Eerst is 80% van Nederland nog landbouwgrond, nu weer asfalt, het is wel verwarrend.quote:Op woensdag 16 september 2026 12:12 schreef mcmlxiv het volgende:
[..]
Heel Nederland asfalteren in de beste rechtse traditie. Fuck de generaties na ons, fuck gezondheid. Meer Tata!
Je zou ook geen miljard kado kunnen doen aan ontwikkelingssamenwerking.quote:Op woensdag 16 september 2026 11:37 schreef xzaz het volgende:
Je moet bezuinigen op de sociale zekerheid. Je kan niet anders.
Gelukkig binnenkort met zwangerschapsverlof.quote:Op woensdag 16 september 2026 12:16 schreef kalinhos het volgende:
Ouwehand was bloedirritant met ellenlange inleidingen alsof ze Fidel Castro was maar Theunissen is niet veel beter. Eerder minder nog.
Ten eerste zijn daar gewoon internationale afspraken over, ten tweede is het een vorm van beschaving om armere landen te helpen en ten derde wordt een substantieel daarvan simpelweg gebruikt voor de asielopvang en gaat dus helemaal niet naar ontwikkelingssamenwerking.quote:Op woensdag 16 september 2026 12:16 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Je zou ook geen miljard kado kunnen doen aan ontwikkelingssamenwerking.
Die had wel betere tetten.quote:Op woensdag 16 september 2026 12:16 schreef kalinhos het volgende:
Ouwehand was bloedirritant met ellenlange inleidingen alsof ze Fidel Castro was maar Theunissen is niet veel beter. Eerder minder nog.
Dat is die vrouw met haar eigen dierenpark toch??quote:Op woensdag 16 september 2026 12:16 schreef kalinhos het volgende:
Ouwehand was bloedirritant met ellenlange inleidingen alsof ze Fidel Castro was
ja dit heeft geen nutquote:Op woensdag 16 september 2026 12:14 schreef Lord-Ronddraai het volgende:
[..]
Dit kabinet is wel einde latijn. Waarschijnlijk blijven ze nog wel even pluche plakken maar dat dit kabinet vrij rap weer plaats gaat maken is natuurlijk voor iedereen beter.
Yesilgoz is toch wel een van de meest gefaalde politici van de laatste 50 jaar. Ik ken zo ongeveer niemand die haar wel goed vindtquote:Op woensdag 16 september 2026 12:21 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
ja dit heeft geen nut
maar zowel Jetten als Yesigoz gaan hun nieuwe baantjes niet zomaar opgeven
Ziehier, verloedering van POL.quote:Op woensdag 16 september 2026 12:28 schreef Bocaj het volgende:
Volt en PvdD willen op klimaatgebied hetzelfde als XR wil. Iedereen morgen weer met paard en wagen naar het werk of school!
Na een succescoach (Rutte) moet je soms een kneusje aanstellen zodat de échte opvolger minder druk heeft, maar dit duurt nu wel lang.quote:Op woensdag 16 september 2026 12:24 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Yesilgoz is toch wel een van de meest gefaalde politici van de laatste 50 jaar. Ik ken zo ongeveer niemand die haar wel goed vindt
Voordat je reageertquote:Op woensdag 16 september 2026 12:32 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ziehier, verloedering van POL.
Aangezien het al jarenlang niet meer om de inhoud gaat wil het oog ook wat.quote:Op woensdag 16 september 2026 12:20 schreef Scorpion_17 het volgende:
[..]
Ja want daar draait het natuurlijk om in de politiek..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |