http://forum.fok.nl/topic/429610quote:Op zondag 23 november 2003 13:31 schreef robh het volgende:
Het idee achter "Gelukkig hebben we de foto's nog" was simpel: men neme een nieuwsfoto en plakt daar een humoristische tekst onder.
"En nu allemaal; Omhooooooooooog van schouders naar knieeeeeeeeeee tot teheeeeeeeeen..."quote:Op donderdag 12 augustus 2004 20:15 schreef Kogando het volgende:
"Wie van jullie staat er stijf van de pillen?"
[afbeelding]
quote:Bron : Nu.nl
'Meer seksverslaafden door internet'
Uitgegeven: 2 oktober 2004 11:04
MÜNSTER - Duitse psychotherapeuten zien in hun praktijken steeds meer mensen die verslaafd zijn aan seks. Een kwart van hen is vrouw. Precieze cijfers zijn er niet, omdat het onderwerp een groot taboe is. Dat is zaterdag bekendgemaakt op een congres in het Duitse Münster over seksualiteit.
Voornaamste oorzaak voor de stijging van het aantal seksverslaafden is volgens de congresdeelnemers het vrij toegankelijke en enorme aanbod van sekssites en chatrooms op internet. "Daar kan iedereen anoniem en onbekeken terecht", aldus klinisch psycholoog Steffen Fliegel tijdens het congres.
Om aan de hulpvraag te voldoen komen er in Duitsland steeds meer gespecialiseerde zorgverleners. Een effectieve psychotherapeutische behandeling om van de verslaving af te komen duurt minstens een jaar.
Owkidokie.... ik was anders bang dat de grap niet geheel over zou komen. Bij het lezen van dat artikel dacht ik gelijk aan de PVDA (en aan mijn PC natuurlijk).quote:Op maandag 4 oktober 2004 17:34 schreef Sessy het volgende:
Drugshond, zie first post, geen hele verhalen gaan posten, iets korter
Kabinet hoort dat Balkenende langer in het ziekenhuis moet verblijven.quote:Op woensdag 29 september 2004 21:32 schreef Reintje het volgende:
[afbeelding]
Vice-minister Zalm reageert uitgelaten op nieuwe zorgbezuinigingen
T3 + anavar + clen.quote:Op maandag 4 oktober 2004 20:53 schreef tjarie het volgende:
Vrouw loopt spontaan leeg:
[afbeelding]
[afbeelding]
Bij die chinees van HarigeKerel kun je ook wat vraagtekens zetten.quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 15:14 schreef Sessy het volgende:
GATVERDAMME EWWWWWWWWWWWWWWW lekker dan.
Spontaan geen zin meer in pizza...
Geen idee Sessy... probeer het eens uit op dit form..... dan heb je een empirisch antwoord op je vraag.quote:Op zondag 10 oktober 2004 00:04 schreef Sessy het volgende:
Weet er iemand of http://news.lycos.com/new(...)ction=BreakingPhotos de foto's roteerd, dat je na een paar dagen een andere foto op de url hebt staan?
Nederlanders???quote:Op zondag 10 oktober 2004 00:51 schreef Sessy het volgende:
Okay daar gaan we. Als ie straks niet te begrijpen is dan is dat waarschijnlijk omdat de originele foto weg is.
[afbeelding]
Nederlanders vinden oma's irritant, aldus CBS.
quote:Op zaterdag 16 oktober 2004 00:23 schreef Sessy het volgende:
[afbeelding]
Populairste vraag op open dag defensie: 'Mijn achterneef in Irak wilde dat ik vraag hoe je zo'n ding het makkelijkst neerhaalt?'
Oh my FOK!!!!!!in' hemellichaam!quote:Op woensdag 20 oktober 2004 18:39 schreef HarigeKerel het volgende:
[afbeelding]
Overgewicht binnen de IT sector blijft een taboe
OMFG!!!!!!quote:Op woensdag 20 oktober 2004 18:32 schreef Prego het volgende:
[afbeelding]
"uitkeringstrekkers worden hard aangepakt" aldus het kabinet
politieke partijen krijgen 50% meer subsidiequote:Op vrijdag 29 oktober 2004 20:23 schreef Majar het volgende:
[afbeelding]
Balkenende en Verhofstadt, vrienden voor het leven...
*Vrouw met Microfoon *ben jij nou Hannes?*quote:Op zondag 7 november 2004 12:15 schreef Martijn_77 het volgende:
[afbeelding]
Na, hamsteraces nu ook zeehondenraces
quote:Op maandag 15 november 2004 21:10 schreef Meh7 het volgende:
[afbeelding]
Imam El-Moumni keurt moord af: "het is nog lang geen slachtfeest"
hahahahhahahahah,quote:Op maandag 15 november 2004 21:10 schreef Meh7 het volgende:
[afbeelding]
Imam El-Moumni keurt moord af: "het is nog lang geen slachtfeest"
quote:Op vrijdag 26 november 2004 18:08 schreef HarigeKerel het volgende:
[afbeelding]
"Nee poetiepoet alleen als je lid bent van ons dure EU clubje mag je ook een speldje hihi"
Je grap ook.quote:Op zondag 28 november 2004 01:29 schreef Sessy het volgende:
-verwijderd-
quote:Op dinsdag 30 november 2004 20:38 schreef Drugshond het volgende:
[afbeelding]
Het debat over gezichtsluiers is bespreekbaar volgens prominente Nederlanders.
quote:Op zaterdag 20 november 2004 00:38 schreef Bombie het volgende:
Argentijnse tennisgigant onthult in exclusief interview: "mijn spel lijkt te lijden onder relatie met Anky van Grunsven".
quote:Op vrijdag 26 november 2004 18:08 schreef HarigeKerel het volgende:
"Nee poetiepoet alleen als je lid bent van ons dure EU clubje mag je ook een speldje hihi"
Wat kijkt die jongen (voor de kijkers links) ongelukkig zeg, wanneer zou hij voor het laatst soldij gekregen hebben?quote:Op vrijdag 10 december 2004 20:01 schreef Sessy het volgende:
[afbeelding]
Staat op, broeders! Ontkent de schaamteloze leugens van het decadente westen! Wij zijn geen 50 jaar terug in de tijd gegaan en zullen dat in de toekomst ook niet doen! Laat uw stem horen! Proletariaten aller volkeren (en vooral Oekraine), verenigt U!
Niet, ik zou na 5 minuten weglopenquote:Op vrijdag 10 december 2004 22:11 schreef Sessy het volgende:
Hoe zou jij kijken als je bij -20 4 uur lang moest STILstaan en niet eens een beetje mocht bewegen
En dan met zo'n vlaggenmast dat wie weet waar steunt...
Hmm, hierzo hebben ze ook nog de dienstplicht, hoop niet dat pap ooit op het id komt om van mij een Oostenrijker te maken, voor je het weet moet ik ook 3 uur stilstaanquote:Op vrijdag 10 december 2004 22:29 schreef Sessy het volgende:
Haha. Nouja, bij mij in de werkgroep zit een meisje dat bij de nederlandse defensie heeft gewerkt, allerlei ...kilometerlopen, fitnesstests, banen en weet ik veel wat was haar niet te veel, maar toen stierf d'r iemand van het koningshuis en moesten ze meer dan 3 uur doodstil staan voor die begrafenis, daarna besloot ze dat 't niks voor haar was... Kan ik me ook ergens wel iets bij voorstellen.
hehequote:Op dinsdag 21 december 2004 10:14 schreef DopeBoy het volgende:
[afbeelding]
Wilders begint met zijn partijcampagne
HahahahahahahahahahhahaHAHAHAHAahahahaha OMGquote:Op woensdag 5 januari 2005 00:30 schreef LePenseur het volgende:
[afbeelding]
-> Legitimatie??
mmm.. ma, ma maar ik ben nog geen veertien...
-> En hoe dachten we dat te gaan aantonen dan????
* Heerst!quote:Op woensdag 5 januari 2005 00:30 schreef LePenseur het volgende:
[afbeelding]
-> Legitimatie??
mmm.. ma, ma maar ik ben nog geen veertien...
-> En hoe dachten we dat te gaan aantonen dan????
quote:Op woensdag 5 januari 2005 12:46 schreef Icex het volgende:
[afbeelding]
Gemeente Bergen stuurt daadwerkelijk werkelozen voor wederopbouw.
Die linker man kan echt zijn eigen piemel niet meer zien!quote:Op woensdag 5 januari 2005 12:46 schreef Icex het volgende:
[afbeelding]
Gemeente Bergen stuurt daadwerkelijk werkelozen voor wederopbouw.
yucquote:Op woensdag 6 oktober 2004 22:46 schreef Sessy het volgende:
"Maar ik dacht dat zij 18 was!," aldus verdachte in kinderporno-zaak.
meer jaren 2000. maar wel funny.quote:Op woensdag 12 januari 2005 03:36 schreef HarigeKerel het volgende:
[afbeelding]
Jaren 80 held gaat de strijd aan met toenemende aantal moslim fundamantelisten in de Amsterdamse binnenstad
@sessy, dit soort dingen wil ik hier echt niet zien..quote:Op woensdag 12 januari 2005 02:42 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
yucwaar haal die gorigheid vandaan?
Loedertje je bent een schat dat je hier zich zorgen om maakt maar die website is gewoon een nieuwswebsite zoals alle anderen in Rusland. Dat soort foto's komen ook op lenta, en moscownews en alle andere Russisische nieuwssites gewoon, samen met heeeeel gedetailleerde foto's van lijken e.d. die ik hier overigens niet post zoals je ziet. Het zijn gewoon nieuwsfoto's, niks erger of beter dan die foto in de telegraaf op de voorpagina met de tsunami laatst. Die beelden komen ook op televisie gewoon in het nieuws.quote:Op woensdag 12 januari 2005 12:57 schreef Sessy het volgende:
[..]
@sessy, dit soort dingen wil ik hier echt niet zien..
Hehe coole foto!quote:Op dinsdag 15 februari 2005 11:39 schreef HarigeKerel het volgende:
[afbeelding]
Door Moslims gemeden tram is uitgeroepen tot de veiligste tram van Amsterdam
De URL staat rechtsonder op de foto, wel ff WWW ervoor zetten enne... beware, adult stuffquote:
Jij begrijpt het spelletje niet zo, hè. Onfrise dönner kebab is nieuws. We posten hier nieuws-items. Daar kan je foto's uit 1920 bij gebruiken.quote:
Nee de bedoeling is 'Nieuwsfoto's van een ander onderschrift te voorzien'. Niet andersom.quote:Op donderdag 24 februari 2005 23:57 schreef QED het volgende:
Jij begrijpt het spelletje niet zo, hè. Onfrise dönner kebab is nieuws. We posten hier nieuws-items. Daar kan je foto's uit 1920 bij gebruiken.
Denk nog even door, penseur........
[hehehehe om het onderschriftquote:Op vrijdag 25 februari 2005 01:13 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Nee de bedoeling is 'Nieuwsfoto's van een ander onderschrift te voorzien'. Niet andersom.
Staat ook allemaal in de openingspost.
bijvoorbeeld:
[afbeelding]
Nepalezen reageren geschokt op sobere onderkomen Wilders en organiseren Nationale hulpactie.
Tot dusver al 7 roepies en 48 paisas bijeengebracht
Gelezen! [en die op de frontpage.quote:Op vrijdag 25 februari 2005 01:31 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Dat is de doorgaans de eerste post van het topic.
Open je maar een nieuw topic.quote:Op vrijdag 25 februari 2005 02:05 schreef Sessy het volgende:
Ik persoonlijk vind dat nieuwsitem bij een niet-nieuws foto ook moet kunnen.
quote:Op zondag 27 februari 2005 22:25 schreef TheDarkness het volgende:
[afbeelding]
"We hebben de drugssmokkel vanuit Mexico volledig onder controle"
Rot eens op met je fotosoep bagger mongool.quote:Op zondag 27 februari 2005 22:25 schreef TheDarkness het volgende:
[afbeelding]
"We hebben de drugssmokkel vanuit Mexico volledig onder controle"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |