Ja21 ontstond uit FvD weglopers die al wat eerder doorhadden dat als je zoals Baudet het er wel heel dik bovenop legt wat voor fascistische sympathien je hebt dat stemmen kost.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:05 schreef Kalmblijven het volgende:
Laatste opmerking:
JA21 wil ook een referendum over de euro en de Eurozone "ontbinden".
Paard van troje deze partij.
Nee precies, dat snap ik. Dat kan ook niet anders als je zo'n lang stuk schrijft en doet alsof zo'n laffaard als Rubio die een knipmes is voor een corrupte bende dingen zegt die zo waardevol zijn dat we er wel wat mee moeten.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:11 schreef Kalmblijven het volgende:
[..]
Wanneer je zoekt op de naam van de auteur dan zie je al snel dat hij een product is van Cliteur, Kinneging, Ellian.
Net als Thierry Baudet, Eva Vlaardingerbroek, Raisa Blommestijn, Geerten Waling enzovoort. Met 'liberalisme' heeft het niks te maken.
Dat ben je bij jou al als je in Leiden gewinkeld hebt.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:11 schreef Kalmblijven het volgende:
[..]
Wanneer je zoekt op de naam van de auteur dan zie je al snel dat hij een product is van Cliteur, Kinneging, Ellian.
Heel goed.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:48 schreef nostra het volgende:
[ afbeelding ]
Exact.
https://www.telegraaf.nl/(...)l&utm_campaign=share
Ben helemaal voor. Maar ik zie het niet gebeuren. Ik zie nog eerder dat we geld gaan lenen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:48 schreef nostra het volgende:
[ afbeelding ]
Exact.
https://www.telegraaf.nl/(...)l&utm_campaign=share
Tja, alle serieuze politicologen scharen ze gewoon onder radicaal of uiterst rechts. De kern van hun bestaan is nog altijd gewoon boos doen op buitenlanders.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 14:25 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mwah, ik vind Eerdmans niet uiterst rechts en Coenradie, die Hoogeveen en Boomsma ook niet. Ja, ze staan rechts van de VVD, maar het is niet gezegd dat alles wat rechts van de VVD staat radicaal zou zijn, alleen dat gare remigratiestandpunt zouden ze moeten schrappen.
Het voordeel van JA21 is dat ze niet de 'we rule this country' hebben die de VVD wel heeft.
Dat heb ik wel gedaan. Komt wel heel dichtbij zo.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:47 schreef nostra het volgende:
[..]
Dat ben je bij jou al als je in Leiden gewinkeld hebt.
Stop je kop maar in het zand. Jij kiest willens en wetens voor autocratie met de voorliefde voor Rubio en JA21.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:47 schreef nostra het volgende:
[..]
Dat ben je bij jou al als je in Leiden gewinkeld hebt.
Deels mee eens. Maar in het kader, dus de meeste normale leden en volksvertegenwoordigers op allerlei niveaus, zijn hier ook niet zo gelukkig mee. Daarom heb ik ze nog niet helemaal opgegeven als, min of meer, middenpartij.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 15:35 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
VVD zit even rechts als Ja21 tegenwoordig dat is in de basis al lang geen normale middenpartij meer. Dan heb je echt een decennium niet opgelet waar ze nou allemaal mee bezig zijn lijkt me.
Het besef dat ze FvD pas verlieten toen al jaren bekend was hoe fout die club is, zegt ook genoeg…quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:27 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Ja21 ontstond uit FvD weglopers die al wat eerder doorhadden dat als je zoals Baudet het er wel heel dik bovenop legt wat voor fascistische sympathien je hebt dat stemmen kost.
Maar wat dat betreft gaat dit niet anders dan bij FvD. Ze worden door de media genormaliseerd en veel mensen slikken dat meteen.
Net als Milei de helft van de bevolking onder de armoedegrens en de facto zonder mensenrechten en stemrecht om op te beroepen. "Heel goed".quote:
Als we de echte gehandicapten even uitzonderen dan hoef je nooit onder de armoedegrens te komen als je gewoon je verantwoordelijkheid neemt. Er hangen veel te veel mensen achterover in afwachting van een overheid die de problemen wel even komt oplossen.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 18:13 schreef Kalmblijven het volgende:
[..]
Net als Milei de helft van de bevolking onder de armoedegrens en de facto zonder mensenrechten en stemrecht om op te beroepen. "Heel goed".
Telegraaf gelul uit de hoogte van de bovenste plank. De arbeidsparticipatie is in Nederland de hoogste van de hele ontwikkelde wereld. Het zijn de jaren tachtig niet meer.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 18:16 schreef Charles33 het volgende:
Er hangen veel te veel mensen achterover in afwachting van een overheid die de problemen wel even komt oplossen.
Ze zijn niet boos op buitenlanders maar willen geen eindeloze stroom cultureel oninpasbare en economisch van weinig waarde hebbende gelukszoekers uit rare landen. Ik vind dus dat je sterk overdrijft.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 18:08 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Tja, alle serieuze politicologen scharen ze gewoon onder radicaal of uiterst rechts. De kern van hun bestaan is nog altijd gewoon boos doen op buitenlanders.
quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 18:13 schreef Kalmblijven het volgende:
[..]
Net als Milei de helft van de bevolking onder de armoedegrens en de facto zonder mensenrechten en stemrecht om op te beroepen. "Heel goed".
Wat het allemaal zo sneu maakt is dat onlangs nog is voorgerekend dat het stelsel helemaal niet onhoudbaar en onbetaalbaar is geworden, gecorrigeerd voor inflatie, gegroeide economie en beroepsbevolking.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 17:48 schreef nostra het volgende:
[ afbeelding ]
Exact.
https://www.telegraaf.nl/(...)l&utm_campaign=share
Dit zijn de officiële statistieken.quote:
Vooruitkijken vereist visie hè, daar is het FNV-grafiekje een wat wankele basis voor.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 18:32 schreef Kalmblijven het volgende:
[..]
Wat het allemaal zo sneu maakt is dat onlangs nog is voorgerekend dat het stelsel helemaal niet onhoudbaar en onbetaalbaar is geworden, gecorrigeerd voor inflatie, gegroeide economie en beroepsbevolking.
Maar leugenachtig en autocratisch rechts blijft er gewoon op los beuken met hun propaganda. Gewoon opnieuw blijven proberen en het leugentje blijven pluggen.
[ afbeelding ]
De prognoses zijn ook voorbij gekomen in de discussie hè? Prognoses over de zorg, de AOW, de CPB aannames met CAO-lonen enzovoort.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 18:41 schreef nostra het volgende:
[..]
Vooruitkijken vereist visie hè, daar is het FNV-grafiekje een wat wankele basis voor.
Niet anders dan het continu gezanik over "normeren wat je wel en niet mag zeggen/denken van met name Klaver".quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 16:28 schreef Kalmblijven het volgende:
Motie van het lid Eerdmans over het instellen van een Nationaal Coördinator Wokebestrijding
https://www.tweedekamer.n(...)38040&did=2024D38040
We weten allemaal wat hun ideologische vrienden van Fidesz en PiS als eerste deden met de rechtspraak toen ze aan de macht kwamen.
Of hun openlijk neofascistische partners FdI en Zweden Democraten.
Nogal naïef dit.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 18:25 schreef Pixelman het volgende:
[..]
Ze zijn niet boos op buitenlanders maar willen geen eindeloze stroom cultureel oninpasbare en economisch van weinig waarde hebbende gelukszoekers uit rare landen. Ik vind dus dat je sterk overdrijft.
Beetje frivole gekkigheid die motoe natuurlijk, maar de overwegingen in de motie zelf zijn daadwerkelijke maakbaresamenlevings-anti-meritocratie.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 16:28 schreef Kalmblijven het volgende:
Motie van het lid Eerdmans over het instellen van een Nationaal Coördinator Wokebestrijding
https://www.tweedekamer.n(...)38040&did=2024D38040
We weten allemaal wat hun ideologische vrienden van Fidesz en PiS als eerste deden met de rechtspraak toen ze aan de macht kwamen.
Of hun openlijk neofascistische partners FdI en Zweden Democraten.
JA21 is van de rechtse Danube Instituut maakbare samenleving, micro-managen achter de voordeur en ingrijpen bij universiteiten (gekopieerd van Orban en Trump), en kritisch over de meritocratie, dat is juist. Huisfilosoof Kinneging wil de filosoof-koningen van Plato en een aristocratie. Dat hele hoekje staat vrij vijandig tegen de naoorlogse meritocratische gedachte.quote:Op zaterdag 17 oktober 2026 18:53 schreef nostra het volgende:
[..]
Beetje frivole gekkigheid die motoe natuurlijk, maar de overwegingen in de motie zelf zijn daadwerkelijke maakbaresamenlevings-anti-meritocratie.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |