quote:Op vrijdag 9 oktober 2026 21:34 schreef laziness het volgende:
[..]
Ik kan alleen maar zeggen dat jullie situatie is waar KPA ooit voor opgezet is en waarvoor zoveel lieve mensen op fok! zonder vragen te stellen zo geld naar elkaar over maken om grote en kleine wensen te shoppen en jullie dan een lichtpuntje te bezorgen.
Je neemt absoluut geen plek in van iemand met je aanmelding en als jij alle woorden zou kunnen lezen die ik zie van iedereen die zich inzet voor deze actie dan zou jij je ook niet bezwaard voelen om aan te melden. Want dat is me een partij fijne mensen die zich deels wel en deels niet in dit topic laten zien en graag ziet dat iedereen een fijne kerst heeft.
Hoeveel je actief bent zal iedereen een worst wezen. Hoeveel goeds het jullie doet is het enige wat er toe doet.
Goed gespot. Zal later op de computer kijken of ik het nu kan corrigeren of nadat het formulier dicht is over een tijdje.quote:
Waar?!quote:Op zondag 11 oktober 2026 13:06 schreef Friday12 het volgende:
De kerstmarkten zijn alweer open
Net geweest
De Boet is een bekende in noord-holland. En de lokale kleinere tuincentra doen ook mee natuurlijkquote:
Ja zo noemen we die dingen hier gewoon hHa maar is niet zo eentje als Valkenburg of Duitsland natuurlijk.quote:Op maandag 12 oktober 2026 10:37 schreef Troel het volgende:
Op 1 oktober was de opening van de kerstshow bij Borghuis in Deurningen. Was ontzettend leuk om daar heen te gaan (we kregen vijf oliebollen gratis).
Maar dat is natuurlijk geen echte kerstmarkt
En kerstlego is ook leukquote:Op woensdag 14 oktober 2026 23:14 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik heb een hekel aan alles rondom kerst, ik moet er ook echt niet aan denken om zo’n kerstshow te bezoeken en hier in huis komt ook geen kerstversiering. Het enige leuke aan kerst is de kerstpakketactie
Ik heb Legobloemen ontdekt.quote:
Dat heb ik nou ook. Ik kom nooit naar een kerstshow uit mezelf maar als ik voor iemand shop kan ik dat wel want dan heb ik een doel. De sociale verplichtingen met kerst zijn nachtmerries en om me op een pakket te storten helpt veelquote:Op woensdag 14 oktober 2026 23:14 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik heb een hekel aan alles rondom kerst, ik moet er ook echt niet aan denken om zo’n kerstshow te bezoeken en hier in huis komt ook geen kerstversiering. Het enige leuke aan kerst is de kerstpakketactie
onze kat snapt ook niet dat je bloemen niet moet eten. Lego botanicals is een prima vervanging voor echte bloemen, en een prima manier om al je geld aan kwijt te rakenquote:Op maandag 19 oktober 2026 10:53 schreef nostra het volgende:
[..]
Ik heb Legobloemen ontdekt.Meer uit praktisch oogpunt (katten eten zowel echte als nepbloemen om ze vervolgens na 20 seconden uit te kotsen en het leervermogen van een zeeslak). Wel geneig. Alleen reteduur.
Ja, zijn we gekoppeld? It's on!quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |