quote:Op vrijdag 9 oktober 2026 21:34 schreef laziness het volgende:
[..]
Ik kan alleen maar zeggen dat jullie situatie is waar KPA ooit voor opgezet is en waarvoor zoveel lieve mensen op fok! zonder vragen te stellen zo geld naar elkaar over maken om grote en kleine wensen te shoppen en jullie dan een lichtpuntje te bezorgen.
Je neemt absoluut geen plek in van iemand met je aanmelding en als jij alle woorden zou kunnen lezen die ik zie van iedereen die zich inzet voor deze actie dan zou jij je ook niet bezwaard voelen om aan te melden. Want dat is me een partij fijne mensen die zich deels wel en deels niet in dit topic laten zien en graag ziet dat iedereen een fijne kerst heeft.
Hoeveel je actief bent zal iedereen een worst wezen. Hoeveel goeds het jullie doet is het enige wat er toe doet.
Goed gespot. Zal later op de computer kijken of ik het nu kan corrigeren of nadat het formulier dicht is over een tijdje.quote:
Waar?!quote:Op zondag 11 oktober 2026 13:06 schreef Friday12 het volgende:
De kerstmarkten zijn alweer open
Net geweest
De Boet is een bekende in noord-holland. En de lokale kleinere tuincentra doen ook mee natuurlijkquote:
Ja zo noemen we die dingen hier gewoon hHa maar is niet zo eentje als Valkenburg of Duitsland natuurlijk.quote:Op maandag 12 oktober 2026 10:37 schreef Troel het volgende:
Op 1 oktober was de opening van de kerstshow bij Borghuis in Deurningen. Was ontzettend leuk om daar heen te gaan (we kregen vijf oliebollen gratis).
Maar dat is natuurlijk geen echte kerstmarkt
En kerstlego is ook leukquote:Op woensdag 14 oktober 2026 23:14 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik heb een hekel aan alles rondom kerst, ik moet er ook echt niet aan denken om zo’n kerstshow te bezoeken en hier in huis komt ook geen kerstversiering. Het enige leuke aan kerst is de kerstpakketactie
Ik heb Legobloemen ontdekt.quote:
Dat heb ik nou ook. Ik kom nooit naar een kerstshow uit mezelf maar als ik voor iemand shop kan ik dat wel want dan heb ik een doel. De sociale verplichtingen met kerst zijn nachtmerries en om me op een pakket te storten helpt veelquote:Op woensdag 14 oktober 2026 23:14 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik heb een hekel aan alles rondom kerst, ik moet er ook echt niet aan denken om zo’n kerstshow te bezoeken en hier in huis komt ook geen kerstversiering. Het enige leuke aan kerst is de kerstpakketactie
onze kat snapt ook niet dat je bloemen niet moet eten. Lego botanicals is een prima vervanging voor echte bloemen, en een prima manier om al je geld aan kwijt te rakenquote:Op maandag 19 oktober 2026 10:53 schreef nostra het volgende:
[..]
Ik heb Legobloemen ontdekt.Meer uit praktisch oogpunt (katten eten zowel echte als nepbloemen om ze vervolgens na 20 seconden uit te kotsen en het leervermogen van een zeeslak). Wel geneig. Alleen reteduur.
Ja, zijn we gekoppeld? It's on!quote:
En wij aan MevrouwCactus!quote:Op maandag 19 oktober 2026 21:45 schreef MevrouwCactus het volgende:
Jaaaaaa, we zijn gekoppeld @:rewimo en @:qltel![]()
Ik kocht vandaag ook al de eerste dingetjes
Boks! Hier idem, minus de kerstkaart uiteraard, want die vergeet ik elk jaarquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 13:50 schreef Doedezemaar het volgende:
Doos, check
Plakband, check
Inpakpapier, check
Kerstkaart, check
Eerste spulletjes al in de doos, check
We liggen goed op schema
Traditioneel gezien komt dat in de eerstvolgende OP.quote:Op dinsdag 20 oktober 2026 17:13 schreef Schanu het volgende:
Is er ook een overzicht van ontvangers/aantal pakketten?
Geen reden om je niet als gever of ontvanger op te geven trouwens als die tussenstand er niet isquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 17:13 schreef Schanu het volgende:
Is er ook een overzicht van ontvangers/aantal pakketten?
Dit was 'mquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 20:45 schreef Viv het volgende:
@:egeltje1985 ik heb vorig jaar eentje van Hello Fresh gebruikt en dat ging goed. Wel met de voor mij gebruikelijke neurotische hoeveelheid tape voor de zekerheid.
Oehja ziet er goed uit inderdaad! Is wel een hoge doos, die krijg ik ook soms, maar meestal de lagere en dat wordt wel wat krap denk ik.quote:
Je kunt van 2 dozen 1 pakket maken. Met of zonder verbouwen, zonder verbouwen is het steviger. Dus gewoon beide dozen dichtmaken als ze gevuld zijn, op elkaar zetten en dan aan elkaar vasttapen.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 08:04 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Oehja ziet er goed uit inderdaad! Is wel een hoge doos, die krijg ik ook soms, maar meestal de lagere en dat wordt wel wat krap denk ik.
Dit zijn wel de pro tipsquote:Op woensdag 21 oktober 2026 08:08 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Je kunt van 2 dozen 1 pakket maken. Met of zonder verbouwen, zonder verbouwen is het steviger. Dus gewoon beide dozen dichtmaken als ze gevuld zijn, op elkaar zetten en dan aan elkaar vasttapen.
Ik ga eind van de week weer even kijken naar nieuwe koppelingen maar je gaat zeker gekoppeld wordenquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 23:54 schreef hilliebillie het volgende:
Na lang twijfelen en dubben of het me dit jaar zou gaan lukken, heb ik me zojuist toch aangemeld als gever. En hoop ik voor iemand een mooi pakket samen te kunnen stellen.
Dacht heel even dat je je had opgegeven als ontvangerquote:Op dinsdag 20 oktober 2026 23:54 schreef hilliebillie het volgende:
Na lang twijfelen en dubben of het me dit jaar zou gaan lukken, heb ik me zojuist toch aangemeld als gever. En hoop ik voor iemand een mooi pakket samen te kunnen stellen.
quote:Op woensdag 21 oktober 2026 10:35 schreef Ireth het volgende:
Tis misschien niet het soort doos waar je aan denkt bij een kerstpakket, maar apothekers krijgen hun incontinentiemateriaal altijd aangeleverd in grote dozen. Dus mocht je niks geschikts vinden is dat misschien een optie.
Nee als ontvanger is niet nodigquote:Op woensdag 21 oktober 2026 09:45 schreef KapiteinIglo het volgende:
[..]
Dacht heel even dat je je had opgegeven als ontvangerdoor dat lang twijfelen en dubben. Als dat zo was, had ik mijn ontvanger meteen om laten wisselen om voor jou een pakket te maken. OG
Zorglocaties ook, ik heb de dozen meerdere keren gehamsterd voor verhuizingen.quote:Op woensdag 21 oktober 2026 10:35 schreef Ireth het volgende:
Tis misschien niet het soort doos waar je aan denkt bij een kerstpakket, maar apothekers krijgen hun incontinentiemateriaal altijd aangeleverd in grote dozen. Dus mocht je niks geschikts vinden is dat misschien een optie.
Ik heb nog niet eerder meegedaan, maar zou daar wel verandering in willen brengen. Zullen we teamen?quote:Op donderdag 22 oktober 2026 12:23 schreef Kyara het volgende:
Ik ben nog op zoek naar een shopper :-)
Heel goed idee!quote:Op donderdag 22 oktober 2026 14:38 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik heb nog niet eerder meegedaan, maar zou daar wel verandering in willen brengen. Zullen we teamen?
Stuurt Phaidra even een mail? Dan kunnen we jullie koppelen aan een ontvanger.quote:Op vrijdag 23 oktober 2026 12:40 schreef Kyara het volgende:
@:lazines Phaidra en ik zijn een donateur/shopper setje
Ik heb zojuist een mail gestuurd!quote:Op vrijdag 23 oktober 2026 12:55 schreef laziness het volgende:
[..]
Stuurt Phaidra even een mail? Dan kunnen we jullie koppelen aan een ontvanger.
Yesquote:Op vrijdag 23 oktober 2026 15:02 schreef Jentin het volgende:
Hoe zat het ook alweer? Ik heb een niet-anonieme ontvanger, mag ik die dan gewoon zelf een berichtje sturen met aanvullende vragen over het lijstje?
stuur je er net 1quote:Op zondag 25 oktober 2026 07:31 schreef laziness het volgende:
Goede! Ik heb mijn dm’s even bijgewerkt.
Mobiel is het andere format wel prettiger lezen, maar alleen als het niet teveel moeite is hoor!quote:Op zondag 25 oktober 2026 11:10 schreef laziness het volgende:
Ik zie dat de ontvanger informatie die verstuurd is per ongeluk via het verkeerde format is afgedrukt en daardoor wat moeilijk leesbaar kan zijn. Mocht je de info in het andere format willen ontvangen laat het me weten
Vivgodinquote:Op zondag 25 oktober 2026 01:52 schreef Viv het volgende:
Hoe is het hier?![]()
[success]Mocht je het gemist hebben: door een storing krijg je momenteel geen notificatie als iemand jouw post een like geeft of gequote heeft, of als je een DM ontvangen hebt. Het is dus voorlopig een kwestie van het topic zelf goed bijhouden en naar https://dm.fok.nl/ gaan om te checken of je nieuwe DM's hebt.
Excuses voor het ongemak! [/success]
Oh shit sorryquote:Op zondag 25 oktober 2026 11:10 schreef laziness het volgende:
Ik zie dat de ontvanger informatie die verstuurd is per ongeluk via het verkeerde format is afgedrukt en daardoor wat moeilijk leesbaar kan zijn. Mocht je de info in het andere format willen ontvangen laat het me weten
Een kleinere versie geeft minder kans op gedoequote:Op maandag 26 oktober 2026 09:30 schreef Doedezemaar het volgende:
Wat een verschil met de 50 van vorig jaar
Voor nuquote:Op maandag 26 oktober 2026 09:37 schreef Doedezemaar het volgende:
Zoeken we nog 1 gever of donateur nu?
Wat jammer dit, maar het maakt de actie zelf niet minder mooi en ik vind het huidige aantal nog steeds heel mooiquote:Op maandag 26 oktober 2026 09:33 schreef laziness het volgende:
[..]
Een kleinere versie geeft minder kans op gedoe![]()
Maar je ziet in alles terug dat veel oude bekenden gestopt zijn op het forum helaas.
Uiterlijk verzenden staat op 12 december zodat het zeker weten voor kerst bezorgd wordt.quote:Op maandag 26 oktober 2026 13:13 schreef ESF1Gamer het volgende:
Ik moet nog opgeven als gever en ontvanger. Ik heb beetje druk op dit moment.
Even vraagje wanneer moet de ontvanger het pakketje ontvangen?
Dank jullie wel!!quote:Op maandag 26 oktober 2026 10:28 schreef laziness het volgende:
En ik wil ook benoemen dat er genoeg anonieme lurkers hier zijn die zo een donatie hebben gedaan waarmee we wat shoppers hebben kunnen verblijden en waarmee we nog andere mooie dingen gaan doen.
Begint al goedquote:Op maandag 26 oktober 2026 20:02 schreef laziness het volgende:
Ik ben vandaag helemaal naar Duitsland gereden en heb zowel bij de Kaufland als de DM goed geshopt. Ik heb absoluut nog een doos nodig
Heb me ook opgegeven als gever en ontvanger, kijk naar allebei heel erg uitquote:Op maandag 26 oktober 2026 13:13 schreef ESF1Gamer het volgende:
Ik moet nog opgeven als gever en ontvanger. Ik heb beetje druk op dit moment.
Even vraagje wanneer moet de ontvanger het pakketje ontvangen?
Geen email ontvangen, ook niet in de spam.quote:Op maandag 26 oktober 2026 21:05 schreef Chandler het volgende:
Ik ben ook een gever maar voor zover bekend nog niet gekoppeld
Je hebt je niet via de mail opgegeven.quote:Op maandag 26 oktober 2026 21:05 schreef Chandler het volgende:
Ik ben ook een gever maar voor zover bekend nog niet gekoppeld
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |