Ja, wij hebben hier op zolder ook nog wat videobanden met familiefilmpjes liggen. Lang geleden (zoals altijd door die ene oom met Parkinson) met zijn Sony Handycam gefilmd. Daar zou ik ook nog eens wat mee moeten doen.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 15:23 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Toen mijn ouders gingen verhuizen kwamen ze nog oude videobanden tegen van Bassie en Adriaan. Die liggen nu bij mij in de kast. Ik kan er niets mee maar we wilden ze ook niet weggooien
Gelukkig deed ie het wel zelf.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 18:19 schreef Redefine het volgende:
De Vuelta zal nu een stuk spannender worden. Al is het jammer dat het door een valpartij moest gebeuren
De enige die Pogacar kan verslaan is Pogacar zelf.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 18:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Gelukkig deed ie het wel zelf.
Dat hebben hij en Vingegaard dit jaar wel gemeen. Een grote ronde winnen en dan in de tweede ronde onderuit gaan en uitvallen.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 18:21 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Gelukkig deed ie het wel zelf.
En het WK komt voor hem nu mogelijk ook in gevaar.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 18:23 schreef zorro28 het volgende:
[..]
De enige die Pogacar kan verslaan is Pogacar zelf.
Ik lees net wat ie allemaal heeft opgelopen, die is wel klaar voor dit seizoen lijkt mij.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 18:36 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En het WK komt voor hem nu mogelijk ook in gevaar.
En ben je goed geslaagd?quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 09:33 schreef Fred_B het volgende:
Goedemorgen![]()
Het is groot feest hier voor de jaarlijkse rommelmarkt. Ik ben benieuwd of ze nog leuke dingen gaan hebben als glazen, babykleren, CD’s, DVD’s, half kapot speelgoed en stokoude doktersromans
Ja, sleutelbeen, hersenschudding en breukje in nekwervel. Lijkt me ambitieus om hiervan allemaal binnen een maand hersteld te zijn.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 18:36 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En het WK komt voor hem nu mogelijk ook in gevaar.
Kan hij lekker met Vingegaard kebab gaan etenquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 21:26 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Ik lees net wat ie allemaal heeft opgelopen, die is wel klaar voor dit seizoen lijkt mij.
Wowquote:Op zaterdag 29 augustus 2026 21:42 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ja, sleutelbeen, hersenschudding en breukje in nekwervel. Lijkt me ambitieus om hiervan allemaal binnen een maand hersteld te zijn.
Die valpartijen in het wielrennen blijven toch een probleem. Je kan het natuurlijk niet vermijden, maar de gevolgen blijven ook onverminderd groot, ondanks dat de fietsen zelf en de begeleiding enzo steeds beter worden. En dan te bedenken dat ze vroeger nog zonder helm reden.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 21:42 schreef Arizona het volgende:
[..]
Ja, sleutelbeen, hersenschudding en breukje in nekwervel. Lijkt me ambitieus om hiervan allemaal binnen een maand hersteld te zijn.
En de valpartij gebeurde op een recht stuk weg. Er was geen versmalling in aantocht, geen bocht, geen klim.quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 23:52 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Die valpartijen in het wielrennen blijven toch een probleem. Je kan het natuurlijk niet vermijden, maar de gevolgen blijven ook onverminderd groot, ondanks dat de fietsen zelf en de begeleiding enzo steeds beter worden. En dan te bedenken dat ze vroeger nog zonder helm reden.
Er lag een steen op de weg blijkbaar.quote:Op zondag 30 augustus 2026 09:34 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En de valpartij gebeurde op een recht stuk weg. Er was geen versmalling in aantocht, geen bocht, geen klim.
Kleine steen, grote gevolgen.quote:Op zondag 30 augustus 2026 10:54 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Er lag een steen op de weg blijkbaar.
Mario Kart actie van de concurrentie.quote:Op zondag 30 augustus 2026 10:54 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Er lag een steen op de weg blijkbaar.
Steentje op de weg is kut. Met de motor al vaak meegemaakt dat ik er eentje voelde wegschieten. Even zweetmoment.quote:Op zondag 30 augustus 2026 11:52 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Mario Kart actie van de concurrentie.
quote:Op zaterdag 29 augustus 2026 23:52 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Die valpartijen in het wielrennen blijven toch een probleem. Je kan het natuurlijk niet vermijden, maar de gevolgen blijven ook onverminderd groot, ondanks dat de fietsen zelf en de begeleiding enzo steeds beter worden. En dan te bedenken dat ze vroeger nog zonder helm reden.
Dat gold voor alle valpartijen gisteren. Sowieso wordt er de laatste jaren steeds meer gevallen op plekken die ongevaarlijk zijn.quote:Op zondag 30 augustus 2026 09:34 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
En de valpartij gebeurde op een recht stuk weg. Er was geen versmalling in aantocht, geen bocht, geen klim.
Aha.quote:Op zondag 30 augustus 2026 10:54 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Er lag een steen op de weg blijkbaar.
Ik zou het kijken als die Soundos niet meedeed.quote:Op zondag 30 augustus 2026 17:32 schreef BillDauterive het volgende:
Het nieuwe TVseizoen is weer begonnen. Wolven, Bestemming X, Taskmaster NL. Mwehhhhh veel te veel :x
Ik ben benieuwd naar Wolven. Selmar, die ook op FOK zit, speelt daarin mee. Ik hoop dat hij ver komt
Soundosquote:Op zondag 30 augustus 2026 17:40 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik zou het kijken als die Soundos niet meedeed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |