Wij vonden onszelf enorme zeikouders maar nu we weten dat meer dan de helft van de klas meerdere gesprekken heeft gehad met zowel de juffen in kwestie als de directrice en er gewoon niets gebeurt....quote:Op zondag 30 augustus 2026 20:43 schreef Kyara het volgende:
Wat sneu @:Exode
En tuurlijk wil je het eerst nog even aanzien en heb je gewoon andere dingen aan je hoofd. Voel je daarover niet schuldig hoor. Maar ik snap dat je nu actie gaat ondernemen. Zeker met de verhalen van andere ouders erbij. Je wil gewoon dat je kind in een goede plek zit en dat is op deze school, bij deze leerkrachten gewoon niet het geval. Succes met de zoektocht, hopelijk vinden jullie snel een fijne plek.
Dat breekt ook mijn hartquote:Op zondag 30 augustus 2026 20:48 schreef exode het volgende:
[..]
Wij vonden onszelf enorme zeikouders maar nu we weten dat meer dan de helft van de klas meerdere gesprekken heeft gehad met zowel de juffen in kwestie als de directrice en er gewoon niets gebeurt....
Het breekt mijn moederhart om Juul zo verdrietig en machteloos te zien. Ze ziet zo enorm op tegen school. 'Ik kan het niet, ik doe alles fout, de juf zegt steeds dat ik het niet goed doe'
6 weken een supervrolijke Juul, vol enthousiasme en creativiteit, ze zat zo enorm goed in haar vel. In 1 klap weg omdat ze zich realiseert dat ze morgen weer naar school moet.
Dit.quote:Op zondag 30 augustus 2026 22:49 schreef livelink het volgende:
[..]
Dat breekt ook mijn hart![]()
En ik word er ook heel boos van.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En thuishouden is niet ideaal maar als het zover komt, dan doen we dat gewoon. Ik heb haar gelukkig vrolijk achtergelaten net omdat ze naast een vriendin zit (middenin de klas terwijl er afspraken zijn dat zij aan de buitenkant van de klas 'moet' zitten, typisch dus weer).
We kijken per dag aan, ik ga haar niet naar school dwingen iig.
Verenigd een signaal afgeven lijkt me een goede zaak sowieso en als het inderdaad beperkt is tot die leerkrachten zou ik dat ook wel een kans geven.quote:Op maandag 31 augustus 2026 00:22 schreef FlyingFish het volgende:
Exode, is het nog een optie om met alle ouders gezamenlijk naar school te stappen? Hier is 1,5 jaar geleden toen het in een klas een zooitje was een brief vanuit de ouders richting school gestuurd (ondertekend door 80% van de ouders uit die klas) en daarna heeft school dat wel goed opgepakt met een ouderavond voor die klas en daarna ook echt actie. Wellicht is dat nog een optie? Zeker als het alleen die leerkrachten zijn en ze bij de rest van school wel een goed gevoel heeft wellicht nog een poging waard. Maar vast rond informeren bij andere scholen kan sowieso geen kwaad. En ik zou dat ook gewoon op school melden als reden voor haar afwezigheid (er vanuitgaande dat ze mee gaat).
Ze hebben letterlijk gecommuniceerd dat ze steeds meer activiteiten verkleinen en goedkoper maken zodat al het geld naar het schoolplein kan gaan.quote:Op maandag 31 augustus 2026 12:21 schreef FlyingFish het volgende:
Ik dacht dat het alleen in de klas rommelde, maar met al deze dingen die spelen zou ik idd ook nu al actief met een overstap aan de slag gaan. Bij ons op school was het ook een rommeltje, en achteraf gezien heb ik spijt dat we de meiden niet ook gelijk van school hebben laten wisselen, omdat het nog steeds onrustig is, nu 2 jaar later, en ze ook al 2 jaar ondermaats les hebben gekregen. Gelukkig zitten ze nu in de bovenbouw waardoor ze geen last meer hebben van de vorig jaar grote en problematische groep 3 kinderen, en weet ik dat ze nu na 2 jaar eindelijk weer eens breder onderwijs gaan krijgen dan alleen taal en rekenen. (En met 17 kinderen in de klas gaan ze sowieso meer aandacht krijgen). Maar ik begrijp heel goed dat het broertje van een van hun vriendinnen die binnenkort 4 wordt op een andere school gaat starten ipv deze school.
Ik kan me trouwens niet voorstellen dat een korter kamp/schoolreis komt door sparen voor een schoolplein. Komt dat niet gewoon doordat steeds minder ouders de eigen bijdrage betalen? Wij moeten apart voor schoolkamp betalen. Lijkt me dat je de begroting hiervan gewoon bij de MR op kan vragen. Vrijwillige bijdrage mag niet opgespaard worden dacht ik. Speciale geld ophaal-acties wel.
quote:Op maandag 31 augustus 2026 12:41 schreef exode het volgende:
[..]
Ze hebben letterlijk gecommuniceerd dat ze steeds meer activiteiten verkleinen en goedkoper maken zodat al het geld naar het schoolplein kan gaan.
Of het logisch is, weet ik niet. Wellicht legde de school of stichting altijd veel bij?
Gisteren ook in de nieuwsbrief dat de kinderen de klassen niet meer rond mogen als ze jarig zijn omdat de kaart die ze dan altijd krijgen is wegbezuinigd (geformuleerd als; het geld wordt anders besteed)
Maar inderdaad het is nu een optelsom, het is ook echt een krimpschool dus het zal niet snel beter gaan.
Als ze het daarvan moeten hebben!quote:Op maandag 31 augustus 2026 12:41 schreef exode het volgende:
[..]
Ze hebben letterlijk gecommuniceerd dat ze steeds meer activiteiten verkleinen en goedkoper maken zodat al het geld naar het schoolplein kan gaan.
Of het logisch is, weet ik niet. Wellicht legde de school of stichting altijd veel bij?
Gisteren ook in de nieuwsbrief dat de kinderen de klassen niet meer rond mogen als ze jarig zijn omdat de kaart die ze dan altijd krijgen is wegbezuinigd (geformuleerd als; het geld wordt anders besteed)
Maar inderdaad het is nu een optelsom, het is ook echt een krimpschool dus het zal niet snel beter gaan.
Langstlopend? Hoe lang is dat dan wel niet? Bestond Villa Volta toen al?quote:Op maandag 31 augustus 2026 16:11 schreef Mushanga71 het volgende:
Volgens mij is het langstlopende kindje buiten pas naar de Efteling geweest, ik hoor, nogal hard, het deuntje van Villa Volta voorbij neuriën
Kutquote:Op maandag 31 augustus 2026 17:16 schreef amaranta het volgende:
[..]
Langstlopend? Hoe lang is dat dan wel niet? Bestond Villa Volta toen al?
Dat er dingen missen en terug moeten kun je ikea voor bellenquote:Op maandag 31 augustus 2026 19:42 schreef oh-oh het volgende:
De keuken is bijna klaar.
De IKEA mensen mogen geen elektra en loodgieterswerkzaamheden doen.
Dat hadden ze van te voren niet gezegd.
Maar mijn vaste klusser komt het morgen even fixen hoor ik net.
Ook hebben ze ongevraagd lampen onder de kasten gemaakt.
Maar dan weer geen afstandbediening daar bij geleverd.
Dus dat moet ook anders geregeld, dat moet op een schakelaar aangesloten.
Plus er is wat over.
Kon zeiden deze mensen, maar dat is geen probleen, ik kan het terug brengen naar IKEA, dan krijg ik mijn geld terug.
Dude, IKEA is 3 uur rijden enkele rit
In Nederland mag je tot een jaar retourneren met geld terug, weet niet of dat ook in Hongarije zo is maar dan kun je de trip naar de Ikea mogelijk een keer combineren met iets anders.quote:Op maandag 31 augustus 2026 19:42 schreef oh-oh het volgende:
De keuken is bijna klaar.
De IKEA mensen mogen geen elektra en loodgieterswerkzaamheden doen.
Dat hadden ze van te voren niet gezegd.
Maar mijn vaste klusser komt het morgen even fixen hoor ik net.
Ook hebben ze ongevraagd lampen onder de kasten gemaakt.
Maar dan weer geen afstandbediening daar bij geleverd.
Dus dat moet ook anders geregeld, dat moet op een schakelaar aangesloten.
Plus er is wat over.
Kon zeiden deze mensen, maar dat is geen probleen, ik kan het terug brengen naar IKEA, dan krijg ik mijn geld terug.
Dude, IKEA is 3 uur rijden enkele rit
Whoehoequote:Op dinsdag 1 september 2026 14:14 schreef oh-oh het volgende:
Het ligt niet echt centraal in Boedapest dus het gaat zeker niet de moeite zijn.
Maar alles is aangesloten en het werkt!
Er moet nog wel geschilderd worden ( ja dat wilde ik per se na de plaatsing doen omdat ik twijfel over de kleur) en er moeten nog plinten in.
Maar ik kan gewoon koken en ik heb stromend water.
imgur bijvoorbeeldquote:Op dinsdag 1 september 2026 15:53 schreef oh-oh het volgende:
Ja maar ik weet niet hoe ik ze kan posten
Nouja, er zijn wel meer van dat soort sites.quote:Op dinsdag 1 september 2026 16:45 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb daar altijd ruzie mee dus vermijd ik het.
Dat laatste is het allerbelangrijkste natuurlijkquote:Op dinsdag 1 september 2026 18:54 schreef oh-oh het volgende:
Ach het is maar een mini keuken, zo boeiend is ie denk ik niet.
Maar ik ben er blij mee
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |