nog niet eerder gelezen hier, maar deze is wel fantastischquote:Op dinsdag 16 augustus 2005 19:10 schreef Butra het volgende:
Ted in topvorm op dit moment: 'Je zou zeggen dat er maar 1 kan winnen. Maarja, het is tennis en de bal is rond.'
Nou, mij kan je opvegen hoor.
hij was weer lekker op dreefquote:Op maandag 3 september 2007 23:42 schreef Tim86 het volgende:
Ted quote van het jaar over Haas: "Het is een Duitser maar..hij denkt in het Engels"
quote:Op maandag 3 september 2007 23:15 schreef kleinzusje het volgende:
![]()
Ted: "Dit is genieten, de statistieken zijn de bouwstenen voor mn argumentatie, maar die heb ik helemaal niet nodig, dit is een hystorische partij, nou ok, dat gaat wat ver, maar mensen wat is dit genieten....................................... enz....."
Ja, precies, gewéldig is dat!quote:Op maandag 3 september 2007 23:59 schreef Norrage het volgende:
Hij heeft ook echt te vaak te late reacties...denkt ie dat Haas een punt wint en zo, en dan 10 seconden later...."Ohnee! Hij slaat hem mis! Wat een fout! Dat had ik niet verwacht"
Schandalig dat ze hem die partij niet laten becommentariëren.quote:
quote:
quote:
quote:
quote:
quote:Op maandag 14 januari 2008 13:47 schreef Wopper1 het volgende:
Ted is helemaal gek geworden. Gooi die knoppen dan dicht, er is geen rally meer te volgen.
quote:Op maandag 14 januari 2008 13:51 schreef Tim86 het volgende:
haha Ted zit alleen maar te eten, te kuchen en te snotteren in de microfoon
quote:Op maandag 14 januari 2008 13:52 schreef PietjePuk007 het volgende:
Dat gerochel,, niet normaal meer
.
quote:Op maandag 14 januari 2008 13:55 schreef Tim86 het volgende:
het is een combinatie van koffie, een boterham met pindakaas en chronische bronchitis zo te horen..
Ted heeft er weer zin inquote:Op maandag 14 januari 2008 13:56 schreef Wopper1 het volgende:
[..]
![]()
Hij heeft ook weer een paar heerlijke ''inkoppertjes''
''Je kan maar beter niet met 2-0 in sets achterkomen tegen Nadal, dan zie ik het somber in voor 'm''.
quote:Op dinsdag 15 januari 2008 12:26 schreef TheGeneral het volgende:
Volgens Ted had Troicky in de 1e set een matchpoint tegen Nadal.
Ja, belachelijk is dat.quote:Op maandag 3 september 2007 23:59 schreef Norrage het volgende:
Hij heeft ook echt te vaak te late reacties...denkt ie dat Haas een punt wint en zo, en dan 10 seconden later...."Ohnee! Hij slaat hem mis! Wat een fout! Dat had ik niet verwacht"
quote:Op woensdag 16 januari 2008 13:05 schreef Ambrosius het volgende:
"Roddick is vandaag echt getest", op het moment dat het 6-2 6-2 5-3* MP staat.
quote:Op woensdag 16 januari 2008 16:19 schreef DeeBee het volgende:
Tijdens de eerste ronde partij van Federer had hij ook zo'n zijdelingse opmerking in de trant van: 'Ja, als je nu thuis ziet dan denk je misschien dat je ook zo kan tennissen, omdat het er zo makkelijk uit ziet...ja, dat is dus niet zo!'
Gelukkig zorgt hij ervoor dat iedereen net zo down to earth blijft als hij, want ik dacht al bijna dat ik net als Federer kon zijn...
quote:In Nederland veslaat niemand anders het commentaar van het het tafeltennis dan Ted van der Meer, dus je hebt weinig keus, maar ik word er persoonlijk iedere keer ziek van dat deze beste man iedere keer met dezelfde anekdotes aan komt zetten en alles gaat vergelijken met tennis. Dit zijn namelijk 2 sporten die geheel niet op elkaar lijken. Hij heeft weinig kennis van het spel zelf, dus technisch, tactisch snapt hij er vaak niks van.(Om bijv. aan te horen dat iemand met de penhoudergreep zijn batje tussen wijs- en middelvinger vast houdt, daar kan je niet echt vrolijk van worden). Afgelopen keer toen Jan Vlieg bij hem zat met de landenwedstrijd, was dit toch wel een verademing. Valt jullie het niet op dat Ted van der Meer meerdere keren hetzelfde feit verteld?
Btw, Ted is ontslagen bij Sport 1quote:Ja verstand euhm;; zegt ie
'de spelers mogen hun handdoek gebruiken bij een veelvoud van 4. '
Dat noem ik echt verstand ja .
& dan was Weixing aan opslag en dan zegt ie ineens 'Micheal Maze maakt punt op zijn eigen opslag.'
Iets in die aard was het toch.
Of zit ie te zeggen "De wedstrijd is al ongeveer afgelopen" ondertussen dat er nog vanalles zou kunnen gebeuren .
Dat vind ik een beetje niet-zo-slim (: .
Moar idd, we mogen blij zijn dat ze de wedstrijden uitzenden;; dat maak je niet veel mee (: .
hahaha ja daar moest ik ook om lachenquote:Op donderdag 17 januari 2008 11:28 schreef PietjePuk007 het volgende:
"Hij kan echt een soort Bokito zijn, althans, als ie boos is" @Safin.
ik hoorde hem ook alquote:Op donderdag 17 januari 2008 14:25 schreef Wopper1 het volgende:
Ted over het feit dat zowel Marcos als Marat wat lager staan op de ranking.
Baghdatis was vroeger toch een echte top 10 speler.
Marcos heeft welgeteld 2 maanden in de top 10 gestaan (aug 06 - okt 06).
Voor zo'n magistrale uitspraak wil 't topic wel ff zoeken & kickenquote:Op maandag 21 januari 2008 06:45 schreef Lobasca het volgende:
Ted vond eerder ook al dat Federer veel fouten maakte. "De computer geeft aan dat het er maar elf zijn, ik dacht toch echt dat het er meer waren. Maar ja er zit natuurlijk een meneer of mevrouw achter de computer."
Ik wilde het ook net postenquote:Op zondag 1 juni 2008 20:54 schreef wimderon het volgende:
Tijd om dit legendarische topic weer onder de aandacht te brengen.
Chardy verliest net in straight sets van Almagro, maar heeft in elke set matchpoints gehad aldus Ted.
Ted
quote:Op zondag 1 juni 2008 16:51 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, da's waar. Maar het viel me op.![]()
Doet me trouwens denken an een situatie een aantal jaar geleden waarin Ted van der Meer blijkbar niet wist dat z'n microfoon aanstond en tegen een collega zei "Maar gaan we nu dan Pierce-Novotna uitzenden? Er is toch geen hond die daarnaar kijkt."
Legendarische.quote:Op zondag 1 juni 2008 20:54 schreef wimderon het volgende:
Tijd om dit legendarische topic weer onder de aandacht te brengen.
Daar moest ik dus mega hard om lachen maar ik zat met mijn huisgenoot te kijken die het dus gewoon helemaal met Teddybeer eens wasquote:Op zondag 1 juni 2008 21:22 schreef nostra het volgende:
"Die Almagro he, altijd als ik naar hem kijk, dan zie ik hem als een stierenvechter! (5 seconden stil) Zo snel en rap, ja, hij lijkt er op!"
Ik heb er een:quote:Op maandag 2 juni 2008 18:00 schreef Wopper1 het volgende:
Ted doet nu verslag bij Ljubicic-Monfils (Eurosport).
Ik heb mijn kladblok + pen al in de aanslag.
Ted is gemakkelijk in de omgang.quote:Op maandag 2 juni 2008 19:14 schreef Ambrosius het volgende:
Hij praat ook standaard 'vanuit' een speler, nu duidelijk vanuit Ljubicic. Hij hoopt waarschijnlijk dat de lange Kroaat wint.
Mooi was dat. En hij vindt het ook niet eens dom van zichzelf. Hij is het gewend.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 21:41 schreef TheGeneral het volgende:
Djokovic is ook een paar keer tot titelverdediger bij de mannen benoemd van de US Open 2007.
Het duurde even eer hij erachter kwam dat dat toch niet zo was.
quote:Op maandag 1 september 2008 14:16 schreef VadeRetro het volgende:
Federer-Stepanek
Fed speelt een lobje over Stepanek, maar net niet diep genoeg.
Stepanek kan de bal niet afsmashen, maar speelt hem met een boogje in de andere hoek.
"Dunk" aldus onze Ted.
ted ongegeneerd over stepanek: op een blauwe maandag nog gevreeen met martina hingisquote:Op maandag 1 september 2008 14:16 schreef VadeRetro het volgende:
Federer-Stepanek
Fed speelt een lobje over Stepanek, maar net niet diep genoeg.
Stepanek kan de bal niet afsmashen, maar speelt hem met een boogje in de andere hoek.
"Dunk" aldus onze Ted.
haha ja zo noemt hij een relatie bijna altijd..echt geweldigquote:Op maandag 1 september 2008 15:18 schreef TubewayDigital het volgende:
[..]
ted ongegeneerd over stepanek: op een blauwe maandag nog gevreeen met martina hingis
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
quote:Op maandag 1 september 2008 15:21 schreef Tim86 het volgende:
[..]
haha ja zo noemt hij een relatie bijna altijd..echt geweldigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, precies.quote:Op maandag 1 september 2008 22:03 schreef sven234 het volgende:
haha ted net bij een bal van Nadal: "NET in NET in....kijk, tegen de lijn." De bal was ruimmmmm in:P
Nee. Dat is Theo Bakker nu. Ted geeft commentaar bij de Ordina Open op RTL7.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 13:50 schreef stefan92 het volgende:
Is hij degene die nu commentaar geeft bij Eurosport?
''Ivanovic arriveerde uitgewoond bij Wimbledon''
ok, bedankt.quote:Op vrijdag 19 juni 2009 13:52 schreef TheArt het volgende:
[..]
Nee. Dat is Theo Bakker nu. Ted geeft commentaar bij de Ordina Open op RTL7.
quote:Op vrijdag 19 juni 2009 13:50 schreef stefan92 het volgende:
Is hij degene die nu commentaar geeft bij Eurosport?
''Ivanovic arriveerde uitgewoond bij Wimbledon''
Goeie kick, zo kwam ik deze post van mezelf weer tegen.quote:Op maandag 1 september 2008 22:22 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, precies.
En net: "Ja, dat is de US Open. Het ruikt hier naar cola en naar hamburgers."Hoe ka het nou naar cola ruiken?
Ja, hij leeft nog!quote:Op donderdag 26 mei 2011 19:32 schreef PoezeligDing het volgende:
Bestaat dit nog!![]()
Leeft Ted nog? Zo ja, verslaat ie ook nog weleens een wedstrijd?
quote:Op maandag 30 mei 2011 01:37 schreef Wopper1 het volgende:
[..]
Ja, hij leeft nog!
Onderlaatst live te beluisteren geweest @ eurosport tijdens het WK tafeltennis.
Tevens is de organisatie van de Ordina Open op de achtergrond hard bezig om Ted te strikken als uithangbord voor het toernooi.
quote:Ted van der Meer is de nieuwe preses van Badminton Nederland. Van der Meer (63) kreeg tijdens de jaarvergadering van de bond in Nijkerk de voorkeur boven Rob Ridder, de huidige voorzitter.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |