Awh, waarom niemand??quote:
Omdat ik ze niet ken. Ja, Lenny zou ik wel eens random willen ontmoeten net als Vogeltjesdans, maar verder zou ik niemand kunnen bedenken.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 12:58 schreef Chandler het volgende:
[..]
Awh, waarom niemand??
Ik had heel wat fokkers wel willen uitnodigen maar heb dat niet gedaan.
Maar zou graag @:Lenny77 willen ontmoeten, vind haar wel een tof wijf!
Maar ook @:Danny wel eens een keer, al heb ik hem ooit wel eens ergens op een meeting gespot!
Ennuh wat Groningers welaltijd leuk om te weten wie de FOK!KERS zijn uit je eigen stad!
Wijntjes, zalmpie, peuken als toetjequote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:05 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Omdat ik ze niet ken. Ja, Lenny zou ik wel eens random willen ontmoeten net als Vogeltjesdans, maar verder zou ik niemand kunnen bedenken.
Bovendien ben ik al zo oud en verwacht dat bij zoiets 'officieels' als een kerstdineetje alles grandioos tegen kan vallen.
Lekker samen advocaatjes drinken.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:05 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Omdat ik ze niet ken. Ja, Lenny zou ik wel eens random willen ontmoeten net als Vogeltjesdans, maar verder zou ik niemand kunnen bedenken.
Bovendien ben ik al zo oud en verwacht dat bij zoiets 'officieels' als een kerstdineetje alles grandioos tegen kan vallen.
Nou nee, ik hou het dan liever bij wijn.quote:
Maar je bent toch ook een oude vrouw?quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:46 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Nou nee, ik hou het dan liever bij wijn.
Advocaatjes vind ik zo'n oude vrouwen drankje.![]()
Ik mocht vroeger wel altijd de slagroom opsnoepen van de moeder van mijn vader.
Klopt. Ik ben oud. En ik weet het. En toch vind ik advocaat een typisch oudewijvendrankje.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:46 schreef Ama het volgende:
[..]
Maar je bent toch ook een oude vrouw?
(Zeg je zelf ook)
Dank voor je complimentquote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:42 schreef junkiesietze het volgende:
@:maily lijkt me de enige normale hiero
Je lijkt me een hele lieve, leuke en gezellige dame en was de eerste die in me opkwam bij het lezen van de titel. Dus ja, jou zou ik uitnodigenquote:
Ik zou je met plezier willen ontmoeten. Denk dat je best een leuk mens bent.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:05 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Omdat ik ze niet ken. Ja, Lenny zou ik wel eens random willen ontmoeten net als Vogeltjesdans, maar verder zou ik niemand kunnen bedenken.
Bovendien ben ik al zo oud en verwacht dat bij zoiets 'officieels' als een kerstdineetje alles grandioos tegen kan vallen.
Tuurlijk ben ik leuk. Maar wel iemand met een tong als een scheermes als de situatie daarom vraagt.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 14:54 schreef Chandler het volgende:
[..]
Ik zou je met plezier willen ontmoeten. Denk dat je best een leuk mens bent.
@SHEquote:Op donderdag 13 augustus 2026 20:18 schreef Jahr00n het volgende:
Dat lekkere ding die naakt foto's zou sturen bij een donatie maar dat vervolgens niet deed
Wat een GEWELDIGE uitspraak haha.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 15:06 schreef Hiddendoe het volgende:
Maar wel iemand met een tong als een scheermes
Is toch een echt ouwetje hoor.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 15:10 schreef cinderloom het volgende:
[..]
Wat een GEWELDIGE uitspraak haha.
Super. Nog nooit gehoord.
Geen peuken, want ik ben dan wel een roker, maar bij dit soort gelegenheden wordt er dus niet gerookt.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 13:14 schreef cinderloom het volgende:
[..]
Wijntjes, zalmpie, peuken als toetje
die is zijn account kwijtquote:
quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 15:07 schreef Cupfighter het volgende:
@:lenny
@:maily
@:childofthestars
@:HowardRoak
@:starhopper
Mooi. Ik houd daarvan!quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 15:06 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Tuurlijk ben ik leuk. Maar wel iemand met een tong als een scheermes als de situatie daarom vraagt.
Ik hou mijn mond niet. Voor niemand.
quote:
Ik besta nog,quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 17:02 schreef Kaneelstokje het volgende:
User @:ChipsZak. eens bijpraten na al die jaren. Hopelijk gaat het goed!
En user @:Dqod .
Die zit op diverse social media nog te posten over zijn Vitessequote:Op vrijdag 14 augustus 2026 17:02 schreef Kaneelstokje het volgende:
Kerst al eens doorgebracht met user @:yats . Hoe zou het met hem gaan?
Goed om te horen. En hoe gaat het in het bestaan?quote:
Ah, dat verbaast me niks.quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 17:48 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Die zit op diverse social media nog te posten over zijn Vitesse
Niets veranderd qua posten
Nice!quote:Op vrijdag 14 augustus 2026 20:29 schreef TAmaru het volgende:
Vreemd dat ik nog niet genoemd ben.
Ik zou wel kerst willen vieren met @:Regilio_ en @:incel
Dan op Tweede Kerstdag met @:superniger @:HowardRoark @:PurifieR @:de_boswachter @:Richestorags en @:vosss erbij
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |