Kan ook stress ontlading zijn. Misschien geeft je lichaam aan dat je even tot rust moet komen.quote:Op zaterdag 22 augustus 2026 20:33 schreef ChildoftheStars het volgende:
Ik snap het allemaal even niet meer
Het is chaos in mijn hoofd. Maandag begeleidster afgezegd. Weet dat ik het fact op mijn dak krijg.
Ben gefrustreerd. Ben bang.
Ik voel me gewoon niet fijn
Zit nu wel op een hoekje van de bank met een dekentje
Beetje kouwelijk en hoofdpijn. Dus of hormonen, of stress, of ziekig. Weet het niet
Even geen zin meer in alles
Zo maar even haken en afleiding of zo....
Wel gehaakt. Werkt altijd tegen stress
Alleen ik hoop dat ik vannacht wel kan slapen met al die onrust. Ook gewoon geen zin om weer in dat bed te gaan liggen. Maja... 'k weet niet
[ afbeelding ]
Ja ach van die mensen die gelijk beginnen te roepen over rechten en klagen en "ik zou het niet pikken "quote:Op zondag 23 augustus 2026 10:17 schreef Iceage het volgende:
Zover ik gelezen en begrepen heb pak je het helemaal niet verkeerd aan.
Beetje vreemd dat je daar kritiek op krijgt. (Leg dat ook lekker naast je neer)
Klopt, anders wordt je constant achteraan de lijst gezet. Je pakt het goed aan.quote:Op zondag 23 augustus 2026 10:20 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ja ach van die mensen die gelijk beginnen te roepen over rechten en klagen en "ik zou het niet pikken "
Tja... ik moet de woningbouw ook te vriend houden
Die rare kwibis van gisteren is een uitzondering. Tot die man toe was ik altijd tevreden en werd ik altijd goed geholpen
Morgen komt er een andere man (m/v) ervoor. Dus laat ik daar eerst op vertrouwen
Daarna zien we weer verder
Waarschijnlijk heb je gelijk jaquote:Op zondag 23 augustus 2026 10:20 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Kan ook stress ontlading zijn. Misschien geeft je lichaam aan dat je even tot rust moet komen.
Ja dat slakje past welquote:Dat lieve slak popje kan wel symbool staan voor hoe je je momenteel voelt. Het liefst zou je je terugtrekken in je vertrouwde huisje.
Hoop voor je dat je gauw weer terug mag. Misschien gaat de verbouwing wel sneller dan gedacht.quote:Op zondag 23 augustus 2026 10:22 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heb je gelijk ja
Merk ook dat ik gewoon een beetje hangerig ben van alles. Even een pyjamadagje en dan bikkelen we maandag verder
[..]
Ja dat slakje past welnu bezig met een schattig konijntje
En jep... ik wil heel graag naar huis. Alleen dat duurt nog twee maanden. Het is wat het is
quote:Op zondag 23 augustus 2026 10:20 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Kan ook stress ontlading zijn. Misschien geeft je lichaam aan dat je even tot rust moet komen.
Dat lieve slak popje kan wel symbool staan voor hoe je je momenteel voelt. Het liefst zou je je terugtrekken in je vertrouwde huisje.![]()
Is er niemand in de buurt die je kunt bellen om je gezelschap te houden?quote:Op zondag 23 augustus 2026 18:11 schreef ChildoftheStars het volgende:
Hoop zo dat ik morgen gewoon kan koken. Geen liflafjes, maar een goede, voedzame, gezonde maaltijd. Wil gewoon kokkerellen. Niet dat ik een keukenprinses ben, maar tja...
Sowieso nadat die man is geweest naar de supermarkt. Hopelijk voor warm eten en anders voor een salade weer eens.
Ik ben zo gefrustreerd. De onrust in mijn hoofd is enorm. 'k Voel me niet veilig en op mijn gemakje. Nergens waar ik even terecht kan. Ook zoiets; iedereen zegt "vraag hulp", maar de mensen die dat roepen willen sowieso niet helpen. Geeft niet, alleen ze maken het zo gemakkelijk, terwijl dat niet zo is.
Kom gewoon amper/niet tot ontspanning. Ja, ik haak wel, maar ik ben uitgeput. Lezen wil niet lukken. Ben nog steeds koud en rillerig, niet echt koortsig, maar ook niet fit. Morgen weer vroeg eruit. Geen flauw idee wanneer er iemand komt en wanneer ik gebeld word.
Kan elk moment op de bocht vliegen.
quote:Op zondag 23 augustus 2026 18:22 schreef maily het volgende:
[..]
Is er niemand in de buurt die je kunt bellen om je gezelschap te houden?
Dat doen jullie alquote:Op zondag 23 augustus 2026 19:05 schreef Irri-tante het volgende:
[..]
Kunnen wij iets voor je betekenen??
Heb jij voor jezelf (en anders kopiëren uit dit topic) zwart op wit staan wat er gebeurd is sinds de verhuis?quote:Op zondag 23 augustus 2026 19:14 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Dat doen jullie aljullie horen mijn gemiep aan, jullie denken mee en steunen mij. Alles wat kan doen jullie al
Het is nu gewoon dat ik moe en koud ben. Beetje bang voor de dag van morgen. Wat-als-wat-als-wat-als
'k Hoop zo dat morgen de boel gemaakt is
Stel dat de keuken morgen steeds niks doet (behalve de waterkoker dan) is dat ik wat ideeën voor eten wil. De komkommer, tomaat en paprika afwisselen voor wat anders.
Dat even opschrijven is slimquote:Op zondag 23 augustus 2026 19:22 schreef maily het volgende:
[..]
Heb jij voor jezelf (en anders kopiëren uit dit topic) zwart op wit staan wat er gebeurd is sinds de verhuis?
En hoe die vent jouw afscheepte.
Jep! "Gewoon" alle aansluitingenquote:Op zondag 23 augustus 2026 19:26 schreef maily het volgende:
Oven, kookplaat, waterkoker, wasmachine, televisie, computer?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |