Op welke negativiteit doel je dan? Ik begrijp niet waar je op doelt.quote:Op zondag 4 oktober 2026 23:09 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Je negeert de mainstream negativiteit over mannen die de laatste jaren schering en inslag is. Geld wat je zegt dan ook over geslachtsgenoten?
Leuk is het ook niet. Maar je kunt wel goed selecteren op dingen die belangrijk zijn (roken/opleidingsniveau/afstand), het is spotgoedkoop, je kunt het doen wanneer het jou uitkomt etc. Dus het biedt ook veel voordelen. Nadeel is dat je het IRL stukje mist waarbij je in 10 sec al kunt zeggen ja of nee. (eigenlijk nee dus). Dat is dan weer niet effectief.quote:Op zondag 4 oktober 2026 23:08 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Potentiële mannen om eens mee te daten of mannen die potentieel wel echt bij ze zouden kunnen passen?
Zoals ik recent al eens zei, het lijkt me echt helemaal niks om via de apps een serieuze partner te zoeken.
Heb je wel eens relatiebemiddeling overwogen?quote:Op zondag 4 oktober 2026 23:22 schreef LXIV het volgende:
[..]
Leuk is het ook niet. Maar je kunt wel goed selecteren op dingen die belangrijk zijn (roken/opleidingsniveau/afstand), het is spotgoedkoop, je kunt het doen wanneer het jou uitkomt etc. Dus het biedt ook veel voordelen. Nadeel is dat je het IRL stukje mist waarbij je in 10 sec al kunt zeggen ja of nee. (eigenlijk nee dus). Dat is dan weer niet effectief.
Ik zou er niet aan moeten denken om weer in een disco oid te moeten staan en dan op goed geluk maar wat vrouwen aanspreken. En met wie zou ik er heen moeten?
Maar het gaat hier om de knikkers, niet om het spel. Dat is idd helemaal niks
Nee, maar ik vind het in het algemeen niet moeilijk om mensen te leren kennen hoor!quote:Op zondag 4 oktober 2026 23:25 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Heb je wel eens relatiebemiddeling overwogen?
Inmiddels is er wat overlap met je 50+-topic.quote:Op zondag 4 oktober 2026 23:29 schreef LXIV het volgende:
[..]
Nee, maar ik vind het in het algemeen niet moeilijk om mensen te leren kennen hoor!
Maar dat app-wereldje, tja, dan moet je wel wat eelt op je ziel hebben. De algemene beleefdheidsnormen zijn niet van toepassing. Soms wordt je genegeerd of wordt er überhaupt niet gereageerd op een bericht, gesprekken die ok liepen worden zonder opgaaf van redenen gestopt, er zitten vrouwen op die ik er van verdenk er enkel op te zitten voor eeuwige aandacht zonder serieuze poging, er zijn fishings om je naar sex-sites te lokken etc etc.
Dit is gewoon je ook in het zand duwen.quote:Op zondag 4 oktober 2026 23:15 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Op welke negativiteit doel je dan? Ik begrijp niet waar je op doelt.
Volgens mij hebben we het hier eerder over gehad en heb ik toen ook gezegd dat het bij mij beide kanten op werkt. Je probeert me in een bepaalde hoek te duwen, door steeds te suggereren dat ik vast tot die vrouwen behoor die bepaalde kritiek op mannen laat horen. Ik weet niet over welke vrouwen je het hebt, niet over welke kritiek en ik herken dat niet als iets wat ik onder feminisme zou scharen. Feminisme is niet anti-man.
Als je zo zwart wit denkt, ontzeg je jezelf een hoop kleur in je leven.quote:Op zondag 4 oktober 2026 22:58 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Leuke relaties zijn zeldzaam tegenwoordig.
LXIV trekt tegenwoordig alle registers open om maar niet met een vijftiger een relatie te hoeven beginnen.quote:Op zondag 4 oktober 2026 23:38 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Inmiddels is er wat overlap met je 50+-topic.
Dat is mijn schuld, vrees ik.quote:Op zondag 4 oktober 2026 13:25 schreef Lienekien het volgende:
Hoe is eigenlijk de conclusie getrokken dat TS in Groningen woont?
Anyway. Groningen is voor een jonge vent wat een winkel vol met vlees voor een leeuw is.quote:
Nee hoor. Mannen werden vanaf toen min of meer door allerlei maatschappelijke veranderingen gedwongen zich aan te passen.quote:Op zondag 4 oktober 2026 23:52 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Dit is gewoon je ook in het zand duwen.
De laatste 60 jaar is alles wat mannelijk is betiteld als macho en afgebroken.
Jezelf zielig vinden is ook niet erg mannelijk.quote:Op zondag 4 oktober 2026 23:52 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Dit is gewoon je ook in het zand duwen.
De laatste 60 jaar is alles wat mannelijk is betiteld als macho en afgebroken.
survival of the fittestquote:Op maandag 5 oktober 2026 10:49 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Nee hoor. Mannen werden vanaf toen min of meer door allerlei maatschappelijke veranderingen gedwongen zich aan te passen.
Mannen die dat niet kunnen of willen, zetten zichzelf buitenspel.
Zitten zo een mannenhatende feministen op datingsites??quote:
Niet mee eens. Dat ligt er maar aan waar je zoekt. De wereld stopt niet bij de grens. Vanuit Zeeuws-Vlaanderen kun je prima zoeken in bv. Gent, Antwerpen en Brugge. Qua cultuur sluit dat ook meer aan dan Utrecht of Amsterdam. Vanaf Limburg heb je Belgisch Limburg, Luik, NRW en zo om de hoek.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 16:49 schreef TokkieFamilie het volgende:
Ik zit al enige tijd op een datingsite. Wat mij is opgevallen is dat vrouwen één bepaald iets verreweg het meest belangrijk vinden: reisafstand. Beter gezegd, woon je ook maar een fractie te ver weg dan hoeven de dames je niet meer. Zelfs niet als werkelijk alles in je profiel matcht met dat van haar.
Mannen die centraal in het land wonen zijn enorm in het voordeel, ben ik inmiddels achter. Wie daarentegen, net als ik, in een uithoek van het land woont kan fluiten naar een vrouw. De berichten die ik stuur naar dames worden ofwel niet gelezen, of ze reageren wel maar laten meteen weten geen vent te willen die verder dan een kilometer of 50 van ze vandaan woont. Het feit dat ik freelancer ben en werkelijk op elk adres in het land mijn werk voor langere tijd kan uitvoeren, laat ze helemaal koud. Al heb je werkelijk precies dezelfde hobby's, houd je van precies dezelfde sport, eten, muziek, het maakt allemaal niet uit. En nee, ik heb niet bepaald een onaantrekkelijk uiterlijk, in tegendeel zelfs (al doet mijn gebruikersnaam wellicht anders vermoeden, haha)
Welke mannen die net als ik in een uithoek van Nederland wonen (Friesland, Groningen, Zeeland, Limburg) ervaren hetzelfde, dat ze alleen vanwege de reisafstand volstrekt kansloos zijn op datingsites?
Als je het een probleem vindt dat andere mensen ook rechten en ruimte krijgen, ben je geen man maar een kneus.quote:Op zondag 4 oktober 2026 23:52 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Dit is gewoon je ook in het zand duwen.
De laatste 60 jaar is alles wat mannelijk is betiteld als macho en afgebroken.
Ik zou het ereerlijk gezegd spaans benauwd van krijgen als mijn date na een paar dates al begon over bij mij intrekken.quote:Op vrijdag 2 oktober 2026 17:25 schreef TokkieFamilie het volgende:
[..]
Daar heb je natuurlijk een punt. Maar ja, dames die zelf aangeven een zo vast mogelijke relatie te willen hebben, zouden dit avontuur - na eerst een paar dates te hebben gehad met me - toch aan moeten durven. En klikt dat niet, dan mogen ze mij er dezelfde dag nog uit schoppen.
Dit.quote:Op maandag 5 oktober 2026 15:20 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik zou het ereerlijk gezegd spaans benauwd van krijgen als mijn date na een paar dates al begon over bij mij intrekken.
Ocharmequote:Op zondag 4 oktober 2026 23:52 schreef Joopklepzeiker het volgende:
[..]
Dit is gewoon je ook in het zand duwen.
De laatste 60 jaar is alles wat mannelijk is betiteld als macho en afgebroken.
Na een paar dates durf je dat avontuur toch wel al aan he!?quote:Op maandag 5 oktober 2026 15:20 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik zou het ereerlijk gezegd spaans benauwd van krijgen als mijn date na een paar dates al begon over bij mij intrekken.
Ik vind 50 km eigenlijk te ver. Dat gaat me heel snel tegenstaan.quote:Op maandag 5 oktober 2026 16:50 schreef MultiBanaan het volgende:
Is 50 km al te ver voor sommigen? Ik woon in Utrecht, heb wel eens vrouwen gedate die in Rotterdam of Den Haag wonen, die zouden dan al buiten dat bereik vallen. Ben blij dat ik mezelf dat genot niet heb ontzegt
Nou, het zou voor mij eigenlijk reden zijn om verdere dates af te kappen want als iemand me na een paar dates al zo'n beklemmend gevoel weet te geven hou ik mijn hart vast voor het zich ontwikkeld na een jaar.quote:Op maandag 5 oktober 2026 16:57 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Na een paar dates durf je dat avontuur toch wel al aan he!?
Woon je toevallig in Amsterdam?quote:Op maandag 5 oktober 2026 16:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik vind 50 km eigenlijk te ver. Dat gaat me heel snel tegenstaan.
Maar in Utrecht heb je toch de keuze uit letterlijk duizenden vrouwen. Waarom zou je dan naar Den Haag gaan?quote:Op maandag 5 oktober 2026 16:50 schreef MultiBanaan het volgende:
Is 50 km al te ver voor sommigen? Ik woon in Utrecht, heb wel eens vrouwen gedate die in Rotterdam of Den Haag wonen, die zouden dan al buiten dat bereik vallen. Ben blij dat ik mezelf dat genot niet heb ontzegt
Nee. Hoezo, had je interesse?quote:Op maandag 5 oktober 2026 17:16 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Woon je toevallig in Amsterdam?
Valt toch tegen, maar misschien heeft een cassanova als jij andere ervaringenquote:Op maandag 5 oktober 2026 18:36 schreef LXIV het volgende:
[..]
Maar in Utrecht heb je toch de keuze uit letterlijk duizenden vrouwen. Waarom zou je dan naar Den Haag gaan?
Alleen als het expats zijn. Maar Amsterdammers hoeven meestal hun stad niet uit om te datenquote:Op maandag 5 oktober 2026 23:50 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Nee. Hoezo, had je interesse?
Als daar echt een enorme leukerd woont dan doe je dat gewoon.quote:Op maandag 5 oktober 2026 18:36 schreef LXIV het volgende:
[..]
Maar in Utrecht heb je toch de keuze uit letterlijk duizenden vrouwen. Waarom zou je dan naar Den Haag gaan?
Dat hoeft in feite niemand die in een stad met meer dan 10.000 inwoners woont.quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 09:13 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Alleen als het expats zijn. Maar Amsterdammers hoeven meestal hun stad niet uit om te daten
Nou ja, dan krijg je al snel dat je oude dates tegenkomt als je met je nieuwste date in een tentje zit, lijkt mij niks.quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 10:04 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dat hoeft in feite niemand die in een stad met meer dan 10.000 inwoners woont.
Ja. Lijkt me niks inderdaad. Dan ga je ook niet even een uurtje koffie drinken en ketsen, maar duurt dat al gauw langer.quote:Op maandag 5 oktober 2026 16:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik vind 50 km eigenlijk te ver. Dat gaat me heel snel tegenstaan.
Ja en bij date 7 en 3 keer goede seks komt de vraag op tafel waar er gesetteld moet worden. Meet in the middle is voor beiden weer ongunstig..quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 09:16 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Als daar echt een enorme leukerd woont dan doe je dat gewoon.
Tja als dat je al moet gaan tegenhouden, dan stopt het wel een beetje he?quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 10:14 schreef MultiBanaan het volgende:
[..]
Nou ja, dan krijg je al snel dat je oude dates tegenkomt als je met je nieuwste date in een tentje zit, lijkt mij niks.
Niet alleen dat. Maar stel: iemand uit Groningen krijgt een relatie met iemand uit Brabant. En ze willen gaan samenwonen.quote:Op maandag 5 oktober 2026 16:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik vind 50 km eigenlijk te ver. Dat gaat me heel snel tegenstaan.
Als beide heel honkvast zijn dan werkt dat natuurlijk niet. Maar veel mensen vinden verhuizen prima.quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 14:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja en bij date 7 en 3 keer goede seks komt de vraag op tafel waar er gesetteld moet worden. Meet in the middle is voor beiden weer ongunstig..
Voor randstedeling misschien wel, die verhuizen soms van de ene stad naar de andere. Maar voor mensen buiten de randstad is dat minder gebruikelijk, en indien de relatie toch klapt moet één van de partijen weer een andere woning zoeken. Iets dat ook verre van eenvoudig is.quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 17:54 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Als beide heel honkvast zijn dan werkt dat natuurlijk niet. Maar veel mensen vinden verhuizen prima.
Nou, dan blijf je toch lekker in je eigen dorp daten als je daar geen zin in hebt. Al die beren op de weg altijd, man man.quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 14:22 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ja en bij date 7 en 3 keer goede seks komt de vraag op tafel waar er gesetteld moet worden. Meet in the middle is voor beiden weer ongunstig..
Maar dat heb je als je in dezelfde plaats blijft ook.quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 18:12 schreef phpmystyle het volgende:
, en indien de relatie toch klapt moet één van de partijen weer een andere woning zoeken. Iets dat ook verre van eenvoudig is.
Als je zowel in een mini dorp woont als weigert buiten je eigen plaats te daten wel ja. Gelukkig zijn dat twee dingen die niet op mij van toepassing zijnquote:Op dinsdag 6 oktober 2026 16:08 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Tja als dat je al moet gaan tegenhouden, dan stopt het wel een beetje he?
Ik ken hier succesvolle voorbeelden van. Het kan zeker maar vraagt wel offers van ten minste 1 van de 2. Vraag is ook wat jou bindt aan je woonplaats. Als je familie en vrienden niet in de buurt wonen nu dan is het minder een probleem dan wanneer je allemaal uit hetzelfde dorp komt.quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 16:18 schreef Pisces het volgende:
[..]
Niet alleen dat. Maar stel: iemand uit Groningen krijgt een relatie met iemand uit Brabant. En ze willen gaan samenwonen.
Hoe groot is de kans dat er eentje enthousiast is om zo’n eind verderop te gaan wonen? Zelfs zonder te denken aan je werk is het een kleine kans van slagen. Die uit Grun wil niet naar Brabant en andersom.
(Wel als je bv 20 en / of forever single bent, anders niet.)
Uitzonderingen zijn er natuurlijk altijd.
Mensen verhuizen wel vaker van de ene naar de andere provincie. Niet iedereen wil altijd per se op dezelfde plek blijven.quote:Op dinsdag 6 oktober 2026 16:18 schreef Pisces het volgende:
[..]
Niet alleen dat. Maar stel: iemand uit Groningen krijgt een relatie met iemand uit Brabant. En ze willen gaan samenwonen.
Hoe groot is de kans dat er eentje enthousiast is om zo’n eind verderop te gaan wonen? Zelfs zonder te denken aan je werk is het een kleine kans van slagen. Die uit Grun wil niet naar Brabant en andersom.
(Wel als je bv 20 en / of forever single bent, anders niet.)
Uitzonderingen zijn er natuurlijk altijd.
Dat gebeurt toch heel vaak? Ken daar zoveel voorbeelden van. Zelf ook 2x gedaan. Niet iedereen wil alleen maar in z'n eigen dorpje of provincie blijven wonenquote:Op dinsdag 6 oktober 2026 16:18 schreef Pisces het volgende:
[..]
Niet alleen dat. Maar stel: iemand uit Groningen krijgt een relatie met iemand uit Brabant. En ze willen gaan samenwonen.
Hoe groot is de kans dat er eentje enthousiast is om zo’n eind verderop te gaan wonen? Zelfs zonder te denken aan je werk is het een kleine kans van slagen. Die uit Grun wil niet naar Brabant en andersom.
(Wel als je bv 20 en / of forever single bent, anders niet.)
Uitzonderingen zijn er natuurlijk altijd.
Niet iedereen, maar zoals TS stelt, vrouwen willen op een kleine afstand daten. Met een reden.quote:Op woensdag 7 oktober 2026 17:48 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dat gebeurt toch heel vaak? Ken daar zoveel voorbeelden van. Zelf ook 2x gedaan. Niet iedereen wil alleen maar in z'n eigen dorpje of provincie blijven wonen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |