Waar heb jij het nou weer overquote:Op vrijdag 2 juli 2004 17:34 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ja, ik wilde eigenlijk niet, maar het duurde te lang.
quote:Op vrijdag 2 juli 2004 17:34 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]John Kerry
is voor.
De mannen die die vrouwen aangapen en lastig vallen zijn waarschijnlijk kutmarokkaantjes die nog nooit een mooie vrouw hebben gezien omdat in hun milieu alle vrouwen in vuilniszakken lopen.quote:Op vrijdag 2 juli 2004 16:39 schreef RichardQuest het volgende:
Wat zou JIJ doen? Mijn kind wordt moslim .
quote:SCH - vrijdag 2 juli 2004 @ 11:55
Een vriendin van mij is een jaar of 15 geleden bekeerd tot de islam. Ze is opgegroeid in een Drents boerengehucht en haar ouders zijn de meest authentieke dorpse Drenten die je je maar voor kunt stellen.
Ga dat lekker in dat topic vertellen.quote:Op vrijdag 2 juli 2004 17:28 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Zelfmoord plegen vanwege de ongetwijfeld beroerde opvoeding die ik hem heb gegeven.
Is dicht, wijskneus.quote:Op vrijdag 2 juli 2004 17:56 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Ga dat lekker in dat topic vertellen.
Hier is het gelukkig geen moslimweer.quote:Op vrijdag 2 juli 2004 18:02 schreef RichardQuest het volgende:
Wat een teringtyfuskankerkloteweer
iig origineelquote:Op vrijdag 2 juli 2004 20:19 schreef Sidekick het volgende:
Hilarisch pberends.
Nooit van posticons gehoord?quote:Op vrijdag 2 juli 2004 20:25 schreef Maerycke het volgende:
Nou...enorm origineel
Goedeavond
Al jaren! Maar het is gewoon niet eens leuk.. Zelfs niet als het om Wilders gaat...quote:Op vrijdag 2 juli 2004 20:26 schreef pberends het volgende:
[..]
Nooit van posticons gehoord?
Wilders is gewoon leuk. Ook al ben je moslim.quote:Op vrijdag 2 juli 2004 20:27 schreef Maerycke het volgende:
[..]
Al jaren! Maar het is gewoon niet eens leuk.. Zelfs niet als het om Wilders gaat...![]()
Ik zal het eens aan een moslim vragen als ik ooit in de gelegenheid ben dan...quote:Op vrijdag 2 juli 2004 20:29 schreef pberends het volgende:
[..]
Wilders is gewoon leuk. Ook al ben je moslim.
1) Zij hebben vast al een film over hem gemaakt.quote:Op vrijdag 2 juli 2004 20:29 schreef pberends het volgende:
Trouwens, als Kopspijkers weer begint moeten ze Wilders is nadoen. Dat zou pas grappig worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |