FOK!forum / Showbizz, Celebs en Gossip / Peking Express #7 ~ Reinier is iedereen te slim af!
yohan.nlzondag 18 april 2004 @ 21:41


Zondagavond, 21.30u, Net5. Herhaling maandagavond 22.15 uur.



Peking Express
quote:
Inleiding
De hel heeft een naam: Peking Express... Acht uiteenlopende koppels doen mee aan deze spectaculaire race in het spoor van de Trans-Siberië Express. Twee maanden lang moeten de kandidaten zelf vervoer en een slaapplaats regelen en strijden tegen elkaar in uiteenlopende proeven. Een schamel budget van 2 euro per dag per persoon is alles wat ze krijgen....

Pekingexpress, een nieuw programma van de makers van Expeditie Robinson. Bedacht en geproduceerd door het in Brussel gevestigde productiebedrijf Kanakna Dat belooft weer een aantal maanden spannend buisplezier.

Vier Vlaamse en vier Nederlandse koppels moeten al liftend in 7 weken tijd van Moskou naar Peking zien te komen. De route gaat door Rusland, via de Oeral, Siberië, door Mongolië en ten slotte China. Gebieden die nou niet overlopen van westerse gemakken

Een onwaarschijnlijk avontuur waarin lichaam en geest tot het uiterste getest worden. Slechts twee duo’s zullen de eindstreep halen en strijden om de hoofdprijs.

Dit alles wordt nauwlettend gevolgd en aan ons gerapporteerd door 2 docu-reporters: Roos Van Acker voor VT4 en haar collega Ernst-Paul Hasselbach voor Net5

Het concept
De koppels zijn van verschillende samenstelling. Zo kunnen we 2 vrienden, 2 broers, een vader en dochter en nog meer combinaties verwachten.
Per dag krijgen ze slechts 100 Roebel (2 Euro) per persoon om rond te komen. In feite net genoeg voor een snack en vooral water, want dat kan je onderweg nergens uit de kraan drinken. Voor het reizen, onderdak en eten zijn ze geheel aangewezen op de lokale bevolking. Dat vergt heel wat inventiviteit.

Het traject van 8000 kilometer is verdeeld in tien etappes, dwars door Rusland, Mongolië en China. In elke etappe maken de deelnemers een tussenstop. Daar strijden ze om een voorsprong in de wedstrijd. Er wacht hen een aantal uiteenlopende proeven, racen met de grootste vrachtwagens ter wereld, kanoën op een onstuimige rivier, zout delven in een 600 meter diepe mijn en paal staan op de Chinese Muur.

Soap?
Camerateams volgen continu én van dichtbij het wel en wee van de reizigers. Zij registreren niet alleen het prachtige landschap waar men doorheen trekt, maar vooral de vreugde, de angst, de vermoeidheid en de blaren van de reizigers: een groep mensen van verschillende leeftijden, verschillende achtergronden en verschillende interesses. Deze impressies vormen de absolute kern van het televisieprogramma, dat als een echte docusoap week na week de kijker in de ban houdt

Afvalrace
De koppels reizen gescheiden en het gaat er natuurlijk om wie als eerste arriveert in de (deel)etappeplaatsen. Deze krijgt de meeste punten, de laatste de minste. Na 2 deeletappes worden de punten opgeteld. Het koppel met de minste punten zal moeten afreizen naar Nederland. Een TV-uitzending omvat 2 deeletappes.

De prijzenpot
Ieder koppel krijgt aan het begin van de race een amulet. Dat amulet vertegenwoordigt een waarde van 10.000 Euro. Als een koppel afvalt dient het hun amulet door te geven aan een ander koppel naar keuze. Later in de race indien de afvaller over meerdere amuletten zou beschikken, moeten die ook aan één ander koppel worden doorgegeven

De Finale
In de laatste aflevering zijn er nog twee koppels in de running. Zij gaan een laatste confrontatie aan met elkaar. Zij strijden voor een bedrag dat kan oplopen tot een verzamelde amuletwaarde van 70.000 euro. Slechts één koppel zal de winnaar zijn. Maar,…. is dat degene met de meeste amuletten?
De andere koppels kunnen in ieder geval terugzien op een onvergetelijke ervaring!!
Voorgaande deeltjes

Peking Express
Peking Express deel 2!
Peking Express # 3: *piep* en *piep* mogen alweer weg.
Peking Express # 4 ~Reinier en Clarinca:
Peking Expres #5 ~ Spasiba | meelij met clarinca
Peking Express #6 ~ "Buikje eerst!"

Teams


REINIER EN CLARINCA NL


SANNE EN LOTTE NL (OUT)


FREDERIK EN ANN (OUT) B


WESLEY EN JOERI B


FLEUR EN BART (OUT) B


RAHNI EN HANS B


JESKE EN ELIAS NL


ROBERT EN ARTHUR (OUT) B

Routekaartje



Links

Officiële Peking Express site van Net5

Officiële Peking Express site van de Belgische omroep VT4

PekingExpress.org, site met heel veel info over de koppels en het programma

De Startkabel-dochter over Peking Express

Openingspost samengesteld met hulp van PekingExpress.org




[ Bericht 0% gewijzigd door yohan.nl op 18-04-2004 21:53:39 ]
Svensationalzondag 18 april 2004 @ 21:43
Deel 6 vergeten bij de links
Svensationalzondag 18 april 2004 @ 21:44
Jammer dat het PE-openingsplaatje er niet instaat
Kugari-Kenzondag 18 april 2004 @ 21:45
kutzooi, weer die aangepaste regels, dat flikken ze ook telkens weer bij Expeditie Robinson. Een van de leukste elementen was dat degene die zich onsportief gedraagde richting andere deelnemers zichzelf in de kloten zou schieten op het einde, want er was geen hond die hem een amulet zou geven... maar nee, dat element hebben ze eruit gehaald.

Hans heeft het grote complot verklapt. oei oei oei, wat een ramp. Reinier vloekt nog dat Elias de aanstichter van alle kwaad is, maar wat Reinier vergeet, die bolle dwerg man man-tieten, is dat hijzelf de aanstichter is van zijn leed, door zijn irritante kutgedrag jaagt hij de mensen in het harnas, en nu kan hij dat niet accepteren, dus schuift hij de schuld af op de persoon die al die haat tegen hem gebruikt op een actieve manier.

en Jezus hoe gaat die Reinier in godsnaam tekeer tegen de plaatselijke bevolking zeg, ongelofelijk, ik had 'em al drie dubbel en dwars m'n auto uitgeschopt.
GSEmmazondag 18 april 2004 @ 21:45
wehhhh zusjes liggen eruit...:(
hardsilencezondag 18 april 2004 @ 21:45
Zo zie je maar, te weinig strijdlust van Fleur en Bart, is het einde spel.

Van Sanne en Lotte had ik wel verwacht.
Tom_Tom-zondag 18 april 2004 @ 21:45
Jeske & Elias zijn top.

Sanne en Lotte zijn .

Reinier is echt vreselijk.
Sniperzondag 18 april 2004 @ 21:46
Kijk pas sinds een week of twee maar geinig programma!

Reinier roeleert uiteraard zwaar..mag ik wel zo'n killer mentaliteit, zonder al het schijnheilige 'zullen we vriendjes worden' gezever.

Overigens kun je best hoogtevrees hebben en gaan skydiven. Heb ik zelf ook gedaan, als een test van wilskracht zeg maar.
Bayswaterzondag 18 april 2004 @ 21:46
Leuke foto van Fleur en Bart, maar wie is dat nietszeggende figuur in dat blauw op de achtergrond
Svensationalzondag 18 april 2004 @ 21:47
quote:
Op zondag 18 april 2004 21:41 schreef yohan.nl het volgende:

Openingspost samengesteld met hulp van PekingExpress.org



Mooie openingspost verder
rubyzondag 18 april 2004 @ 21:47
quote:
Op zondag 18 april 2004 21:45 schreef Kugari-Ken het volgende:
en Jezus hoe gaat die Reinier in godsnaam tekeer tegen de plaatselijke bevolking zeg, ongelofelijk, ik had 'em al drie dubbel en dwars m'n auto uitgeschopt.
Inderdaad ja. Plaatsvervangende schaamte krijg ik als die kwezel te keer hoor gaan als ie z'n zin niet krijgt. Wat een malloot.
Boy_Snakeyezondag 18 april 2004 @ 21:47
Waarom moet er altijd iets van Reinier in de topictitel staan
Bayswaterzondag 18 april 2004 @ 21:51
quote:
Op zondag 18 april 2004 21:47 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Waarom moet er altijd iets van Reinier in de topictitel staan
Omdat Reinier de held van Peking Express is
Kugari-Kenzondag 18 april 2004 @ 21:53
quote:
Op zondag 18 april 2004 21:47 schreef Boy_Snakeye het volgende:
Waarom moet er altijd iets van Reinier in de topictitel staan
Hij is het meest prominente figuur in de serie, en hij is de universele schandknaap, het figuur waar eigenlijk iedereen op spuugt of gezellig tegenaan kan schoppen. Mensen voelen zich sterk aangetrokken tot negatieve elementen, en Reinier is wat dat betreft een zwart gat, die trekt alle negativiteit naar zich toe, niets kan ontsnappen aan zijn zwaartekrachtsveld, geen irritatie is te klein of het komt vast te zitten in het onheilspellende micro-stelsel dat Reinier vormt.

Reinier brengt het slechtste in de mens naar boven, daarom staat hij bovenaan, omdat we 'em allemaal kennen, en omdat we ons allemaal irriteren aan hem.
yohan.nlzondag 18 april 2004 @ 21:53
quote:
Op zondag 18 april 2004 21:51 schreef Bayswater het volgende:

[..]

Omdat Reinier de held van Peking Express is
Zo is dat.

Iedereen bedankt voor alle complimenten en aanvullingen voor de startpost.
yohan.nlzondag 18 april 2004 @ 21:54
quote:
Op zondag 18 april 2004 21:53 schreef Kugari-Ken het volgende:
Reinier brengt het slechtste in de mens naar boven, daarom staat hij bovenaan, omdat we 'em allemaal kennen, en omdat we ons allemaal irriteren aan hem.
Spreek voor jezelf man

MrX1982zondag 18 april 2004 @ 21:54
Ik ben blij dat reinier er nog in zit. reinier is cool

Wordt tijd dat hij afrekent met Elias, dat vind ik zo'n sukkel
Ronaldzondag 18 april 2004 @ 21:56
Ik kreeg zowaar wat sympathie voor Reinier deze uitzending, hij noemda Elias een berggeit en hij stelde het vals-sentimentele gedoe van Elias aan de kaak.
BVOzondag 18 april 2004 @ 21:56
Reinier .
Ronaldzondag 18 april 2004 @ 21:58
Stel je trouwens voor dat Reinier en Clarinca er uit waren gegaan, dan was het hele programma geen zak meer aan om naar te kijken met al dat lieve vriendjes gedoe van Jeske en Elias
Sniperzondag 18 april 2004 @ 21:59
Ik irriteer me in het geheel niet aan Reinier.. To the point ("Rijden Klootzak!) en zonder schijnheiligheid, winnen is het enige dat telt.
rubyzondag 18 april 2004 @ 21:59
quote:
Op zondag 18 april 2004 21:56 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik kreeg zowaar wat sympathie voor Reinier deze uitzending, hij noemda Elias een berggeit en hij stelde het vals-sentimentele gedoe van Elias aan de kaak.
Elias is Grieks hè van oorsprong, theatraal dus.

Ik moest ook wel lachen ja.. Reinier is een kwijlebabbel eerste klas, maar absoluut een vermaak voor deze serie.
Het-Gele-Tekenzondag 18 april 2004 @ 22:01
tvp
RooDuitDenHaagzondag 18 april 2004 @ 22:01
hahaha reinier rules
RooDuitDenHaagzondag 18 april 2004 @ 22:01
dag micha
Boy_Snakeyezondag 18 april 2004 @ 22:02
Het zou apart zijn als bijvoorbeeld de tweeling of hans en rani winnen plots winnen....
keijzzondag 18 april 2004 @ 22:02
prachtige openingspost


wat is die Ann trouwens lelijk!!
RooDuitDenHaagzondag 18 april 2004 @ 22:03
Reinier rules the hardcore scene
Boy_Snakeyezondag 18 april 2004 @ 22:04
quote:
... je bent een echte prototype Rus. Je drinkt je wodkakater om 10 uur 's morgens weg met bier, je hebt thuis een paar geweren liggen (20. kaliber) en een Frans mes. Je spreekt alleen maar Russisch en je bent dol op de locale specialiteiten, waar je ook mee wilt pronken.

Goed, je zit 's morgens vroeg, uurtje of tien in je trabantje wanneer er opeens een stel Nederlandse toeristen naar je auto toe komt rennen met een camera erachteraan. Je mag er dan misschien een beetje wild uitzien, maar je bent wel een Rus en je hebt dus ook de broodnodige Russische gastvrijheid en je hebt de afgelopen vier dagen niemand meer gezien die vrijwillig met je kwam praten. Als je erachter komt dat ze een lift nodig hebben twijfel je dus ook geen seconde en je brengt het Wassenaarse stelletje naar waar ze heen willen. Je bent ontzettend aardig en je gebruikt ook een paar van je beroemde manoeuvres op de Russische binnendoorweggetjes, wanneer de twee opeens besluiten dat je ze wel ver genoeg hebt gebracht en stante pede eruit gelaten willen worden.Dus jij bent de aardigheid zelve en laat ze er meteen uit.

Je blijft alleen achter, met je bier en je wodka, in de hoop dat er binnenkort weer een Nederlands stelletje aan komt huppelen met een camera erachter aan. Alleen. Jij, in je eentje......
Tom_Tom-zondag 18 april 2004 @ 22:06
De finale moet gaan tussen Jeske & Elias en Reinier & Clarinca.

J&E moeten dan winnen.
BVOzondag 18 april 2004 @ 22:06
Wat waren die Bart en Fleur zeg.
keijzzondag 18 april 2004 @ 22:06
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:03 schreef RooDuitDenHaag het volgende:
Reinier rules the hardcore scene
serieus???

Tom_Tom-zondag 18 april 2004 @ 22:07
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:06 schreef BVO het volgende:
Wat waren die Bart en Fleur zeg.
Nogal. Fleur ging klimmen en naar de natuur kijken. Hallo! Je doet mee met een wedstrijd, doos. .
yohan.nlzondag 18 april 2004 @ 22:08
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:06 schreef Tom_Tom- het volgende:
De finale moet gaan tussen Jeske & Elias en Reinier & Clarinca.
Zou leuk zijn
quote:
J&E moeten dan winnen.
No way!
Bayswaterzondag 18 april 2004 @ 22:09
Die Belgen zijn ook al fan van Reinier, zie het commentaar op een belgisch forum:
"Dien dikke is gewoon het type voorbeeld van nen arrogante keeskop. Zo lopen er in dat land veel rond, ze hebben gewoon het ** aan iedereen en alles."
Boy_Snakeyezondag 18 april 2004 @ 22:10

Deze foto beschrijft heel peking express
BVOzondag 18 april 2004 @ 22:11
Zonder Reinier zou er aan het hele programma niks aan zijn.
Boy_Snakeyezondag 18 april 2004 @ 22:12
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:11 schreef BVO het volgende:
Zonder Reinier zou er aan het hele programma niks aan zijn.
Ondanks dat ik voor J&E ben , moet ik dat wel toegeven.
keijzzondag 18 april 2004 @ 22:13
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:07 schreef Tom_Tom- het volgende:

[..]

Nogal. Fleur ging klimmen en naar de natuur kijken. Hallo! Je doet mee met een wedstrijd, doos. .
gelukkig hebben we daar geen last meer van


offtopic:
je signature
BVOzondag 18 april 2004 @ 22:20
.

Tom_Tom-zondag 18 april 2004 @ 22:22
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:13 schreef keijz het volgende:
offtopic:
je signature
Franz! .
Boy_Snakeyezondag 18 april 2004 @ 22:23
quote:
Giechelend stond meneer in zijn hippe Gaastra polo'tje naar een stuk schapenmaag te wijzen. "Kijk nou, het lijkt net een groot springkussen!" De arme Russische kipjes probeerden wanhopig wat voedsel uit de ingewanden van het overleden beestje te pikken.
De eenheid Baas & Secretaresse is ook het enige duo dat ik nog geen woorden van lof heb horen uitspreken over de gastvrijheid van de arme Russische boeren die letterlijk geen cent te makken hebben. Nee, Reinier springt lekker voor de auto, trekt de deur open en gooit zijn massale lichaam met daverend kracht op de bijna in elkaar stortende stoeltjes. De Russische chauffeur schrikt, is geïntimiteerd en begint maar te rijden.
Tactvol is ook een Nederlands begrip. Je kan nog zoveel bereiken met zo'n assertieve aanpak,maar je kan mij niet wijsmaken dat deze twee genieten van de cultuur en de omgeving in hun reis. Nee, ze gaan voor het geld. Alsof ze nog niet genoeg hebben, aan hun buitengewoon misselijkmakende kledingkeuze voor deze Express te zien. Wie neemt er nu dure polo's en hippe sportkledij mee op een reis door de één van de
armste regionen van de wereld?
Juist: Reinier en Clarinca.
yohan.nlzondag 18 april 2004 @ 22:25
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:23 schreef Boy_Snakeye het volgende:

[..]

Beetje grote bullshit natuurlijk. Het zijn allemaal rijke westerlingen, en het is ze allemaal duidelijk aan te zien. Je kunt ethisch gezien vragen stellen bij de opzet van dit hele spel, en de keuze voor het land Rusland, maar aan de andere kant maakt de armoede het juist extra spannend en intrigrerend.

Om dit nou weer te gebruiken als 'Reiner en Clarinca-afzeikmogelijkheid' vind ik erg vergezocht.
keijzzondag 18 april 2004 @ 22:31
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:25 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

Beetje grote bullshit natuurlijk. Het zijn allemaal rijke westerlingen, en het is ze allemaal duidelijk aan te zien. Je kunt ethisch gezien vragen stellen bij de opzet van dit hele spel, en de keuze voor het land Rusland, maar aan de andere kant maakt de armoede het juist extra spannend en intrigrerend.

Om dit nou weer te gebruiken als 'Reiner en Clarinca-afzeikmogelijkheid' vind ik erg vergezocht.
ze worden ook wel op een bepaalde manier neergezet door het programma...
Takjezondag 18 april 2004 @ 22:32
Ik gun Hans en Rahni de uiteindelijke overwinning omdat zij niet mee hebben gedaan aan dat verschrikkelijke complot. Heel verstandig, want ik schijt op complotjes.
Reinier is ook geen slechte kerel, hij gaat gewoon puur voor de winst en is dat nou zou gek in een race?!
Boy_Snakeyezondag 18 april 2004 @ 22:35
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:25 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

Beetje grote bullshit natuurlijk. Het zijn allemaal rijke westerlingen, en het is ze allemaal duidelijk aan te zien. Je kunt ethisch gezien vragen stellen bij de opzet van dit hele spel, en de keuze voor het land Rusland, maar aan de andere kant maakt de armoede het juist extra spannend en intrigrerend.

Om dit nou weer te gebruiken als 'Reiner en Clarinca-afzeikmogelijkheid' vind ik erg vergezocht.
Nou ik vond hem leuk . Was een column op dat .org adres....don't blame me
Svensationalzondag 18 april 2004 @ 22:37
Dubio: Welk icon meot ik gebruiken

Deze: of deze:


Tom_Tom-zondag 18 april 2004 @ 22:39
Je moet Irma houden.
yohan.nlzondag 18 april 2004 @ 22:39
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:37 schreef Svensational het volgende:
Dubio: Welk icon meot ik gebruiken

Deze of deze: [afbeelding]


Linker
Het-Gele-Tekenzondag 18 april 2004 @ 22:42
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:37 schreef Svensational het volgende:
Dubio: Welk icon meot ik gebruiken

Deze:[afbeelding] of deze: [afbeelding]
Ze zijn nogal wazig, als je er één gaat gebruiken maak ze dan eerst iets scherper
Svensationalzondag 18 april 2004 @ 22:42
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:39 schreef Tom_Tom- het volgende:
Je moet Irma houden.
Ja, die is leuk he

Ik verander m'n icon wel bij de volgende PE
BVOzondag 18 april 2004 @ 22:42
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:37 schreef Svensational het volgende:
Dubio: Welk icon meot ik gebruiken

Deze:[afbeelding] of deze: [afbeelding]


Links .

Of je neemt er een van Hind .
Svensationalzondag 18 april 2004 @ 22:44
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:42 schreef Het-Gele-Teken het volgende:

[..]

Ze zijn nogal wazig, als je er één gaat gebruiken maak ze dan eerst iets scherper
Hoe doe ik dat?
Svensationalzondag 18 april 2004 @ 22:46
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:42 schreef BVO het volgende:
Of je neemt er een van Hind .
yohan.nlzondag 18 april 2004 @ 22:48
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:42 schreef Svensational het volgende:

[..]

Ja, die is leuk he

Ik verander m'n icon wel bij de volgende PE
Zwak, kom op
Tristessazondag 18 april 2004 @ 22:48
Ik vond het weer een leuke aflevering .
Ik ben blij dat Bart en Fleur er uit zijn gegaan. Ze zijn gewoon saai en ze lijken er niet al te veel moeite in te willen steken om daar te gaan naar de tweede fase.
Het-Gele-Tekenzondag 18 april 2004 @ 23:12
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:44 schreef Svensational het volgende:

[..]

Hoe doe ik dat?
Of je neemt een combinatie.

yohan.nlzondag 18 april 2004 @ 23:14
quote:
Op zondag 18 april 2004 23:12 schreef Het-Gele-Teken het volgende:

[..]

Of je neemt een combinatie.

[afbeelding]
80/20 Idols/Peking

Kan dat niet andersom?
Svensationalzondag 18 april 2004 @ 23:26
quote:
Op zondag 18 april 2004 23:14 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

80/20 Idols/Peking

Kan dat niet andersom?
100 % Idols, nog beter
trithzondag 18 april 2004 @ 23:26
Rainier is de man! Die gedrevenheid en iedereen te slim af! En het interesseert hem allemaal geen reet, hij gaat voor de winst, goede zaak!
Zhenarzondag 18 april 2004 @ 23:56
Ik bedacht mij dat ik Bart en Fleur vandaag voor het eerst echt heb opgemerkt. Best sneu dat ze zo weinig aandacht hebben gekregen van de productie; ze zullen toch ook wel iets interessants hebben meegemaakt, of zijn ze echt zo saai?

Verder blijft Reinier natuurlijk nog steeds de koning. Alleen wat ik wel vreemd vond aan de preview voor volgende week: "Reinier ontdekt dat er een complot tegen hem is." - Hallo? Dat heeft Sanne twee afleveringen geleden toch al met weinig tact aan hem duidelijk gemaakt?

Ik denk dat Hans & Rani nog wel in staat zijn om zich aan te sluiten bij Team Reinier, helemaal na "Don't give me that fucking bullshit, Hans!", dat volgende week wel zal komen. Dus dan is het de tweeling & de aso's tegen de kakkers & het ex-stelletje. Ik ben voor laatsgenoemden.
marbezondag 18 april 2004 @ 23:59
Reinier is echt een wassenaarse bal maar wel met een killerinstinct. Geweldig om naar te kijken, zeker omdat ik mij kapot erger aan hem. Toch gun ik ze de overwinning zeker omdat ze het eigenlijk nog moeilijker hebben dan de anderen. Iedereen kotst op ze maar Reinier gaat gewoon door. Fantastisch.
Takjemaandag 19 april 2004 @ 00:05
quote:
Op zondag 18 april 2004 23:56 schreef Zhenar het volgende:
Ik bedacht mij dat ik Bart en Fleur vandaag voor het eerst echt heb opgemerkt. Best sneu dat ze zo weinig aandacht hebben gekregen van de productie; ze zullen toch ook wel iets interessants hebben meegemaakt, of zijn ze echt zo saai?

Verder blijft Reinier natuurlijk nog steeds de koning. Alleen wat ik wel vreemd vond aan de preview voor volgende week: "Reinier ontdekt dat er een complot tegen hem is." - Hallo? Dat heeft Sanne twee afleveringen geleden toch al met weinig tact aan hem duidelijk gemaakt?

Ik denk dat Hans & Rani nog wel in staat zijn om zich aan te sluiten bij Team Reinier, helemaal na "Don't give me that fucking bullshit, Hans!", dat volgende week wel zal komen. Dus dan is het de tweeling & de aso's tegen de kakkers & het ex-stelletje. Ik ben voor laatsgenoemden.
Ik ben ook voor laatsgenoemden:)
Roache_maandag 19 april 2004 @ 00:37
Wij hier vinden Clarinca zo zielig, maar Reinier zo geweldig. De combinatie echter heeft iets sneus, maar is (okee, o.a.) wel de reden dat dit programma zo waanzinnig boeiend is
cptmarcomaandag 19 april 2004 @ 00:38
Ik was er vanavond niet , dus ik heb zo even naar de video gekeken....

Ik ben blij dat Fleur en Bart er uit zijn (en niet onze held Reinier), volgens mij snapten ze echt de bedoeling van het spel niet.

Reinier weet met zijn fanatieke gedrag er nog een beetje sensatie in te brengen.... Het zal je partner maar zijn

Alleen begrijp ik éen ding niet: fleurtje en bart kwamen 's ochtends Reinier en Clarinca tegen. Zij hadden al een lift geregeld, waarom ging Fleurtje toen niet als een gek met die vlag zwaaien Weg lift en een halfuur wachten.....
Pitbullekemaandag 19 april 2004 @ 01:04
quote:
Op maandag 19 april 2004 00:38 schreef cptmarco het volgende:
Alleen begrijp ik éen ding niet: fleurtje en bart kwamen 's ochtends Reinier en Clarinca tegen. Zij hadden al een lift geregeld, waarom ging Fleurtje toen niet als een gek met die vlag zwaaien Weg lift en een halfuur wachten.....
Dat was dus de reden waarom Reinier en Clarinca niet bij huis instapten maar hun gastheer hadden gevraagd hen onderweg pas op te pikken als ze Bart en Fleur lopend hadden gepasseerd. Die rode vlag werkte - na die eerste keer direct na de veiling - namelijk alleen als ze elkaar tijdens een lift passeerden denk ik.

Overigens bleken Bart en Fleur ook behoorlijk aan het Elias-complex te leiden: afleveringen lang zeveren over sportiviteit, genieten, "rustig aan" en "wij betalen niet voor een lift" maar vervolgens wel de huishoudpot plunderen om een vlag te kunnen kopen en de tong uitstekend Reiniertje plagen. Lekker misluuuuukt
Pitbullekemaandag 19 april 2004 @ 01:14
Dat afkammen van Reinier is echt kippenpikgedrag want als je de serie goed volgt, speelt onze dikke vriend met de kwakende kikkerstem echt niet vals zoals velen beweren. De enige "fout" die ik me herinner is dat hij de broertjes op een gegeven moment de eerste lift beloofde en dat was sowieso een domme zet van hem want dat deed ie alleen maar om aardig gevonden te worden omdat iedereen ineens de pik op hem in had. Toen de eerste lift vervolgens een lekke band bleek te hebben (wat mij betreft had ie z'n belofte daarmee overigens wél ingevuld want als die auto na 100 meter een lekke band had gekregen had ie er ook niks aan kunnen doen) pakte hij de volgende wagen die stopte en stond iedereen op z'n achterste benen. Ach tja en voor of achter of tegenover andere lifters gaan staan: wat let je om ook voor hem te kruipen? Ik begrijp dat die uitbarsting van Elias tegen Hans die we nu al weken in de promo zien te maken heeft met de ontmaskering van tattoo-artist als complottensmeder... smullen
GHans7maandag 19 april 2004 @ 01:38
Leuk, de regels wijzigen tijdens het spel. Rainier je verdient het niet, maar als je zo doorgaat kan je alsnog met de volle pot naar huis gaan . Danku voor het vern**ken van mijn plezier in het zien winnen van Rainier die dan een 70.000 (kan) winnen ipv de door mij gehoopte 10.000 (door het gehoopte uitblijven van amuletten).
Rainier, veel plezier nog met mensen naaien, de burgers irriteren en smeken om een lift " Klein klein klein beetje verder ... ow GELD! " (die vent had te weinig benzine gek ) (en dan zeuren dat Elias emoties toont bij het opnieuw overwinnen van z'n hoogtevrees). (respect voor je vrouw die Russisch lult en je wat tot kalmte kan manen). En blijf vooral met tassen rennen .
ray_nlmaandag 19 april 2004 @ 08:21
tvp
starbuckmaandag 19 april 2004 @ 09:42
Reinier is goud voor het programma, maar wat persoon betreft een absoluut walgelijk mannetje.

Het spelletje willen winnen, daar kan ik mij absoluut in vinden, dat je je medekandidaten naait waar ze bijstaan hoort daarbij, tot zover prima. Maar hoe deze meneer tekeer gaat tegen de plaatselijke bevolking tijdens het liften, dat getuigt van absoluut nul komma nul respect. echt tenenkrommend.

Dat "whats his name" en "hoe heet ze ook alweer" uit het programma zijn daar kan absoluut niemand van wakker liggen, sterker nog, we zullen volgende week niet eens merken dat ze weg zijn.

Mijn nieuwe favo's hebben tatoo henkie en ingekleurde truus van de eerste plaats verdreven , mijn nieuwe favo's zijn de tweeling, sterker nog als deze tweeling de hoofdrol had gespeeld in de gelijknamige film hadden we wel een Oscar® gewonnen.

Duo penotti vind ik ook wel aardig.

Conclussie , wat is dit toch een goede tv-formule.
Mr_Romanomaandag 19 april 2004 @ 09:51
quote:
Op maandag 19 april 2004 01:04 schreef Pitbulleke het volgende:

[..]

Dat was dus de reden waarom Reinier en Clarinca niet bij huis instapten maar hun gastheer hadden gevraagd hen onderweg pas op te pikken als ze Bart en Fleur lopend hadden gepasseerd. Die rode vlag werkte - na die eerste keer direct na de veiling - namelijk alleen als ze elkaar tijdens een lift passeerden denk ik.
Dat was een geniale zet van Reinier, jammer dat niet iedereen hem "gesnapt" heeft.
Kugari-Kenmaandag 19 april 2004 @ 09:59
Reinier is stom.

Stel je voor dat jij zo iemand zou kennen, ik denk niet dat er hier iemand is die ook maar een greintje respect zou hebben voor zo iemand. Gaat als een gek tekeer, snauwt alles en iedereen af, kent geen respect voor niemand niet.

Holy fuck, zelfs Clarinca ergert zich groen en geel aan Reinier, dat zegt heel wat over die kleine bolle dwerg.
HarigeKerelmaandag 19 april 2004 @ 10:51
Geweldig onze Reinier iedere keer als ik hem met die tassen zie rennen moet ik even lachen

Maar ik steun hem van harte

Alleen lijken die anderen niet echt te begrijpen dat je een dergelijke race niet kan winnen door lief te zijn net zoals je Philips niet kan leiden als je lief bent tegen Sony

Jammer dat Lotte en Sanne eruit zijn, zou FHM of de Playboy ze misschien een aanbod doen dat ze niet kunnen weigeren?
GSEmmamaandag 19 april 2004 @ 11:28
Vind het spelletje steeds minder leuk worden...er wordt totaal geen rekening gehouden met vals spel...produktie lijkt het alleen maar leuk te vinden dat reinier en clarinca de regeltjes aan hun laars lappen zonder enige vorm van straf ??!! Ik hoop echt dat ze het tot het eind volhouden voor de kijkcijfers en dan falicant op hun bek gaan

En dan een mooi shot van een huilende reinier lol
GSEmmamaandag 19 april 2004 @ 11:29
en harige kerel...ik hoop het ook...liever playboy!!
cptmarcomaandag 19 april 2004 @ 11:37
quote:
Op maandag 19 april 2004 09:59 schreef Kugari-Ken het volgende:
Holy fuck, zelfs Clarinca ergert zich groen en geel aan Reinier, dat zegt heel wat over die kleine bolle dwerg.
ik ben benieuwd of hun relatie hier voor bestand is....

Vooral toen ze een slaapplek moesten zoeken, droop de irritatie er van af
GSEmmamaandag 19 april 2004 @ 11:43
Misschien is dit programma wel een eye-opener voor clarinca...ik hoop het voor haar... en anders heeft ze net zo´n grote plaat voor dr harses als reinier!!!
HarigeKerelmaandag 19 april 2004 @ 12:03
quote:
Zeg Static, zou het een optie zijn om de maker(s) van pekingexpress te strikken voor een interview na afloop van het programma?

Er zijn veel fokkers die het programma trouw volgen

Misschien zou Reinier of een andere kandidaat ook wel mee willen doen
Heb ik hier gepost: Het Fok! BN interview: de spelregels en verzoekjes

En nu maar hopen dat het lukt!
keijzmaandag 19 april 2004 @ 13:35
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:37 schreef Svensational het volgende:
Dubio: Welk icon meot ik gebruiken

Deze:[afbeelding] of deze: [afbeelding]


duidelijk de linker
Boy_Snakeyemaandag 19 april 2004 @ 14:13
quote:
Op maandag 19 april 2004 12:03 schreef HarigeKerel het volgende:

[..]

Heb ik hier gepost: Het Fok! BN interview: de spelregels en verzoekjes

En nu maar hopen dat het lukt!
keijzmaandag 19 april 2004 @ 14:15
"en hij heeft zooooo'n hoogtevrees, ik noem hem voortaan gewoon berggeit"



Svensationalmaandag 19 april 2004 @ 14:34
cptmarcomaandag 19 april 2004 @ 14:47
leuk
HarigeKerelmaandag 19 april 2004 @ 14:57
quote:
Op maandag 19 april 2004 14:15 schreef keijz het volgende:
"en hij heeft zooooo'n hoogtevrees, ik noem hem voortaan gewoon berggeit"

[afbeelding]

Bayswatermaandag 19 april 2004 @ 16:03
quote:
Op maandag 19 april 2004 14:15 schreef keijz het volgende:
"en hij heeft zooooo'n hoogtevrees, ik noem hem voortaan gewoon berggeit"

[afbeelding]

yohan.nlmaandag 19 april 2004 @ 18:05
quote:
Op maandag 19 april 2004 11:28 schreef GSEmma het volgende:
Vind het spelletje steeds minder leuk worden...er wordt totaal geen rekening gehouden met vals spel...produktie lijkt het alleen maar leuk te vinden dat reinier en clarinca de regeltjes aan hun laars lappen zonder enige vorm van straf ??!! Ik hoop echt dat ze het tot het eind volhouden voor de kijkcijfers en dan falicant op hun bek gaan

En dan een mooi shot van een huilende reinier lol
Grote onzin weer hier, Reinier speelt op geen enkele manier vals. Hij speelt het spel keihard, dat is waar. Maar valsspelen, zeker niet. Dat zou idd ook niet getolereerd worden door de productie.
grijsiszogeknognietmaandag 19 april 2004 @ 18:18
quote:
Op maandag 19 april 2004 14:15 schreef keijz het volgende:
"en hij heeft zooooo'n hoogtevrees, ik noem hem voortaan gewoon berggeit"

[afbeelding]

GSEmmamaandag 19 april 2004 @ 18:38
yohan.nl is totaal niet bevooroordeeld......

Ronaldmaandag 19 april 2004 @ 18:45
Ik begin me steeds meer te ergeren aan Elias en ik krijg steeds meer respect voor Reinier.
Feitelijk doet Reinier helemaal niks verkeerd, hij wordt op alles afgerekend door Elias en z'n volgelingen. Wel cool Dat Hans en Rani geen zin hebben in de complotten van Elias. Dat wordt vette ruzie in de volgende uitzending!
Fredericmaandag 19 april 2004 @ 18:47
Ik vind alle deelnemers eigenlijk wel leuk...

Maar Yoeri en Wesley zijn het lekkerst!

Boy_Snakeyemaandag 19 april 2004 @ 18:57
Wat ik vind...vind dat Reinier het spel goed speelt. Hij gaat voor de winst. Maar is totaal niet sociaalvaardig. Hij kan volgens mij ook niet in een groepsverband werken. En Clarinca word erin meegesleurd , terwijl ze dat helemaal niet wil. Bij het afscheid van de 2 teams, stond Reinier erbij van , "I don't give a shit". En Clarinca wou ook wel als waardig spelgenoot afscheid nemen , maar kreeg de kans niet. (zo werd het iig in beeld gebracht)
Ene kant, dat Reinier zo is, is ook weer entertainment. Het zorgt voor leuke televisie. Maar aan de andere kant, is hij iemand die niet op tv hoort. Hij is egoistisch en niet respectvol voor de omgeving en bevolking waar hij mee mag reizen.
Denk net als Jetske die duidelijik laat merken , en ook zegt, dat ze totaal geniet van de reis, dit maakt ze geen 2e keer mee. Reinier ziet alleen geld voor zijn ogen. Wat naar mijn gevoel toch de foute instelling is. Ik denk als Reinier iets meer respect toont voor de bevolking, dat ik dan geen enkele op- of aanmerkingen heb. Dan speelt ie het spel zoals het hoort. (liften jatten hoort bij het spel, het gaat er niet voor niets om dat je als eerste aankomt. That's the game)
yohan.nlmaandag 19 april 2004 @ 18:59
quote:
Op maandag 19 april 2004 18:38 schreef GSEmma het volgende:
yohan.nl is totaal niet bevooroordeeld......



Waarom zou ik bevooroordeeld zijn? Ik zie dezelfde beelden als jou. Reinier is geen familie van me ofzo hoor?

Leuk trouwens, die smileys!
keijzmaandag 19 april 2004 @ 19:23
quote:
Op maandag 19 april 2004 18:38 schreef GSEmma het volgende:
yohan.nl is totaal niet bevooroordeeld
dat istie zeker niet nee

yohan.nlmaandag 19 april 2004 @ 20:13
quote:
Op maandag 19 april 2004 19:23 schreef keijz het volgende:

[..]

dat istie zeker niet nee

[offtopic]

Cool ik doe ook Grafimedia

[/offtopic]
keijzmaandag 19 april 2004 @ 21:03
quote:
Op maandag 19 april 2004 20:13 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

[offtopic]

Cool ik doe ook Grafimedia

[/offtopic]
dude! welke klas/jaar dan?

[ Bericht 0% gewijzigd door keijz op 19-04-2004 21:40:03 ]
GSEmmamaandag 19 april 2004 @ 21:13
misschien moet je even bij pekingexpress.org kijken naar het verslagje van het team dat met reinier en clarinca meereisde, zelfs zij vonden dat het te ver ging; quote; "met het schaamrood op de kaken"
keijzmaandag 19 april 2004 @ 21:45
quote:
Op maandag 19 april 2004 21:13 schreef GSEmma het volgende:
misschien moet je even bij pekingexpress.org kijken naar het verslagje van het team dat met reinier en clarinca meereisde, zelfs zij vonden dat het te ver ging; quote; "met het schaamrood op de kaken"
misschien is die column al een paar keer voorbij gekomen en hoeft hij die niet meer te lezen
Dauthimaandag 19 april 2004 @ 23:18
Reinier is gewoon het ultieme voorbeeld van wat we eigenlijk willen zien in deze spelshow. Hard tegen hard kosten wat het kost als eerste aankomen.
Keihard de beste. Ik vind het echt geweldig hoe hij het doet. Leipe kakker in het arme rusland
nimm2maandag 19 april 2004 @ 23:38
quote:
Op maandag 19 april 2004 23:18 schreef Dauthi het volgende:
Reinier is gewoon het ultieme voorbeeld van wat we eigenlijk willen zien in deze spelshow. Hard tegen hard kosten wat het kost als eerste aankomen.
Keihard de beste. Ik vind het echt geweldig hoe hij het doet. Leipe kakker in het arme rusland
inderdaad! niets is irritanter dan te zien dat de tegenstanders vriendjes met elkaar worden en een potje gaan janken als er iemand afvalt. als je er niet tegen kunt dat er een strijd aan de gang is moet je niet meedoen! het gaat om het spel en het doel is winnen!

maar het probleem van iedereen tegen reinier lost zich vanzelf wel op - op een gegeven moment zijn er nog maar 3 koppels en zal iedereen zijn stinkende best moeten doen om overwinningen te halen en dan is er opeens geen mogelijkheid meer om samen het spel te spelen en oninteressante televisie te maken. ik ben benieuwd naar de afloop! ik stem op reinier en zijn secretaresse!
yohan.nlmaandag 19 april 2004 @ 23:56
quote:
Op maandag 19 april 2004 21:03 schreef keijz het volgende:

[..]

dude! welke klas/jaar dan?
3ejaar, deelrichting Multimedia, in Drachten. Die school is een afrader trouwens. Geen kennis, slecht systeembeheer, stageplek in één of ander magazijn

Maar de broodjes gezond zijn er lekker

Enige reden waarom ik niet kap is voor het diploma, is iig een bewijsje voor het HBO straks
Svensationaldinsdag 20 april 2004 @ 00:10
quote:
Op maandag 19 april 2004 23:56 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

3ejaar, deelrichting Multimedia, in Drachten. Die school is een afrader trouwens. Geen kennis, slecht systeembeheer, stageplek in één of ander magazijn

Maar de broodjes gezond zijn er lekker

Enige reden waarom ik niet kap is voor het diploma, is iig een bewijsje voor het HBO straks
Tell me more about Grafimedia!!!!!!!!!! Ik wil de studie misschien ook doen!
yohan.nldinsdag 20 april 2004 @ 00:19
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 00:10 schreef Svensational het volgende:

[..]

Tell me more about Grafimedia!!!!!!!!!! Ik wil de studie misschien ook doen!
Hmmm.. open er even een apart topicje over. Want we gaan nu wel érg offtopic

Overigens, Reinier zit ook in de grafische wereld. Zielsverwanten
Svensationaldinsdag 20 april 2004 @ 00:53
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 00:19 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

Hmmm.. open er even een apart topicje over. Want we gaan nu wel érg offtopic

Overigens, Reinier zit ook in de grafische wereld. Zielsverwanten
Help!!!!!!! Ik zoek een studie :?

Zie net dat keijz mij toen ook al zei GM te gaan doen
-Mk-dinsdag 20 april 2004 @ 01:46
Dat was genieten

Moest het doen met de herhaling, maar heb erg genoten
Cybartdinsdag 20 april 2004 @ 08:56
zo zeg wat moet je bijlezen als je de herhalingen volgt...

maar goed, heerlijke aflevering.
en dat om een paar punten

* die twee mensen zijn er uit. ja hoe ze heten en waar ze vandaan komen en wat ze eigenlijk gedaan hebben is mij nog steeds onduidelijk...
dag bart en fleur

* De broertjes groeien iedere aflevering, je ziet dat ze dingen leren en wereldbewust worden!

* een aflevering zonder dat sjaggie gezicht van rhani die zich kapot ergert aan hans in beeld

* Elias die een meesterlijke reinier immitatie deed waar ik dubbel om lag. hun eerlijke gedrag en opmerkingen bij de proef in de zoutmijn. Jeske is echt een leuke vrouw, je ziet dat ze geniet van de hele reis. Jammer dat Elias toch opgefokt begint te raken en het hele reinier gedoe niet achterwege kan laten

* het afscheid van Lotte & Sanne. heel jammer, had ze nog graag tot in mongolie erbij gehad

* Reinier & Clarinca. Reinier heeft echt minachting tot de plaatselijke bevolking. echt jammer. verder begint hij wel humor te worden door de hoge irritatiefactor. Vooral nu Clarinca zich steeds minder in zijn manieren lijkt te gaan vinden. in de uitzending kwam duidelijk naar voren dat ze het niet eens meer is met de manier waarop R. het spel speelt. Ze wil leuk contact met de overige spelers. en ook zijn gezeur begint ze zat te worden wat inmiddels regelmatig tot lichte woordenwisselingen begint te komen....

het is tijd voor mongolie !
Kugari-Kendinsdag 20 april 2004 @ 11:10
Nu ze in Mongolie zitten, en straks in China... komen ze er niet meer met een "Spasiba" af, weer een nieuw taaltje, het is afwachten wie van de koppels zich hier op heeft voorbereidt

overigens wel knap dat ze door China gaan reizen, dat land is spuugarm, en zo communistisch als de pest, een van de meest gesloten landen ter wereld. China de navel van de wereld is nog altijd elitair, ik vraag me af hoe het de deelnemers zal vergaan als ze al een stuk over de Chinese grens zijn gekomen.
Boy_Snakeyedinsdag 20 april 2004 @ 11:17
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 11:10 schreef Kugari-Ken het volgende:
Nu ze in Mongolie zitten, en straks in China... komen ze er niet meer met een "Spasiba" af, weer een nieuw taaltje, het is afwachten wie van de koppels zich hier op heeft voorbereidt
Wel leuk om daar op te letten, dat is echt het woord dat ze oneindig veel gebruiken.
Spindizzydinsdag 20 april 2004 @ 11:28
Van mij mogen Reinier en Clarinca winnen. De eerste paar afleveringen ergerde ik me rot aan hem maar toen Elias zich opeens begon te gedragen als de kleinzerige kneus die hij is ben ik helemaal om! Reinier Hij weet tenminste hoe je een spel moet spelen en nog op een uiterst vermakelijke manier ook.
Cybartdinsdag 20 april 2004 @ 11:34
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 11:28 schreef Spindizzy het volgende:
Van mij mogen Reinier en Clarinca winnen. De eerste paar afleveringen ergerde ik me rot aan hem maar toen Elias zich opeens begon te gedragen als de kleinzerige kneus die hij is ben ik helemaal om! Reinier Hij weet tenminste hoe je een spel moet spelen en nog op een uiterst vermakelijke manier ook.
stom dat clarinca hier anders over begint te denken

verder ben ik nu meer geneigd om de broertjes als morele winaar te gaan tippen
alhoewel ik me afvraag of ze het wel gaan redden in China...
ik verwacht trouwens tegen die tijd (china) nog wel een mentaliteits/sociale ommekeer bij reinier

ik denk te weten wie er gaan winnen dankzij een productiefout? bij aanvang van PE
SPOILER
Bij introductie van PE aan de pers is er slechts met 1 koppel een interview geweest.....

Jeske & Elias
het zijn vermoedens, maar ik vond het wel erg vreemd....toen al
Spindizzydinsdag 20 april 2004 @ 11:36
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 11:34 schreef Cybart het volgende:

[..]

stom dat clarinca hier anders over begint te denken
Ik zou Reinier ook niet de godganse dag om me heen willen hoor Wil alleen dat hij Peking Express wint
Cybartdinsdag 20 april 2004 @ 11:38
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 11:36 schreef Spindizzy het volgende:

[..]

Ik zou Reinier ook niet de godganse dag om me heen willen hoor Wil alleen dat hij Peking Express wint
het gaat niet om zijn persoonlijkheid in dit geval
maar de manier waarop zij...nouja Reinier... het spel speelt
dat begint te knagen aan clarinca...

okay het is een spel
maar in hoeverre moet je een spel laten afwegen aan de ervaring die je opdoet
ik denk dat een team wat daar de beste afweging in maakt, het eerder verdient te winnen
en dat zijn op dit moment slechts de broertjes nog (als compleet team zijnde, individueel zijn er wel meerderen)
Spindizzydinsdag 20 april 2004 @ 11:43
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 11:38 schreef Cybart het volgende:

ik denk dat een team wat daar de beste afweging in maakt, het eerder verdient te winnen
en dat zijn op dit moment slechts de broertjes nog
Die jochies die bij alles zitten te janken dat ze er allergisch voor zijn? Het niet lusten? Het niet kennen? Het niet weten?

Nah, die papkindjes mogen van mij gauw weer naar moeders toe
Cybartdinsdag 20 april 2004 @ 11:44
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 11:43 schreef Spindizzy het volgende:

[..]

Die jochies die bij alles zitten te janken dat ze er allergisch voor zijn? Het niet lusten? Het niet kennen? Het niet weten?

Nah, die papkindjes mogen van mij gauw weer naar moeders toe
zie jij die ontwikkeling die ze doormaken dan echt niet?
Spindizzydinsdag 20 april 2004 @ 11:44
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 11:44 schreef Cybart het volgende:

[..]

zie jij die ontwikkeling die ze doormaken dan echt niet?
Die wordt nogal gekleurd door hun eerdere gezeur
cptmarcodinsdag 20 april 2004 @ 11:48
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 11:44 schreef Cybart het volgende:

[..]

zie jij die ontwikkeling die ze doormaken dan echt niet?
inderdaad, ze hebben eindelijk leren drinken....
Cybartdinsdag 20 april 2004 @ 11:48
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 11:44 schreef Spindizzy het volgende:

[..]

Die wordt nogal gekleurd door hun eerdere gezeur
inderdaad, in het begin waren het mietjes bovensteplank, en alleen maar zeuren
maar je ziet ze echt groeien...
ze zijn natuurlijk nooit verder geweest dan de plaatselijke frietzaak en kroeg van Maldechem.
en nu komen ze voor het eerst in aanraking met andere culturen.
ze worden steeds minder wereldvreemd en leren steeds meer waarderen.
maar goed, de kans dat ze winnen schat ik ook niet al te hoog in
denk dat rhani en hans het ook niet gaan redden tot de finale
dus dan krijg je reinier & clarinca / jeske & elias
gun ze het alleen opdit moment allebei niet...
als Jeske & Clarinca echter een team waren
Cybartdinsdag 20 april 2004 @ 11:49
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 11:48 schreef cptmarco het volgende:

[..]

inderdaad, ze hebben eindelijk leren drinken....
meest gestelde vraag aan kandidaten tijdens PE:

eeeeeeeeeeejjjjj.................Vodka?
Bayswaterdinsdag 20 april 2004 @ 11:51
Ene broertje is duidelijk de baas: He, ga jij is vragen hoe lang die gaat eten.
Andere broertje: Euh, hoe dan, ik heb geen horloge bij me
Baas broertje: Nou, dan doe je dat met gebaren of zoiets

Er schuilt een klein Reiniertje in een helft van de tweeling
Hikdinsdag 20 april 2004 @ 12:32
Ik kon het eindelijk weer zien! (twee weken vakantie )
Owww... wat is het toch een heerlijke serie!

Ik zie inderdaad wel dat die broetjes groeien, het verschil met een paar weken geleden is énorm. Maar ik vind ze nog steeds te dom om te winnen. Echt, er komt nog geen half woord Russisch uit!

Mongolië wordt straks écht een uitdaging: nieuwe taal, minder auto's, meer gesloten mensen zijn de eerste dingen die bij me opkomen.

Heb erg genoten van de race met de vlag, zat echt op het puntje van mijn stoel met ene heel dubbel gevoel: het was zó leuk geweest Reiniers gezicht te zien als hij werd afgevlagd (ik vraag me overigens ernstig af of hij het zich überhaupt wat van aan had getrokken, gezien zijn staat van dienst tot nu toe! ), aan de andere kant is de opstand tegen R+C zó leuk dat ze nog wel even mogen blijven.

Elias' imitatie van Reinier was gróte klasse! Ik blijf E+J een mooi stel vinden. Wat iemand al aangaf: ze geniéten er echt van en hebben gróót respect voor de mensen, wat voor mij de állerhoogste voorwaarde is als je door zo'n gebied gaat reizen. Reinier ontbeert dat totaal. Hij ziet de mensen puur als bestuurders van de auto's die hem in zijn spel moeten vervoeren. Bah.

Jammer dat de zusjes moesten stoppen. Ik vond ze een beetje te timide, maar op zo'n manier moeten stoppen is wel eeuwig jammer.

Kom maar door met Mongolië!
Jozdinsdag 20 april 2004 @ 13:09
Ik vind het idd een superserie, al is het wel erg goedkoop om zo te proviteren van zo'n arm land, mag soms wel wat minder.

Reinier is echt super ! Als hij eruit gaat is echt het programma een stuk minder interresant.
Tom_Tom-dinsdag 20 april 2004 @ 13:13
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 13:09 schreef Joz het volgende:
al is het wel erg goedkoop om zo te proviteren van zo'n arm land, mag soms wel wat minder.
Hoe bedoel je dat?
Kugari-Kendinsdag 20 april 2004 @ 15:14
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 12:32 schreef Hik het volgende:

Ik zie inderdaad wel dat die broetjes groeien, het verschil met een paar weken geleden is énorm. Maar ik vind ze nog steeds te dom om te winnen. Echt, er komt nog geen half woord Russisch uit!
Nou een van hen zag ik afgelopen afleren toch een behoorlijk woordje Russisch spreken, die had echt wel iets opgestoken van z'n tijd bij Elias. Nee dat was echt petje af.

Sure ze zijn dom, een van de twee is de parasiet, maar ze leren wel iets, en ze laten zien dat ze een gevoel hebben voor de groep.

Ik ben denk ik de enige hier die het groepsgevoel wel kan waarderen, en dat vooral omdat je dan tegen het einde pas echt kunt zien hoe diep mensen kunnen zinken om een prijs te winnen. Wan vrienden zijn is leuk in het begin, is leuk in het midden, maar tegen het einde als de prijs toch echt duidelijk in beeld komt... dan is het ieder voor zich en dan zie je hoe snel die vriendschap verzand.

Wat mij overigens stoort aan de regels is dat de winaar van een etappe per definitie 5 punten krijgt in de volgende etappe. Je word twee keer beloond als je een etappe wint. Dat vind ik minder.
DarkElfdinsdag 20 april 2004 @ 15:16
kan iemand me nog precies even vertellen welke muziek ze gebruiken voor PE??
Spindizzydinsdag 20 april 2004 @ 15:19
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 15:16 schreef DarkElf het volgende:
kan iemand me nog precies even vertellen welke muziek ze gebruiken voor PE??
Children of Dune Soundtrack. Nummer heet: Summon The Worms

Tijdens het programma zelf hoor ik ook vaak de soundtrack van Pirates of the Caribean langskomen
DarkElfdinsdag 20 april 2004 @ 15:24
thenks! errug mooie muziek.
Takjedinsdag 20 april 2004 @ 15:25
en ze gebruiken ook vaak iets van het Kronos Quartet dat ook op de soundtrack van Requiem for a dream staat.
Zhenardinsdag 20 april 2004 @ 15:44
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 15:19 schreef Spindizzy het volgende:

[..]

Children of Dune Soundtrack. Nummer heet: Summon The Worms

Tijdens het programma zelf hoor ik ook vaak de soundtrack van Pirates of the Caribean langskomen
Ik heb redelijk wat liedjes van die Dune soundtrack en dat climactische stukje komt in heel veel liedjes voor, niet alleen 'Summon the Worms', maar ook 'The Jihad' en 'Leto returns'. Het (spannende) melodietje is een van de theme songs van de serie. (OT: is er een topic over Children of Dune trouwens?)
Kugari-Kendinsdag 20 april 2004 @ 17:26
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 15:44 schreef Zhenar het volgende:

(OT: is er een topic over Children of Dune trouwens?)
ja

Children of Dune ( deel 1 )
Hikdinsdag 20 april 2004 @ 17:59
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 15:14 schreef Kugari-Ken het volgende:
Ik ben denk ik de enige hier die het groepsgevoel wel kan waarderen,
Nee, absoluut niet! Ik had dat bij ER ook altijd al heel sterk: een survivor is niet alleen een vissenvanger, maar ook een sociaal persoon!
Bij PE hebben de deelnemers echter niet alleen met elkaar, maar ook met de bewoners van het land te maken. En laten we zeggen dat de broertjes daar wat minder bedreven inzijn dan bijvoorbeeld een Elias (maar weer beter dan Reinier ).
keijzdinsdag 20 april 2004 @ 18:02
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 00:19 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

Hmmm.. open er even een apart topicje over. Want we gaan nu wel érg offtopic

Overigens, Reinier zit ook in de grafische wereld. Zielsverwanten
hij zat toch in de cosmetica
yohan.nldinsdag 20 april 2004 @ 19:09
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 18:02 schreef keijz het volgende:

[..]

hij zat toch in de cosmetica
Volgens deze site is hij directeur van een reclamebureau...
keijzdinsdag 20 april 2004 @ 19:32
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 19:09 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

Volgens deze site is hij directeur van een reclamebureau...
hmm kweet ook niet hoe ik daar dan aan kwam...
zielsverwanten dus
DarkElfdinsdag 20 april 2004 @ 19:34
samen met clarinca heeft hij idd een cosmeticalijn opgezet weet ff niet waar dat stond maar het stond er
cptmarcodinsdag 20 april 2004 @ 20:02
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 08:56 schreef Cybart het volgende:
* Reinier & Clarinca. Reinier heeft echt minachting tot de plaatselijke bevolking. echt jammer. verder begint hij wel humor te worden door de hoge irritatiefactor.
Ik zit nog steeds te wachten op het "Drive..... klootzak......" moment.
yohan.nldinsdag 20 april 2004 @ 20:04
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 20:02 schreef cptmarco het volgende:

[..]

Ik zit nog steeds te wachten op het "Drive..... klootzak......" moment.
Yep. En 'Don't give me that fucking bullshit, Hans!'

Mylenedinsdag 20 april 2004 @ 20:11
quote:
Op zondag 18 april 2004 22:09 schreef Bayswater het volgende:
Die Belgen zijn ook al fan van Reinier, zie het commentaar op een belgisch forum:
"Dien dikke is gewoon het type voorbeeld van nen arrogante keeskop. Zo lopen er in dat land veel rond, ze hebben gewoon het ** aan iedereen en alles."
.

Ik vind Elias trouwens een stiekemerd door zo achter de rug om van de anderen comploten te smeden. En hij maakt overal ook zo'n drama van. Nee, ik hoop dat ze er snel mogelijk uit leggen.
Mylenedinsdag 20 april 2004 @ 20:19
quote:
Op maandag 19 april 2004 18:47 schreef Frederic het volgende:
Ik vind alle deelnemers eigenlijk wel leuk...

Maar Yoeri en Wesley zijn het lekkerst!

[afbeelding][afbeelding]
Mijn favorieten .
Mylenedinsdag 20 april 2004 @ 20:24
604.000 kijkers trouwens .
MrX1982dinsdag 20 april 2004 @ 21:13
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 20:04 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

Yep. En 'Don't give me that fucking bullshit, Hans!'

Daarop zit ik ook te wachten

Denk dat het komende zondag komt.
rubydinsdag 20 april 2004 @ 21:15
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 20:02 schreef cptmarco het volgende:

[..]

Ik zit nog steeds te wachten op het "Drive..... klootzak......" moment.
Ja, dat is wel komisch. Alleen lullig voor die bestuurder.. Misschien verstaat ie Reinier wel en geeft ie 'm dan een flinke hoek.
keijzdinsdag 20 april 2004 @ 21:19
komt er eigelijk een Peking Express 2?
Mr_Romanowoensdag 21 april 2004 @ 10:57
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 21:19 schreef keijz het volgende:
komt er eigelijk een Peking Express 2?
Kweetniet, maar ik denk niet dat er een "Peking" Express 2 komt.

Misschien wel maar in een ander decor (land).
Mylenewoensdag 21 april 2004 @ 11:34
quote:
Op woensdag 21 april 2004 10:57 schreef Mr_Romano het volgende:

[..]

Kweetniet, maar ik denk niet dat er een "Peking" Express 2 komt.

Misschien wel maar in een ander decor (land).
Gold Coast Australië, van Sydney naar Cairns .
HarigeKerelwoensdag 21 april 2004 @ 11:40
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 20:24 schreef schatje het volgende:
604.000 kijkers trouwens .
Zou dat zijn wat ze hadden verwacht? ik hoop het wel want anders komt er misschien geen 2'e deel
Mylenewoensdag 21 april 2004 @ 11:43
quote:
Op woensdag 21 april 2004 11:40 schreef HarigeKerel het volgende:

[..]

Zou dat zijn wat ze hadden verwacht? ik hoop het wel want anders komt er misschien geen 2'e deel
Ja, daar is Net 5 tevreden mee. Staat in één van de eerdere delen.
Cybartwoensdag 21 april 2004 @ 11:50
quote:
Op woensdag 21 april 2004 11:34 schreef schatje het volgende:

[..]

Gold Coast Australië, van Sydney naar Cairns .
australie is nou niet echt een cultuurshock...
denk dat het daar in de progranmma toch wel om goed
Bayswaterwoensdag 21 april 2004 @ 12:19
Rondje Cuba zou ook wel mooi zijn, daar staat heel de bevolking te liften. Met 60 man in een laadbak van een vrachtwagen. Reinier temidden van 100 liftende Cubanen, kijken hoe zijn taktiek dan werkt.
keijzwoensdag 21 april 2004 @ 12:52
quote:
Op woensdag 21 april 2004 11:50 schreef Cybart het volgende:

[..]

australie is nou niet echt een cultuurshock...
denk dat het daar in de progranmma toch wel om goed
idd, daar kunnen ze zichzelf ook wel goed verstaanbaar maken
Boy_Snakeyewoensdag 21 april 2004 @ 13:59
quote:
Op woensdag 21 april 2004 12:52 schreef keijz het volgende:

[..]

idd, daar kunnen ze zichzelf ook wel goed verstaanbaar maken
Maar dan is de fun er ook af, leuk als ze zo lopen te klungelen en nog rare gebaren erbij maken. En moeite hebben met vodka af te slaan
Hikwoensdag 21 april 2004 @ 14:01
Ik zei in een eerder deel al: Als ze gaan liften van Tijuana naar Ushuaia ben ik erbij!
Kugari-Kenwoensdag 21 april 2004 @ 14:51
Het grappige aan Rusland Mongolie en China is...

Rusland ligt eigenlijk voor veel Europeanen naast de deur, we zitten er aan vast, maar niemand denkt er ooit echt over na. Eigenlijk behoorlijk dichtbij, maar ook voor ons behoorlijk gesloten. Het land kent een ander alfabet als het onze, de oorsprong van de taal is anders dan de onze, waardoor er maar bar weinig aanknopingspunten zijn voor ons om ons aan vast te houden.
Vergelijk Zweeds, Spaans en Nederlands met elkaar, en leg er vervolgens Rusisch naar en zoek niet naar de verschillen maar naar de overeenkomsten.
De cultuur is behoorlijk gesloten en onbekend, en dankzij de geschiedenis van het land zul je er niet makkelijk verder komen als je de Engelse taal machtig bent.

Mongolie, een land waar vrijwel niemand iets over weet behalve dat Djengis Kahn er vandaan kwam, maar voor de rest zien veel mensen het als de uitgestorven vlaktes met daarop wat nomaden.
Mongolie is zo geweldig onbekend voor ons als Nederlanders, ik denk niet dat ik honderd mensen kan vinden die drie grote steden in Mongolie kunnen opnoemen zonder eerst op een kaart te zoeken. Mongolie is nog onbekender dan Rusland, en ook van de taal weet de gemiddelde, of bovengemiddelde Nederlander geen hol.

China, dat land is zelfs vandaag de dag nog communistisch. Spuugarm, een taal die zo mogelijk nog anders en vreemder is dan het Russisch, maar iets bekender dat Rusland en Mongolie. China mag dan wel wat bekender zijn dan de andere twee landen, het is een van de meest introverte landen op deze aardkloot.

Stel je zou dit programma in Afrika houden, dan kun je met alle gemak van de wereld Engels, Frans Duits en zelfs Nederlands gebruiken om te liften, dankzij ons koloniale voorwerk is er qua taal niet zo'n groot obstakel.
En de cultuur is sterk gebaseerd op de Westerse cultuur.
Het continent is arm, en een bijna verloren zaak, maar moeilijker is dat niet voor een programma als Peking Express.

Zuid Amerika... Spaans en Frans en Engels, en het is een eitje.

Met Peking Expres hebben ze de moeilijkste landen gekozen om door te reizen voor een Nederlander. Wat betreft taal en cultuur. En geloof mij Taal is een van de meest belangrijke factoren.
Hikwoensdag 21 april 2004 @ 15:18
Kugari, ik ben het niet met je eens. Je gaat er nu wel heel eenvoudig vanuit dat "iedereen" in Afrikaanse en Zuid-Amerika maar zo'n beetje de "hoofdtalen" spreekt. Toegegeven, in Latijns-Amerika kom je met Spaans een heel eind (met Frans en Engels écht niet), maar er zijn nog steeds enórme gebieden waar je zelfs met deze officiële landstaal niet ver komt. Inheemse volkeren spreken vaak puur en alleen dié taal en vergis je niet, er zijn gebieden waar je álleen die mensen zult tegen komen. In Afrika is dit nog véle malen meer het geval.

Armoede is welzeker moeilijker, al was het alleen maar om het feit dat mensen minder de beschikking hebben over een auto. Ik moet ook zeggen dat ik me ernstig afvraag of er ook niet een bepaalde ondergrens is aan de levenstandaard van mensen waarbij je ethisch gezien nog kunt aandringen op een gratis maaltijd ter meerdere glorie van een televisieprogramma...
Qua cultuur ben ik vooral heel benieuwd hoe de kandidaten zich de komende tijd gaan houden. Hoewel Rusland érg afwijkt van Nederland/Vlaanderen, zal dit voor China en Mongolië een stuk erger zijn. Mocht een programma in de toekomst in Afrika worden gehouden worden, voorspel ik dat dit alleen nog maar moeilijker zal zijn. Ik ben met je eens dat taal een belangrijke factor is in de cultuur, maar zeker niet een van de meest belangrijke.

Kortom: ik denk dat de makers een zeer interessante route hebben gekozen, maar niet de moeilijkste.
neggixwoensdag 21 april 2004 @ 16:18
Ondanks dat die reinier zo'n arrogante kwallebak is, mag hij wel heel ver komen
Maakt het hele pogramma leuk Soort van Bjorn in Robinson
yohan.nlwoensdag 21 april 2004 @ 16:40
quote:
Op dinsdag 20 april 2004 21:19 schreef keijz het volgende:
komt er eigelijk een Peking Express 2?
Hopelijk. Anders zullen we het moeten doen met de dvd's. Hebben alle fans al even gemaild?


keijzwoensdag 21 april 2004 @ 16:57
quote:
Op woensdag 21 april 2004 16:40 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

Hopelijk. Anders zullen we het moeten doen met de dvd's. Hebben alle fans al even gemaild?

[afbeelding]
[[url=http://www.solcon.nl/keukenstyle/dvd_02.gif\]afbeelding][/url][[url=http://www.solcon.nl/keukenstyle/dvd_03.gif\]afbeelding][/url]
uiteraard

heeft iemand ook al antwoord teruggekregen?
HarigeKerelwoensdag 21 april 2004 @ 17:26
Peking Express in Suriname lijkt mij ook wel wat, gewoon om daar te beginnen en dan via het regenwoud en de Maroon stammen en Indiaanse dorpen Brazillie in te gaan

Maar... het nadeel is dat Brazillie zo'n enorm groot land is dat je daar wel even mee bezig bent en... de jungle is ook niet zo veilig in dat gebied ivm smokkelaars.

Maar 't zou wel geweldig zijn
Boy_Snakeyewoensdag 21 april 2004 @ 18:36
quote:
Op woensdag 21 april 2004 16:40 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

Hopelijk. Anders zullen we het moeten doen met de dvd's. Hebben alle fans al even gemaild?

[afbeelding]
[[url=http://www.solcon.nl/keukenstyle/dvd_02.gif\]afbeelding][/url][[url=http://www.solcon.nl/keukenstyle/dvd_03.gif\]afbeelding][/url]
Wat moet ik schrijven? Wilt u peking express op dvd zetten?
yohan.nlwoensdag 21 april 2004 @ 18:55
quote:
Op woensdag 21 april 2004 18:36 schreef Boy_Snakeye het volgende:

[..]

Wat moet ik schrijven? Wilt u peking express op dvd zetten?
Het marktprincipe hé. Waar vraag naar is, komt aanbod voor
Kontikiwoensdag 21 april 2004 @ 19:35
Complimenten voor dat Belgische productiebedrijf. Ik heb echt bewondering voor de manier waarop ze hun programma's maken. Mooi hoor.
Het-Gele-Tekenwoensdag 21 april 2004 @ 19:38
quote:
Op woensdag 21 april 2004 19:35 schreef Kontiki het volgende:
Complimenten voor dat Belgische productiebedrijf. Ik heb echt bewondering voor de manier waarop ze hun programma's maken. Mooi hoor.
En toen ik les kreeg van (toen de enige vrouw die er werkte) maakten ze voor het merendeel reclame spots. Iets daarna hebben ze een kleine opdracht gehad voor de 1ste Wallace&Gromit film.
Remcowoensdag 21 april 2004 @ 21:42
quote:
Op woensdag 21 april 2004 19:35 schreef Kontiki het volgende:
Complimenten voor dat Belgische productiebedrijf. Ik heb echt bewondering voor de manier waarop ze hun programma's maken. Mooi hoor.
Zeker
Peking Express en Expeditie Robinson verslaan met afstand alle andere soortgelijke dingen zoals bijvoorbeeld Bobo's in the bush.
Boy_Snakeyedonderdag 22 april 2004 @ 12:24
quote:
Op woensdag 21 april 2004 18:55 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

Het marktprincipe hé. Waar vraag naar is, komt aanbod voor
Dus ik moet vragen of er een dvd voor komt?
keijzdonderdag 22 april 2004 @ 13:34
quote:
Op woensdag 21 april 2004 18:55 schreef yohan.nl het volgende:

[..]

Het marktprincipe hé. Waar vraag naar is, komt aanbod voor
Kontikidonderdag 22 april 2004 @ 19:28
quote:
Op woensdag 21 april 2004 21:42 schreef Remzz het volgende:

[..]

Zeker
Peking Express en Expeditie Robinson verslaan met afstand alle andere soortgelijke dingen zoals bijvoorbeeld Bobo's in the bush.
Yups. Expeditie Robinson is geloof ik een aangekochte formule (Survivor uit de USA), dus wat dat betreft konden ze wel al wat inspiratie opdoen. Maar weet iemand of Peking Express ook is aangekocht, of hebben ze dat format zelf bedacht?
Het-Gele-Tekendonderdag 22 april 2004 @ 20:51
Nog heel ff en't begint weer. Ik kijk er naar uit!
GSEmmadonderdag 22 april 2004 @ 21:21
spoileren maar weer!!!
Het-Gele-Tekendonderdag 22 april 2004 @ 21:45
quote:
Op donderdag 22 april 2004 21:21 schreef GSEmma het volgende:
spoileren maar weer!!!
reclame, echt goede aflevering deze.
SPOILER
Reinier en Clarinca zijn net te laat en alleen de 2 eerste koppels mogen met de boot, de rest moet helemaal terug en rond het meer rijden. Hans en Rani zaten in een busje dat trager ging en werden ingehaald door Reinier, die helemaal blij. Tot z'n chaufeur zo nodig moest gaan poepen :-)
Reinier kwaad natuurlijk en Clarinca tegen hem dat ie niet zo lullig moet doen. 'ik krijg echt het schijt van je'. Ze worden dan natuurlijk weer ingehaald en verliezen van Hans en Rani. Elias overdrijft nu wel erg vind'k. Hans heeft Clarinca alles vertelt van het complot (en dat zal Elias na de reclame ook wel weten)
Nog een uitspraak 'Jij geeft alleen maar bevelen en ik moet altijd doen wat jij wil! Je bent echt een lul als je aan zo'n programma's meedoet.' (Clarinca tegen Reinier) :-)
keijzzaterdag 24 april 2004 @ 18:19
morgenavond weer
--Globe--zaterdag 24 april 2004 @ 18:28
ik vind die broertjes wel leuk, die wesley en hoe heet die ander ook al weer?
ray_nlzaterdag 24 april 2004 @ 18:29
Joeri
--Globe--zaterdag 24 april 2004 @ 18:34
oja.. vond t vooral grappig toen dr 1 clarinca moest dwars zitten
Cybartzaterdag 24 april 2004 @ 19:08
volgensmij..aan de promo te zien; krijgen rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreinierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwww en clarinca ruzie

DarkElfzaterdag 24 april 2004 @ 19:19
oh echt ruzie? wat naaaaaaaaar!
keijzzaterdag 24 april 2004 @ 19:58
quote:
Op zaterdag 24 april 2004 19:08 schreef Cybart het volgende:
volgensmij..aan de promo te zien; krijgen rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrreinierrrrrrrrrrrrrrrrrrrrwwwwww en clarinca ruzie

gewoon een piepklein meningsverschilletje joh
Reinier en Clarinca
HarigeKerelzaterdag 24 april 2004 @ 20:03
Ik ben wel benieuwt of ze nu nog bij elkaar zijn, het is immers al zowat 1.5 jaar later als de opnames

Misschien hebben ze wel al een klein Reiniertje
Kugari-Kenzaterdag 24 april 2004 @ 23:00
Spring spring spring ik heb er zin in!
BVOzaterdag 24 april 2004 @ 23:02
Willen ook alle PE'ers even mijn sig opvolgen? .
GHans7zaterdag 24 april 2004 @ 23:28
quote:
Op zaterdag 24 april 2004 23:02 schreef BVO het volgende:
Willen ook alle PE'ers even mijn sig opvolgen? .
Kssjt ga terug naar IDO aub
Remcozondag 25 april 2004 @ 07:45
Vanavond weer
rubyzondag 25 april 2004 @ 10:22
Het wordt weer druk vanavond; Peking Express, Geer en René.
Tom_Tom-zondag 25 april 2004 @ 10:23
quote:
Op zaterdag 24 april 2004 23:02 schreef BVO het volgende:
Willen ook alle PE'ers even mijn sig opvolgen? .
Juist BVO, zo doe je dat!
keijzzondag 25 april 2004 @ 11:36
quote:
Op zaterdag 24 april 2004 23:02 schreef BVO het volgende:
Willen ook alle PE'ers even mijn sig opvolgen? .
Maar je moet toch stemmen op de beste

Boy_Snakeyezondag 25 april 2004 @ 11:40
Jamai win toch wel

Zo goed volg ik idols 2

on topic
Ik heb er zin in fnaaf!!!!
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 11:44
De voorstukjes zijn weer erg leuk.......

Ruzie tussen Clarinca en Reiniertje
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 14:46
Ik ben benieuwd hoe Reinier nu naar zichzelf terug kijkt. Ik denk dat ie niet meer bijkomt. Lotte is blij dat ze eruit is. Ze kon haar eigen stem niet verdragen
Tom_Tom-zondag 25 april 2004 @ 14:48
quote:
Op zondag 25 april 2004 14:46 schreef Svensational het volgende:
Ik ben benieuwd hoe Reinier nu naar zichzelf terug kijkt. Ik denk dat ie niet meer bijkomt. Lotte is blij dat ze eruit is. Ze kon haar eigen stem niet verdragen
Dat is ook echt vreselijk, om je eigen stem terug te horen.
danoszondag 25 april 2004 @ 17:26
Vanavond is het spectakel weer, ben beniewd hoe men het er vanaf gaat brengen in Mongolië, Reinier mogen ze wat mij betreft wel achterlaten bij de Mongolen
MrX1982zondag 25 april 2004 @ 18:07
Ik hoop op het don't give me that fucking bullshit Hans moment

En natuurlijk weer stoere acties van reinier
Ronaldzondag 25 april 2004 @ 18:22
Ik heb net al wat clips gekeken op de vt4 site,
SPOILER
Je kunt vanavond o.a. zien hoe Elias werkelijk is, wat een smerig onsportief mannetje is het eigenlijk ook.
keijzzondag 25 april 2004 @ 19:04
quote:
Op zondag 25 april 2004 18:22 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik heb net al wat clips gekeken op de vt4 site,
SPOILER
Je kunt vanavond o.a. zien hoe Elias werkelijk is, wat een smerig onsportief mannetje is het eigenlijk ook.
HarigeKerelzondag 25 april 2004 @ 19:04
Buikje goes richting Peking
Remcozondag 25 april 2004 @ 19:13
quote:
Op zondag 25 april 2004 19:04 schreef keijz het volgende:

[..]

Haha jouw advator
Mylenezondag 25 april 2004 @ 19:28
Ik heb er ook zin in .

De tweeling .
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 19:44
Lijkt me wel een lift voor de tweeling vanavond
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:06
is meer iets voor Reinier......
Mylenezondag 25 april 2004 @ 20:19
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:06 schreef cptmarco het volgende:
is meer iets voor Reinier......
"Sodemieter op allemaal"
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:21
Hij is er toe in staat volgens mij.......
misterDrezondag 25 april 2004 @ 20:28
Ik ben er, we kunnen beginnen
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:30
ik ben er ook klaar voor.... als we de voorfilmpjes geloven moeten, wordt het een erg leuke aflevering
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 20:32
Prachtige shots van Reinier
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 20:34
een flesje wodka als kadootje
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:34
Elias is weer eens boos op Reinier.....
DarkElfzondag 25 april 2004 @ 20:35
elias...

wat een sneu haantjes gedrag
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 20:36
Elias is een gevaarlijke gek lijkt me zo
Kiediszondag 25 april 2004 @ 20:36
reinier gaat me steeds meer irriteren
met die kutstem van 'm
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:37
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:36 schreef Bayswater het volgende:
Elias is een gevaarlijke gek lijkt me zo
Hij begint wel een beetje irritant te worden met zijn Reinier gezeur.....
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:38
Zie Reinier eens blij zijn
misterDrezondag 25 april 2004 @ 20:38
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:37 schreef cptmarco het volgende:

[..]

Hij begint wel een beetje irritant te worden met zijn Reinier gezeur.....
Ze zijn allebei irritant. Gelukkig voor ons
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 20:40
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:37 schreef cptmarco het volgende:

[..]

Hij begint wel een beetje irritant te worden met zijn Reinier gezeur.....
En Elias mag weleens naar de psychiater want heb het idee dat bij die kerel elk moment de stoppen kunnen doorslaan door zijn frustraties
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:40
Rani heeft principes
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 20:41
Run Reinier Run!!
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 20:41
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:19 schreef schatje het volgende:
"Sodemieter op allemaal"


Ik zie het zo voor me
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:42
De tweeling heeft weer eens een verkeerde lift uitgezocht.....

Reinier is weer op dreef......
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 20:42
Die tweeling blijft toch iets onhandigs hebben
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:43
elias en reinier mogen weer een proef uitvechten

(zoals het er nu naar uitziet.....)

De paniek in de ogen van Reinier
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 20:44
Hij moet pissen
misterDrezondag 25 april 2004 @ 20:44
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:43 schreef cptmarco het volgende:
elias en reinier mogen weer een proef uitvechten

(zoals het er nu naar uitziet.....)
Hans en Rani
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 20:44
nu komt het "klootzak" moment
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:45
Clarinca wordt schijtziek van haar vriendje
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 20:45
Kijk Reinier er is gezellig bijzitten met dat blondje op zijn schoot.
Reinier verliest zijn zelfbeheersing omdat die rus moet schijten. En nu is Clarinca schijtziek van Reineirtje
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 20:46
Elias kan ook overdrijven
DarkElfzondag 25 april 2004 @ 20:46
wat je ook van reinier mag vinden/zeggen..

die elias is zooooooooooo onsportief..

wat een onsympathieke lul
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:47
Elais en Reinier: wat een kleine kinderen
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 20:47
Rani kwam bijna klaar

En Clarinca en Reinier kunnen wel tegen hun verlies hoor
Karinazondag 25 april 2004 @ 20:47
Ik vind Elias niet echt sportief.
misterDrezondag 25 april 2004 @ 20:47
Schijtmongool
Kiediszondag 25 april 2004 @ 20:47
reinier is zelf naar
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:48
Ik gun het Elias steeds minder.....

Go Tweeling Go
_Supremezondag 25 april 2004 @ 20:48
WAT BEN JIJ EEN LUL ALS JE AAN ZO'N PROGRAMMA MEEDOET
Hakkertzondag 25 april 2004 @ 20:49
Elias
BVOzondag 25 april 2004 @ 20:49
Elias .

Wat een engerd zeg .
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 20:49
Elias
Wat een simpele ziel zeg
Boy_Snakeyezondag 25 april 2004 @ 20:50
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:49 schreef Hakkert het volgende:
Elias


BAM, Reinier
yohan.nlzondag 25 april 2004 @ 20:50
Reinier: 'En dan doet hij zo raar, zo onvriendelijk. Hij heeft ook geen manieren!'
En inderdaad. Elias is ontzettend onsportief. Walgelijk mannetje begin ik het te vinden.

Hans krijgt eindelijk in de gaten dat het hard tegen hard gaat in dit spel, en dat vriendelijk aanpappen geen manier is om te winnen. Hij ziet hoe het spel in werkelijkheid in elkaar zit, en gaat daarom ook op een normale manier met Reinier om.

En de spanningen tussen R&C, ik wijt ze voornamelijk aan het gedrag van Elias. Dat is ontzettend stressgevend, en dat moet ze dan op iemand afreageren.
Hakkertzondag 25 april 2004 @ 20:50
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:49 schreef Bayswater het volgende:
Elias
Wat een simpele ziel zeg
Eindelijk eens iemand die zegt wat tie denkt!
Slomyzondag 25 april 2004 @ 20:50
Wat vind ik die Reinier een klootzak zeg. Van mij mag ie er zo uit.
DarkElfzondag 25 april 2004 @ 20:51
maar goed elias is een onsportieve kinderachtige eikel,
reinier is een verschrikkelijk dominant respectloos directeurtje...

allebei eikels dus
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:52
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:50 schreef Slomy het volgende:
Wat vind ik die Reinier een klootzak zeg. Van mij mag ie er zo uit.
echt niet: Elias en Reinier moeten de finale halen.....
Boy_Snakeyezondag 25 april 2004 @ 20:52
En reinier weet niet hoe hij moet gedragen bij vreemden. Loopt te blerren in die auto tegen die mensen.

En als Elias zich irriteert aan reinier, dan mag ie van mij zo reageren
BVOzondag 25 april 2004 @ 20:52
Reinier is geweldig, Elias is een verschrikkelijke enge dombo als je het mij vraagt.

.
rubyzondag 25 april 2004 @ 20:53
Elias begint me te irriteren. Hij doet ook zo stoer enzo.
Verongelijkt mannetje.
misterDrezondag 25 april 2004 @ 20:53
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:52 schreef cptmarco het volgende:

[..]

echt niet: Elias en Reinier moeten de finale halen.....
Oe..dat is een droomfinale
Minisuissezondag 25 april 2004 @ 20:53
Clarinca is zielig Wordt alleen maar als boksbal gebruikt door die mongool van een Reinier..
Elias heeft tenminste respect voor z'n vrouw.. voor iedereen eigenlijk [behalve voor Reinier uiteraard, en terecht ook ]
Reinier moet dr wel inblijven alleen.. anders valt de helft van t programma weg..
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:53
Het was dat Clarinca op zijn schoot zat, maar anders was hij naar voren gekropen en was hij zelf gaan rijden.....
BVOzondag 25 april 2004 @ 20:53
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:53 schreef misterDre het volgende:

[..]

Oe..dat is een droomfinale
Zolang Reinier wint .
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 20:54
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:52 schreef Boy_Snakeye het volgende:
En reinier weet niet hoe hij moet gedragen bij vreemden. Loopt te blerren in die auto tegen die mensen.
Die Rus gedroeg zich niet, die had best ff die aandrang op zijn anus tien minuten kunnen uitstellen.
Boy_Snakeyezondag 25 april 2004 @ 20:54
Weet je wie moet winnen, Jetske, die gun ik het wel
DarkElfzondag 25 april 2004 @ 20:55
klopt die nare griek is iig aardig voor zijn vrouw, ik heb een beetje medelijden met clarinca (tevens kiest ze hem zelf uit natuurlijk, kan mij niet vertellen dat ie thuis zoooveel anders is)
Boy_Snakeyezondag 25 april 2004 @ 20:55
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:54 schreef Bayswater het volgende:

[..]

Die Rus gedroeg zich niet, die had best ff die aandrang op zijn anus tien minuten kunnen uitstellen.
Als je moet schijten dan moet je schijten, het laatste wat je doet is je eigen auto onderschijten,

ok reclame voorbij. tot de volgende relcame luitjes
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:55
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:54 schreef Bayswater het volgende:

[..]

Die Rus gedroeg zich niet, die had best ff die aandrang op zijn anus tien minuten kunnen uitstellen.
die rus werdt ook schijtziek van die gekke buitenlander.....
misterDrezondag 25 april 2004 @ 20:55
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:53 schreef BVO het volgende:

[..]

Zolang Reinier wint .
De beste wint...
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 20:56
En pak Clarinca!

cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:56
Clarinca bijt eindelijk van zichaf
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:57
een Rus die niet drinkt
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 20:58
Die proef is gelijk niet meer interessant zonder Reinier
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 20:58
Ik denk dat Clarinca binnenkort wil scheiden van Reinier
Slomyzondag 25 april 2004 @ 20:58
zo opdringerig als die Reinier is, echt irritant kereltje. Gelukkig begint Clarinca dat nu ook in te zien, wordt scheiding na dit programma.

Ik heb meer respect voor Elias en Jeske.
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 20:59
Normaal is Reinier helemaal niet zo Clarinca tegen Reinier: Fuck you
misterDrezondag 25 april 2004 @ 20:59
Nog ff en Reinier kan alleen naar huis
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 20:59
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:58 schreef Svensational het volgende:
Ik denk dat Clarinca binnenkort wil scheiden van Reinier
ahhh.... Hij doet het anders nooooooit........
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 20:59
Wat een meitje die Reinier, hij durft zelf niet dat hek open te doen
wizarddragonzondag 25 april 2004 @ 20:59
Clarinca heeft volgens mij haar periodje.
wizarddragonzondag 25 april 2004 @ 21:00
De tweeling op een Girls-summercamp
MissXzondag 25 april 2004 @ 21:00
Elias gaat wel beetje ver met ze vet

maar ik blijf echt tyfushekel aan die Reinier hebben, sorry hoor maar hoe hij tegen de plaatselijke bevolking doet vind ik echt niet kunnen. Hoe die tegen die mensen af en toe schreeuwt, pff okay het is wel een race maar blijf wel normaal doen.
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:00
quote:
Op zondag 25 april 2004 20:59 schreef wizarddragon het volgende:
Clarinca heeft volgens mij haar periodje.
DarkElfzondag 25 april 2004 @ 21:00
hahaha die tweeling
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 21:01
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:00 schreef wizarddragon het volgende:
De tweeling op een Girls-summercamp
ze hebben wel wat met jonge meisjes......
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:01
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:01 schreef cptmarco het volgende:

[..]

ze hebben wel wat met jonge meisjes......
waar is die wodka?
wizarddragonzondag 25 april 2004 @ 21:02
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:01 schreef cptmarco het volgende:

[..]

ze hebben wel wat met jonge meisjes......
SuperRembozondag 25 april 2004 @ 21:02
Nu weet ik wat er met Elias is! Zijn stem is precies die van Kees van Kooten
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 21:02
Het zou een geweldig typetje zijn
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:03
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:02 schreef SuperRembo het volgende:
Nu weet ik wat er met Elias is! Zijn stem is precies die van Kees van Kooten
de vieze man of wethouder Hekking?
DarkElfzondag 25 april 2004 @ 21:04
allebei goed humeur: R en C hebben lekker geneukt hoor
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:05
Reinier als Murdock
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 21:05
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:04 schreef DarkElf het volgende:
allebei goed humeur: R en C hebben lekker geneukt hoor
Dat was mijn gedachte ook al.....

Maar we hebben het gehoord: Reinier kan ook heel lief zijn......
wizarddragonzondag 25 april 2004 @ 21:05
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:04 schreef DarkElf het volgende:
allebei goed humeur: R en C hebben lekker geneukt hoor
Goedmaak-sex ja...
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:06
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:05 schreef wizarddragon het volgende:

[..]

Goedmaak-sex ja...
mooiste wat er is
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 21:06
dat lijkt me verrekte zwaar werk..... Ze krijgen het niet voor niets.
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:09
Kijk Reinier is symphatiek de hand schudden met die Rus
En een romanticus ook nog
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 21:09
Ze zien het als een relatietest.... Sterkte Reinier en Clarinca
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 21:10
"t is een relatietest voor R & C
Kiediszondag 25 april 2004 @ 21:10
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:09 schreef cptmarco het volgende:
Ze zien het als een relatietest.... Sterkte Reinier en Clarinca
ken jij ook gewoon ff 10 minuten niets typen
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 21:10
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:10 schreef Kiedis het volgende:

[..]

ken jij ook gewoon ff 10 minuten niets typen
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:11
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:10 schreef Svensational het volgende:
"t is een relatietest voor R & C
tijdens de uitzending is dit topic een chattopic
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:13
oeps verkeerde quote, ff afgeleid door die tiet van Sven
janimiezondag 25 april 2004 @ 21:13
vallen er mensen af in deze aflevering ? ik zou het jammer vinden als de 2ling eruit zou vliegen
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 21:13
En nu krijgen Hans en Elias ruzie
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 21:13
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:11 schreef Bayswater het volgende:

[..]

tijdens de uitzending is dit topic een chattopic
Volgens mij quote jij het verkeerde bericht
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:14
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:13 schreef janimie het volgende:
vallen er mensen af in deze aflevering ? ik zou het jammer vinden als de 2ling eruit zou vliegen
zover ik weet niet
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 21:14
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:13 schreef Bayswater het volgende:
oeps verkeerde quote, ff afgeleid door die tiet van Sven
Ik zei 't toch
DarkElfzondag 25 april 2004 @ 21:15
leuk dat hans niet meespeelt met elias
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 21:15
Wat is die Banja toch?? Is dat een bad-achtig iets?
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:15
Banja en Wodka op de Freundschaft
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:16
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:15 schreef cptmarco het volgende:
Wat is die Banja toch?? Is dat een bad-achtig iets?
wizarddragonzondag 25 april 2004 @ 21:16
quote:
Op zondag 25 april 2004 21:15 schreef Bayswater het volgende:
Banja en Wodka op de Freundschaft
Ja... ze denken dat ie gast gek is, maar hij is best vriendelijk.
DarkElfzondag 25 april 2004 @ 21:16
jaja r en c zijn wel fan van de banja
cptmarcozondag 25 april 2004 @ 21:17
Familie Flodder
yohan.nlzondag 25 april 2004 @ 21:18
Ja hoor, ik vind dit zeer vertrouwd
misterDrezondag 25 april 2004 @ 21:18
De tweeling heeft het weer getroffen
Bayswaterzondag 25 april 2004 @ 21:18
Lekker rustgevend type die Rus, zit ook een verdwenen chinees zie ik
MissXzondag 25 april 2004 @ 21:18
die tweeling komt toch wel iedere in luxe terrecht

ik zou me ook niet prettig voelen bij zo een man en weg willen.
Svensationalzondag 25 april 2004 @ 21:19
Die vent