Ben jij het met haar eens overigens, wel benieuwd naar.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:07 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het is met name niet nodig om expletieven te gebruiken. Dat Yesilgöz Rusland de vijand noemt betekent niet dat we het daar allemaal mee eens moeten zijn.
De laatste keer dat de Russen in Coevorden stonden hebben ze ons bevrijd van Napoleon.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:08 schreef Since2003 het volgende:
Bel me maar als ze in Coevorden staan.
Een groot deel van ons geld gaat hier naar toe.quote:
Precies, pro-Rusland betekent dat je die miljarden liever aan Rusland zou willen overmaken. Men kan ook gewoon de positie innemen dat we beide partijen niet dienen fêteren en daarmee dus een wat neutralere koers dienen varen.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:08 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Er zijn meer opties dan óf glashard achter Oekraïne staan óf glashard achter Rusland. Dat snap je neem ik aan wel?
Dit is niet mijn oorlog, en ik vind de ontelbare miljarden die onze regering overboekt naar Oekraïne nergens meer over gaan. Dat maakt me niet pro-Rusland.
Dit.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:11 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Precies, pro-Rusland betekent dat je die miljarden liever aan Rusland zou willen overmaken. Men kan ook gewoon de positie innemen dat we beide partijen niet dienen fêteren en daarmee dus een wat neutralere koers dienen varen.
Precies.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:11 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Precies, pro-Rusland betekent dat je die miljarden liever aan Rusland zou willen overmaken. Men kan ook gewoon de positie innemen dat we beide partijen niet dienen fêteren en daarmee dus een wat neutralere koers dienen varen.
Er zijn hier minimaal drie in dit topic die pro-Rusland zijn, en juist niet de wat neutralere positie innemen.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:11 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Precies, pro-Rusland betekent dat je die miljarden liever aan Rusland zou willen overmaken. Men kan ook gewoon de positie innemen dat we beide partijen niet dienen fêteren en daarmee dus een wat neutralere koers dienen varen.
Zolang wij zelf niet in oorlog zijn met Rusland zie ik zelfs daar niet echt een probleem in.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:14 schreef 007700 het volgende:
Er zijn hier minimaal drie in dit topic die pro-Rusland zijn
Ze worden niet voor niets de vijand genoemd.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:15 schreef PurifieR het volgende:
[..]
Zolang wij zelf niet in oorlog zijn met Rusland zie ik zelfs daar niet echt een probleem in.
Nee, maar ik ben wel voorstander van het versterken van het leger.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:09 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Ben jij het met haar eens overigens, wel benieuwd naar.
Ja, dus?quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:16 schreef 007700 het volgende:
[..]
Ze worden niet voor niets de vijand genoemd.
Dus ja, dat is wel degelijk een probleem
Dat lijkt alleen zo aangezien alles wat niet pro-Oekraïne direct als pro-Rusland gezien wordt. Maar ik heb hier nog niemand zien betogen dat er militaire steun aan Rusland gegeven moet worden.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:14 schreef 007700 het volgende:
[..]
Er zijn hier minimaal drie in dit topic die pro-Rusland zijn, en juist niet de wat neutralere positie innemen.
Dan mag je toch gewoon het beestje bij de naam noemen?
Of hadden NSB-ers in de jaren 40 ook een neutralere positie?
Het kabinet, je weet wel, die mensen die dit land regeren.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:20 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ja, dus?
Simon says "Rusland is de vijand".
Behoorlijk simplistisch.
Euh nee, dat lijkt niet alleen zo. Het russische propaganda narratief druipt er vanaf.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:20 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat lijkt alleen zo aangezien alles wat niet pro-Oekraïne direct als pro-Rusland gezien wordt. Maar ik heb hier nog niemand zien betogen dat er militaire steun aan Rusland gegeven moet worden.
Maar dat is niet wat er gedaan wordt. Er wordt bij herhaling nepnieuws dat al meerdere keren weerlegd is ter sprake gebracht, wat het topic telkens weer ontregeld.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:11 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Precies, pro-Rusland betekent dat je die miljarden liever aan Rusland zou willen overmaken. Men kan ook gewoon de positie innemen dat we beide partijen niet dienen fêteren en daarmee dus een wat neutralere koers dienen varen.
Die lui vangen al extra geld van me voor deze apenstreken. Maar die pipo's, waar ik niet op gestemd heb, bepalen niet wat ik vind.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:21 schreef 007700 het volgende:
[..]
Het kabinet, je weet wel, die mensen die dit land regeren.
Lekker simplistische reactie
Zij bepalen inderdaad niet wat je vind, dat moet je lekker zelf wetenquote:Op zondag 11 oktober 2026 20:25 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Die lui vangen al extra geld van me voor deze apenstreken. Maar die pipo's, waar ik niet op gestemd heb, bepalen niet wat ik vind.
Zou een mooie bak worden.
Het steunen van Oekraine met geld, voedsel, wapens, energievoorzieningen en wapens zodat ze geen genocide over zich heen krijgen is niet 'fêteren'.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:11 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Precies, pro-Rusland betekent dat je die miljarden liever aan Rusland zou willen overmaken. Men kan ook gewoon de positie innemen dat we beide partijen niet dienen fêteren en daarmee dus een wat neutralere koers dienen varen.
De VS is gewoon aan het draaien in dit conflict. Over twee jaar verstrekken ze Intel aan Rusland als het zo doorgaatquote:
we gaan geen neutrale koers varenquote:Op zondag 11 oktober 2026 20:11 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Precies, pro-Rusland betekent dat je die miljarden liever aan Rusland zou willen overmaken. Men kan ook gewoon de positie innemen dat we beide partijen niet dienen fêteren en daarmee dus een wat neutralere koers dienen varen.
Deze draai heeft hij natuurlijk al vaker gedaan. Vorig jaar ook dat beruchte moment waarop ze Zelensky kwalijk namen dat hij geen pak aan had. Daarna draaide ze weer terug.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:30 schreef LXIV het volgende:
[..]
De VS is gewoon aan het draaien in dit conflict. Over twee jaar verstrekken ze Intel aan Rusland als het zo doorgaat
Omdat één of ander Koerdisch grietje roept dat Rusland de vijand is wil dat niet zeggen dat ze morgen in Coevorden staan. Zo simpel is het gewoon.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:21 schreef 007700 het volgende:
[..]
Het kabinet, je weet wel, die mensen die dit land regeren.
Lekker simplistische reactie
Dat zeg ik toch ook niet? Ik benoeming de feiten. Dat jij weer met een totaal onlogische redenatie komt, legt precies de vinger op de zere plekquote:Op zondag 11 oktober 2026 20:36 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Omdat één of ander Koerdisch grietje roept dat Rusland de vijand is wil niet zeggen dat ze morgen in Coevorden staan. Zo simpel is het gewoon.
heeel veel woorden om te zeggen dat Poetin niet will stoppen met de oorlogquote:TRUMP WIL EEN AKKOORD MET RUSLAND!" —
Zakharova over wat Moskou en Washington ervan weerhoudt om te reageren...
Verschillen in inzichten in de historie aangaande deze oorlog betekenen niet noodzakelijk dat men dan ook op andere punten pro-Russisch is.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:24 schreef beefkeek het volgende:
[..]
Maar dat is niet wat er gedaan wordt. Er wordt bij herhaling nepnieuws dat al meerdere keren weerlegd is ter sprake gebracht, wat het topic telkens weer ontregeld.
Aangeven dat niet Rusland maar Oekraïne (of de EU) de veroorzaker is van dit conflict, of aangeven dat Rusland het recht had de separatisten te beschermen van Oekraïne (als voorbeelden) zijn niet de neutrale koers, dat is letterlijk de pro-Rusland koers.
Is dat Koerdische grietje 'het kabinet'?quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:38 schreef 007700 het volgende:
[..]
Dat zeg ik toch ook niet? Ik benoeming de feiten. Dat jij weer met een totaal onlogische redenatie komt, legt precies de vinger op de zere plek
Ik zal er kort op reageren, want jij richt je vraag onder andere op mij,quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:23 schreef skysherrif het volgende:
[ x ]
[ x ]
[ afbeelding ]
Deze misdaad van gisteren was nog niet gepost geloof ik. Minder geld naar Oekraine willen, zeker als je zelf weinig te besteden hebt kan ik inkomen.
Maar dagelijks dit immense, verschrikkelijke en vooral nu doelgerichte terreur te zien van een staat richting een bevolking.
Ik snap er helemaal niets van dat mensen daar neutraal in blijven, je kan ook "voor" oekraine zijn maar iets minder steun willen geven. Maar neutraal, hoe praat je dat voor jezelf goed? Neutraal zijn is namelijk OOK een kant kiezen.
"dat Koerdische grietje" zit toch in het kabinet?quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:40 schreef Since2003 het volgende:
[..]
Is dat Koerdische grietje 'het kabinet'?
Dat niet.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:30 schreef LXIV het volgende:
[..]
De VS is gewoon aan het draaien in dit conflict. Over twee jaar verstrekken ze Intel aan Rusland als het zo doorgaat
quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik zal er kort op reageren, want jij richt je vraag onder andere op mij,
Laat ik voorop stellen dat ik überhaupt niet naar die beelden wil kijken, de enige keren dat ik die zie komt omdat jij ze post.
De oplossing zal via diplomatie gezocht moeten worden. Als Rusland toch bewust burgerdoelen aanvalt omdat ze elke vorm van rede verloren zijn dan zou ik er prima voor te porren zijn dat dát bestreden wordt.
Echter als je Oekraïne enorme steun toezegt en geeft, zal Oekraïne minder genegen zijn om concessies te doen omdat het bestendigen van de oorlog perspectief biedt in de hoop dat Rusland volledig verslagen kan worden.
In elk geval: er is niemand met gezond verstand die genoegen haalt uit het zien van die beelden met dode slachtoffers.
Ben je gedraaid in de laatste 2,5 uur?quote:Op zondag 11 oktober 2026 18:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Putin heeft geen X en zal dus de tweet van Trump gemist hebben![]()
Heerlijk deze vertoning. Ik mag het niet zeggen, maar toch doe ik het.
Jaren werd met veel jolijt gesproken hoe Rusland bijna haar 'laatste granaat' had verschoten, dat de oreshniks op waren, massale desertie in leger, dat de economie op omvallen stond. Toen Trump begin 25 ten tonele kwam zouden de Europese liberalen hem wel even kaltstellen.
En dan nu niet. Het is net een film
Als je Oekraïne geen enorme steun toezegt heeft Rusland geen reden om concessies te doen.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik zal er kort op reageren, want jij richt je vraag onder andere op mij,
Laat ik voorop stellen dat ik überhaupt niet naar die beelden wil kijken, de enige keren dat ik die zie komt omdat jij ze post.
De oplossing zal via diplomatie gezocht moeten worden. Als Rusland toch bewust burgerdoelen aanvalt omdat ze elke vorm van rede verloren zijn dan zou ik er prima voor te porren zijn dat dát bestreden wordt.
Echter als je Oekraïne enorme steun toezegt en geeft, zal Oekraïne minder genegen zijn om concessies te doen omdat het bestendigen van de oorlog perspectief biedt in de hoop dat Rusland volledig verslagen kan worden.
In elk geval: er is niemand met gezond verstand die genoegen haalt uit het zien van die beelden met dode slachtoffers.
Maar die beelden zijn wel de realiteit wat er gebeurd in Oekraine. Daarvan wegkijken omdat het verschrikkelijk is kan, maar het neemt niet weg dat het gebeurd en dat daar maar 1 land verantwoordelijk is.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:41 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik zal er kort op reageren, want jij richt je vraag onder andere op mij,
Laat ik voorop stellen dat ik überhaupt niet naar die beelden wil kijken, de enige keren dat ik die zie komt omdat jij ze post.
De oplossing zal via diplomatie gezocht moeten worden. Als Rusland toch bewust burgerdoelen aanvalt omdat ze elke vorm van rede verloren zijn dan zou ik er prima voor te porren zijn dat dát bestreden wordt.
Echter als je Oekraïne enorme steun toezegt en geeft, zal Oekraïne minder genegen zijn om concessies te doen omdat het bestendigen van de oorlog perspectief biedt in de hoop dat Rusland volledig verslagen kan worden.
In elk geval: er is niemand met gezond verstand die genoegen haalt uit het zien van die beelden met dode slachtoffers.
Er staat toch ook beide partijen, het idee is juist dat het niet specifiek over Oekraïne gaat.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:29 schreef Adames het volgende:
[..]
Het steunen van Oekraine met geld, voedsel, wapens, energievoorzieningen en wapens zodat ze geen genocide over zich heen krijgen is niet 'fêteren'.
Wat een walgelijk dommig of gemeen gebruik van dit woord, afhankelijk van of je weet wat je zegt.
Ook toen was er een hele lijst landen die neutraal gebleven zijn.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:31 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
we gaan geen neutrale koers varen
zou je dat ook van Hitler gezegd hebben , toen ie de joden vergastte ?
En ook toen waren er personen die pro nazi warenquote:Op zondag 11 oktober 2026 20:50 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ook toen was er een hele lijst landen die neutraal gebleven zijn.
Er staat toch fêteren. Dat is een nogal specifiek woord wat totaal misplaatst is in deze situatie.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:49 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Er staat toch ook beide partijen, het idee is juist dat het niet specifiek over Oekraïne gaat.
Het punt is eerder dat pro-Nazi en neutraal verschillende visies inhouden. Het niet interveniëren bij een genocide staat niet gelijk aan het steunen van de partij die de genocide uitvoert.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:51 schreef 007700 het volgende:
[..]
En ook toen waren er personen die pro nazi waren
Iemand rijkelijk trakteren, dat kan toch prima.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:52 schreef Adames het volgende:
[..]
Er staat toch fêteren. Dat is een nogal specifiek woord wat totaal misplaatst is in deze situatie.
Dat is toch niet hetzelfde?quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:51 schreef 007700 het volgende:
[..]
En ook toen waren er personen die pro nazi waren
Er is maar één partij die de oorlog is begonnen en stelselmatig oorlogsmisdaden begaat. Ik kan niet volgen hoe volledig immoreel je moet zijn om dan over neutraliteit te praten.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:49 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Er staat toch ook beide partijen, het idee is juist dat het niet specifiek over Oekraïne gaat.
Dat is toch ook niet wat ik zeg?quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:54 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Het punt is eerder dat pro-Nazi en neutraal verschillende visies inhouden. Het niet interveniëren bij een genocide staat niet gelijk aan het steunen van de partij die de genocide uitvoert.
Dat is wel de visie die ik ondersteun en die mag best immoreel zijn. Maar ik zou er voorstander van zijn de Oekraïners lekker in hun eigen sop te laten gaarkoken.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:55 schreef HiZ het volgende:
[..]
Er is maar één partij die de oorlog is begonnen en stelselmatig oorlogsmisdaden begaat. Ik kan niet volgen hoe volledig immoreel je moet zijn om dan over neutraliteit te praten.
Dat mag wel zo wezen, maar het is geen pro-Russische koers om dat te beweren. Een echt pro-Russische koers zou het sturen van wapens en raketten naar Rusland zijn en dat heb ik nog niemand zien beweren.quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:57 schreef 007700 het volgende:
[..]
Dat is toch ook niet wat ik zeg?
Er zijn hier gewoon een drietal aan te wijzen die niet de "neutralere positie" innemen, maar openlijk pro-russisch zijn. Dat mag allemaal op dit forum, want vrijheid van meningsuiting, zijn al vele discussies over geweest. Dan mag het beestje ook best bij de naam genoemd worden wanneer het kabinet besluit om rusland voortaan niet agressor te noemen, maar de vijand.
Om wat te beweren?quote:Op zondag 11 oktober 2026 20:59 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat mag wel zo wezen, maar het is geen pro-Russische koers om dat te beweren. Een echt pro-Russische koers zou het sturen van wapens en raketten naar Rusland zijn en dat heb ik nog niemand zien beweren.
Kijk Nederland is pro-Oekraïns; het stuurt wapens naar Oekraïne, Noord Korea is pro-Russisch; het stuurt wapens en troepen naar Rusland.quote:Op zondag 11 oktober 2026 21:01 schreef 007700 het volgende:
[..]
Om wat te beweren?
Ohhhh nu veranderd de écht écht echte pro-russische koers naar het sturen van wapens en raketten naar rusland?
pro russische propaganda verspreiden is pro-russisch, veel moeilijker is het niet
Hahahaha, nee propaganda verspreiden is wat minder sterk leidend.quote:Op zondag 11 oktober 2026 21:05 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Kijk Nederland is pro-Oekraïns; het stuurt wapens naar Oekraïne, Noord Korea is pro-Russisch; het stuurt wapens en troepen naar Rusland.
Propaganda is wat mij betreft wat minder sterk leidend.
Je lijkt wel Extec.quote:Op zondag 11 oktober 2026 21:06 schreef 007700 het volgende:
[..]
Hahahaha, nee propaganda verspreiden is wat minder sterk leidend.
Je kon er op wachten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |