Oh, heb ik iets gemist?quote:Op donderdag 27 mei 2004 00:17 schreef engessa het volgende:
[..]
Ach, het schijnt dat je vanzelf geband word als je niet gewenst bent. Das kennelijk nog niet gebeurt dus mag je door gaan.
Sodeju! Er is even flink huisgehouden. Ik heb wat gemist.quote:Op dinsdag 25 mei 2004 18:32 schreef Cynix ® het volgende:
BMWM3, petre86, Stuart, Conflict en HyperViper zijn de komende week niet welkom in het ONZ-forum, wegens o.a. baggeren, reeksen verzieken, moderatie hinderen en doorgaan na herhaalde waarschuwingen.
Dat bedoelde ik dus... Teruglezen is niet aan te raden, gaat helemaal nergens over.quote:Op donderdag 27 mei 2004 00:29 schreef Karboenkeltje het volgende:
[..]
Oh, heb ik iets gemist?
[afbeelding]
[..]
Sodeju! Er is even flink huisgehouden. Ik heb wat gemist.
Ach, die dagen hebben we allemaal wel eens.quote:Op donderdag 27 mei 2004 00:33 schreef Tiemie het volgende:
Ik mis ook alles tegenwoordig.
Eng?quote:Op donderdag 27 mei 2004 01:12 schreef Dr.Daggla het volgende:
Kankerzooi...
Troy was trouwens wel erg okay Eng.
Engessa..quote:Op donderdag 27 mei 2004 01:31 schreef Seborik het volgende:
[..]
Eng?
Voor minder dan 10 euro kan je het shaken,quote:Op donderdag 27 mei 2004 01:34 schreef Seborik het volgende:
Nou, sterkte ermee. Gelukkig woon je in Amsterdam waar je voor 5 euro een andere hebt, of gaan de junks ook al met de inflatie mee?
Goed bezig, je bent immers een allochtoon. En dan mag dat.quote:Op donderdag 27 mei 2004 01:35 schreef Dr.Daggla het volgende:
Maar deze keer ga ik er ZELF een terug jatten,.
quote:Op donderdag 27 mei 2004 01:40 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Goed bezig, je bent immers een allochtoon. En dan mag dat.
Nou ja, ik heb iig nog een slot.quote:Op donderdag 27 mei 2004 01:40 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Goed bezig, je bent immers een allochtoon. En dan mag dat.
T en P zijn aan het klieken?quote:Op donderdag 27 mei 2004 02:06 schreef Seborik het volgende:
Ik ben mezelf in slaap aan het huilen vanwege het missen van Mike Patton bij Fantômas.
En jij Daggla?
Tijn en PR zijn trouwens hartstikke dronken.
Was dat niet ooit die kerel van Faith no More ?quote:Op donderdag 27 mei 2004 02:09 schreef Dr.Daggla het volgende:
Met het schaamrood op de kaken moet ik toegeven dat Ik Mike Patton niet ken,.
Nee, FF, ik ben (relatief) helder van geest, ik ben scherper dan een guilotine en fysiek fitter dan berggeit in de Alpen!quote:Op donderdag 27 mei 2004 07:53 schreef FlyingFox het volgende:
Nu al aan de joint, Jogy.
De overgrootmoeder van mijn vriendin haar buren is laatst aan kanker overledenquote:Op donderdag 27 mei 2004 01:12 schreef Dr.Daggla het volgende:
Kankerzooi...
Troy was trouwens wel erg okay Eng.
En dat moet ik dan zo vernemen?quote:Op donderdag 27 mei 2004 08:01 schreef Gele_Kangaroe het volgende:
[..]
De overgrootmoeder van mijn vriendin haar buren is laatst aan kanker overleden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |