ik zie namelijk niet echt zo 1,2,3 iets staan

lama, heb het al gevonden

Enneh, hoe bedoel je dat nu, dat je zegt dat je het mooi vind dat ik persona wel kan waarderen? Gewoon zoals het is, of omdat ik andere bepaalde films niet zo goed kon waarderen?
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  donderdag 19 augustus 2004 @ 00:01:25 #130
101869 NtodaS
'kheb schait
pi_21387177
Shaun of the dead:
Ontzettend grappige droge engelse humor 8,5

Euro Trip
Ook leuke Teen movie, beetje overdreven soms, maar zeker de moeite waard 8

Beavis and Butthead do america
Je moet er van houden maar ik vind m schitterend 9
  donderdag 19 augustus 2004 @ 00:14:37 #131
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21387516
Ghost dog, way of the samurai...
wat een coole, humoristische, flitsende gewoon gave film!
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21387706
Amores Perros

Ook wel bekend als Love's a bitch...
Om meer dan de tagline over deze film te zeggen is eigenlijk niet nodig: Love; Betrayal and Death.
Ik vond het een mooie film wat zeker het kijken waard is. Hij krijgt van mij een 7. Meestal hou ik niet van hele lange films, maar deze film met 153 min heeft mij wel weten te boeien. Hij deed me wel een beetje aan een andere film denken (titel weet ik zo 1,2,3 niet) omdat er verschillende verhaallijnen inzitten.
pi_21390851
Catwoman

Ik vond m slecht. Het concept sprak me zoiezo al niet aan en het verhaal moet de film het nou ook niet echt van hebben. Blijft over de mooie vormen van Berry die door de schemering vaak ook al moeilijk zijn waar te nemen

The Day After Tomorrow

Ik vond het een interessante film omdat het wat raakvlakken heeft met me werk (klimaatonderzoek e.d.). Erg gaaf hoe ze het natuurgeweld hebben kunnen laten zien. Het is verder geen hoogstandje, maar door de redelijk goede cast en een degelijk verhaal is het een film die iedereen denk ik wel zal boeien

Big Boss (Tang shan da xiong)

De eerste kung fu film van Bruce Lee die bij een wat groter publiek terecht kwam. Ik had een ingesproken versie, en dat leek nergens op. Nou was het verhaal toch al flinterdun en gaat het uiteindelijk om de vechtscenes, die in deze film pas laat in beeld komen en redelijk schaars zijn. Ook de typische geluiden die we van m kennen zijn er nog niet en al met al is dit toch een van de mindere. De soundeffects bij de klappen en gevechten zijn trouwens hilarisch

Bad Boys 2

Had m al gezien, want wist bij elke scene bijna wat er ging gebeuren. Tis wel gave actie, maar soms wat overdone. Film had ook wel wat korter gemogen..

50 first dates

Erg leuke romcom waarin Drew en Sandler een heel leuk samenspel hebben. Daarbij vond ik de bijrollen van Schneider als die Hawaiiaan en Astin als de broer, die mij beide het meeste aan t lachen hebben gekregen, erg goed.

Where facts are few, experts are many.
  donderdag 19 augustus 2004 @ 05:24:29 #134
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21390912
quote:
Op donderdag 19 augustus 2004 00:23 schreef tjAb het volgende:
Amores Perros

Hij deed me wel een beetje aan een andere film denken (titel weet ik zo 1,2,3 niet) omdat er verschillende verhaallijnen inzitten.
21 Grams misschien?
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  donderdag 19 augustus 2004 @ 07:28:07 #135
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21391075
quote:
Op donderdag 19 augustus 2004 04:45 schreef Atreidez het volgende:
Catwoman

Ik vond m slecht. Het concept sprak me zoiezo al niet aan en het verhaal moet de film het nou ook niet echt van hebben. Blijft over de mooie vormen van Berry die door de schemering vaak ook al moeilijk zijn waar te nemen
en de helft van de tijd zit je naar een cgi-halle t ekijken dus dat windt ook niet op, om maar te zwijgen van dat overdreven gezwaai met d'r heupen als ze loopt...
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21391633
La Passion de Jeanne d'Arc

eindelijk gezien, deze film die ook op fok! inmiddels een hele reputatie heeft. het begin is sterk, maar daarna vond ik de sfeer verkillen en de film zwaar worden, tot ongeveer na 50 minuten, als de film weer heel krachtig wordt en deze kracht wordt tot het eind vastgehouden. misschien daardoor dat ik niet zo goed weet wat er van te vinden. ja, falconetti is in beeld een sterk persoonlijkheid, maar is ze niet ook gecast omdat ze zulke grote ogen heeft?
de belangrijkste rechters worden goed neergezet, de priester ook.
kortom: een must-see, maar , ehm, tja
  donderdag 19 augustus 2004 @ 10:32:29 #137
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21392751
The Basketball Diaries... (alweer )

goede film mete en leuke geile bijrol van de 2ling uit Sweet Valley High
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  donderdag 19 augustus 2004 @ 10:51:28 #138
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_21393065
Gisteren:

Scream 2
2 jaar na de moorden in Woodsboro heeft Sidney Prescott (Neve Campbell) haar leventje weer enigzins op de rail. Maar dan ziet ze op t nieuws dat er opnieuw n studente is vermoord. En dus begint t drama waar ze dacht vanaf te zijn, weer van voren af aan. Opnieuw moet ze de killer te lijf, opnieuw met de hulp van Dewey (David Arquette) en Gale Weathers (Courtney Cox).
Scream 2 is best n geinig vervolg geworden. Uiteraard niet origineel, veel geschreeuw lijkt me wel makkelijk bij n film met zo`n titel en veel bloed. Leuk voor n keertje

IMDB Cijfer: 5,9/10
Mijn Cijfer: 6,0/10

Scream 3
Ok, de 2e killer is gedood en dus lijkt t drama voor Sidney voorbij. Ze is verhuist naar n andere stad, onder n andere identiteit waar niemand haar kan vinden. Denkt ze, totdat ze op n gegeven moment n telefoontje krijgt...
IMHO is Scream 3 leuker als deel 2, mede doordat dit meer n parodie op zichzelf is. Nog drogere humor, nog meer voorspelbaarheid maar toch n redelijk verassend eind.
Waardig slot van de trilogie

IMDB Cijfer: 5,4/10
Mijn Cijfer: 6,7/10

13 Going On 30
De 13 jarige Jenna Rink (Christa B. Allen) wenst op haar 13e verjaardag dat ze 30 kon zijn zodat ze ook cool en mooi is. Op school is ze n buitenbeentje en daar wilt ze dus vanaf. Wanneer ze de volgende ochtend wakker wordt, is haar wens uitgekomen en is ze idd. 30, heeft n mooie vriend en n goede baan. Maar Jenna (nu gespeeld door Jennifer Garner ) snapt er niets van. Gisteren was ze nog 13 en nu is ze opeens zo? Wat is er gebeurd en wat kan ze eraan doen om alles terug te draaien??
De bodyswitch movies zijn "in". Kijk maar naar (t aanzienlijk minder leuke) Freaky Friday dat toch best n hit werd. Deze film is dus aanzienlijk leuker. Ja, t verhaal hangt wellicht van cliches aan elkaar maar t acteerwerk van Jennifer Garner tilt deze comedie naar n aanzienlijk hoger niveau. Ze komt overtuigend over. Vooral wanneer ze er pas achter komt dat ze 30 is, doet ze erg leuk.
Bovendien is t natuurlijk geen straf om naar deze vrouw te mogen kijken. Damn, wat n prachtvrouw
Van dit soort rollen mag ze dan ook vaker spelen.
Erg vermakelijke film

IMDB Cijfer: 6,3/10
Mijn Cijfer: 7,3/10
  donderdag 19 augustus 2004 @ 13:17:01 #139
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21396730
Comedian (Christian Charles, 2002)
In deze documentaire worden twee stand up comedians gevolgd, Jerry Seinfeld, iemand die het al lang gemaakt heeft in het wereldje, en een beginnend comedian. De documentaire is onduidelijk in beeld gebracht en is soms moeilijk te verstaan. Dat zou niet zo erg zijn geweest wanneer de inhoud erg boeiend zou zijn geweest, maar ook dat is niet het geval. **½
  donderdag 19 augustus 2004 @ 14:03:25 #140
16701 scanman01
Today's a good day
pi_21398240


CARMEN

Ik heb deze film gekeken alleen vanwege de prachtige Paz Vega. Het is een zogenaamd 'moderne' Carmen, maar de film komt niet echt lekker uit de verf. Er wordt niet goed geacteerd en er is geen chemie tussen de twee hoofdrolspelers. Vanwege de veelal blote Paz Vega is de film nog wel de moeite waard, maar dat is dan ook helaas alles. Het einde is wel mooi gefilmd.

Cijfer: 5,5
My soul is painted like the wings of butterflies
  donderdag 19 augustus 2004 @ 14:37:32 #141
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21399269
Back to the future

voor het eerst maar eens gekeken op mijn surround set en wat is het toch ook een geweldige film. Spannend, feel-good, een sterk script, er zitten nergens overbodige stukjes in. Dit is gewoon een vand e beste films ooit gemaakt; imho dan
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21399353
quote:
Op donderdag 19 augustus 2004 14:03 schreef scanman01 het volgende:
[afbeelding]

CARMEN

Ik heb deze film gekeken alleen vanwege de prachtige Paz Vega. Het is een zogenaamd 'moderne' Carmen, maar de film komt niet echt lekker uit de verf. Er wordt niet goed geacteerd en er is geen chemie tussen de twee hoofdrolspelers. Vanwege de veelal blote Paz Vega is de film nog wel de moeite waard, maar dat is dan ook helaas alles. Het einde is wel mooi gefilmd.

Cijfer: 5,5
is er ook een film waarin PV wel een hoofdrol heeft en niet uit de kleren gaat?
als PV de reden was voor de film, zou je Otro lado de la cama, El moeten kijken
pi_21400455
13 going on 30
Vermakelijke film over een meisje van 13 dat wenst dat ze 30 was en de volgende dag ook zo wakker wordt Je moet deze niet in de bioscoop gaan zien als je er benieuwd naar bent Allemaal 13 jarige Breezah's komen op dit soort films af. Maar de film zelf was wel leuk, niet bijzonder grappig.

6,3/10 IMDB
6/10 Mijn cijfer
And you know I might
Have just flown too far from the floor this time
Cause they calling me by my name..
pi_21408452
LE FABULEUX DESTIN D'AMELIE POULAIN

2e x

  donderdag 19 augustus 2004 @ 21:38:43 #146
16701 scanman01
Today's a good day
pi_21408627
quote:
Op donderdag 19 augustus 2004 14:40 schreef dolle_hond het volgende:

[..]

is er ook een film waarin PV wel een hoofdrol heeft en niet uit de kleren gaat?
Geen idee... en ook niet zo interessant eigenlijk. Ik heb alleen maar bewondering voor het feit dat zij er totaal niet moeilijk over lijkt te doen.... net zoals Kate Winslet bijvoorbeeld.
quote:
als PV de reden was voor de film, zou je Otro lado de la cama, El moeten kijken
DL right now
My soul is painted like the wings of butterflies
pi_21408679
Metropolis (1927)
Hmm, viel me tegen, maar ik heb dan ook de ontzettend slechte versie gezien, niet de mooie gereconstrueerde... nog steeds een interessant verhaal, hoor. . Maar ik weet niet, denk dat het toch wat van z'n kracht verloren heeft op mij, wat ik bij bijvoorbeeld M helemaal niet heb. Een acht, toch.

Ben-Hur (1959)
Mja, beetje tegenvallend... groot epos, maar vond het nou niet echt bijzonder... zelfs de paardenwagenrace vond ik niet echt heel bijzonder. Maar wel aardig hoor... Ik had trouwens geen last van de lange duur, wat ik eigenlijk wel had verwacht. Een zeven.
Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
  donderdag 19 augustus 2004 @ 21:45:53 #148
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_21408797
quote:
Op donderdag 19 augustus 2004 21:40 schreef sweek het volgende:
Metropolis (1927)
Hmm, viel me tegen, maar ik heb dan ook de ontzettend slechte versie gezien, niet de mooie gereconstrueerde...
Dat is de versie die je moet zien. Ik weiger te geloven dat die gerestaureerde versie niet met een computer bijgewerkt is. Van iets wat een vage vlek is, wordt niet alleen iets duidelijks gemaakt, maar het is zelfs haarscherp. Het is té perfect op sommige momenten.

-edit-

Laat me even nuanceren. Het is de versie die je eerst moet zien.

[ Bericht 4% gewijzigd door SaintOfKillers op 19-08-2004 21:56:43 ]
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 00:09:45 #149
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21413436
Lupin The 3rd: The Pursuit Of Harimao's Treasure
http://www.animenfo.com/a(...)lupin_iii__hunt.html

Tja eerste Lupin film die ik ooit zag. hilarisch. Zeniga's quest om iedereen goed Ramen(japanse noodles) te laten eten, Lupin die een Indiana Jones meets James Bond achtige quest doet voor een grote schat. (compleet met Nazis).
En de scenes in Amsterdam zijn cool :-D

Army Of Darkness
http://www.imdb.com/title/tt0106308/

1 woord: Groovy! (nou heb ik hem al vaker gezien)

[ Bericht 1% gewijzigd door Zeitgeist op 20-08-2004 00:40:19 ]
The Light Is Leaving Us All
pi_21413666
BAD BOYS 1. Leuk! Mediamarkt met zijn 2 euro videobanden
pi_21413708
Evil Dead 3 wil ik ook zien! Heb me kapot gelachen om 1 & 2!
pi_21414915
quote:
Op donderdag 19 augustus 2004 21:45 schreef SaintOfKillers het volgende:

[..]

Dat is de versie die je moet zien. Ik weiger te geloven dat die gerestaureerde versie niet met een computer bijgewerkt is. Van iets wat een vage vlek is, wordt niet alleen iets duidelijks gemaakt, maar het is zelfs haarscherp. Het is té perfect op sommige momenten.

-edit-

Laat me even nuanceren. Het is de versie die je eerst moet zien.
Nou, mja, ik las heel veel over geweldige special effects enzo... daar merkte ik heel weinig van.
Het is zeker mogelijk dat 'ie ook met de computer bijgewerkt is, maar dan nog... deze is wel erg slecht, vind je niet? Blijkbaar ook veel slechter dan hoe hij in die tijd vertoond werd...

Net Stalag 17 gezien... zeker een mooie film, alhoewel de personages misschien iets te karakituriaal zijn (is dat een woord?) Ze zijn me wat te duidelijk, te simpel... Maargoed, voor de rest een geweldige film hoor. . Eerst was ik een beetje bang voor een andere Great Escape, maar dat kwam helemaal niet uit gelukkig.
Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 05:23:51 #153
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21416927
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2004 01:00 schreef sweek het volgende:
Net Stalag 17 gezien... zeker een mooie film, alhoewel de personages misschien iets te karakituriaal zijn (is dat een woord?) Ze zijn me wat te duidelijk, te simpel... Maargoed, voor de rest een geweldige film hoor. . Eerst was ik een beetje bang voor een andere Great Escape, maar dat kwam helemaal niet uit gelukkig.
We begrijpen iig wat je bedoeld
Ik vond trouwens precies hetzelfde!
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
pi_21416929
Shrek 2 maar eens in de bios gezien; !
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 05:28:52 #155
85253 uberpooier
tweakersletje
pi_21416933
vanmiddag met m'n vriendin oliver & co nog maar eens gekeken.

die is koel
Badeendjes Powaaaaa!
pi_21416934
quote:
Op woensdag 18 augustus 2004 23:05 schreef Grrrlllpower het volgende:

[..]

Laat je niet afschrikken, want deel 2 is erg vermakelijk, maar het bijzondere waar ik met het bekijken van deel 1 zo door geraakt werd, zit er in deel 2 gewoon niet in.

Ik had sterk de indruk dat Antonie Banderas (pussiekat) erbij gehaald was om net als Donkey leuk uit de hoek te komen, maar zijn rol had voor mij geschrapt mogen worden. Zo waren er nog een paar dingen waardoor de film er niet zo sterk was als deel 1.

Maar als je deel 1 mooi vond, moet je zeker gaan.
Die kat had er idd uitgemogen, maar verder vond ik hem wel leuker dan deel 1 hoor! .
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 07:38:53 #157
23107 dolle_hond
topicverkoper
pi_21417158
Bullets or Ballots

leuk, zo'n cover-foto op jpc, maar hij is er niet te koop.
1 van de 5 films die Bogart samen met EGR heeft gedaan in de periode 36-48. Dit is de 1e, toen EGR nog een veel grotere ster was dan HB. Dat is duidelijk te zien in tegenstelling tot Key Largo.
De grootste ster is namelijk de good guy.
Verhaal stelt niet eens zo veel voor. Redelijk gewone jaren 30-gangster film, waar Hollywood in die tijd veel geld mee verdiende. Scheiding tussen bad guys en politie is duidelijk en conform de Hays Code geproduceerd.
Voor zowel EGR als HB liefhebbers echter wel een zeer interessante film. Het is hun eerste samenwerking en het spat er wel van af
ik kan helaas geen shots maken, want op video. film is niet op dvd gezet.
pi_21417353
Rat race.Was gister op tv
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 09:09:57 #159
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21417640
Back to the future part II

mist de x-factor van het origineel, maar het wederome en sterk staaltje wat de heren zemeckis, gale en spielberg neerzetten.
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 09:30:00 #160
40664 Durbin
Who knows..
pi_21417975
I, Robot
Vermakeljike bioscoopfilm; niet super, maar ook niet slecht. De special effects zijn verbluffend.
..what evil lurks in the hearts of man? The shadow knows.
pi_21419127
HOUSE ON BARE MOUNTAIN

Er was eens iets van een hotel of zo waar playboybunnies constant in hun blote reet rondliepen, hardlopen deden zij bloot en op hoge hakken, touwtje springen deden zij ook bloot en als er een gekostumeerd bal was kwamen zij ....

juist, bloot





Hier is het nog iets te koud voor de dames maar die kleding gaat gelukkig al snel richting de grond, en ow ja Dracula, Frankenstein en de Wolfman wonen ook in dat hotel en er was ook nog iets met bootlegging of zo



Very entertaining maar bijna net zo idioot als THE BEAST THAT KILLED WOMEN

een typische Something weird release
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 11:17:21 #162
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21419586
(#368) How Green Was My Valley (John Ford, 1941)
In 1942 won How Green Was My Valley de Oscar voor Best Picture. De concurrentie was erg sterk, want ook huidige klassiekers als Citizen Kane, The Maltese Falcon en Alfred Hitchcock's Suspicion waren genomineerd dat jaar. Daarnaast won de film nog 4 Oscars, waaronder voor John Ford als beste regisseur, Donald Crisp en cinematografie, en 5 nominaties, onder andere voor Sara Allgood en het screenplay.
Alle nominaties waren zeker terecht, maar eigenlijk is het schandalig dat Citizen Kane de Oscar voor Best Picture niet kreeg. Dat doet niets af aan deze film, want ook deze is erg goed. Het acteerwerk van met name Donald Crisp, waarvoor hij terecht z'n Oscar kreeg, is erg sterk. Ook de bekroonde cinematografie is prachtig. In mijn ogen is dit de beste film van John Ford, een regisseur die ik over het algemeen wat overgewaardeerd vind. ****

Déclin de l'empire américain, Le (The Decline of the American Empire (Denys Arcand, 1986)
De film staat bol van intellectuele en seksueel getinte dialogen, die vaak spitsvondig zijn en dat is ook meteen de kracht van de film. Daarnaast biedt de film een mooie cinematografie, die terecht bekroond is tijdens het Cannes Film Festival van 1986, een prijs die de film wel moest delen met Andrei Tarkovsky's Offret - Sacrificatio. Het vervolg Les invasions barbares vond ik net wat leuker vooral omdat de dialogen wat leuker zijn. ***½

(#233) Salò o le 120 giornate di Sodoma (Salò, or the 120 Days of Sodom) (Pier Paolo Pasolini, 1976)
De film is een getrouwe verfilming van het boek 120 Days of Sodom van Marquis de Sade, enkel een aantal scenes aan het begin en het eind zijn toegevoegd die het geheel een wat menselijker tintje geven. Het is Pier Paolo Pasolini's laatste film aangezien hij vlak na het afronden van deze film op brute wijze werd vermoord. Er zijn mensen die dit als het real-life climax van Salò zien.
Hij is lange tijd in veel landen geband geweest, wat niet verwonderlijk is wanneer je de film ziet. De film gaat vrij ver en onderzoekt de perversiteiten, macht en de duistere kanten van de mens. Dat levert een ongemakkelijke film op, die op een eigen manier wel intrigerend is. Er zitten een aantal sterke scenes in, waaraan vooral het sporadische gebruik van muziek sterk aan bijdraagt. ***
pi_21421689
The Girl Next Door

Wel een leuke romantische komedie over een jongen die een porno-actrice als buurmeisje krijgt. ***1/2
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 15:44:16 #164
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21425317
Thirteen: wel aardig drama, dat echter wat moeilijker serieus te nemen valt na Mean Girls, . Het ligt er ook allemaal net iets te dik bovenop, desondanks sterk geacteerd, en lekker snel gefilmd. 7-.
Waking Life: blijft briljant (ook bij de zevende keer). 9,5.

En vanaf vandaag ga ik weer wat aan mijn klassiekers werken, nogal veel mainstream gezien de afgelopen weken. .
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 15:56:55 #165
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21425688
Papillon
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 16:30:59 #166
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_21426546
Bellissima

Een oudere Viscontifilm over een moeder die van haar dochtertje een filmster wil maken en bereid is daar heel ver voor te gaan, ook al heeft haar dochter niet het minste talent. Vooral die moeder wordt erg sterk neergezet. Ik vond 'm net iets minder dan de andere Visconti's die ik al heb gezien, maar het blijft wel een heel goede film.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 16:41:35 #167
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21426779
Back to the future III

leuke afsluiting
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 17:48:34 #168
17274 Wuder
Wees blij dat je nog leeft!
pi_21428179
Weer eens voor de lol Hero gekeken.. ik denk dat ik ook de dvd bij MM ga kopen aangezien ik nu alleen de Chinese dvd heb
Sinterklahs, Ghet Dawn!!!!
pi_21428325
Spartan

Beetje wazig en vreemd begin, maar vanaf het midden vond ik 'm eigenlijk wel aardig.. Niet geweldig ofzo, maar wel vermakelijk.. ***
pi_21429990
RESIDENT EVIL

2e x

Best geinig maar o zo domme zombiefilm

pi_21431822
THE SLIME PEOPLE

Late baggerfilm uit '62 (de meeste komen uit '57) over monsters uit de titel die worden aangevallen door mensen.... Want de monsters zelf doen geen ene reet



De makers zijn eigenlijk dus nog dommer dan de film die ze gemaakt hebben



Natuurlijk een must see voor de b- film enthousiast





* zo 'slimey' zijn te trouwens niet....
  Moderator vrijdag 20 augustus 2004 @ 20:54:28 #172
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_21432119
The Abyss
Zeer entertainende film van James Cameron. Ik zag de director's cut, die me eigenlijk net wat te lang is, maar er blijft genoeg drive in de film zitten. De opnames van deze film waren een ramp, met sets die verwoest werden en acteurs die bijna verdronken, maar het resultaat mag er zeker zijn.

Paris, Texas
Traag drama van Wim Wenders, winnaar van de Gouden Palm in Cannes in 1984. In het begin kon ik me nog wel over het slome tempo van de film heen zetten, omdat de film begint op een punt waarbij je als kijker jezelf afvraagt wat er precies aan de hand is. Na een tijdje wordt dit allemaal duidelijker en verveelde ik me enigszins. Typisch een film die ik in de bios had moeten zien, want thuis voor de tv heb ik hier het geduld niet voor.

Ed Wood
De enige 'grote' film die ik nog moest zien van Tim Burton en meteen m'n favoriet. Het verhaal over Ed Wood, de slechtste regisseur aller tijden, is interessant en zit vol humor. De film is schitterend vormgegeven en belicht, mede te danken aan de keuze om de film in zwart/wit te schieten. Johhny Depp (als Ed Wood) en Martin Landau (als Bela Lugosi) zijn voortreffelijk.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 21:19:03 #173
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21432769
Beauty and the Beast

De enige disney tekenfilm die nog in de imdb top 250 staat en kan wel begrijpen waarom. Het is niet echt hoogstaand vond ik. Verhaal is erg licht, en er zitten erg grote sprongen in, die het verhaal niet goed doen. Voor kinderen maakt dat natuurlijk niks uit, voor mij wel.
Verder vond ik de muziek niet leuk, de themesong is prachtig, maar de andere nummers vond ik maar iiri. Wel zat er leuke humor in het verhaal.
Wat me ook opvalt is hoe groot de karikaturen zijn in deze film. Goed en slecht wordt heel duidelijk naar voren gebracht.

In vergelijking met de Ghibli cartoons verbleekt dit echt. Qua animatie, qua verhaal, qua diepgang, qua alles.
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 21:38:54 #174
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21433215


Frankenstein

Ik twijfel of ik deze film als kind eigenlijk wel eens gezien heb. Ik had weinig herkenningsmomenten tijdens de film. Alleen de scene met het kind kwam me wel weer bekend voor. Ik denk in ieder geval dat ik als kind eerder Bride of Frankenstein heb gezien, en die staat binnenkort op het programma.
Ik vond de film zeer vermakelijk. De film had veel betere dialogen dan The Wolf Man, die ik hiervoor heb gekeken. Ook de effecten en decors waren een stuk professioneler. Het verhaal blijft eigenlijk behoorlijk goed overeind en de tragiek van het monster wordt mooi in beeld gebracht. De klassieke film waarde wint het in ieder geval ruimschoots van de campy waarde.

Ik geef hem een 7,5 en ik ben erg benieuwd geworden naar Bride of Frankenstein, die ik dus vrijwel zeker wél al een keer heb gezien, maar waar ik me verder ook geen ruk meer van kan herinneren.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 21:41:38 #175
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21433283
quote:
Op vrijdag 20 augustus 2004 20:40 schreef kinky_queen het volgende:
THE SLIME PEOPLE
Late baggerfilm uit '62 (de meeste komen uit '57) over monsters uit de titel die worden aangevallen door mensen.... Want de monsters zelf doen geen ene reet
Het is natuurlijk een uiterst filosofische boodschap, want zijn wij mensen niet de ware monsters!?
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
  vrijdag 20 augustus 2004 @ 23:12:26 #176
40664 Durbin
Who knows..
pi_21435686


Six String Samurai
Het is 1957, Rusland valt Amerika binnen.. Lost Vegas is de laatste stad in vrijheid en Elvis is de koning (jawel..). Als na 40 jaar Elvis overlijdt, komen muzikanten uit alle streken van Amerika naar Lost Vegas om zijn troon op te volgen. Buddy is één van die muzikanten, die ook nog eens flink staaltje kung-fu kan. Wanneer hij een jongetje van een stel barbaren redt, gaan ze samen op pad naar Lost Vegas.

..en eigenlijk klinkt het allemaal interessanter dan het is. Het is een Mad Max met een beetje Desperado, maar vrij saai. Het gegeven is best cool, maar er zit te weinig tempo in om het leuk te houden. Daarbij begint het geschreeuw van dat jongetje al heel snel te irriteren.. en dan moet het meeste nog komen.
..what evil lurks in the hearts of man? The shadow knows.
  zaterdag 21 augustus 2004 @ 00:19:07 #177
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21437233
Brief Encounter: . Heerlijk soapy melodrama, met een gezonde hoeveelheid humor. Alles is goed aan deze film, de opbouw, het acteerwerk, en natuurlijk de meesterhand van Lean. Enig minpuntje: de voice-over had af en toe wel iets minder gemogen. 9-.
Dazed & Confused: American Graffiti in de 70's. Net als bij AG zit het absoluut snor met de muziek, de sfeer en (dus automatisch) het tijdsbeeld. Toch zijn een paar personages wat te karikaturaal, maar dat stoort nauwelijks. Verder is het leuk om te zien dat dit een van Tarantino's lievelingsfilms is, en dat een paar dialogen linea recta uit een Tarantino hadden kunnen komen (de Gilligan's Island dialoog bijvoorbeeld). 8.
En ik heb nu alle grote films van Linklater gezien. . behalve Before Sunset natuurlijk, godverdegodver

Topje:

1. Waking Life
2. Before Sunrise
3. Tape
4. Dazed & Confused
5. Slacker
6. SubUrbia
7. School of Rock
8. The Newton Boys

Eigenlijk is zijn enige niet-goede film The Newton Boys , maar dat vergeef ik hem graag.

[ Bericht 0% gewijzigd door Sai op 21-08-2004 00:25:14 ]
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  zaterdag 21 augustus 2004 @ 00:25:30 #178
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21437365
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2004 00:19 schreef Sai het volgende:
En ik heb nu alle grote films van Linklater gezien. .
Ik SubUrbia en The Newton Boys nog steeds niet

Wanneer je Tape onder School of Rock zet en die twee die ik niet gezien heb er tussenuit haalt, heb je mijn top 6, maar ik denk dat ik Tape nog eens een tweede kans moet geven> Ik kan me er niet veel meer van herinneren en was toen nog geen fan van Linklater, dus de kans is aanwezig dat hij me nu wat beter bevalt.
pi_21437985
Sai, dat lijstje van Linklater lijkt HEEL veel op mijn lijstje van linklater...




PLANET OF BLOOD

Sjesus wat is dit amateuristische rommel zeg! Verbazingwekkend dat bekende figuren als John Saxon, Basil Rathbone en Dennis Hopper zich in dit stuk drek vergist hebben

Een vrij saaie film tot ongeveer een half uur voor het einde en dat maakt de hele film goed gelukkig want ik had er een btje een hard hoofd in





pi_21438711
Ik heb dernet op tv achter elkaar predator 2 en [the wolf man[/b]
De eerste vond ik een matige film. Ik vond het eerste deel in ieder geval leuker. Toch zaten er wel een paar leuke momenten in.
The Wolf Man vond ik dan weer veel beter. Lon Chaney jr speelt de rol van de man die bij volle maan een weerwolf wordt.Hij speelt deze rol erg goed. Ook Bella Lugosi en Claude Renoir spelen erg leuke rollen
  zaterdag 21 augustus 2004 @ 01:58:01 #181
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21438865
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2004 01:00 schreef kinky_queen het volgende:
Sai, dat lijstje van Linklater lijkt HEEL veel op mijn lijstje van linklater...




PLANET OF BLOOD

Sjesus wat is dit amateuristische rommel zeg! Verbazingwekkend dat bekende figuren als John Saxon, Basil Rathbone en Dennis Hopper zich in dit stuk drek vergist hebben

Een vrij saaie film tot ongeveer een half uur voor het einde en dat maakt de hele film goed gelukkig want ik had er een btje een hard hoofd in

[afbeelding]

[afbeelding]

[afbeelding]
Ik kijk nu al uit naar die SF-box. .
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  zaterdag 21 augustus 2004 @ 02:48:42 #182
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21439439
eerst een classic gekeken:
The Wizard Of Oz
http://www.imdb.com/title/tt0032138/

tja. Heb een zwak voor deze film. Ook al vind ik sommige liedjes net iets te zoetzappig het is een heerlijke feelgood film en hij is fantastisch gemaakt. Plus Judy Garland is adorable als Dorothy.
*stops himself from singing "somewhere Over The Rainbow...."*

2de film was wat meer aktie georienteerd(wat wel plezierig was op dit late uur en na het nodige bier):

Stargate
http://www.imdb.com/title/tt0111282/

Blijft niet mijn favo scifi film maar it has it's moments. Vermakelijke aktie en James Spader maakt een hoop goed bij me.
The Light Is Leaving Us All
pi_21440355
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2004 01:58 schreef Sai het volgende:

Ik kijk nu al uit naar die SF-box. .
HAP!

Daar zit hij niet in hoor

  zaterdag 21 augustus 2004 @ 09:38:51 #184
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21440603
Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed (Raja Gosnell, 2004)
Na het box-office succes van de eerste film kon een vervolgfilm niet uitblijven. Dat de film door de critici niet goed werd ontvangen doet daar niets aan af. De originele cast is weer terug voor de herhalingsoefening, die niet veel in kwaliteit verschilt. De grappen zijn vaak flauw net als in het origineel, maar het scenario is iets minder rommelig dan het eerste deel. Daarom en omdat de skeletten met één oog best grappig waren, vond ik hem net iets beter. **

Suchwiin bulmyeong (Address Unknown) (Ki-Duk Kim, 2001)
De film wist mij niet geheel te overtuigen, wat vooral komt doordat het verhaal mij niet wist te grijpen. De film is wel redelijk mooi in beeld gebracht, maar latere films van Ki-Duk Kim excelleren daarin meer. Tegen het einde wint de film gelukkig wat aan kracht. ***½
  zaterdag 21 augustus 2004 @ 11:33:29 #185
89723 RealKnuckles
In ONZ geen lastige dingen pos
pi_21441592
the godfather gister afgekeken 1 van de beste film allertijden.
  zaterdag 21 augustus 2004 @ 11:56:57 #186
100226 sweex
Powered by Sweex
pi_21441862
Supersize Me gister, was alleen in slaap gevallen kan dus niet veel vertellen
Budget user
  zaterdag 21 augustus 2004 @ 12:40:25 #187
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21442550
Demolition Man (1993)

good clean fun
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21443231
collateral
pi_21443662
-The Mothman Prophecies

(Erg goede film vind ik zelf.. van Richard Gere)


en deze:

-Cheaper By The Dozen

(Vond die ook erg funny )
pi_21445345
VAMPIRELLA

Waardeloos, had deze film in de jaren '50 gemaakt geweest of zelfs nog in de jaren '70 dan had hij waarschijnlijk nog een bepaalde charme gehad, maar nu is het een sfeerloos crapfest

pi_21446675
Donnie Darko...again...;p
pi_21447142
The Bourne Supremacy.. Best aardig
Senatus Populus Que Romanus
  Moderator zaterdag 21 augustus 2004 @ 17:35:25 #193
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_21447487
Ladri di Biciclette
Italiaans drama dat een mooi beeld geeft van de wanhoop die zich meester maakt van een man als zijn fiets wordt gestolen. Deze fiets heeft hij nodig voor z'n werk en zonder deze fiets zal hij zonder werk en zonder eten komen te zitten. We volgen de man (en zijn zoon) tijdens de zoektocht naar z'n fiets door het Rome van de jaren 40. De film geeft een mooi beeld van de maatschappijverhoudingen uit die tijd en van de verhouding tussen een vader en zijn zoon.

Arsenic and old Lace
Deze film is een bewerking van het beroemde toneelstuk en wat mij betreft had het bij dat toneelstuk mogen blijven. Dit is typisch zo'n scenario dat het prima doet in de theaters (veel persoonsverwisselingen, slaan met deuren, hard schreeuwen, misverstanden: John Lanting zou genoten hebben), maar op film erger je je al snel aan het overacteren en aan de terugkerende 'grappen'.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
  zaterdag 21 augustus 2004 @ 19:54:52 #194
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21450218
The Station Agent

Wat een vage film zeg. Zit geen begin en eind aan, en heb eigenlijk geen idee waar de film nou over gaat. Er wordt zeer goed een sfeer neergezet, maar das eigenlijk het enige wat ik over deze film kan zeggen aangezien ik verder eigenlijk 'niets' gezien heb.
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  zaterdag 21 augustus 2004 @ 20:25:55 #195
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21451189
The Bride Of Frankenstein

Het vervolg op Frankenstein (duh). Volgens vrijwel iedereen beter dan het origineel....en dat klopt eigenlijk ook wel.
De decors zijn mooier, de karakters zijn interessanter (vooral de nieuwe gestoorde professor is perfect) en het verhaal is net wat boeiender. Het einde is wel wat plotseling en had wellicht wat sterker gekund, maar verder is het een fantastische avonturenfilm die eigenlijk bijna nergens gedateerd aan doet.
De mini-mensjes in het begin zijn echt fantastisch gedaan!
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_21451819
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2004 20:25 schreef Wepeel2 het volgende:
The Bride Of Frankenstein

Het vervolg op Frankenstein (duh). Volgens vrijwel iedereen beter dan het origineel....en dat klopt eigenlijk ook wel.
ik ben benieuwd wat je van SON OF FRANKENSTEIN vind...

INVASION OF THE SAUCER-MEN

2e X


Klassieker onder de b films en terecht, hij zit vol clichés en lijkt qua verhaal veel op dat van THE BLOB.

Tis een standaard verhaaltje over een groepje tieners (wat vreemdgenoeg nooit teenagers zijn maar altijd mensen van begin 30... ) wat de landing meemaakt van een ufo met bloeddorstige aliens. Natuurlijk geloofd de plaatselijke sheriff er geen ene kont van en moeten de 'tieners' zelf zien af te rekenen met de buitenaardsen

Lekker vermaak

  zaterdag 21 augustus 2004 @ 20:54:00 #197
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_21452043
Importance of Being Earnest

19de eeuws - liefdes verhaal met Reese Witherspoon

Agent Cody Banks
Kinder James Bond. Echt slecht is het niet.

More Ants in the Pants
Het vervolg op de film van de gozer en zijn pratende pik. Lekker sneu gedoe om seks. Wat wel een leuk ding is .. de masturbatie-hand ...
En wat heeft de gozer een lelijk bult op ze voorhoofd .. wat een onderbroeken film is dit zeg.

[ Bericht 25% gewijzigd door Lambiekje op 21-08-2004 21:23:48 ]
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_21455220
SHOCK'EM DEAD

Het beste acteerwerk moet in deze film komen van Traci Lords...



Leuke rommel over een nerd die graag super gitaar wil leren spelen en dat bereikt door macumba

  zaterdag 21 augustus 2004 @ 22:56:04 #199
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21455486
Goodfellas

Wat een film zeg
Wat een setting, echt prachtig gedaan. Het hele wereldje is echt super gemaakt. Heel tof
En dan het acteerwerk, Joe Pesci is echt helemaal los, Liotta speelt naar mijn idee zijn beste rol en deNiro, ja, is deNiro, goed gewoon. Je moet ook eens letten op de achtergrond bij deze film, één acteur is in beeld maar daarachter gebeuren echt zoveel coole dingen. Gebeurt natuurlijk in iedere film, maar hier viel het me echt op. Naar mijn idee klopt gewoon alles in deze film en is dan ook mijn beste gangsterfilm.
En ja, verder is het natuurlijk erg stoer om te zien hoe de dingen eraan toe gingen, zou zoiets ook wel ff willen meemaken. Alles kunnen doen wat je wilt! Wat wil je nog meer?
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  zaterdag 21 augustus 2004 @ 22:57:31 #200
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21455517
Shit zeg, besef me net dat we het twee weken moeten stellen met die mooie film die KinkyQ altijd hier post
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
pi_21455578
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2004 22:57 schreef Hare het volgende:
Shit zeg, besef me net dat we het twee weken moeten stellen met die mooie films die KinkyQ altijd hier post
weh heh



waarschijnlijk ga ik tot een uurtje of 4 films kijken dus....

en dan ben je 2 weken van me af!

  zaterdag 21 augustus 2004 @ 23:00:50 #202
37895 Sharkdoggie
Made of chocolate
pi_21455597
Filmmarahton gehouden:
Predator 2
Alien vs Predator
Dusk till Dawn
Underworld
Terminator 2
Op zondag 29 augustus 2004 03:57 schreef nikky het volgende:
*drukt Sharkdoggie stevig tegen haar boezum aan en kroelt een beetje in zijn haren*
pi_21456517
Oesters van Nam Kee

Ergens tussen de opnames en de biosrelease is de continuiteit van deze film zoekgeraakt. Halve verklaringen en zelf in te vullen logica maken van een film die het niet echt van het acteerwerk moet hebben een uitermate matig product
The prettiest people do the ugliest things
  zaterdag 21 augustus 2004 @ 23:57:42 #204
42306 Vassili_Z
Low Man's Lyric
pi_21456820
Alien vs Predator

Ik moet zeggen, ik had de film een stuk slechter verwacht, maar ik kwam bedrogen uit, hij is best redelijk to goed... mooi einde ook ! Zeker een aanrader voor een leuk avondje in de bios, als je van actie/SF houdt.
Era Vulgaris
pi_21457110
TRADER HORNEE

Move over, Sheena! Algona is here! Twenty one years after two zoologists disappeared in the jungle, detective Hamilton Hornee (Buddy Pantsari) leads an expedition into darkest Africa to search for their missing daughter, Algona, heiress to her father's fortune. Joining him are "Sultry" Sommers (Elizabeth Monica), lesbian journalist Tender Lee (Lisa Grant), two of Algona's greedy, S&M loving relatives (Christine Murray and John Alderman), and Stanley Livingston (Fletcher Davies), on the lookout for Nabucco, a legendary white gorilla. But Algona (Deek Sills) just happens to be the magnificent blonde she goddess worshiped by the Meshpokas, "the most feared humans in all Africa," while Nabucco turns out to be an escaped convict in an ape suit...



Hij is slechter dan het klinkt gelukkig!

  zondag 22 augustus 2004 @ 00:24:44 #206
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21457312
quote:
Op zaterdag 21 augustus 2004 20:46 schreef kinky_queen het volgende:

[..]

ik ben benieuwd wat je van SON OF FRANKENSTEIN vind...
Ik ben ook erg benieuwd naar die film ja. Ik heb er toch redelijk hoge verwachtingen van.
Ghost of Frankenstein verwacht ik eigenlijk niets van en House of Frankenstein lijkt me gewoon campy fun.

Ik bedacht me vanavond trouwens ook opeens dat ze in deel 2 opeens weten dat Frankenstein het monster gebouwd heeft, terwijl er eigenlijk geen echt moment in de eerste of tweede film zit waarin wordt getoond dat de bewoners erachter komen dat hij de maker van het monster is. Nou moet je er maar vanuit gaan dat ze het via via hebben gehoord, maar eigenlijk heb ik een scene waarin dat besef bij de bewoners komt wel een beetje gemist.

Vanavond (vanaf mijn half-ziekbedje, maar fit genoeg om films te kijken ) Pirates of the Caribbean gekeken. Blijft een ontzettend leuke en vermakelijke film. Morgen maar even de extra's doorspitten.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
  zondag 22 augustus 2004 @ 00:30:13 #207
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21457411
Harry Potter 3

aardige film
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21457788
Heb net een stukje jaws gezien.
  zondag 22 augustus 2004 @ 00:56:52 #209
19902 Hymn
CG Artist
pi_21457925
Alien vs Predator
kvond em niet eens zo slecht, tis gewoon een film waar je je verstand op 0 moet zetten.
Film was wel uber voorspelbaar maar dat wist je van te voren

al met al wel grappig voor een avond
pi_21458416
CAPTAIN KRONOS - VAMPIRE HUNTER

Aardige Hammer, maar ik had wat meer aktie en spektakel verwacht a la VAN HELSING maar dan natuurlijk jaren '70 style



  zondag 22 augustus 2004 @ 03:03:30 #211
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21459093
2 films die ik al eens heb gezien.

Hero
http://www.imdb.com/title/tt0299977/
Had hem afgelopen woensdag ook al gezien vandaar geen frontje. Beetje dubbel op. Moet genoeg zeggen. Mooi dus. Heerlijk rustgevende film

Stigmata
http://www.imdb.com/title/tt0145531/

Tja. guilty pleasure. Vind hem erg leuk. Visueel vind ik hem erg indrukwekkend. Voor een hollywood produktie is ie erg bloedig en alternatief gefilmd. Veel chaotische scenes.
Verder ook het onderwerp. Ondanks dat ie overduidelijk is geinspireerd door The Exorcist is het haast ondenkbaar dat Hollywood zich nu nog aan een dergelijk onderwerp zou durven wagen.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
The Light Is Leaving Us All
  zondag 22 augustus 2004 @ 09:58:48 #212
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21460251
(#379) Bob le flambeur (Bob the Gambler) (Jean-Pierre Melville, 1955)
Jean-Pierre Melville staat bekend om z'n film-noirs en dit is één van z'n beste. De scenes in de nachtclubs zijn altijd bruisend, mede door de heerlijke muziek. De sfeer is op en top Frans. De film heeft al wat elementen in zich van de Nouvelle Vague beweging, zoals de enigszins vreemde wijze waarop hij geëdit is, ondanks dat die beweging pas 5 jaar later zou ontstaan. Een erg vermakelijke Franse film noir, waarin de enige zwakte het ontbreken van een degelijke karakterontwikkeling is. ****

Mystery Train (Jim Jarmusch, 1989)
Jim Jarmusch weet altijd een goede sfeer te creeëren, maar z'n films hebben me nog niet compleet weten te overtuigen. Zo ook deze niet. Met name het eerste verhaaltje met de Japanners is erg leuk, maar het tweede is een stuk minder. Het derde met de onvolprezen Steve Buscemi is weer wat beter, maar haalt het niet bij het eerste. De twee zwarte hoteleigenaars zorgen voor een leuke komische noot. ***½
pi_21460684
Pitch Black

Deze maar even gekeken omdat het vervolg er bijna aankomt.. Had 'm wat enger verwacht, bij vlagen was ie wel spannend.. En vond het personage van Vin Diesel wel aardig.. Verder wel leuke film maar weinig bijzonders imo.. Ik verwachtte er meer van. ***
  zondag 22 augustus 2004 @ 13:04:52 #214
19902 Hymn
CG Artist
pi_21462693
quote:
Op zondag 22 augustus 2004 09:58 schreef Gorro het volgende:
Mystery Train (Jim Jarmusch, 1989)
Jim Jarmusch weet altijd een goede sfeer te creeëren, maar z'n films hebben me nog niet compleet weten te overtuigen. Zo ook deze niet. Met name het eerste verhaaltje met de Japanners is erg leuk, maar het tweede is een stuk minder. Het derde met de onvolprezen Steve Buscemi is weer wat beter, maar haalt het niet bij het eerste. De twee zwarte hoteleigenaars zorgen voor een leuke komische noot. ***½
hmm, keb die laatst ook gezien en vond em zelf ongelooflijk saai. De japanse kerel was wel grappig en af en toe leuke 'discussie' tussen wie nou beter was. Maar vond het tempo van die film zo ongelooflijk traag

de studio tour was dan wel weer semi grappig
pi_21463051


Ik heb zojuist Donnie Darko gekeken. En misschien moet ik me schamen, misschien wel niet, maar ik heb er geen flikker van begrepen.

Donnie Darko... een jongen die dood gaat door een object wat uit de toekomst in zijn kamer valt...

Nou ja... wie hem uit wil leggen... graag... wellicht heb ik belangrijke inzichten gemist.
  zondag 22 augustus 2004 @ 13:31:48 #216
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21463221
quote:
Op zondag 22 augustus 2004 13:22 schreef Skimmer het volgende:


Ik heb zojuist Donnie Darko gekeken. En misschien moet ik me schamen, misschien wel niet, maar ik heb er geen flikker van begrepen.

Donnie Darko... een jongen die dood gaat door een object wat uit de toekomst in zijn kamer valt...

Nou ja... wie hem uit wil leggen... graag... wellicht heb ik belangrijke inzichten gemist.
Ik begreep er de eerste keer ook weinig van. Maar ik had er wel allerlei gedachten over wat het zou kunnen zijn. En tijdens het kijken bleef de film me boeien. Daarom vind ik het een goede film.

als je de Philosophy of Time Travel leest dan zul je denk ik bepaalde dingen al wat beter begrijpen:
http://www.tonystuff.co.uk/darko-time.htm

Maar het blijft een film die je op meerdere manier kunt intepreteren, hoewel de regiseur zegt
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_21463366
quote:
Op zondag 22 augustus 2004 13:31 schreef Wepeel2 het volgende:

[..]

Ik begreep er de eerste keer ook weinig van. Maar ik had er wel allerlei gedachten over wat het zou kunnen zijn. En tijdens het kijken bleef de film me boeien. Daarom vind ik het een goede film.

als je de Philosophy of Time Travel leest dan zul je denk ik bepaalde dingen al wat beter begrijpen:
http://www.tonystuff.co.uk/darko-time.htm

Maar het blijft een film die je op meerdere manier kunt intepreteren, hoewel de regiseur zegt
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bedankt

Maar het blijft onzin... en het verhaal onduidelijk...
  zondag 22 augustus 2004 @ 13:48:05 #218
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21463544
quote:
Op zondag 22 augustus 2004 13:39 schreef Skimmer het volgende:

[..]

Bedankt

Maar het blijft onzin... en het verhaal onduidelijk...
Ja ik heb ook niet beweerd dat het verhaal duidelijk was. Ik vind ook dat er meer informatie in de film had moeten zitten, zodat je in ieder geval nog de gelegenheid zou hebben om enigzins in de goede richting te denken.
Maar dat maakt de film voor mij ruimschoots goed op andere punten.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_21463930
quote:
Op zondag 22 augustus 2004 13:48 schreef Wepeel2 het volgende:

[..]

Ja ik heb ook niet beweerd dat het verhaal duidelijk was. Ik vind ook dat er meer informatie in de film had moeten zitten, zodat je in ieder geval nog de gelegenheid zou hebben om enigzins in de goede richting te denken.
Maar dat maakt de film voor mij ruimschoots goed op andere punten.
Zoals
pi_21464766
Gisteren gezien

King Kong.
Vermakelijke film met leuke special effects hebben. Vooral het gevecht van Kong met de dinosaurussen en het einde zijn leuk.
Conspiracy Theory.
Aardige film met een paar leuke ideeen en een goed einde.
Brazil
De beste van de drie. grappig en sfeervol. Ondanks het feit dat ik niet alles begreep is dit 1 van mijn favoriete films.
  zondag 22 augustus 2004 @ 14:48:31 #221
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21464809
Scarface

Gister Scarface gezien, maar ben nog maar ff in het 'gangster wereldje' blijven hangen. Alhoewel ik deze film wel minder vond dan Goodfellas blijft het toch een geweldige film. Heerlijk geacteerd door Al Pacino, met z'n loopje, z'n accent, z'n houding, hij zorgt er echt voor dat het karakter van Tony Montano zo more than life wordt. Super om te zien.
Verder is het gewoon een cool verhaal, met prachtige settings uit het miami van de jaren '80. En natuurlijk zeer veel bekende scenes, zoals die met de kettingzaag en het einde.
Ik vond de film na een tijdje trouwens wat afzwakken, maar het einde is echt weer goed gewoon. Heerlijk!! Die berg coke voor hem, his little friend, en zijn doorzeving met bullets! Lovely!!
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  zondag 22 augustus 2004 @ 15:35:56 #222
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21465728
quote:
Op zondag 22 augustus 2004 13:04 schreef Hymn het volgende:

[..]

Maar vond het tempo van die film zo ongelooflijk traag
Trage films
  zondag 22 augustus 2004 @ 17:27:16 #223
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_21467902
quote:
Op zondag 22 augustus 2004 01:35 schreef kinky_queen het volgende:
CAPTAIN KRONOS - VAMPIRE HUNTER

Aardige Hammer, maar ik had wat meer aktie en spektakel verwacht a la VAN HELSING maar dan natuurlijk jaren '70 style

[afbeelding]

[afbeelding]
Wat is dat plaatje van die vrouw uitgerekt ?
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
pi_21467983
Hmmmz... de laatste film was "Fahrenheid 9/11".
Kon er wel om lachen, heel veel sarcastisch commentaar over Bush. Alleen dat 2 uur lang begint ook wel een beetje te vervelen. Ondanks dat nog wel een leuke documentaire....
  zondag 22 augustus 2004 @ 18:22:05 #225
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21469072
Bom yeoreum gaeul gyeoul geurigo bom (Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring)

Boeiende, rustige en mooie film. Schitterende beelden, en heerlijk dat er bijna niks in wordt gezegd. Wat het voor ons westerlingen was lastig maakt is naar mijn idee dat we de diepere betekenis van een kip, een kat e.d. weten, of iets van het boeddhisme afweten. Daardoor zie je bepaalde symbolieken niet.
Maar zelfs zonder dat is het wel een juweeltje deze film
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  zondag 22 augustus 2004 @ 18:32:54 #226
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21469280
quote:
Op zondag 22 augustus 2004 14:04 schreef Skimmer het volgende:

[..]

Zoals
De algehele sfeer van de film, de goede acteurs, de prachtige muziek en het feit dat ik me geen moment verveeld heb tijdens het kijken, omdat het verhaal gewoon lekker loopt.
Dat je aan het einde niet alles 100% snapt draagt wel bij aan de charme, hoewel er dus wat mij betreft iets meer informatie gegeven had kunnen worden. Maar dat maakt de directors cut vast wel goed.

Vandaag gezien:
Terminator 3

Van het tijdreizen in Donnie Darko naar Terminator, wat een fantastische brug. Ja, dit derde deel is amusant, maar meer ook niet. De oneliners van Schwarzenegger waren dit keer wel erg cheesy (she will be back, nou haha). Wel een aardig einde dat vast weer leidt tot een deel 4.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
  zondag 22 augustus 2004 @ 18:38:53 #227
36752 timmeeeh
provocateur et penseur
pi_21469397
Ik vond het maar eens tijd om Carlito's Way te kijken, aangezien ik die nog niet gezien. Vond hem erg gaaf
"Maar ja, echt ontspannen zaten we niet meer te bingoën"
  zondag 22 augustus 2004 @ 19:41:39 #228
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_21470682
Geleend van n collega, dus zojuist gekeken:

Fire And Ice
Het begin van n nieuwe ijstijd bedreigt de aarde.Oprukkende gletsjers zijn t wapen van de slechte ijsprijns Nekron en zijn Mindermensen. Zij zijn de vijanden van de goede koning Jarol en zijn volk die zich hebben moeten terugtrekken in de Vuurburcht in de warme vulkaangebieden. Tijdens n aanval op de Vuurburcht wordt Jarol`s dochter Teegra ontvoerd. Maar ze weet te ontsnappen en gaat op weg naar de Verloren Stad, waar ze Larn ontmoet die eveneens op de vlucht is voor de Mindermensen. Wanneer Teegra opnieuw gevangen wordt genomen door de tegenstander, gaat Larn de strijd aan om haar en hun volk te bevrijden van de slechtheid van het IJs...
Volgens IMDB isd dit Ralph Bakshi`s beste animatiefilm, dus dan zal t waarschijnlijk aan mij liggen dat ik er niet zoveel aan vond... Niet echt interessant en spannend, eerder te voorspelbaar. Maar ja, ik ben dan ook geen anime fan. Aan de andere kant kan je dit geen echte anime noemen...
Anyweg: deze was niet voor mij weggelegd.

IMDB Cijfer: 6,1/10
Mijn Cijfer: 5,0/10
  zondag 22 augustus 2004 @ 19:53:12 #229
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21470951
21 grams, aardige film
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  zondag 22 augustus 2004 @ 21:56:39 #230
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21473962
Kind Hearts and Coronets



Wat een saaie film zeg. Kan er echt niks leuks over zeggen. Na de eerste moord heb je het wel gezien, maar het gaat maar door en door en door. Met die vervelende monotome voice over en moord na moord na moord, wat dus ook geen verassing meer is. Nope, vond dit echt niks.

Slecht kan ik het niet noemen, saai dus echt wel!
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  zondag 22 augustus 2004 @ 22:15:51 #231
19902 Hymn
CG Artist
pi_21474387
quote:
Op zondag 22 augustus 2004 15:35 schreef Gorro het volgende:

[..]

Trage films
een beetje trage film kan ik ook wel waarderen, niet dat alle characters in 1min worden uitgelegd. Maar die film vond ik te traag, na een half uur was je nog niks wijzer. Alleen dat ze een meningsverschil hadden over wie nou de beste zanger was

vanmiddag gekeken
Foolproof
Gaat over 3 personen die inbreken als een spel zien, ze breken niet daadwerkelijk in maar gewoon om te kijken of ze het kunnen. Dan gebeurt er wat etcetc en moeten ze echt inbreken.
Plottwist op het eind was leuk maar te doorzichtig :\

wel een aardige film
  zondag 22 augustus 2004 @ 23:13:37 #232
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21475971
Ying xiong (Hero)

Wow. Ik ben toch wel heel erg onder de indruk van deze film. Ik had iets in de lijn van Crouching Tiger verwacht, maar ik vond hem echt stukken beter. Wat een prachtige film. Het kleurgebruik is ook werkelijk fantastisch. Hoe bepaalde scenes helemaal rondom een bepaalde kleur waren opgebouwd was prachtig om te zien. Met name de rode en blauwe scenes waren oogstrelend, maar ook het gevecht tussen de groene doeken tegen het einde mocht er zijn.
Het verhaal was ook diepgaander dan ik had verwacht. Overduidelijk een film die met veel liefde en talent is gemaakt en (voor mij) mijlenver staat boven andere Jet-Li pulp zoals bijv. Once Upon a Time in China.

Even wat caps gemaak van deze eyecandy.








Wat een prachtige landschappen ook.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_21476113
Gothica (vond em beter dan ik had gedacht)
Jeepers Creepers2 (ach.... . wel een leuke film)
Heel verhaal en alles.
  zondag 22 augustus 2004 @ 23:19:08 #234
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21476158
Cheerleader Ninja's... erg droog....
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  zondag 22 augustus 2004 @ 23:25:13 #235
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21476340
quote:
Op zondag 22 augustus 2004 23:13 schreef Wepeel2 het volgende:
Ying xiong (Hero)

Vond dat echt de mooiste scene
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
pi_21477476
ik kom net terug van de bios, heb The butterfly effect wat een erg goede film is en vanmiddag Hero gekeken die alleen vanwege het kleurgebruik fantastisch is, je hoeft niet eens op het verhaal te letten om naar een mooie film te kijken
Terrifying Kittysaurus: "Limitations are the shackles we bind to ourselves"
pi_21477532
quote:
Op maandag 23 augustus 2004 00:58 schreef dyonvbaal het volgende:
ik kom net terug van de bios, heb The butterfly effect wat een erg goede film is en vanmiddag Hero gekeken die alleen vanwege het kleurgebruik fantastisch is, je hoeft niet eens op het verhaal te letten om naar een mooie film te kijken
ik ben net ook geweest naar de butterfly effec(staat zo op het kaartje).....boeide van de eerste tot de laatste minuut....een echte aanrader
Refuse/Resist/Innerself
  maandag 23 augustus 2004 @ 01:42:43 #238
5816 GODFLESH
Die laughing...
pi_21477979
The Exorcist: The Beginning ..hij suckt! 6
Shaun Of The Dead ..iets beter. 7
Amiga Emulation Nation:For All Amiga Emu Fans! We keep your memories alive...
pi_21477984
Sleepers
“A good life is when you assume nothing, do more, need less, smile often, dream big, laugh a lot and realize how blessed you are for what you have”
  maandag 23 augustus 2004 @ 03:11:05 #240
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21478783
Wat italiaanse horror: (allebei helaas slecht gedubt in het engels. Wat aan de andere kant het een extra trashy dimensie geeft)

Virgin Among The Living dead
http://www.imdb.com/title/tt0066914/

(ik heb niet de versie van het plaatje helaas. Die schijnt namelijk beter te zijn)
Erg leuk meisje uit engeland moet naar een kasteel komen voor een lezing van haar vader's testament. Daar aangekomen doet haar familie erg vreemd en heeft ze snachts vreeemde nachtmerries. gaande weg lijkt de droom in de realiteit te gaan over lopen. (nee dit is niet de versie met de ingeplakte zombie scenes uit een andere film, hoewel ze wel op de DVD staan als een extra hoofdstuk)
Ik had echte pulp verwacht maar was plezierig verrast. Buiten lekkere pulp is ie ook lekker surrealistisch en de muziek is lekker trippy. Plus het feit dat de hoofdrol speelster nogal eens naakt door het beeld huppeld doet me goed.

Erotic Nights Of The Living Dead
http://www.imdb.com/title/tt0079642/

lol tja apart... begint enigszins als hardcore porno en morpht langzaam aan into leuke zombie film
Heb me erg vermaakt in iedergeval.

Begin die italiaanse films steeds meer te waarderen. Toch maar eens wat meer van dit soort spul kijken
The Light Is Leaving Us All
  maandag 23 augustus 2004 @ 10:55:40 #241
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21480950
Eureka (Shinji Aoyama, 2000)
Tijdens het kijken kun je niet om de fantastische zwart/wit cinematografie heen. Vanwege films als deze ben ik van mening dat zwart/wit cinematografie veel mooier is dan de kleurenvariant. Ondanks de lengte van de film (217 minuten) blijft de film boeien. De lengte biedt de mogelijkheid om veel details aan te brengen in de levens van hoofdpersonages. Je leert ze langzaam beter kennen en gaat ook steeds meer om ze geven. Erg sterke film. ****½

Divorce, Le (James Ivory, 2003)
Uit van alles blijkt dat er intelligente mensen achter de film hebben gezeten, maar die hebben hier geen goede film van kunnen maken. Het is een ongeïnspireerde film, terwijl de film juist bol zou moeten staan van het typisch Franse joie de vivre. Kate Hudson en Naomi Watts doen hun best, net als de bijrolspelers maar nergens komt de film tot leven. *½
  maandag 23 augustus 2004 @ 11:15:03 #242
27619 victorinox
Big, fuck-off shiny ones
pi_21481279
Alien vs Predator
Een leuke film met redelijk wat actie, hoewel er van mij wel wat meer gore in had mogen zitten.
Er zaten ook wat scene's in die ze uit de comics hadden gehaald:
Eieren op de lopende band.
Het teken op het gezicht "branden" van die vrouw.

Het is toch nog een aardige film geworden, maar ik wil hem wel heel graag nog in de bioscoop zien.
The thoughts of others screech at them like the forced laughs of a billion art house movie patrons.
IMDb Vote History
  maandag 23 augustus 2004 @ 19:31:38 #243
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21492475
The African Queen: als een geweldig acteur als Bogie een Oscar wint voor zijn spel, die hij niet kreeg voor briljante rollen in o.a. Casablanca en The Treasure of the Sierra Madre, dan heb ik hoge verwachtingen van een film. Zeker als die dan ook nog eens geregisseerd is door John Huston, de laatste echte man in Hollywood (Bruce Campbell niet meegerekend). Die verwachtingen worden deels waargemaakt: de locaties zijn erg mooi ( Technicolor ), de actie best spetterend en er is een gezonde hoeveelheid chemistry aanwezig tussen Hepburn en Bogart, die allebei best op dreef zijn, maar niet het niveau halen van hun beste rollen. Jammer genoeg doen de dialogen en de humor in die dialogen (zeker gedurende het eerste half uur) nogal verouderd aan, hoewel dit wat verbetert naarmate de film vordert. Dan is het fijn kijken naar een leuke avonturenfilm, die op alle fronten een dikke voldoende verdient, maar net niet zo goed is als hij had kunnen zijn, net als de rol van Bogart. 8-.
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  maandag 23 augustus 2004 @ 20:23:14 #244
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_21493718
Ticker

Met Seagal en Hopper .. wat een treurige film. Seagal bom expert ... waarom geloof ik het niet
Dennis Hopper een sneue badguy .. in Speed was ie "slechter"' nu is het een wimp.

Geen wonder dat het in de bottom 100 staat .. #88 met een 3.3
ik geef het een 3.5

Ik zie geen verschil met al die films waar Seagal in speelt. Niets zeggende actiefilms.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  maandag 23 augustus 2004 @ 22:40:30 #245
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21497140
Walkabout
http://www.imdb.com/title/tt0067959/

Aparte film... heel artsy. Ik vond Rabbit-Proof Fence erg goed en IMDB raade deze aan. Toch vind ik hem heel anders. Erg goed maar andere sfeer. Desolaat. Minder gericht op de personen maar meer op cultuur verschillen. Mooi weergegeven.
Goeie film
The Light Is Leaving Us All
pi_21497420
Gisteren: Teorema van Pier Paolo Pasolini. Ik vond deze erg mooi, vooral vanwege de mooie beelden. Het einde boeide me nog het meest. Cijfer: 8½
pi_21497560
We were soldiers

Opzich beetje nietorigineel dat america weer es wint, maar wel beter dan de gemiddelde oorlogs film.. tenminste niet zo overgeromantiseerd! bitter harde feiten.. vandaar dus ook een 7.5 van mij!
red een BOOM... eet een BEVER!
pi_21497591
The Texas Chainsaw Massacre 2004

Heb het origineel niet gezien dus kan daar weinig over zeggen.. Wel vond ik deze remake erg goed.. Spannend en eng sfeertje met voldoende schrikmomenten.. Zeker een van de betere films in zn genre.. ****
  maandag 23 augustus 2004 @ 23:23:49 #249
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_21498142
Vandaag gezien:

Pinocchio
Poppenmaker Gepetto heeft n houten pop gemaakt. Wanneer hij `s avonds naar bed gaat, wenst hij dat hij ooit n echt jongetje krijgt. Snachts komt de toverfee en verandert de houten pop in n levende pop, die kan bewegen en praten. Gepetto denkt dat ie droomt wanneer hij Pinocchio (die naam geeft hij de pop) ziet. Maar hij droomt niet, en hij heeft dan z`n handen ook meer dan vol om Pinocchio in toom te houden...
Tsja, zoveel hoef ik uiteraard niet over deze film te zeggen. Tijdloze classic van Disney die iedereen toch gezien moet hebben.
Geweldig!

IMDB Cijfer: 7,7/10
Mijn Cijfer: 8,0/10

Charade
3 dieven zitten achter Regina Lampert ( Audrey Hepburn ) aan voor t fortuin dat haar vermoorde man haar achterliet. De 3 achtervolgen haar door heel Parijs. Ze komt erachter waarom haar man is vermoord. De enige die ze kan vertrouwen, is Peter Joshua (Cary Grant). Enige probleem: ze kent deze vreemdeling helemaal niet. Ze neemt hem na enige beraad toch in vertrouwen en samen proberen ze de dieven af te schudden. Maar is Joshua wel te vertrouwen??
Charade is n geweldige film, die n goede mix kent tussen thriller, comedy en romantiek. Doordat deze mix goed is uitgebalanceerd blijft de film leuk en goed. Er worden vaak leuke woordspelingen gebruikt, waardoor er dus ook genoeg te lachen valt. Het acteerwerk is goed. Grant en Hepburn vormen n leuk koppel. Er zitten verschillende plottwists in de film, die goed en verassend zijn te noemen.
Al met al n geweldige film, die t aanzien meer dan waard is.

IMDB Cijfer: 8,1/10
Mijn Cijfer: 8,8/10
  maandag 23 augustus 2004 @ 23:24:14 #250
52357 Lambiekje
Everything is upside down
pi_21498150
Spun
Aardige drugs film in de styl van Requim for a Dream.
Everything is backwards, everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, psychiatrists destroy minds, scientists destroy truth, media destroys information, religions destroy spirituality and governments destroy freedom.
  Moderator maandag 23 augustus 2004 @ 23:26:28 #251
9859 crew  Karina
Woman
pi_21498215
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
Het begin vond ik niet zo boeiend, maar naar mate de film vorderde werd het steeds spannender. Toch wel een aardige film (en niet perse alleen voor kinderen).
Op donderdag 15 mei 2014 22:18 schreef sp3c het volgende:
niet zo tof doen
pi_21498231
Saved
De film gaat over een stel tieners die op een zeer christelijke High- School zichzelf en anderen proberen te overtuigen dat het christendom niet zo serieus moet worden genomen.
Erg leuke film. Overdreven religieuze mensen worden leuk op de hak genomen. De film is trouwens absoluut niet anti-christendom.
8.5/10
  maandag 23 augustus 2004 @ 23:50:58 #253
67640 SaintOfKillers
Hold me closer, Tony Danza
pi_21498921
Tremors 4: The Legend Begins
Tja.... ik vond 'm leuker dan deel 3, maar niet zo leuk als delen 1 en 2. Maar nog wel altijd beter dan 90% van de rotzooi uit dit genre.

King of the Ants
Een kerel wordt ingehuurd om een andere kerel af te maken. Maar z'n opdrachtgevers keren zich tegen hem. Of zoiets. Vrij matige, oninteressante film van de maker van "pareltjes" als Fortress en Space Truckers.

La Stanza Del Figlio
Een knus gezinnetje wordt uit mekaar gerukt wanneer de zoon omkomt bij een duikongeluk. De film gaat dan ook vooral over het omgaan met verlies. Ik vond het een enorm mooie film. Aanrader. Hij won ook de Gouden Palm in Cannes.

Cheun gwong tsa sit
Een Wong Kar Wai-film die me niet echt kon boeien. Hij had z'n momenten, maar in het algemeen vond ik dat er vrij veel van de hak op de tak werd gesprongen. Mooie beelden, maar er waren ook scenes die me gewoon irriteerden. Uiteindelijk is de film wel OK, maar ik vind het toch de minste die ik al van deze regisseur heb gezien.
The average burglar breaks in and leaves clues everywhere. But not me. I'm completely clueless.
  maandag 23 augustus 2004 @ 23:55:16 #254
27619 victorinox
Big, fuck-off shiny ones
pi_21499030
quote:
Op maandag 23 augustus 2004 23:50 schreef SaintOfKillers het volgende:
Tremors 4: The Legend Begins
Tja.... ik vond 'm leuker dan deel 3, maar niet zo leuk als delen 1 en 2. Maar nog wel altijd beter dan 90% van de rotzooi uit dit genre.
En zonder Mr. Family Ties zou ik die hele serie waarschijnlijk niks aan gevonden hebben.

The thoughts of others screech at them like the forced laughs of a billion art house movie patrons.
IMDb Vote History
  dinsdag 24 augustus 2004 @ 08:12:37 #255
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21501910
quote:
Op maandag 23 augustus 2004 23:55 schreef victorinox het volgende:

[..]

En zonder Mr. Family Ties zou ik die hele serie waarschijnlijk niks aan gevonden hebben.

[afbeelding]
Dandy!

[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  dinsdag 24 augustus 2004 @ 12:31:27 #256
16701 scanman01
Today's a good day
pi_21505629


Zeer aparte film met de mooie Paz Vega en Natalia Verbeke. Orginele titel is El Otro lado de la cama (2002). Het verhaal gaat over twee meiden die beide het bed induiken met elkaars partner. Het verrassende aan deze film is dat het een musical is. Veel dans en muziek. De zang is niet geweldig, maar kan er wel mee door. En dan is er nog een privé detektive die ervan overtuigd is dat Marilyn Monroe en Elvis Presley nog steeds leven. Al met al een best wel verrassende film met goed uitziende hoofdrolspelers, drama, muziek, romance en humor. Leuk gedaan!

Cijfer: 7.5

My soul is painted like the wings of butterflies
  dinsdag 24 augustus 2004 @ 12:33:09 #257
43844 Yankee
Is tegenwoordig Drent
pi_21505659
Gisteravond Goodfellas gekeken! Erg goede maffia-film
.
  dinsdag 24 augustus 2004 @ 13:04:48 #258
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21506280
Static (Mark Romanek, 1985)
De lowbudget debuutfilm van Mark Romanek, die later het stylistische One Hour Photo zou maken, is een bijzondere film. De film ademt een vreemde, mysterieuze sfeer, gepresenteerd in kleurrijke cameravoering. De goedgekozen muziek van onder andere Elvis Presley en The The draagt daar ook zijn steentje aan bij. Het verhaal wordt in een aangenaam tempo en op humoristische wijze gebracht. Een aanrader voor iedereen die van bijzondere onafhankelijke film houdt. ***½

Profondo Rosso (Deep Red) (Dario Argento, 1975)
Sterke giallo van genrespecialist Dario Argento. De sfeerscheppende funky muziek is sterk, zeker gecombineerd met de editing. De sporadische gore effecten, die gepaard gaan bij het whodunnit verhaal, zijn ook mooi gedaan. In vergelijking met Suspiria is er wat minder met kleur gewerkt, maar verder doet hij weinig onder voor zijn meesterwerk. Na Suspiria Dario Argento's beste film. ***½
  dinsdag 24 augustus 2004 @ 20:37:47 #259
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21517862
The Evil Dead met audiocommentaar van Bruce Campbell

Beter te doen dan die VHS versie waarop ik de film ooit een jaaar of 2 geleden voor het eerst heb gezien (ja ik heb deel 2 & 3 gezien voor deel 1 )
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
pi_21521307
Arsenic and Old Lace (1944) IMDb: 8.1. Ik: 8
Beetje te in het begin voor mij, maar kwam nog goed terug, en hij werd eigenlijk toch wel leuker en leuker. Vooral Lorre's rol is leuk om te zien, hij is echt heel erg geschikt voor zo'n rol. Het begin was niet humoristisch genoeg, maar daarna werd het dat zeker wel... Maar het mocht allemaal wat minder druk.

['url=http://www.imdb.com/title/tt0365748/]Shaun of the Dead[/url] (2004) IMDb: 7.9 Ik: 7
Typisch Britse humior, maar niet echt van de bovenste plank wat mij betreft. Nouja, de humor die er in zat was niet eens zo slecht, maar het had meer mogen zijn... het was ook allemaal een beetje te clichématig.

Sunrise: A Song of Two Humans (1927) IMDb: 8.4 Ik: 8
Hmm, ik ben even in slaap gevallen door de hoge temperatuur en een lekker zittende bank, dus heb een stukje gemist, maar hij was wel heel mooi hoor.. . Door het gebrek aan geluid ga je toch beter op expressie letten, en net die is in deze film heel mooi uitgewerkt.

Spartacus (1960) IMDb: 8.0 Ik: 8
Ik snap niet echt dat het een Kubrick is... maargoed, toch wel een goede film, en er zijn toch kleine dingetjes die ik wel bij hem vind passen. Het is een mooi epos, en niet helemaal cliché.
Een auto en een man en een rivier
Vanaf hier
Is alles wat het lijkt.
  dinsdag 24 augustus 2004 @ 23:54:29 #261
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21523602
Red River

Ik had hier dus echt geen zin in he. Weer John Wayne, weer die stomme opoe als side-kick. Wat een vreselijke karakters
En ook in deze films is John Wayne niet te lijen, dat opatje was beter te doen dat in Rio Bravo, maar nog steeds niet geweldig. Eerste kwartier dacht ik er dan ook stevig over er lekker mee te kappen.
Maar toen begon de film wel op dreef te komen en is een andere western dan de westerns die ik gezien heb. Deze gaat meer over het echte werk, het vervoeren van de koeien en vond dat wel erg cool om te zien. Die stampede was echt leuk om te zien.
Wayne's karakter vond ik weer 3x niks en vond zijn moordneigingen een beetje overdreven. Mensen vermoorden omdat ze ontslag willen nemen
Maar goed, al met al best een leuke film, vooral door de koeien
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
  woensdag 25 augustus 2004 @ 00:15:08 #262
40664 Durbin
Who knows..
pi_21524164
Bandits
Ooit gratis de dvd gekregen en tot op het heden nooit gekeken. Het verhaal leek me weinig interessant, maar het geheel viel me toch mee eigenlijk. Best een aardige film, met een leuk acterende Thornton.

13 Moons
Een amateuristisch aandoenende film met een vrij indrukwekkende cast, waaronder Steve Buscemi, Pruitt Taylor Vince en Peter Stormare als bekendsten. Op een nacht hebben compleet verschillende mensen elk hun eigen problemen, totdat ze op de één of andere manier met elkaar in aanraking komen. Als blijkt dat een jongetje om een donor verlegen zit, gaan ze met z'n allen op zoek naar een donor. Het begin moet een beetje wennen, maar naar mate de film vordert wordt het steeds leuker. Best een aardige film.
..what evil lurks in the hearts of man? The shadow knows.
pi_21528116
Freaky Friday

Film die in het zelfde rijtje past als 13 going on 30 en The hot chick.. Vond deze ook wel grappig, niet meer en niet minder. ***
  woensdag 25 augustus 2004 @ 10:31:25 #264
572 Sniper
Gull Catcher
pi_21528635
AUTOSTOP ROSSO SANGUE

exploitatie/roadmovie/psychothriller/horror-vehicle voor Hess en Franco. Opmerkelijk.
  woensdag 25 augustus 2004 @ 10:32:08 #265
3479 Lithion
Melancholisch misantroop
pi_21528653
Coffee and Cigarettes


Een briljante serie korte films in zwart/wit van Jim Jarmusch met een hele schare aan beroemdheden, allen aan de koffie en sigaretten, die de meest rare gesprekken voeren. Bill Murray, Jack en Meg White, Iggy Pop, Tom Waits, Cate Blanchett, Steve Buscemi, Alfred Molina, Steve Coogan en nog een hele zwik...

18 November in Nederland. Absolute aanrader, maar niet voor de gemiddelde blockbuster-kijker.

Trailer hier te vinden.
  woensdag 25 augustus 2004 @ 10:42:17 #266
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21528848
quote:
Op woensdag 25 augustus 2004 10:32 schreef Lithion het volgende:
Coffee and Cigarettes


Een briljante serie korte films in zwart/wit van Jim Jarmusch met een hele schare aan beroemdheden, allen aan de koffie en sigaretten, die de meest rare gesprekken voeren. Bill Murray, Jack en Meg White, Iggy Pop, Tom Waits, Cate Blanchett, Steve Buscemi, Alfred Molina, Steve Coogan en nog een hele zwik...

18 November in Nederland. Absolute aanrader, maar niet voor de gemiddelde blockbuster-kijker.

Trailer hier te vinden.
Ik ben erg benieuwd.
Overigens is dit al de derde of de vierde coffee and cigarettes film.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
  woensdag 25 augustus 2004 @ 10:47:59 #267
3288 MikeyMo
jou are een essol!
pi_21528947
quote:
Op woensdag 25 augustus 2004 10:42 schreef Wepeel2 het volgende:

[..]

Ik ben erg benieuwd.
Overigens is dit al de derde of de vierde coffee and cigarettes film.
4e
[b]Op vrijdag 7 november 2008 08:54 schreef santax het volgende:[/b]
[..]
Blij dat er nog mensen hier zijn waar ik me wel in herken.
U, meneer MikeyMo, bent mijn nieuwe FOK!-held _O_
  woensdag 25 augustus 2004 @ 11:00:15 #268
3527 Wepeel2
zoals het is
pi_21529205
quote:
Op woensdag 25 augustus 2004 10:47 schreef MikeyMo het volgende:

[..]

4e
Ik heb net even op idmb gekeken maar volgens mij is deze film eigenlijk een verzameling van de eerdere korte films in de reeks.
Het Tom waits en Iggy Pop fragment is in ieder geval uit 1993.

Ik heb de eerdere delen in de reeks overigens niet gezien, dus ik ben zeer benieuwd. Maar eens kijken of ik hem ergens op internet kan vinden.
Ik betwijfel alleen of ze het leuk vinden als ik hier op mijn werk films ga downloaden. Dus maar ff doen als ik thuis ben.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.
pi_21529397
quote:
Op zondag 15 augustus 2004 15:28 schreef QM84 het volgende:
Secret Window, meesterwerkje.
heb ik ook gisteren gezien, masterlijk!
Amsterdam, stad van hash en coke,
Waar de vrouwen zich vrouwelijk gedragen..
En de mannen ook..
  woensdag 25 augustus 2004 @ 11:33:27 #270
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21529805
Shaft (Gordon Parks, 1971)
De veelom bekroonde muziek van Isaac Hayes en de coole wijze waarop Richard Roundtree Shaft neerzet zijn de hoogtepunten van de film en tillen de film boven het gemiddelde uit. Verder is het een vrij recht toe recht aan detective-verhaal, die een typische jaren '70 sfeer uitstraalt. ***

Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Michel Gondry, 2004)
Charlie Kaufman heeft met Being John Malkovich en Adaptation. al bewezen dat hij erg ingenieuze scripts kan schrijven. Ook hier laat hij dat weer zien. Het is niet alleen een ingenieus script, maar ook de film staat ook bol van emotie, iets wat de twee eerder genoemde films misten. Dit komt mede door de groezelige, bijpassende regisseerstijl van Michel Gondry, oorspronkelijk een regisseur van videoclips. De acteurs zijn goed gecast voor hun rollen en zetten dan ook sterke acteerprestaties neer. Al met al een geweldige film, de beste van het jaar tot nu toe. *****
pi_21531055
Below

Spannende onderzee horror/thriller.. Lekker duister en een redelijke film.. Al vond ik Ghost Ship denk ik toch iets beter. ***
pi_21534189
Garfield.

Familiefilm. Als je de vroegere strips kent zul je ook al gauw over geschiedvervalsing spreken.
Niet bij nadenken, dan is het wel een leuke film.
  woensdag 25 augustus 2004 @ 14:51:54 #273
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21534209
quote:
Op woensdag 25 augustus 2004 11:33 schreef Gorro het volgende:
Eternal Sunshine of the Spotless Mind (Michel Gondry, 2004)
Verdomde downloaders. .

La Mala Educacion: de nieuwe film van Almodovar bevat een aantal typische Almodovar-elementen (travestieten, zwakke mannen, pure soap), maar voegt hier een ingewikkelde structuur aan toe, die zowel het sterkste als het zwakste punt van de film is. De eerste helft, die uit een flashback in een boek over een man die het boek leest-strucuur bestaat, is wat verwarrend maar erg interessant, de tweede helft laat zien hoe het nu precies zat in de eerste helft. Deze tweede helft duurt wat te lang, want wat normaal de grote twist zou zijn, wordt hier uitgesponnen over ruim een half uur, en na een minuut of tien is het al duidelijk genoeg hoe de vork in de steel zit. Dan wordt je aandacht dus gericht op hoe de personages omgaan met deze twist, maar helaas reageren ze niet erg. Ze luisteren vooral. Wel wordt er gedurende de hele film erg goed geacteerd, zijn de regie en de fotografie in orde en zitten er een paar leuke grappen in. 7,5.
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  woensdag 25 augustus 2004 @ 14:55:07 #274
25301 Gorro
Reject False Icons
pi_21534274
quote:
Op woensdag 25 augustus 2004 14:51 schreef Sai het volgende:

[..]

Verdomde downloaders. .
sneak
  woensdag 25 augustus 2004 @ 14:55:36 #275
11252 Ultrawuft
Projectfuhrer
pi_21534284
quote:
Op woensdag 25 augustus 2004 14:51 schreef Sai het volgende:

[..]

Verdomde downloaders. .

La Mala Educacion: de nieuwe film van Almodovar bevat een aantal typische Almodovar-elementen (travestieten, zwakke mannen, pure soap), maar voegt hier een ingewikkelde structuur aan toe, die zowel het sterkste als het zwakste punt van de film is. De eerste helft, die uit een flashback in een boek over een man die het boek leest-strucuur bestaat, is wat verwarrend maar erg interessant, de tweede helft laat zien hoe het nu precies zat in de eerste helft. Deze tweede helft duurt wat te lang, want wat normaal de grote twist zou zijn, wordt hier uitgesponnen over ruim een half uur, en na een minuut of tien is het al duidelijk genoeg hoe de vork in de steel zit. Dan wordt je aandacht dus gericht op hoe de personages omgaan met deze twist, maar helaas reageren ze niet erg. Ze luisteren vooral. Wel wordt er gedurende de hele film erg goed geacteerd, zijn de regie en de fotografie in orde en zitten er een paar leuke grappen in. 7,5.
[offtopic]
Eternal sunshine heeft in de sneak gezeten hoor, dus je kunt de film al gezien hebben zonder te downloaden!
[/offtopic]
  woensdag 25 augustus 2004 @ 15:10:52 #276
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21534597
quote:
Op woensdag 25 augustus 2004 14:55 schreef Gorro het volgende:

[..]

sneak
Waarom ben ik gisteren niet naar de sneak gegaan?! Waarom?!!
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  woensdag 25 augustus 2004 @ 15:56:39 #277
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21535615
quote:
Op woensdag 25 augustus 2004 15:10 schreef Sai het volgende:

[..]

Waarom ben ik gisteren niet naar de sneak gegaan?! Waarom?!!
Omdat je bezig was met het filmmomententournooi toch?

The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
pi_21535780
quote:
Op woensdag 25 augustus 2004 15:56 schreef Hare het volgende:

[..]

Omdat je bezig was met het filmmomententournooi toch?

pi_21535848
Gisteren Blue Velvet gezien
Hele goede film die ik niet zo schokkend vond als ik had verwacht. Wel een leuke mysterieuze sfeer.
8/10
  woensdag 25 augustus 2004 @ 17:55:25 #280
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21538053
Harvey: erg leuke, lieve, sympathieke en charmante film. Sommige stukjes doen een beetje verouderd aan, en de film bevat louter glimlach-momenten en geen bulderende lach-momenten, maar dat is helemaal niet erg, want het is een erg leuke, lieve, sympathieke en charmante film. . 8+.
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  woensdag 25 augustus 2004 @ 23:18:21 #281
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21546199
Being There

Begint wel aardig, maar vraagt daarna toch wel erg veel van de imagination.
Peter Sellers zet in het begin echt goed zijn personage neer, en je krijgt daardoor ook wel een beetje medelijden met Chance. Hoe redt zo'n persoon zich in deze wereld. Leek me een goede film.

Maar dan ontmoet hij eve en gaat de film helemaal de verkeerde kant op. Er wordt erg veel van je gevraagd om de film nog een beetje serieus te nemen, maar ik vond het allemaal veel te ver gaan. Wie luistert er nou naar zo'n man in het echt? .... nobody.

Ik voortaan ook niet meer
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
pi_21547257
Mulholland Drive.
Verwarrend, vaag, er zaten een boel mooie dingen tussen (zoals die zangeres in het theater), maar ik kan er zo weinig mee. Dat vind ik jammer.

Dreamcatcher.
Ik ging uit van het ergste, maar het viel me totaal niet tegen. Het boek vind ik leuker/spannender/beter, maar ik vond het absoluut geen baggerfilm. Op verschillende punten is de film veel duidelijker dan het boek. Maar de film jaagt ook wel een beetje door het verhaal heen, vooral tegen het einde vond ik dat ze wel erg veel stukken uit het boek gewoon oversloegen om maar snel tot een eind te komen. Een half uurtje langer Dreamcatcher had dat vast verbeterd, maar ja. .
  donderdag 26 augustus 2004 @ 01:17:01 #283
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21548553
quote:
Op donderdag 26 augustus 2004 00:03 schreef Tom_Tom- het volgende:
Mulholland Drive.
Verwarrend, vaag, er zaten een boel mooie dingen tussen (zoals die zangeres in het theater), maar ik kan er zo weinig mee. Dat vind ik jammer.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar goed mijn films van vanavond:

Moon Child
http://www.imdb.com/title/tt0365514/

2de x dat ik hem zie en ondanks dat ik hem nog steeds apart vind begrijp ik hem een stuk beter en kan ik de pacing en het verhaal beter waarderen.
Combinatie van scifi/vampire/comedy/drama/fantasy/yakuza met J-rock idols Gackt(Malice Mizer) en Hyde(L'arc En Ciel). Verbazend interessante film met goeie acteerprestaties en een boeiend verhaal en mooie beelden. Goeie film.

en

Flesh Gordon
http://www.imdb.com/title/tt0068595/

Hehehe... onder het motto So Bad It's Good :-D
Heb in tijden niet meer zo gelachen. Heerlijke B-film met een hoop naakte mensen en scifi action. En HELE slechte special FX.
Hilarisch!
Helaas schijnt mijn DVDtje wat censuur te bevatten in de vorm van Cuts... Oh well. ooit eens de uncut versie kopen.

[ Bericht 1% gewijzigd door Zeitgeist op 26-08-2004 01:28:46 ]
The Light Is Leaving Us All
  donderdag 26 augustus 2004 @ 08:01:55 #284
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_21550338
Cast Away een stuk afgekeken op de nieuwe tv

Ik ga alle dvd's weer nog een keer bekijken Nieuwe tv, nieuwe mogelijkheden. Tom Hanks is een top acteur

Wilson!!!! Wilson!!!!!!

Vandaag ga ik denk ik close encounters kijken, of indiane Jones. Of iets anders, ligt er maar net aan of ik achter internet blijf hangen of niet.
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
pi_21557816
Shaun of the Dead

iig behoorlijk vermakelijk. Niet zo goed, maar de humor maakt het wel goed. Bovendien is Kate Ashfield al reden genoeg om ee film te gaan kijken .

You got Red on You.
pi_21557903
Casper: A Spirited Beginning

Ik zet die film in een nostaligische bui regelmatig op. En ik blijf die film leuk vinden
pi_21558005
Blue Velvet, damn wat blijft dat een goeie film!!!!!!!! heb m nu toch zeker een keertje of 10 gechecked, en das zeker niet voor t laatst
pi_21558440
Dogville.

. Geniaal. Het verhaal is goed, de acteerprestaties zijn nog beter en het decor is helemaal briljant. Superfilm.
pi_21559645
Fahrenheit 9/11
pi_21563107
Starsky And Hutch

Echt lachen film, en ook met veel bekenden zoals snoop dogg en amy smart.
Heb me goed vermaakt
Wat quote je raar...?
Lets move to Club 11 on the 12th floor...
Kleine hater!
Dev set
  donderdag 26 augustus 2004 @ 23:29:17 #291
46375 Sai
vindt je een kutwijf.
pi_21568609
Sling Blade: uitstekend geacteerd drama, dat in de tweede helft alleen een behoorlijk beetje te sentimenteel wordt. Toch is Thornton is geweldig op dreef en Yoakam zet een heerlijke klootzak neer, wat deze film zeker de moeite waard maakt. 7,5.
The Searchers: behoorlijk goede western, die tegelijk under- en overrated is. De film bevat een paar van de mooiste Technicolorplaatjes die ik ooit gezien heb, zeker een paar avondscenes zijn adembenemend mooi. Ik vond het ook fijn dat er wat psychologische diepgang aan het plot werd meegegeven, als aanvulling op het obligate indiaantjes-knallen. En dat is weer jammer: de film is (zoals het eigenlijk een Ford/Wayne film ook behoort) wel erg politiek incorrect (al valt het in vergelijking met Stagecoach nog wel mee) en dat kan ergerlijk zijn. Toch zijn de actiescenes best opwindend, zeker in vergelijking met een paar nogal houterig geacteerde dialogen, waardoor ook de humor erg flauw en gedateerd overkomt. Toch is alle kritiek van de Ford-haters hier volgens mij behoorlijk onterecht, hoewel de hoge plekken in de Sight & Sound lijstjes ook absoluut onzin zijn. 8-.
Tous les Garçons s'Appellent Patrick: vroege korte romantische komedie van Godard. Er zijn er paar shots die wat vooruitwijzen naar zijn latere werk, en ook de stijl (mede door de muziek lijken sommigge stukken wat sneller afgespeeld) heeft íets nouvelle vague-igs, al is het niet bijster veel. Het plot is een typisch niemendalletje, net als de film zelf eigenlijk. Maar het wordt allemaal vrolijk en vlot opgediend, en zeker in zo'n korte tijdsspanne kan dat nog best vermakelijk zijn, en dat is het ook. 7+.
O+ Audrey O+ (en, in iets mindere mate, O+ Gene Tierney O+)
  donderdag 26 augustus 2004 @ 23:58:04 #292
4180 Hare
Come fly with me!
pi_21569462
Siworae (Il Mare)

Tegenvallend.

Vond het wel weer leuk om die Koreaanse cultuur een beetje te zien, maar de film vond ik niet leuk. Kon gewoon totaal niet in de film komen, vond het verhaal wat dat betreft iets te vergezocht, en kon de 'romantiek' niet zien.
The Choices we make, not the chances we take, determine our destiny.
pi_21571281
Over tien minuten Heavy op BBC2.

Ik heb hem vijf jaar geleden al gezien en ga weer even kijken. Gaat over een dikke vrijgezel die in een diner (familiebedrijf) werkt en verliefd wordt op de serveerster (Liv Tyler). Aangenaam langzame film.

Verder met Pruitt Taylor Vince en Deborah Harry.

[ Bericht 8% gewijzigd door FritsVanEgters op 27-08-2004 01:41:30 ]
Het gaat slecht, maar verder gaat het goed.
  vrijdag 27 augustus 2004 @ 01:15:47 #294
37895 Sharkdoggie
Made of chocolate
pi_21571305
Blade.
Op zondag 29 augustus 2004 03:57 schreef nikky het volgende:
*drukt Sharkdoggie stevig tegen haar boezum aan en kroelt een beetje in zijn haren*
  Moderator vrijdag 27 augustus 2004 @ 07:34:22 #295
1212 crew  Mike
Excellent!
pi_21572879
Killer's Kiss
Een van de eerste films van Stanley Kubrick en de hand van de meester is goed te zien in deze film. Met z'n 67 minuten is dit een film zonder overtollige momenten en blijft er een energieke film noir over.
In some matters there's no reality, only perception. Truth exists, but people have a vested interest in not knowing it.
  vrijdag 27 augustus 2004 @ 11:01:00 #296
84252 Verdwaalde_99
Definitief uitgelogged.
pi_21574577
Starship Troopers.... zinvol Gewelddadig, maar wel goed, deel 2 heb ik nog niet gezien. Hoe de mensheid op andere planeten de parasieten verslaan. Half afgekeken omdat ik in slaap ben gevallen op de bank
Sinds 2007 anti depressiva vrij,
In 2008 gezonder enigsins rustiger blij.
Gekte en waanzin voorbij.
Eindelijk tijd voor de normalere realiteit.
  vrijdag 27 augustus 2004 @ 12:17:23 #297
40664 Durbin
Who knows..
pi_21575990
Ying xiong (Hero)
Wat een mooi schouwspel. De scenes, de special effects, het gebruik van kleuren. Super.

Shouf Shouf Habibi
Redelijk overbodige film. Het aantal komische momenten is op één hand te tellen en het einde is wel érg moralistisch.
..what evil lurks in the hearts of man? The shadow knows.
  vrijdag 27 augustus 2004 @ 14:51:04 #298
19902 Hymn
CG Artist
pi_21579173
Saved!
Gaat over een christelijke fundamentalistische school in de VS met allemaal Jesus freazkz.
De hoofdrolspeelsters komt er achter dat haar vriend homo is, en wil hem redden door sex te hebben.
Maar ze raakt zwanger, aangezien dat dat niet mag, immers sex voor het huwelijk is een zonde, probeert ze het te verbergen etcetcetcetc.

Leuke film, met een bloed mooie hoofdrolspeelster
  vrijdag 27 augustus 2004 @ 15:37:16 #299
94218 Zeitgeist
Es lebe die Freiheit!
pi_21580056
gisteravond:

Aoi Haru oftewel Blue Spring
http://www.imdb.com/title/tt0309291/

Eens te meer werd bewezen dat je niet americaanse trailers moet geloven want dat laat de film op een orgie van geweld lijken wat niet zo is.
Dat gezegd zit er WEL het nodige extreme geweld in maar het verhaal heeft de overhand.
In het kort: Op een Japanse highschool (naar het schijnt in een achterstands wijk) maken de leerlingen de dienst uit ipv de leraren. Een groep leerlingen die enigszins georganiseerd is als de yakuza is de schrik van de school. In het begin van de film word een jongen(Kujo) baas van de bende. Hij neemt het over van zijn beste vriend(Aoki) die trots is en hem vanalles wil leren. Gaande weg krijgen ze een meningsverschil over de lakse houding van Kujo en ontstaat er een machtstrijd tussen de 2 jongens met geweldadige/akelige gevolgen.

De film is erg realistisch en de hopeloosheid straalt er vanaf. Ik vond hem erg goed en erg hard.
Bovendien ijzersterke soundtrack die de sfeer ten goede komt.

Zie hier de trailer:
http://www.artsmagicdvd.com/trailers/bluespring/index.html

[ Bericht 5% gewijzigd door Zeitgeist op 27-08-2004 15:42:26 ]
The Light Is Leaving Us All
pi_21580624
Gisteravond, The Girl Next Door.

Erg leuke highschoolfilm met een best wel goed en vooral grappig verhaal. In het begin gaat de mood nogal op en neer en is redelijk te voorspellen wat er gaat gebeuren, maar later wordt hij echt heel leuk en het einde vond ik persoonlijk fantastisch. Hirsch in de mannelijke hoofdrol was redelijk maar die had misschien beter gecast kunnen worden, Elisha Cuthbert echter had een betoverende werking op me

Where facts are few, experts are many.
  vrijdag 27 augustus 2004 @ 19:31:31 #301
52543 Timo20
RODA JC FOREVER!!
pi_21584341
Gisteravond:

Young Frankenstein
De kleinzoon van Victor Frankenstein, Dr. Frederick Frankenstein (Gene Wilder) krijgt te horen dat hij de erfgaam is van alles dat zijn grootvader hem achterliet. Inclusief t kasteel. Hij gaat naar Transylvanie om t kasteel te bezoeken. Daar vindt hij n boek waarin n manier staat beschreven waarmee mesen opnieuw tot leven kunnen worden gewekt. Maar Frederick gelooft niet dat t echt is en gaat samen met Igor (Marty Feldman) en Inga (Terri Garr) op onderzoek uit...
Young Frankenstein is n geweldige, door Mel Brooks gemaakte parodie op de oude Frankenstein films. De film is eigenlijk te flauw voor woorden, maar als je in de juiste bui bent kun je je behoorlijk amuseren.
Toppertje!

IMDB Cijfer: 8,0/10
Mijn Cijfer: 7,7/10
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')