Alle vorige deelnemers staan hier https://www.tvgids.nl/nie(...)s-van-de-bondgenotenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Haaien: Albert, Demi, Floris, Senna
Vossen: Brijan, Maurice, Serena, Rocky
Gieren: Bruce, Annet, Jason, Jesse
Slangen: El Che, Moraima, Rami, Sylvia
De bondjes van cyclus 11
[ afbeelding ]
Vossen: Jason, Diederik, Britt, Annet
Slangen: Albert, Floris, Chi, Brijan
Gieren: Celine, Serena, Maurice, Rocky
Haaien: Senna, Demi, Johan, Bruce
Overzicht van alle deelnemers die de loods verlaten hebben
De nieuwe bondgenoten van cyclus 10:
[ afbeelding ]
Cap van 5thencounter.
Gieren: Sam, Floris, Britt, Bo
Haaien: Albert, Fatima, Bruce, Chi
Slangen: Beau, Rowena, Max, Serena
Vossen: Robert, Celine, Jason, Diederik
Met dank aan KinKiJan
[ afbeelding ]
Vossen: Bo, Chelsea, Rick, Robert
Gieren: Erik, Serena, Max, Wendy
Haaien: Beau, Sam, Diederik, Rowena
Slangen: Bruce, Fatima, Bradley, Rob
Winnaar van deze ronde was Rick
De Gieren hebben verloren en Erik is naar huis gestemd
Uitzichzelf vertrokken zijn Bo en Wendy
Thnx KinKiJan
[ afbeelding ]Cap van Spapaars
Maand 6
Haaien: Nick, Sam, Beau, Lodewijk
Vossen: Robert, Eduardo, Rick, John
Slangen: Chelsea, Davey, Kaine, Bo
Gieren: Mary, Serena, Gerrit, Denise
Vorige bondgenoten (Maand 5)]
Slangen: Beau, Bo, Lodewijk, Erik
Vossen: Kim, Eduardo, Robert, Melanie
Gieren: Serena, Sam, Nick, Mary
Haaien: Danielle, Davey, Kaine, Wesley
Vertrokken:
Danielle vertrok met gezondheidsklachten
Erik won van Lodewijk in de finale
Wesley werd door zijn bondje weggestemd (was anders zelf gegaan)
Melanie en Kim vertrokken na deze cyclus vrijwillig
[ afbeelding ]
Gieren: Nick, Kaine, Rick, Wendy
Haaien: Denise, Bo, Chelsea, Serena
Slangen: Beau, Sam, Lodewijk, Rowena
Vossen: Eduardo, Robert, Gerrit, Erik
Met dank aan Spapaars
[ afbeelding ]
Vossen: Robert, Chelsea, Max, Rowena
Haaien: Beau, Sam, Diederik, Floris
Slangen: Bruce, Fatima, Jason, Serena
Gieren: Beau/Bo, Bradley, Chi, Rob
Ik mag hopen dat er nog veel meer toneelhaken komen.. zoals dat buitenbeeldje Kimberlie type en dat Chinese trolletje AnnaNixnutjequote:Op maandag 7 september 2026 20:31 schreef KinKiJan het volgende:
Saaie aflevering. Hopelijk morgen de uitslag en dan zo snel mogelijk nieuw volk.
Ja waarom doet die Anna meequote:Op maandag 7 september 2026 20:37 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik mag hopen dat er nog veel meer toneelhaken komen.. zoals dat buitenbeeldje Kimberlie type en dat Chinese trolletje AnnaNixnutje
Over onzin gesproken. Je vatte mijn reactie juist te zwart/wit op terwijl ie dat dus niet was..quote:Op maandag 7 september 2026 20:34 schreef Soury het volgende:
[..]
Onzin, daar is het topic voor maar soms moet niet alles zo zwart/wit worden gezien.
Meh ik gaf alleen maar aan dat ik Milan ook wel een nare snuiter vond maar mijn mening was al wat bijgedraaid. Al die stemmen is meer een bevestiging. Als kijker zijnde zou je toch Lisanne verwachten. Thats all.quote:Op maandag 7 september 2026 20:43 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Over onzin gesproken. Je vatte mijn reactie juist te zwart/wit op terwijl ie dat dus niet was..
Hier, heb je kleur:
Bekijk deze YouTube-video
Het werkt ook andersom, die lui horen vaak achteraf ook pas wat anderen over ze gezegd hebben. Ook zij zien niet alles.quote:Op maandag 7 september 2026 20:56 schreef Soury het volgende:
[..]
Meh ik gaf alleen maar aan dat ik Milan ook wel een nare snuiter vond maar mijn mening was al wat bijgedraaid. Al die stemmen is meer een bevestiging. Als kijker zijnde zou je toch Lisanne verwachten. Thats all.
Oh ik had die YT nog niet aangeklikt![]()
Klopt vooral die één op één gesprekken (de stiekeme)quote:Op maandag 7 september 2026 21:03 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Het werkt ook andersom, die lui horen vaak achteraf ook pas wat anderen over ze gezegd hebben. Ook zij zien niet alles.
Dat liedje is trouwens echt kut, zit dankzij Milan al dagen in m'n hoofd ...
Vriendin: Kinkijan, je zou toch die verf opgehaald hebben?
Ik: Uh ...Zon op m'n piemel
Er zijn wel wat stoorzenders en Julia vertrokken dan krijgen misschien wat meer te zien van de rest. Anne mea lijkt me eigenlijk best een irritant figuur met die beer op haar hoofd. En Brechtje jankt nog een maandje door hoe erg ze haar vriendje mist. Kimberlyquote:Op dinsdag 8 september 2026 00:14 schreef MacDeMarco het volgende:
Tijd voor nieuwe bewoners.![]()
Delano mag van mij verliezen, de overige drie maakt mij niet uit.
Kimberley is wel echt een miscast. De Febo weet niet wat ze met haar moeten. Het is dat ze af en toe 3 seconden in beeld is anders ben ik haar zo weer vergeten. Helaas blijft zij waarschijnlijk wel. Anime is iets minder onzichtbaar, maar het scheelt niet veel. Ze heeft wel een irritante gewoonte de loods ingebracht: namelijk dat een groepje nu heel vaak roze pluizenbollen en andere meuk op hun hoofd dragen.Dylan is ook geen toevoeging en zit er blijkbaar alleen (volgens zichzelf) om een ''chickie'' te scoren. Dus die krijgt misschien volgende cyclus een eigen verhaallijn als er iets voor hem naar binnen loopt. Bij Ian is niemand thuis, mag ook weg
Delano maakte terecht die opmerking dat ze op die manier niet aan de beurt zouden komen en daar had hij ook gelijk in. Om en om was beter geweest.quote:Op dinsdag 8 september 2026 02:19 schreef dbgfan het volgende:
Zo zie je maar hoe de produktie mensen kan maken en breken. Wij hebben het idee dat zowel Ricardo als ook Milan verschrikkelijke mensen zijn. De mensen in de loods denken daar in het geval van Milan dus heel anders over. Ook Delano ligt bij de kijkers niet goed, maar ook hij kreeg best veel stemmen. Lisanne, die ik uit de groep haaien absoluut een stem zou geven, kreeg er maar 3 van de groep. Onbegrijpelijk.
En dat laatste spel met die vragen en landje veroveren was belachelijk. Ze hadden natuurlijk altijd om en om een vraag moeten krijgen. Nu is er inderdaad de kans dat Milan of Delano eruit vliegt zonder dat ze iets hebben kunnen doen. Rare en belachelijke keuze van de makers.
En Ricardo trekt zijn 24 uur vast wel weer in.
Precies, al gun je het maar 1 persoon echt, je moet er altijd 2 meer opschrijven. Met de overgebleven opties, is de keuze niet reuze. In die zin zegt zo'n stemming dus niet alles over hoe mensen daar gezien worden.quote:Op dinsdag 8 september 2026 09:06 schreef Chea49 het volgende:
De anderen hadden in dit geval geen keuze omdat ze er 3 moesten benoemen.
Zou wel een mooie twist zijn, iedereen naar huis.quote:Op dinsdag 8 september 2026 03:43 schreef Aardbeienmoes het volgende:
maar iedereen naar huis is ook goed en gewoon 16 nieuwe bewoners
Geen domme jongen.quote:
dat vraag ik me ook afquote:
Hij is lichamelijk ook best sterk en zeker niet dom.quote:Op dinsdag 8 september 2026 19:37 schreef spapaars het volgende:
[..]
Beweerde hij wel, dat bluffen is hem nu fataal.
Mijn fout, Haalde hem en Jordy door-elkaar.quote:Op dinsdag 8 september 2026 19:38 schreef Soury het volgende:
[..]
Hij is lichamelijk ook best sterk en zeker niet dom.
quote:Op dinsdag 8 september 2026 19:42 schreef spapaars het volgende:
Ziet ernaar uit dat de kinderen nog even moeten wachten op vader.
Die is slimmer dan ze dachten.quote:Op dinsdag 8 september 2026 19:43 schreef greysbones het volgende:
hadden ze toch maar Milan weg gestuurd![]()
preciesquote:
Hoeveel maanden blijf je dan weg vraag ik me af ? Zolang het duurt of zou hij van te voren iets aangegeven hebben ? Die kinderen kan je van alles uitleggen maar echt snappen wordt toch moeilijk lijkt mequote:Op dinsdag 8 september 2026 19:42 schreef spapaars het volgende:
Ziet ernaar uit dat de kinderen nog even moeten wachten op vader.
75mlquote:Op dinsdag 8 september 2026 19:46 schreef Chanel5 het volgende:
staat er inhoud op de tube, ze zijn niet zo groot 75 gram?
jaaaaquote:Op dinsdag 8 september 2026 19:48 schreef Deisyy het volgende:
Ik heb een paar afleveringen gemist. Is dit de finale?
ml bedoelde ik ja, en dan idd nog de tube zelf, 40 stuks 3 kilo en dan nog het omhulselquote:Op dinsdag 8 september 2026 19:47 schreef greysbones het volgende:
[..]
75ml
maar dan de buitengram nog
ah je bent weer terug, met je neus in de boter dus.quote:Op dinsdag 8 september 2026 19:48 schreef Deisyy het volgende:
Ik heb een paar afleveringen gemist. Is dit de finale?
Inderdaadquote:Op dinsdag 8 september 2026 19:50 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
ah je bent weer terug, met je neus in de boter dus.
Ik zie die arme Tuco al langs de graven rennen voor de Poenquote:Op dinsdag 8 september 2026 19:49 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Toepasselijke titel ook The Ecstasy of Ton Gold.
zeker, bijna duidelijk wie er wintquote:Op dinsdag 8 september 2026 19:51 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Inderdaad
Ik zat te dubben om B&B terug te gaan kijken of meteen weer aan te haken bij DBG, goede keuze dus.
Ik heb daar het één en ander over meegekregen op Instaquote:Op dinsdag 8 september 2026 19:52 schreef greysbones het volgende:
[..]
zeker, bijna duidelijk wie er wint
ennnn
een heuse leegloop
Metallica gebruikt dit nummer als ze opkomen, ik zie mezelf vooral weer knetterstoned/ladderzat/beide op de Goffert staanquote:Op dinsdag 8 september 2026 19:52 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik zie die arme Tuco al langs de graven rennen voor de Poen
Storm Jade in de loodsquote:Op dinsdag 8 september 2026 19:53 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik heb daar het één en ander over meegekregen op Insta
Hopelijk gaat er een hele andere wind waaien
Staan?quote:Op dinsdag 8 september 2026 19:54 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Metallica gebruikt dit nummer als ze opkomen, ik zie mezelf vooral weer knetterstoned/ladderzat/beide op de Goffert staan
Hey Deisyy. Yes. Dit is de finale. Helaas weet ik al wie wint dus niet echt spannend.quote:Op dinsdag 8 september 2026 19:48 schreef Deisyy het volgende:
Ik heb een paar afleveringen gemist. Is dit de finale?
Ga je nou op de laatste minuut nog spoilerenquote:Op dinsdag 8 september 2026 19:52 schreef greysbones het volgende:
[..]
zeker, bijna duidelijk wie er wint
ennnn
een heuse leegloop
Hi Dot, ja ik weet het ook, maar vind het toch wel leuk om te kijken.quote:Op dinsdag 8 september 2026 19:56 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Hey Deisyy. Yes. Dit is de finale. Helaas weet ik al wie wint dus niet echt spannend.
Maar spannend is het niet meer.quote:Op dinsdag 8 september 2026 19:57 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Hi Dot, ja ik weet het ook, maar vind het toch wel leuk om te kijken.
Niets aan te doen.quote:
huh?quote:Op dinsdag 8 september 2026 19:56 schreef Soury het volgende:
[..]
Ga je nou op de laatste minuut nog spoileren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |