Ik hoop Nalby de AO wintquote:Op zondag 20 januari 2008 13:18 schreef Nalbandian het volgende:
Ik hoop dat Djokovic die Hewitt er hard vanaf slaat voor eigen publiek !
Komt ook puur omdat Murray en Roddick al eerder verloren.quote:Op zondag 20 januari 2008 17:50 schreef Federer-fan het volgende:
Wat een zwakke draw heeft Nadal eigenlijk.Als hij van Nieminen wint, moet hij tegen Youhzny of Tsonga. Tsonga-Nadal lijkt me trouwens cool. Federer had in de eerste twee rondes ook geen sterke draw, maar vanaf de derde ronde is het best zwaar (Tips, Berdych, Blake, Djoko, Nadal - als alles volgens plaatsing verloopt.)
Ja, da's waar. Ben overigens heel benieuwd naar Hewitt-Djokovic.quote:Op zondag 20 januari 2008 17:51 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Komt ook puur omdat Murray en Roddick al eerder verloren.
Ja, en op Federer-Nalbandian zat ik me wel te verheugen. Als zij beiden op hun best zijn, lijkt het me geweldig om naar te kijken.quote:Op zondag 20 januari 2008 18:09 schreef Tim86 het volgende:
anders had hij ook wel een redelijk lucky draw gehad in verhouding....andere helft heeft wel meer kwaliteit (zeker als Nalbandian zo goed was als eind vorig jaar)
Ik zou wel Federer-Hewitt als halve finale willen zien.quote:Op zondag 20 januari 2008 19:45 schreef TheGeneral het volgende:
Roger Federer
Lleyton Hewitt (Toch voor Lleyton gekozen. Gun hem wel weer eens een mooie prestatie)
Wat dan?quote:
Já...Die jongen is zo ongeveer een beschaming voor het tennis...zó getalenteerd.....quote:Op zondag 20 januari 2008 21:09 schreef N.i.c.k het volgende:
Heb alleen een samenvatting kunnen zien van Gasquet Tsonga, daarin leek Gasquet ook wel waardeloos te spelen. Was dit ook zo ?
quote:Op zondag 20 januari 2008 21:10 schreef Norrage het volgende:
[..]
Já...Die jongen is zo ongeveer een beschaming voor het tennis...zó getalenteerd.....![]()
Federer om 4.15 als ik het goed herinnerquote:Op maandag 21 januari 2008 01:53 schreef Cyberia18 het volgende:
Hoe laat is de eerst volgende mannenwedstrijd?
Hij ziet er niet uit en speelt als Davydenko. Bovendien is hij veel te arrogant. Dat vind ik vanaf dag 1. Dat stuiterdestuiter is er wel ongeveer uit, maar dat was nog een reden om hem niet te mogen.quote:Op zondag 20 januari 2008 18:34 schreef PietjePuk007 het volgende:
Waar komt die aversie tegen Novak "stuiterdestuiter" Djokovic toch vandaan? Is hij te populair of zo en daardoor moeten veel mensen 'm ineens niet meer omdat 't grote publiek hem leuk vindt?
Als het Ted was geeft het nietquote:Op maandag 21 januari 2008 09:19 schreef Tim86 het volgende:
hij haalt ferrer en ferrero nu in het half uur dat ik kijk al 5 keer door elkaar..
Ik zie liever Ferrero winnenquote:Op maandag 21 januari 2008 09:40 schreef Chriz2k het volgende:
Zou ik ook doen op die leeftijd.
Ferrer verdient het om te winnen overigens.
quote:Op maandag 21 januari 2008 06:45 schreef Lobasca het volgende:
Ted vond eerder ook al dat Federer veel fouten maakte. "De computer geeft aan dat het er maar elf zijn, ik dacht toch echt dat het er meer waren. Maar ja er zit natuurlijk een meneer of mevrouw achter de computer."
Vast wel, maar Eurosport zend ook uit.quote:Op maandag 21 januari 2008 10:13 schreef Joris33 het volgende:
ZIjn er streams op dit moment te vinden?
Ondertussen 7-5 3-6 6-4quote:Op maandag 21 januari 2008 10:26 schreef Ambrosius het volgende:
Set Ferrer 6-4. 2-1 voor nu.
quote:Op maandag 21 januari 2008 11:05 schreef Ambrosius het volgende:
6-1 Ferrer en dus GSM.
Waar die Ferrer het de laatste tijd allemaal vandaan haalt zegquote:Op maandag 21 januari 2008 11:05 schreef Ambrosius het volgende:
6-1 Ferrer en dus GSM.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |