quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 08:10 schreef Lokale_Notabele het volgende:
[..]
Iedereen weet dat Yakuza een kleinere schaal, een kleiner budget en andere gameplay heeft dan GTA. Maar qua storytelling en character building is het next level. Daar zou Rockstar een hoop van kunnen leren.
In een ideale wereld bouwt Rockstar de gamewereld en besteden ze het verhaal uit aan RGG.
Ze hebben echt een half uur geluld over het feit dat dit een 30fps game is en waarschijnlijk zal blijvenquote:Op vrijdag 28 augustus 2026 23:08 schreef StateOfMind het volgende:
Ik zag in de Digital Foundry video ook een (oudere) tweet ofzo voorbij komen dat het op de launch sowieso 30fps zou zijn, maar dat ze wel de intentie hebben om naderhand ook een 60fps performance mode willen maken
Dus volgens jou kan een game zonder voice acting per definitie geen goed verhaal hebben? (Yakuza heeft gedeeltelijke voice acting)quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 08:11 schreef MMaRsu het volgende:
[..]rot op met je Yakuza slaapverwekkende games man
Ik heb er een aantal, vind Japan ook vet maar al die gare textboxjes, het is zo boring. Ik ben er letterlijk meerdere keren bij in slaap gevallen
Hopelijk is die in Hawai beter want die kreeg ik bij Humble Bundle
GTA V met modsquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 12:37 schreef MMaRsu het volgende:
Mooie nieuwe screenshots
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik vind het heel apart dat de relatie met Lucia optioneel isquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 12:50 schreef Divje het volgende:
[..]
GTA V met mods
Blijft er prachtig uit zienzoveel zin in en benieuwd naar de komende teasers/info/whatever
Nouja, de romantische. En daar kan ik mij wel wat bij voorstellen, dat niet iedereen daar op zit te wachten. Maar de relatie (of vriendschap) zelf niet volgens mij.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 13:08 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik vind het heel apart dat de relatie met Lucia optioneel is
Ben benieuwd of ze dan kussen of meer dan dat in het spel gaan stoppen. En ook of Jason en Lucia vreemd kunnen gaan.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 13:14 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nouja, de romantische. En daar kan ik mij wel wat bij voorstellen, dat niet iedereen daar op zit te wachten. Maar de relatie (of vriendschap) zelf niet volgens mij.
Probeer nog eens te lezen waar het over ging anders, het ging er alleen over dat Rockstar niet de eerste was met character switching zoals beweerd werd.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 07:58 schreef MMaRsu het volgende:
Echt als je fucking Yakuza gaat vergelijken met GTA hou dan gewoon op want dan weet je echt niet waar je het over hebt
En GTA niet innovatief of baanbrekend sure bud nouja who cares wat jij er van vind gelukkig denkt de rest van de wereld er anders over
Als je de cheeks van Lucia niet kan clappen is 't wel LITERALLY UNPLAYABLEquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 13:37 schreef Momo het volgende:
[..]
Ben benieuwd of ze dan kussen of meer dan dat in het spel gaan stoppen. En ook of Jason en Lucia vreemd kunnen gaan.
Wel in een open wereld sandbox gamequote:Op zaterdag 29 augustus 2026 14:29 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Probeer nog eens te lezen waar het over ging anders, het ging er alleen over dat Rockstar niet de eerste was met character switching zoals beweerd werd.
Dat je nu kan switchen van het rijden met Jason naar schieten met Luciaquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 15:24 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Wel in een open wereld sandbox game
Uiteindelijk is dat ook niet belangrijk, maar wel hoe het geimplementeerd was. Dat je echt tijdens missies wisselt van viewpoint etc. Dat het verhaal verteld werd vanuit verschillende hoeken.
Exact. Wat ik dus al zei, ze hebben dat wiel niet uitgevonden maar wel geperfectioneerd. Was vooral heel tof dat het andere character echt dingen aan het doen was ipv dat je gewoon naar stilstaand personage in huis/straat switchtquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 15:24 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Wel in een open wereld sandbox game
Uiteindelijk is dat ook niet belangrijk, maar wel hoe het geimplementeerd was. Dat je echt tijdens missies wisselt van viewpoint etc. Dat het verhaal verteld werd vanuit verschillende hoeken.
Sickquote:They remain partners in crime instead of being romantic if you ignore the relationship mechanic, but the story will be affected
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |