Ook kunnen winnen en zelfs verliezenquote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:46 schreef Haringkop2 het volgende:
Hier had je best een gelijkspelletje kunnen halen.
Dat zou op basis van de tweede helft verdiend zijn.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:46 schreef Haringkop2 het volgende:
Hier had je best een gelijkspelletje kunnen halen.
Dubbeltje op z’n kant.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:46 schreef ashardalan het volgende:
[..]
Ook kunnen winnen en zelfs verliezen
Niks mis mee.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:50 schreef TweedeKlum het volgende:
Ik ga in het voorjaar een paar dagen naar Sevilla.
Wat?quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:52 schreef Haringkop2 het volgende:
Tering gooit die bak gooi voor de goal zeg…
Die viel niet best inquote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:50 schreef ashardalan het volgende:
Weet die Diarra voor welk team hij speelt?
Nou, Ezegiel, had ook wel een kansje vlak voor rust.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:53 schreef bbuddybb het volgende:
Jammer zeg. Tweede helft had meer in gezeten.
Mwa, je had een punt kunnen halen maar overall een terechte uitslagquote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:52 schreef DaMart het volgende:
Zonde dat we hier een punt hebben weggegeven.
Kwestie van meehelpen om de straten schoon te vegen.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:52 schreef 3rr0r het volgende:
Karma is a bitch, geen daklozen mishandelen volgende keer jongens
Als je ze het ziekenhuis in schopt hebben ze wel een dak boven het hoofd.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:52 schreef 3rr0r het volgende:
Karma is a bitch, geen daklozen mishandelen volgende keer jongens
Edit: waren ZE beter.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:55 schreef De_Pel het volgende:
Potdomme dit was wel onnodig man. Eerste half uur waren ze beter, zonder heel veel heel grote kansen, verder heb je vrij weinig van ze te duchten gehad.
Sowieso zou een wijziging van de uitslag richting een reglementaire 0-3 vanwege dat schandalige knollenveld nog altijd de eerlijkste uitkomst zijn.
Goh wat vreemdquote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:57 schreef 3rr0r het volgende:
Noa begint ook al over 'zat meer in' net als alle Feyenoorders hier
Noa is ook dakloos. Geen tetten.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:57 schreef 3rr0r het volgende:
Noa begint ook al over 'zat meer in' net als alle Feyenoorders hier
quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:52 schreef fetX het volgende:
Zonde. Hier had echt meer ingezeten. Tweede helft keurig gespeeld.
quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:53 schreef bbuddybb het volgende:
Jammer zeg. Tweede helft had meer in gezeten.
quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:53 schreef Irritatie100 het volgende:
Hier had echt veel meer ingezeten. Hopen dat Taghi uit voorzorg was ook.
Een compilatie.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:54 schreef Caland het volgende:
Zonde, had wel ietsjes meer in gezeten
quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:56 schreef De_Kraam het volgende:
[..]
Als je ze het ziekenhuis in schopt hebben ze wel een dak boven het hoofd.
En iedereen die de wedstrijd heeft gekeken vermoed ik.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:57 schreef 3rr0r het volgende:
Noa begint ook al over 'zat meer in' net als alle Feyenoorders hier
Ook wel fijn dat ze vandaag winnen eigenlijk.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:59 schreef Binge-watch het volgende:
Inter zonder Martinez en Bastoni naar De Kuip. Scheelt weer iets.
Zat wel iets meer inquote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:58 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Noa is ook dakloos. Geen tetten.
Wel weinig echte kansen gecreëerd, maar dat gold net zo goed voor Betis. Een 50/50 wedstrijd die je op een ongelukkig ‘momentje’ verliest. Dat gebeurt wel vaker op dit niveau, maar maakt het niet minder zuur.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 22:52 schreef fetX het volgende:
Zonde. Hier had echt meer ingezeten. Tweede helft keurig gespeeld.
2 kansenquote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:00 schreef PSVCL het volgende:
[..]
1 kans gecreëerd ..
misschien bedoelen ze met er zat meer in, 2 kansen creëren in 90 min
Eens, maar toch was de beste kans voor ons en Betis heeft ook maar 1 echte gehad. Plus die ongelukkige pingel.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:01 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Wel weinig echte kansen gecreëerd, maar dat gold net zo goed voor Betis. Een 50/50 wedstrijd die je op een ongelukkig ‘momentje’ verliest. Dat gebeurt wel vaker op dit niveau, maar maakt het niet minder zuur.
MVP verdien je pas na 82 wedstrijden de beste te zijn in de NBA @Zipportal @PowerLoungenquote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:06 schreef Qarrad het volgende:
Jammer. Targhalline liet zien dat hij echt de MVP is in mijn ogen. Hopen dat hij alleen uit voorzorg werd gewisseld...
MVP in teamsporten toebedelen is armoedig en verzonnen door mensen die sport niet snappen.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:09 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
MVP verdien je pas na 82 wedstrijden de beste te zijn in de NBA @:Zipportal @:PowerLoungen
Je mist op dit niveau vooral een betere spits. Ferri komt dan nog echt flink tekort.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:09 schreef De_Pel het volgende:
Die Abde is wel een aardig spelertje. Hield Read goed bezig, waardoor die vaak aanvallend minder kon bijdragen, met als gevolg dat Zechiel daarin dook en je nauwelijks een middenveld leek te hebben in het begin. Tweede helft met beide backs wat verder naar voren stond het een stuk beter. Helaas mis je toch wel echt een goed alternatief op linksbuiten, Valente maar weinig gezien.
quote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:10 schreef raptorix het volgende:
[..]
MVP in teamsporten toebedelen is armoedig en verzonnen door mensen die sport niet snappen.
Als je nauwelijks echt tot grote kansen komt kan je dat moeilijk beoordelenquote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:12 schreef Haringkop2 het volgende:
[..]
Je mist op dit niveau vooral een betere spits. Ferri komt dan nog echt flink tekort.
Ierse Ueda is toch ook niet voor dit niveau geschikt.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je nauwelijks echt tot grote kansen komt kan je dat moeilijk beoordelen
Die Ier is ook niet aan de bal geweest bijvoorbeeld
Op dit niveau is het toch ook te voorspelbaar om alles over rechts te willen doen. Hadj Moussa en Read werden goed onschadelijk gemaakt, maar van de tandem Valente en Lopez kwam ook niks.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:18 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ierse Ueda is toch ook niet voor dit niveau geschikt.
Ferri kon de ballen vandaag niet vast houden. Maar de eindpasses waren ook niet goed. Moussa speelde prima maar bleef vaak te lang aan de bal voordat hij hem voorgaf. De steekballen werden iedere keer knap doorzien, en Zechiël deed echt niks goed.
Die jongen wil hier niet zijn, prima; rot je toch lekker op.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:28 schreef Caland het volgende:
Overigens wel weer typisch dat Steijn (die speelt voor FC Steijn) dan bijna op de vuist gaat met Hadj Moussa
Snel weg met die gozer
De tweede helft kwam Valente meer in de wedstrijd doordat hij meer op het middenveld kwam en Lopez linksbuiten, maar ik ben het wel met je eens. Betis had ons trucje wel door.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:26 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Op dit niveau is het toch ook te voorspelbaar om alles over rechts te willen doen. Hadj Moussa en Read werden goed onschadelijk gemaakt, maar van de tandem Valente en Lopez kwam ook niks.
Zou Steijn snappen dat je ook belangrijk kan zijn zonder een goal te maken?quote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:28 schreef Caland het volgende:
Overigens wel weer typisch dat Steijn (die speelt voor FC Steijn) dan bijna op de vuist gaat met Hadj Moussa
Snel weg met die gozer
Twentespelers die naar Feyenoord gaan, is nog geen succes op het sociale vlak met teamgenoten in Rotterdam.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:28 schreef Caland het volgende:
Overigens wel weer typisch dat Steijn (die speelt voor FC Steijn) dan bijna op de vuist gaat met Hadj Moussa
Snel weg met die gozer
Mwah, Parrot had twee keer zoveel passes dan Ferri (21 om 10), waarvan 19 succesvol (Ferri 7).quote:Op woensdag 21 oktober 2026 23:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je nauwelijks echt tot grote kansen komt kan je dat moeilijk beoordelen
Die Ier is ook niet aan de bal geweest bijvoorbeeld
Ferri die diep in de 2e helft nog niet door had dat het een traag veld wasquote:Op donderdag 22 oktober 2026 00:05 schreef Haringkop2 het volgende:
[..]
Mwah, Parrot had twee keer zoveel passes dan Ferri (21 om 10), waarvan 19 succesvol (Ferri 7).
Ook geen hele grote kansen. In de tweede helft hebben beiden teams niks gecreëerd. Zonder die pingel was het een zielloze 0-0 gewordenquote:Op donderdag 22 oktober 2026 00:13 schreef GwaiLow het volgende:
Over de gehele wedstrijd genomen was Betis wel net even wat sterker & is de overwinning terecht. Neemt niet weg dat een gelijkspel er prima had ingezeten vandaag. Als het even goed mee zit sleep je hier een resultaat uit.
Het verschil is wel dat Betis tot 10 schoten op doel kwam en wij maar tot 2. Read zei het wel terecht dat het in de eindfase niet goed genoeg was.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 07:41 schreef alopio het volgende:
[..]
Ook geen hele grote kansen. In de tweede helft hebben beiden teams niks gecreëerd. Zonder die pingel was het een zielloze 0-0 geworden
De xG liegt er ook niet om natuurlijk. Minder dan 1 tegenover iets meer dan 2 voor Betis.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 08:15 schreef Haringkop2 het volgende:
[..]
Het verschil is wel dat Betis tot 10 schoten op doel kwam en wij maar tot 2. Read zei het wel terecht dat het in de eindfase niet goed genoeg was.
Daar moet volgens mij 0,9 afhalen voor de penalty, maar dan nog is het in het voordeel van Betis.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 08:34 schreef Solispolar het volgende:
[..]
De xG liegt er ook niet om natuurlijk. Minder dan 1 tegenover iets meer dan 2 voor Betis.
https://www.voetbalzone.n(...)/bltad1b8c9c6ed493a3
Die Steijn is er wel iets te veel in gaan geloven héOngelofelijk slechte aankoop natuurlijk.. van zo'n Valente kan iedereen zien dat hij kon voetballen, Steijn is een goede afmaker in de Eredivisie, maar kan überhaupt niet lopen.
Qua kansenverhouding (als die er al waren) ging het ook wel redelijk gelijk op, schoten op doel zeggen vaak niet zoveel als dat grotendeels kansloze rollertjes van afstand waren.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 08:43 schreef Haringkop2 het volgende:
[..]
Daar moet volgens mij 0,9 afhalen voor de penalty, maar dan nog is het in het voordeel van Betis.
10 schoten vertekent wel altijd een beetje omdat ze er daarvan ook een aantal hadden in de slotfase als je zelf ruimte aan het weggeven bent op jacht naar de 1-1.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 08:15 schreef Haringkop2 het volgende:
[..]
Het verschil is wel dat Betis tot 10 schoten op doel kwam en wij maar tot 2. Read zei het wel terecht dat het in de eindfase niet goed genoeg was.
Vertekent ook wel omdat een penalty direct 0,79 xG is.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 08:34 schreef Solispolar het volgende:
[..]
De xG liegt er ook niet om natuurlijk. Minder dan 1 tegenover iets meer dan 2 voor Betis.
https://www.voetbalzone.n(...)/bltad1b8c9c6ed493a3
Die Steijn is er wel iets te veel in gaan geloven héOngelofelijk slechte aankoop natuurlijk.. van zo'n Valente kan iedereen zien dat hij kon voetballen, Steijn is een goede afmaker in de Eredivisie, maar kan überhaupt niet lopen.
Dat is echt al jaren een echte regel.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 08:45 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
10 schoten vertekent wel altijd een beetje omdat ze er daarvan ook een aantal hadden in de slotfase als je zelf ruimte aan het weggeven bent op jacht naar de 1-1.
[..]
Vertekent ook wel omdat een penalty direct 0,79 xG is.
Uiteindelijk denk ik dat een bloedeloze 0-0 zoals @:alopio zei de meest logische uitslag zou zijn geweest. En zeker omdat je zelf geen penalty krijgt op basis van een regel die helemaal geen echte regel is had een punt wel verdiend geweest.
Staat niets over beschreven in de officiële Laws of the Game anders.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 08:47 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is echt al jaren een echte regel.
Toch had Betis de eerste helft al een xG van 0,84.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 08:45 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
10 schoten vertekent wel altijd een beetje omdat ze er daarvan ook een aantal hadden in de slotfase als je zelf ruimte aan het weggeven bent op jacht naar de 1-1.
[..]
Vertekent ook wel omdat een penalty direct 0,79 xG is.
Uiteindelijk denk ik dat een bloedeloze 0-0 zoals @:alopio zei de meest logische uitslag zou zijn geweest. En zeker omdat je zelf geen penalty krijgt op basis van een regel die helemaal geen echte regel is had een punt wel verdiend geweest.
Zoals zoveel niet. Is jaren geleden al door de IFAB gecommuniceerd aan de bonden/scheidsrechters.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 08:52 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Staat niets over beschreven in de officiële Laws of the Game anders.
Dan nog ligt het volgens mij een stuk genuanceerder dan "het is per definitie geen penalty". Wil je de bal weg schieten, raak je die verkeerd en daardoor per ongeluk tegen je eigen hand? Geen penalty, ook niet als het op exact dezelfde manier gaat zoals bij St Juste. Sta je een vliegtuig binnen te halen zoals die vent gisteren? Dan neem je van te voren al een te groot risico op hands en is het gewoon hands.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 09:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Zoals zoveel niet. Is jaren geleden al door de IFAB gecommuniceerd aan de bonden/scheidsrechters.
Klopt, het is altijd interpretatie. Maar als een bal heel duidelijk afketst via je lichaam en vervolgens een hand raakt is het zelden een penalty en dat is echt één van de weinige goede dingen die ze de laatste jaren hebben aangepast m.b.t. hands.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 09:16 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Dan nog ligt het volgens mij een stuk genuanceerder dan "het is per definitie geen penalty". Wil je de bal weg schieten, raak je die verkeerd en daardoor per ongeluk tegen je eigen hand? Geen penalty, ook niet als het op exact dezelfde manier gaat zoals bij St Juste. Sta je een vliegtuig binnen te halen zoals die vent gisteren? Dan neem je van te voren al een te groot risico op hands en is het gewoon hands.
Anders zou je als je als verdediger die een bal net verkeerd raakt daarna voordeel kunnen halen door je hand te gebruiken (beetje zoals Henry destijds tegen Ierland de bal voor je eigen voeten tikken in plaats van dat hij weg springt) en dan zeggen "ja, ging via m'n eigen lichaam". Dat is ook niet in de geest van deze regel.
Ik vind dat een beetje onzinnig. Dat waren bijna allemaal simpel houdbare rolletjes uit kansloze positie.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 08:15 schreef Haringkop2 het volgende:
[..]
Het verschil is wel dat Betis tot 10 schoten op doel kwam en wij maar tot 2. Read zei het wel terecht dat het in de eindfase niet goed genoeg was.
Omdat je gewoonweg nog steeds niet onbeperkt met je armen in het rond mag zwaaien. Ook in de geest van die regel vind ik dit hands. Misschien stukje gekleurde bril, maar ik zou dit de andere kant op ook gezegd hebben.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 09:27 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Die handsbal van gisteren was het schoolvoorbeeld van geen penalty na contact met eigen lichaam. Dat daar nog discussie over is mag nogal kleinzerig genoemd worden.
Wellicht kan Joris van Benthem je eens een keertje meenemen naar die bewegingsspecialist.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 09:43 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Omdat je gewoonweg nog steeds niet onbeperkt met je armen in het rond mag zwaaien.
Een bewegingswetenschapper genaamd Jo de Ruiter die de tuchtcommissie uitlegde dat Kramer niet sloeg maar duwde zodat hij tegen Ajax mee kon spelen.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 09:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Wellicht kan Joris van Benthem je eens een keertje meenemen naar die bewegingsspecialist.
Dan verwacht jij dus alleen juist onnatuurlijke houdingen en bewegingen. Dit is echt een schoolvoorbeeld van een niet bewuste en ongelukkige handsbal. Imo de beste regel van de laatste jaren die ze in het leven geroepen hebben anders krijgen we echt nog hockeytaferelen.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 09:43 schreef Irritatie100 het volgende:
[..]
Omdat je gewoonweg nog steeds niet onbeperkt met je armen in het rond mag zwaaien. Ook in de geest van die regel vind ik dit hands. Misschien stukje gekleurde bril, maar ik zou dit de andere kant op ook gezegd hebben.
Dat was echt genieten.quote:Op donderdag 22 oktober 2026 09:53 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Een bewegingswetenschapper genaamd Jo de Ruiter die de tuchtcommissie uitlegde dat Kramer niet sloeg maar duwde zodat hij tegen Ajax mee kon spelen.
Dat was een leuke episode.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |