Je probeert het niet eens he?quote:Op donderdag 8 april 2004 12:15 schreef accelerator het volgende:
[..]
er zijn meerdere aanslagen geweest (oa Bali) tegen westerse doelen door moslim fund., er is een striijd gaande, ook wel orlog genoemd
Er is geen strijd tussen de Islam en de westerse cultuur. Dat is dus volkomen gelogen.quote:Op donderdag 8 april 2004 12:01 schreef Lithion het volgende:
[..]
Het eerste is te generaliserend, maar van neo-kolonialistische trekken kun je bij sommige stromingen wel spreken (denk aan geldstromen vanuit Syrie en Saudi-Arabie). Mensen die het tweede beweren moet je sowieso niet serieus nemen. Wat je wel weer kunt zeggen is dat er een strijd gaande is tussen de Islam en de Westerse cultuur, daar is geen woord aan gelogen.
Er bestaat geen islamitische cultuur, net zoals er geen joodse of christelijke cultuur bestaat.quote:Op donderdag 8 april 2004 12:07 schreef Monidique het volgende:
[..]
Nee, maar ik mérk ook niet echt iets van een strijd. Uiteraard zijn er wel gebieden waar die strijd er wel is, zoals in Turkije of Iran, maar ik merk niets van dé strijd tussen dé Islamitische cultuur en dé Westerse cultuur en zeker niet in Nederland.
Wel komt de Islamitische cultuur (wat dat ook mag zijn) Nederland binnen en zullen dus sommige gebruiken opgegeven worden, maar dat wil ik nog geen strijd noemen.
zeg ik onwaarheden . . . of is snel reageren verboden. Je gaat bovendien nauwelijks op de inhoud van m'n posts in.quote:Op donderdag 8 april 2004 12:18 schreef kingmob het volgende:
[..]
Je probeert het niet eens he?
kerel denk nou na!.
Oh maar die woekert hevig.quote:Op donderdag 8 april 2004 12:47 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Er is geen strijd tussen de Islam en de westerse cultuur. Dat is dus volkomen gelogen.
Oke, als jij dat graag zo wilt zien.quote:Op zaterdag 10 april 2004 01:25 schreef Quasar_de_Duif het volgende:
[..]
Oh maar die woekert hevig.
Met deze stelling kwalificeer jij jezelf als leugenaar.quote:Op donderdag 8 april 2004 12:47 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
[..]
Er is geen strijd tussen de Islam en de westerse cultuur. Dat is dus volkomen gelogen.
Nee, je ziet niet in waar de fout zit, terwijl ik hem al aanwees. En als ik je er op wijs, ga je gewoon door op dezelfde weg. Gewoon even een versnelling terugschakelen en alles nog eens doorlezen.quote:Op vrijdag 9 april 2004 23:09 schreef accelerator het volgende:
[..]
zeg ik onwaarheden . . . of is snel reageren verboden. Je gaat bovendien nauwelijks op de inhoud van m'n posts in.
vv om het nog een keer te doen, of was de rest van je post die aanwijzing, beetje onduidelijkquote:Nee, je ziet niet in waar de fout zit, terwijl ik hem al aanwees.
Waar staat ergens dat hij tegen buitenlanders is?quote:Op dinsdag 28 december 2004 03:47 schreef donald_dick het volgende:
waarom is hij zo tegen buitenalnders? hij is zelf getrouwt in boedapest?
GeertWilders, GeertWilders (Joesjtsjenko, Joesjtsjenko)quote:Op maandag 5 april 2004 14:38 schreef pberends het volgende:
[..]
Bron: Fok.nl
Tja, wat moet ik er aan toevoegen.
edit: idiote populist die Wilders.
*zucht* Weer iemand met een mening die dood moet? Je slaat wel ver door in je fanatisme hè? Ook de vergelijking Wilders-Joesjtsjenko is bespottelijk. Joesjtsjenko is op democratische wijze tot president gekozen, Wilders zal nooit verder komen dan wat gepeupel in de marge.quote:Op woensdag 29 december 2004 01:32 schreef JohnDope het volgende:
GeertWilders, GeertWilders (Joesjtsjenko, Joesjtsjenko)
[afbeelding] Marcel van Dam [afbeelding]
Makkelijk he, mensen van populisme beschuldigen.quote:Wilders is een rechtse populist. Dat blijkt niet zozeer uit zijn opvattingen over buitenlanders, maar het komt goed tot uiting in belachelijke voorstellen om de maximumsnelheid op snelwegen te verhogen, in een tijd waarin het aantal verkeersdoden weer begint toe te nemen. Een dergelijk voorstel toont aan dat Wilders niet de belangen van de Nederlanders voor ogen heeft, maar puur voor zo veel mogelijk zetels gaat.
Ja, persoonlijk noem ik WIlders liever extreem-rechts, populisme is zo...nietszeggend.quote:Op woensdag 29 december 2004 10:23 schreef Landmass het volgende:
Makkelijk he, mensen van populisme beschuldigen.
En dan natuurlijk je eigen definitie van extreem rechts er op nahouden zodat je Wilders lekker zwart kan maken met een uitermate negatief klinkend woord.quote:Op woensdag 29 december 2004 11:06 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, persoonlijk noem ik WIlders liever extreem-rechts, populisme is zo...nietszeggend.
Sommige dingen kun je nu eenmaal niet mooier maken dan het is.quote:Op woensdag 29 december 2004 11:08 schreef Landmass het volgende:
[..]
En dan natuurlijk je eigen definitie van extreem rechts er op nahouden zodat je Wilders lekker zwart kan maken met een uitermate negatief klinkend woord.
Zelfs 'IJzeren Rita' stelt dat Wilders te radicaal is...quote:Op woensdag 29 december 2004 11:08 schreef Landmass het volgende:
[..]
En dan natuurlijk je eigen definitie van extreem rechts er op nahouden zodat je Wilders lekker zwart kan maken met een uitermate negatief klinkend woord.
quote:Nederland een paar jaar sluiten voor moslims, zoals kamerlid Geert Wilders wil, kan niet. ,,Dat is geen oplossing. Wat wel werkt is: voorwaarden stellen aan wie hier wil blijven. Zeggen: dit zijn onze normen en waarden. En wie het daar niet mee eens is, kan gaan.''
Minister Verdonk: duidelijkheid is teken respect
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |