Van Max is oprecht, van George niet.quote:Op zondag 6 september 2026 17:00 schreef ChevyCaprice het volgende:
Max met de felicitaties aan Kimi. Sympathiek. George volgt vast ook wel straks.
Superieure Benz helaasquote:Op zondag 6 september 2026 17:01 schreef Mano_ het volgende:
Begin van de week dacht ik wel dat Kimi zou winnen. Toen hoorde ik van de gridstraf en gaf ik dat geen kans meer.
Man, wat heb ik het graag fout soms
Antonelli kreeg de pitstop onder VSC terwijl Russell voorop reed.quote:
Max is rookie papaquote:Op zondag 6 september 2026 17:01 schreef LTVDK het volgende:
Max gelijk naar Kimi, nog voor die bij zijn eigen team is. Is toch een beetje zijn adoptiekindje
Pizza Italia?quote:
Ferrari tactics, dat is next-level kwantumfysica, daar moet je heel hooggeleid zijn om dat te begrijpenquote:Op zondag 6 september 2026 17:01 schreef Perox het volgende:
Je gaat je wel afvragen waarom Ferrari hem niet in de jeugd heeft gespot en ingelijfd?
Volgende stap is dat Kimi daar gaat winnen in een Ferrari. Kan toch (hopelijk) haast niet anders dat hij ooit daar heen gaat.quote:Op zondag 6 september 2026 16:56 schreef Perox het volgende:
Dit is toch veel beter voor de fans dan een Ferrari win? Deze jongen is fenomenaal!![]()
![]()
Sjors meent echt wel een felicitatie.quote:
ik vind het ook apart dat hij in de F2 geen hoogvlieger wasquote:Op zondag 6 september 2026 17:01 schreef Perox het volgende:
Je gaat je wel afvragen waarom Ferrari hem niet in de jeugd heeft gespot en ingelijfd?
quote:Op zondag 6 september 2026 17:02 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Ferrari tactics, dat is next-level kwantumfysica, daar moet je heel hooggeleid zijn om dat te begrijpen
Hawaiiquote:
George Bottas.quote:Op zondag 6 september 2026 17:02 schreef PzKpfw het volgende:
Antonelli heeft even laten zien wie de eerste coureur is binnen het team. Russell moet zich echt schamen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |