Hoe bedoel je? Pensioen is gespaard, dat hoeft niet worden opgebracht door jongere generaties. Voor de AOW zijn allang alternatieven gestart i.p.v. het pure omslagstelsel.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 19:57 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
niet zo slim van ze.. Wie betaalt straks de AOW en pensioen![]()
O ja, sinds wanneer?quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 20:56 schreef sigme het volgende:
[..]
Voor de AOW zijn allang alternatieven gestart i.p.v. het pure omslagstelsel.
En waar denk je dat die "spaarcentjes" heen gaan als je op 59 jarige leeftijd komt te overlijden? AOW en commerciele pensioengelden rekenen er allebei op dat er een percentage is die niet, of niet volledig gebruik zal maken van de beschikbare fondsen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 20:56 schreef sigme het volgende:
Hoe bedoel je? Pensioen is gespaard, dat hoeft niet worden opgebracht door jongere generaties.
Maar dat is wel natuur waar je kunt recreeren. En dat geeft wél een gevoel van ruimte. Iets wat in Nederland niet kan, immers is zo'n beetje alle niet bebouwde grond landbouwgrond.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 20:48 schreef akkefietje het volgende:
Het verhaal van die overbevolking is grotendeels onzin. Een land als Japan is ongeveer 15 keer zo groot als Nederland, maar bestaat voor 83% uit onbewoonbaar hooggebergte. Resteert een bewoonbaar gebied van 2.5 keer Nederland voor 128 miljoen inwoners. Iedereen die er ooit geweest is zal kunnen beamen dat het daar veel "voller" is dan hier. Voor andere Aziatische landen, maar ook bevoorbeeld Zwitserland gelden soortgelijke rekensommen.
dus pas als alles is volgebouwd en de natuur overal weg is mag er pas wat aan gedaan wordenquote:Op vrijdag 17 oktober 2003 22:09 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Ga maar eens in het noorden of Brabant kijken. Als je dan klets dat het 'druk' is dan ben je echt blind. En ja, de randstad, het verbleekt bij de grote wereldsteden.
De fiscalisering van de AOW is al een tijd terug ingezet, bovendien is er een reserve aangelegd. Niet afdoende, maar het is ingezet. Zorgstelsel is weer een ander verhaal, daar had ik het niet over.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 20:58 schreef akkefietje het volgende:
[..]
O ja, sinds wanneer?
AOW en zorgstelsel worden de bodemloze put van de komende decennia.
quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:04 schreef maartena het volgende:
[..]
En waar denk je dat die "spaarcentjes" heen gaan als je op 59 jarige leeftijd komt te overlijden? AOW en commerciele pensioengelden rekenen er allebei op dat er een percentage is die niet, of niet volledig gebruik zal maken van de beschikbare fondsen.
Ergens verbaast me dat niksquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:09 schreef dodegod het volgende:
Wist je dat Nederland nu al de grootste vervuiler van Nederland is
De fiscalisering van de AOW betekent dat de laatste jaren vanuit de schatkist wordt bijgepast omdat de premies op dit moment niet dekkend zijn. Dat helpt flink.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:10 schreef sigme het volgende:
[..]
De fiscalisering van de AOW is al een tijd terug ingezet, bovendien is er een reserve aangelegd. Niet afdoende, maar het is ingezet. Zorgstelsel is weer een ander verhaal, daar had ik het niet over.
Als het aantal inwoners van Nederland afneemt neemt ook het beroep op de voorzieningen af. Niet bij de ouderen, wel bij de jongeren. Het % werklozen van de beroepsbevolking (dat zijn dus de 65-minners) kan flink afnemen. Wat daarmee bespaard wordt kan sociaal stelsel voor de ouderen betaalbaar houden.
Vind je ?quote:Op vrijdag 17 oktober 2003 23:12 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Leeg?
Natuurgebieden moeten er wel zijn, en die zijn er ook voldoende.
Zegt iemand in het dunbevolkste gebied van Nederland namelijk Drenthe *kuch*quote:Op zaterdag 18 oktober 2003 14:55 schreef gelly het volgende:
Je moet idd de bevolkingsdichtheid in stedelijke gebieden met elkaar vergelijken, niet complete landen.
Als je van bergbeklimmen houdt wel, want we hebben het wel over hooggebergte en niet over heuvelland. Ik heb jaren in Japan gewoond, maar ik kan je verzekeren dat dat gevoel van ruimte mij nooit bekropen heeft. Als ik weer eens in Nedelrand was kreeg ik juist altijd het gevoel dat het hier erg leeg was.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:09 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Maar dat is wel natuur waar je kunt recreeren. En dat geeft wél een gevoel van ruimte. Iets wat in Nederland niet kan, immers is zo'n beetje alle niet bebouwde grond landbouwgrond.
Nee, economie is nooit zo strikt. Het een sluit het ander niet uit (lager werkloosheidspercentage & minder arbeidsplaatsen). De vraag is hoe het uit zou pakken - en dat is een koffiedikkijkvraagquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:19 schreef akkefietje het volgende:
Het % werklozen zal helemaal niet drastisch afnemen, omdat bij minder inwoners ook de economie gaat krimpen: minder mensen betekent ook dat er minder bakkers nodig zijn. Daarnaast investeren bedrijven niet graag in krimpende economien. In jouw redering zou in een land als Denemarken met maar vijf miljoen mensen een reusachtig tekort aan arbeidskrachten moeten zijn.
Ik krijg altijd een heel ruim gevoel van bergen, en ik hou inderdaad van (sportieve) activiteiten in de bergen. Maar goed, dat is misschien niet voor iedereen zo.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:25 schreef akkefietje het volgende:
[..]
Als je van bergbeklimmen houdt wel, want we hebben het wel over hooggebergte en niet over heuvelland. Ik heb jaren in Japan gewoond, maar ik kan je verzekeren dat dat gevoel van ruimte mij nooit bekropen heeft. Als ik weer eens in Nedelrand was kreeg ik juist altijd het gevoel dat het hier erg leeg was.
Toevallig zit ik daar ook. En dan kan het hier wel dunbevolkt zijn, ook hier kan je bijna nergens menselijke activiteit ontlopen. Ik hoor de snelweg, ik zie het dorp mijn kant op komen groeien.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:24 schreef dodegod het volgende:
[..]
Zegt iemand in het dunbevolkste gebied van Nederland namelijk Drenthe *kuch*
Er zijn in geschiedenis wel wat eerdere ervaringen met krimpende bevolkingsaantallen. Het oude Rome is al lang geleden, maar Ierland in de vorige eeuw is bijv. van wat recenter datum. In alle gevallen waren de economische gevolgen niet om vrolijk van te worden.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:29 schreef sigme het volgende:
[..]
Nee, economie is nooit zo strikt. Het een sluit het ander niet uit (lager werkloosheidspercentage & minder arbeidsplaatsen). De vraag is hoe het uit zou pakken - en dat is een koffiedikkijkvraag.
De gevolgen van een toenemend bevolkingsaantal is ook niet iets om vrolijk van te worden..quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:41 schreef akkefietje het volgende:
[..]
Er zijn in geschiedenis wel wat eerdere ervaringen met krimpende bevolkingsaantallen. Het oude Rome is al lang geleden, maar Ierland in de vorige eeuw is bijv. van wat recenter datum. In alle gevallen waren de economische gevolgen niet om vrolijk van te worden.
Eens, een braindrain zou de nekslag betekenen. Dan wordt Nederland een lage lonen land - en dat combineert niet met de benodigde belastingopbrengst.quote:Daarnaast zal er nog iets anders op gaan treden: landen die elkaars jongeren gaan ronselen. Dat verschijnsel zie je nu al bij universiteiten en tot nu toe is Nederland daar per saldo een grote verliezer: er verdwijnen veel meer Nederlandse studenten/afgestudeerden naar het buitenland dan andersom. Als dat ook met andere jonge arbeidskrachten gaat gebeuren kan dat voor het nogal xenofobe Nederland slecht uitpakken. Dan krijg je nog minder jongeren die de kosten voor de grijze massa moeten ophoesten en dreigt een vicieuze cirkel.
Het huidige kabinet (Verdonk en ook EZ) voert een redelijk soepel toelatingsbeleid voor ongeschoolden en lager geschoolden, anderzijds worden beter geschoolden op alle mogelijke manieren geweerd. Tegelijktijd betreft de emigratie vooral beter geschoolden, want die kunnen makkelijker weg. Kortom die brain drain gaat sluipend en is al lang in volle gang. Nederland zakt qua gemiddeld opleidingsniveau al jaren in de EU statistieken.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:48 schreef sigme het volgende:
[..]
De gevolgen van een toenemend bevolkingsaantal is ook niet iets om vrolijk van te worden..
[..]
Eens, een braindrain zou de nekslag betekenen. Dan wordt Nederland een lage lonen land - en dat combineert niet met de benodigde belastingopbrengst.
Flauw, non-argument. In die landen was een ramp de oorzaak van de krimpende bevolking, niet de vergrijzing. Dat zaken niet goed gaan tijdens een ramp lijkt me niet zo gek.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:41 schreef akkefietje het volgende:
Er zijn in geschiedenis wel wat eerdere ervaringen met krimpende bevolkingsaantallen. Het oude Rome is al lang geleden, maar Ierland in de vorige eeuw is bijv. van wat recenter datum. In alle gevallen waren de economische gevolgen niet om vrolijk van te worden.
Werknemers moeten voor hun eigen pensioen sparen. Lijkt me logisch, dan heb je ook geen last van vergrijzing. De bevolking laten groeien om de vergrijzing op te vangen is niets meer of minder dan een piramide-spel en die storten altijd in..quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:41 schreef akkefietje het volgende:
Daarnaast zal er nog iets anders op gaan treden: landen die elkaars jongeren gaan ronselen. Dat verschijnsel zie je nu al bij universiteiten en tot nu toe is Nederland daar per saldo een grote verliezer: er verdwijnen veel meer Nederlandse studenten/afgestudeerden naar het buitenland dan andersom. Als dat ook met andere jonge arbeidskrachten gaat gebeuren kan dat voor het nogal xenofobe Nederland slecht uitpakken. Dan krijg je nog minder jongeren die de kosten voor de grijze massa moeten ophoesten en dreigt een vicieuze cirkel.
In het oude Rome ging het wel degelijk om een heel laag geboortecijfer (homofilie was daar de grote mode). In Ierland om de massale emigratie van vooral jongeren en dat heeft hetzelfde effect als een laag geboortecijfer.quote:Op zaterdag 19 augustus 2006 22:08 schreef Napalm het volgende:
[..]
Flauw, non-argument. In die landen was een ramp de oorzaak van de krimpende bevolking, niet de vergrijzing. Dat zaken niet goed gaan tijdens een ramp lijkt me niet zo gek.
[..]
Werknemers moeten voor hun eigen pensioen sparen. Lijkt me logisch, dan heb je ook geen last van vergrijzing. De bevolking laten groeien om de vergrijzing op te vangen is niets meer of minder dan een piramide-spel en die storten altijd in..
Een braindrain is ernstig en erg dom, je kan er wel wat aan doen als een scholingsheffing heffen bij emigratie.. Overigen is het hier opleiden van Polen ed. ook super dom want het kost veel geld en ze gaan met diploma op zak weer weg
Mensen erop wijzen dat, als je eventueel kinderen op deze aardkloot neer wil zetten, niet elke neukbeurt in een zwangerschap hoeft te eindigen en met bijvoorbeeld maximaal 2 kinderen ook een gezin te vormen is.quote:Op vrijdag 17 oktober 2003 22:02 schreef Kozzmic het volgende:
[..]
Zie ook Stichting de Club van Tien Miljoen.
Het streven van de Stichting de Club van Tien Miljoen is (zoals de naam al zegt) een inwonertal van 10 miljoen in Nederland. Naar mijn mening niet alleen een irreëel streven maar ook wereldvreemd. Nederland is geen eiland in de wereld, zolang de wereldbevolking nog toeneemt lukt het je echt niet om de Nederlandse bevolking met 40 procent te verminderen. En dat dan ook nog zonder een opgelegde geboortebeperking.
Er wordt vaak op gewezen dat Nederland een erg dichtbevolkt land is, maar ik vind dat ook geen argument. Nederland kent nauwelijks natuurlijke belemmeringen zoals de meeste andere landen in de wereld deze wel kennen. En verder is het in de Randstad (het dichtstbevolkte gedeelte van Nederland) beter toeven dan in dichtbevolkte gebieden in andere landen zoals bijvoorbeeld het Ruhrgebied of Engelse verstedelijkte gebieden.
Als het zelfs daar al zo is is het wel heel erg slecht gedaan met Nederlandquote:Op zaterdag 19 augustus 2006 21:39 schreef sigme het volgende:
[..]
Toevallig zit ik daar ook. En dan kan het hier wel dunbevolkt zijn, ook hier kan je bijna nergens menselijke activiteit ontlopen. Ik hoor de snelweg, ik zie het dorp mijn kant op komen groeien.
Grote stille leegte is ook hier ver te zoeken. Daarvoor moet je naar het buitenland..
Er is géén Nederland meer zonder lichtvervuiling. We zien hier nooit de sterrenhemel zoals die boven ons hangt.
Die moslims die 6/10 kinderen per vrouw nemen kan je niet wijzer laten worden, die zijn zo gestoord geworden door die ideologie van ´´maak veel kinderen want dat moet van allah en word iedereen moslim´´ dat je dat er niet meer uit krijgt, en door de incest en teveel kinderen nemen (waardoor meer kans in zit dat het zoveelste kind niet 100% is) maakt het er allemaal niet beter op.quote:Op zondag 20 augustus 2006 01:18 schreef Takkesteeg het volgende:
[..]
Mensen erop wijzen dat, als je eventueel kinderen op deze aardkloot neer wil zetten, niet elke neukbeurt in een zwangerschap hoeft te eindigen en met bijvoorbeeld maximaal 2 kinderen ook een gezin te vormen is.
Maar idd, wie bepaald dat?
Laat den burger wijzer worden, dan is ie echt niet te beroerd om mee te denken hoor!
Ik vind wel dat je je vergelijking met de randstad en Ruhrgebied/ Engelse verstedelijkte gebieden mag toelichten want dit begrijp ik in het geheel niet...
Het zijn, of je het wilt of niet, net als wij, gewoon mensen...quote:Op zondag 20 augustus 2006 02:42 schreef dodegod het volgende:
[..]
Die moslims die 6/10 kinderen per vrouw nemen kan je niet wijzer laten worden, die zijn zo gestoord geworden door die ideologie van ´´maak veel kinderen want dat moet van allah en word iedereen moslim´´ dat je dat er niet meer uit krijgt, en door de incest en teveel kinderen nemen (waardoor meer kans in zit dat het zoveelste kind niet 100% is) maakt het er allemaal niet beter op.
De gehele bevolkingsgroei van de afgelopen tientallen jaren komt ook alleen nog maar door niet/westerse immigranten.
parasieten bedoel je.quote:Op zondag 20 augustus 2006 03:13 schreef Takkesteeg het volgende:
[..]
Het zijn, of je het wilt of niet, net als wij, gewoon mensen...
Slechts politiek bepaalt welke status jou toebedeeld is.
Aan je nick te zien zit je nog in een 'ontwikkelingsfase'.quote:
Wat een KLINKKLARE onzin. Dat je zoiets echt geloofd...quote:Op zondag 20 augustus 2006 02:42 schreef dodegod het volgende:
Die moslims die 6/10 kinderen per vrouw nemen kan je niet wijzer laten worden, die zijn zo gestoord geworden door die ideologie van ´´maak veel kinderen want dat moet van allah en word iedereen moslim´´ dat je dat er niet meer uit krijgt, en door de incest en teveel kinderen nemen (waardoor meer kans in zit dat het zoveelste kind niet 100% is) maakt het er allemaal niet beter op.
Ook klinkklare onzin. Mijn familie is in de afgelopen 20 jaar met zo'n 50% toegenomen omdat neven, nichten, en ooms en tantes nog vrolijk kinderen aan het krijgen zijn. Ik ben aan 1 kant het oudste kleinkind, en heb een stuk of 20 neefjes en nichtjes. Aan de andere kant ben ik een van de jongere kleinkinderen en zijn de oudere neven en nichten flink aan het voortplanten. En dat zijn allemaal Nederlanders.quote:De gehele bevolkingsgroei van de afgelopen tientallen jaren komt ook alleen nog maar door niet/westerse immigranten.
Je overdrijft schromelijk. Overigens zal je inteelt bedoelen, niet incest.quote:Op zondag 20 augustus 2006 02:42 schreef dodegod het volgende:
[..]
Die moslims die 6/10 kinderen per vrouw nemen kan je niet wijzer laten worden, die zijn zo gestoord geworden door die ideologie van ´´maak veel kinderen want dat moet van allah en word iedereen moslim´´ dat je dat er niet meer uit krijgt, en door de incest en teveel kinderen nemen (waardoor meer kans in zit dat het zoveelste kind niet 100% is) maakt het er allemaal niet beter op.
Nee. Een groot deel komt voor rekening van de katholieken, die tot vér in de jaren '60 veel kinderen moesten krijgen van meneer pastoor en de paus. Met als doel meer katholiekjes.quote:De gehele bevolkingsgroei van de afgelopen tientallen jaren komt ook alleen nog maar door niet/westerse immigranten.
iedereen weet dat zelfs de 2e generatie tig kinderen nemen, en we krijgen alsnog nog steeds elk jaar eerste generatie moslims binnen en die nemen anders genoeg kinderen.quote:Op zondag 20 augustus 2006 10:16 schreef sigme het volgende:
[..]
Je overdrijft schromelijk. Overigens zal je inteelt bedoelen, niet incest.
[..]
Nee. Een groot deel komt voor rekening van de katholieken, die tot vér in de jaren '60 veel kinderen moesten krijgen van meneer pastoor en de paus. Met als doel meer katholiekjes.
Zoals Maartena ook al aangeeft: uit cijfers van het CBS blijkt dat niet-westerse allochtonen razendsnel aanpassen aan de in dit land gebruikelijk norm voor het aantal kinderen. De tweede generatie ligt bijna gelijk met het gemiddelde autochtone geboortecijfer.
Echt slecht kan je het ook niet noemen. Dat je voor je rust niet in Nederland moet zijn is wel duidelijk natuurlijk. Het is uiteraard wel erg belangrijk om gebieden met relatieve rust te bewaren in ons land!quote:Op zondag 20 augustus 2006 02:38 schreef dodegod het volgende:
[..]
Als het zelfs daar al zo is is het wel heel erg slecht gedaan met Nederland![]()
ik zit zelf in Rotterdam![]()
Ik zou als ik jou was de meer recente cijfers rondom de demografische ontwikkelingen nog maar eens doornemen.quote:Op zondag 20 augustus 2006 21:50 schreef dodegod het volgende:
[..]
iedereen weet dat zelfs de 2e generatie tig kinderen nemen, en we krijgen alsnog nog steeds elk jaar eerste generatie moslims binnen en die nemen anders genoeg kinderen.
overpopulatie is het grootste probleem van de wereld, en die idioten hebben dat maar niet door.
Laatste CBS cijfers geven hem gelijk;quote:Op zondag 20 augustus 2006 23:15 schreef du_ke het volgende:
[..]
Ik zou als ik jou was de meer recente cijfers rondom de demografische ontwikkelingen nog maar eens doornemen.
Wat is er eigenlijk mis met one issue bewegingen? Waarom zou je eerst een alomvattend program moeten hebben, als je eigenlijk maar om één standpunt de politiek in wil? Er moet ook plaats zijn voor zulke bewegingen naar mijn idee, een partij hoeft helemaal niet voor de eeuwigheid opgericht te worden, liever niet zelfs.quote:Op maandag 21 augustus 2006 09:39 schreef SCH het volgende:
Heb niet veel op met one issue partijen maar dit is wel het issue waar het de komende decennia over zal gaan in de wereld.
Of er echt iets mis mee is, weet ik niet en zeg ik ook niet. Ze kunnen wellicht een functie hebben. Ik zeg alleen dat het mijn ding niet is. Voor mij gaat de politiek over vraagstukken die niet los verkrijgbaar zijn en met elkaar verbonden en verweven zijn. Je kunt het een niet oplossen zonder ideen over het andere te hebben. Zo heeft milieu tegenwoordig met alles te maken en ook sociale vraagstukken, ontwikkelingsvraagstukken en bevolkingsvraagstukken kun je niet los zien van elkaar en van een ideologische en financiele agenda. Vind ik dan.quote:Op maandag 21 augustus 2006 10:16 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Wat is er eigenlijk mis met one issue bewegingen? Waarom zou je eerst een alomvattend program moeten hebben, als je eigenlijk maar om één standpunt de politiek in wil? Er moet ook plaats zijn voor zulke bewegingen naar mijn idee, een partij hoeft helemaal niet voor de eeuwigheid opgericht te worden, liever niet zelfs.
Ik snap je punt, maar politieke punten worden vaak geagendeerd door zeer gedreven personen, die meestal wat monomane trekjes hebben; er is iets wat ze vreselijk stoort, dusdanig dat ze al hun energie op dat punt richten. In dat licht gezien vind ik dat er vaak veel te negatief over one issue bewegingen wordt gedacht; het is niet per se nodig om de hele wereld te willen verbeteren in de politiek, soms is een deeltje al genoeg (beter dan niets toch?).quote:Op maandag 21 augustus 2006 10:51 schreef SCH het volgende:
[..]
Of er echt iets mis mee is, weet ik niet en zeg ik ook niet. Ze kunnen wellicht een functie hebben. Ik zeg alleen dat het mijn ding niet is. Voor mij gaat de politiek over vraagstukken die niet los verkrijgbaar zijn en met elkaar verbonden en verweven zijn. Je kunt het een niet oplossen zonder ideen over het andere te hebben. Zo heeft milieu tegenwoordig met alles te maken en ook sociale vraagstukken, ontwikkelingsvraagstukken en bevolkingsvraagstukken kun je niet los zien van elkaar en van een ideologische en financiele agenda. Vind ik dan.
Wie zegt dat het een ""one-issue partij is?quote:Op maandag 21 augustus 2006 09:39 schreef SCH het volgende:
Heb niet veel op met one issue partijen maar dit is wel het issue waar het de komende decennia over zal gaan in de wereld.
Maar al veel minder dan de eerste generatie. De 2e generatie van de Surinamers zit zelfs al onder het 'autochtone' gemiddelde. Maar de voornaamste trend is dat het allemaal heel erg naar elkaar toetrekt. De verschillen worden steeds kleiner.quote:Op maandag 21 augustus 2006 00:35 schreef Napalm het volgende:
[..]
Laatste CBS cijfers geven hem gelijk;
De bevolkingsgroei in NL komt bijna volledig door de buitenlanders. De eerste generatie groeit idd niet meer (die zijn dan ook al oud) de tweede generatie fokt wel aardig door.
En ik heb de afgelopen paar jaar in de VS maar liefst 14 babykaartjes uit Nederland mogen ontvangen, allemaal van Nederlanders die ik ken (en een paar Amerikaans/Nederlandse koppels, of geld dat dan als buitenlander?)quote:Op maandag 21 augustus 2006 00:35 schreef Napalm het volgende:
De bevolkingsgroei in NL komt bijna volledig door de buitenlanders. De eerste generatie groeit idd niet meer (die zijn dan ook al oud) de tweede generatie fokt wel aardig door.
Tja, die komen ook allemaal uit landen waar geen pensioen is en je oude dag dus beter is als je veel kinderen hebt die voor je kunnen zorgen. Als er minder kinderen komen, dan zou dat toch betekenen dat dat deel van de integratie redelijk is gelukt.quote:Op maandag 21 augustus 2006 12:49 schreef du_ke het volgende:
Maar al veel minder dan de eerste generatie. De 2e generatie van de Surinamers zit zelfs al onder het 'autochtone' gemiddelde. Maar de voornaamste trend is dat het allemaal heel erg naar elkaar toetrekt. De verschillen worden steeds kleiner.
klopt ook stijgt het opleidingsniveau hard evenals de arbeidsparticipatie. Maar ach de focus ligt toch elke keer weer op de negatieve uitwassen. En komt er een keer iets positiefs in beeld dan is dat manipulatie door de linkse mediaquote:Op maandag 21 augustus 2006 16:34 schreef maartena het volgende:
[..]
Tja, die komen ook allemaal uit landen waar geen pensioen is en je oude dag dus beter is als je veel kinderen hebt die voor je kunnen zorgen. Als er minder kinderen komen, dan zou dat toch betekenen dat dat deel van de integratie redelijk is gelukt.
Het verleden heeft geleerd dat one-issue partijen meestal een zeer beperkte levensduur hebben. Als het enige doel is een standpunt onder de aandacht te brengen, dan is het leuk om eens veel mediaaandacht te krijgen rondom een verkiezing, maar als je ook daadwerkelijk een zetel wilt gaan bemannen voor 4 jaar, dan moet je met meer komen.quote:Op maandag 21 augustus 2006 10:16 schreef Diederik_Duck het volgende:
Wat is er eigenlijk mis met one issue bewegingen? Waarom zou je eerst een alomvattend program moeten hebben, als je eigenlijk maar om één standpunt de politiek in wil? Er moet ook plaats zijn voor zulke bewegingen naar mijn idee, een partij hoeft helemaal niet voor de eeuwigheid opgericht te worden, liever niet zelfs.
We weten toch allemaal dat alles de schuld is van het laatste echt linkse kabinet: Den Uyl 1973-1977. Hij heeft alles gedaan, en dat de VVD de afgelopen 30 jaar slechts 4 jaar NIET in de regering heeft gezeten, dat doet niet terzake, het is en blijft altijd de schuld van links!quote:Op maandag 21 augustus 2006 16:37 schreef du_ke het volgende:
klopt ook stijgt het opleidingsniveau hard evenals de arbeidsparticipatie. Maar ach de focus ligt toch elke keer weer op de negatieve uitwassen. En komt er een keer iets positiefs in beeld dan is dat manipulatie door de linkse media
In de herhaling dan maar (les 1, nietwaar?quote:Op maandag 21 augustus 2006 00:35 schreef Napalm het volgende:
[..]
Laatste CBS cijfers geven hem gelijk;
De bevolkingsgroei in NL komt bijna volledig door de buitenlanders. De eerste generatie groeit idd niet meer (die zijn dan ook al oud) de tweede generatie fokt wel aardig door.
bron cbsquote:Kindertal tweede generatie allochtonen daalt
Niet-westers allochtone vrouwen krijgen steeds minder kinderen. De tweede generatie allochtonen heeft een kindertal dat inmiddels maar weinig verschilt van dat van autochtone vrouwen.
Sterke daling kindertal Marokkaanse vrouwen
Vooral het kindertal van Marokkaanse en Turkse vrouwen is in de afgelopen decennia sterk gedaald. Het gerealiseerd kindertal van eerste generatie Marokkaanse vrouwen, geboren in de periode 1965–1969 bedraagt gemiddeld 2,7.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |