Misschien zijn ze dat wel geweest? Dit lekte toch ook niet uit? Ik vermoed dat hij een behoorlijk salaris krijgt en flink wat tekengeld. Misschien wilde PSV dat niet.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:01 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Laten we het omdraaien: waarom is PSV niet concreet geweest voor Brandt? Transfervrij, perfecte opvolger van Saibari en nog veel goede jaren voor zich. Of ga jij hier nou met droge ogen beweren dat hij liever tegen Vladivostok speelt op donderdagavond? Je kunt grappig doen, maar je wordt hier gewoon keihard afgetroefd door onze vrienden uit Amsterdam.
Een buitenspeler zou ook wel lekker zijn natuurlijk. Aangezien we nu leunen op een opa (Perisic) en een talent (Bajraktarevic). van Bommel komt nog terug, maar om nou je hele hebben en houden te gooien op een jongen die net zijn VKB heeft gescheurd..quote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:02 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Hij heeft wel gelijk dat Ajax op meerdere posities wel moest. Die hadden 9 spelers oid die vervangen moesten worden. Daarom nog meer reden om gillend gek van klootzak Earnie te worden, want die had welgeteld 3 taken deze periode. Een vervanger voor Saibari vinden (bord op schoot Mijnans), een centraal duo vinden en een linksback vinden.
Tja.
Ja, bedankt Hans. Maar waarom had PSV dat niet? Brandt is natuurlijk een veel betere voetballer dan Sven MIjnans.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:02 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Kennelijk had Ajax een mooie som aan tekengeld voor hem en zijn zaakwaarnemer klaarliggen.
Dat snap ik wel zolang Perisic er nog is, vorig seizoen heb je al 15 miljoen op tafel gegooid voor Van Bommel.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:03 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Een buitenspeler zou ook wel lekker zijn natuurlijk. Aangezien we nu leunen op een opa (Perisic) en een talent (Bajraktarevic). van Bommel komt nog terug, maar om nou je hele hebben en houden te gooien op een jongen die net zijn VKB heeft gescheurd..
Ajax speelt alles of niets, PSV kan teren op de laatste 3 seizoenen en CL dit seizoen. Wees blij dat ze niet blindelings miljoenen aan tekengeld geven. (Noem het speculatie maar anders had Brandt niet naar Ajax gekomen).quote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:04 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Ja, bedankt Hans. Maar waarom had PSV dat niet? Brandt is natuurlijk een veel betere voetballer dan Sven MIjnans.
quote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:04 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Dat snap ik wel zolang Perisic er nog is, vorig seizoen heb je al 15 miljoen op tafel gegooid voor Van Bommel.
quote:Op vrijdag 31 juli 2026 20:57 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Als je Brandt kunt pakken dan moet je dat doen maat. Dat is voor ED begrippen absolute buitencategorie. Ziek respect voor Jordi
Dacht wel eerst dat je een donkere grap over Spanje / Frankrijk maakte toen ik likedequote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:00 schreef ISVV het volgende:
[..]
En Brandt en Bosz hebben ook met elkaar samengewerkt.
Scherp, scherpquote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:11 schreef Makamba_ het volgende:
[..]
Dacht wel eerst dat je een donkere grap over Spanje / Frankrijk maakte toen ik likede
Dit dus. Eerst allemaal nog eens zien en dan geloven. Wat ze in Amsterdam nu doen is wanbeleid en niets anders. Kan alleen maar fout gaan en dan is het helemaal smullen.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:05 schreef Zorro het volgende:
Ik heb wel het idee dat ze in Amsterdam bezig zijn met "Als we kampioen worden spelen we CL dus dan komt het financieel allemaal goed"
"En als je geen kampioen wordt?"
"Daar hebben we geen plan voor."
Aan PSV om dat te dwarsbomen.
Schijnt financieel allemaal wel te kunnen, of het sportief ook wordt wat er verwacht wordt gaan we zien.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:18 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dit dus. Eerst allemaal nog eens zien en dan geloven. Wat ze in Amsterdam nu doen is wanbeleid en niets anders. Kan alleen maar fout gaan en dan is het helemaal smullen.
Ik ben wel benieuwd. Mocht Ajax sportief weer opkrabbelen hoe snel het kind van de rekening in de financiële problemen raakt. Zowel PSV als Feyenoord hebben gigantisch geïnvesteerd de afgelopen twee seizoenen voor Eredivisie begrippen.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:05 schreef Zorro het volgende:
Ik heb wel het idee dat ze in Amsterdam bezig zijn met "Als we kampioen worden spelen we CL dus dan komt het financieel allemaal goed"
"En als je geen kampioen wordt?"
"Daar hebben we geen plan voor."
Aan PSV om dat te dwarsbomen.
Misschien is dat wel de reden dat Bosz het niet in hem zag zitten?quote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:00 schreef ISVV het volgende:
[..]
En Brandt en Bosz hebben ook met elkaar samengewerkt.
Of dat Brandt het niet in Bosz zag zitten.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 22:08 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Misschien is dat wel de reden dat Bosz het niet in hem zag zitten?
Kan ook natuurlijk.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 22:09 schreef Adames het volgende:
[..]
Of dat Brandt het niet in Bosz zag zitten.
Dat is totaal niet vergelijkbaar. In Engeland heb je natuurlijk veel meer concurrentie. In Nederland kan een goede transferwindow je zo weer terug aan de top brengen.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 22:19 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Kan ook natuurlijk.
Maar goed, ik moet het allemaal nog maar zien bij Ajax. Het is niet zo simpel om een dolende club ineens weer op de rit te krijgen, ook niet als je er heel veel geld tegenaan smijt.
Zie bv Man Utd.
We kunnen helaas niet de parkeerplaats verpatsen aan de gemeentequote:Op vrijdag 31 juli 2026 21:18 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Dit dus. Eerst allemaal nog eens zien en dan geloven. Wat ze in Amsterdam nu doen is wanbeleid en niets anders. Kan alleen maar fout gaan en dan is het helemaal smullen.
Zeker als blijkt dat deze trainer de poppetjes wel op de juiste plek zet.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 23:11 schreef ISVV het volgende:
[..]
Dat is totaal niet vergelijkbaar. In Engeland heb je natuurlijk veel meer concurrentie. In Nederland kan een goede transferwindow je zo weer terug aan de top brengen.
Over uitstekende deals gesprokenquote:Op vrijdag 31 juli 2026 23:17 schreef TheVulture het volgende:
[..]
We kunnen helaas niet de parkeerplaats verpatsen aan de gemeente
We zullen het zien. Zal ook wel moeten. Als het namelijk niet lukt, dan komen er hele zware tijden aan.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 23:11 schreef ISVV het volgende:
[..]
Dat is totaal niet vergelijkbaar. In Engeland heb je natuurlijk veel meer concurrentie. In Nederland kan een goede transferwindow je zo weer terug aan de top brengen.
Dit lijkt zo langzamerhand inderdaad heel stiekem wel het geval te zijnquote:Op donderdag 30 juli 2026 12:46 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
EarnieGOD teert nog altijd op 1 goede transferperiode en een Perisic die zichzelf aan kwam melden.
Jullie zijn beter in andere dingen, zoals de boel flessen en vrouwen een onveilig gevoel geven op de werkvloer.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 23:17 schreef TheVulture het volgende:
We kunnen helaas niet de parkeerplaats verpatsen aan de gemeente
‘Deze trainer’ heeft nog nooit wat laten zien. Godts gaat weg lees ik, dat was de enige die er wat van kon bij het ‘oude’ Ajax.quote:Op vrijdag 31 juli 2026 23:27 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Zeker als blijkt dat deze trainer de poppetjes wel op de juiste plek zet.
Hoe dan ook, Brandt en Ter Stegen zijn wel mooie signings. Doet Ajax goed, al geloof ik er geen snars van dat het financieel verantwoord is wat daar gebeurt.
Het komt toch aardig paniekerig over van je.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 07:44 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
‘Deze trainer’ heeft nog nooit wat laten zien. Godts gaat weg lees ik, dat was de enige die er wat van kon bij het ‘oude’ Ajax.
Ter Stegen is een leuke naam. Maar daarmee stel je je keepersprobleem sowieso met een jaar uit. Rare keuze om als zelfbenoemde topclub een keeper huren. En Brandt. Die heeft z’n top wel gehad. Leuk spelertje, maar het is niet voor niets dat alleen clubs als Leeds hem hadden willen halen.
Rustig aan dus. Niet direct paniekeren omdat ze in Amsterdam na 5 jaar huilen ineens drie goede spelers halen.
In wat dan precies? Dennis man? Zou PSV maar wat meer geïnvesteerd hebben 😭quote:Op vrijdag 31 juli 2026 22:08 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik ben wel benieuwd. Mocht Ajax sportief weer opkrabbelen hoe snel het kind van de rekening in de financiële problemen raakt. Zowel PSV als Feyenoord hebben gigantisch geïnvesteerd de afgelopen twee seizoenen voor Eredivisie begrippen.
Nooit wat laten zien? Met drie clubs gepromoveerd en met een kleine club CL voetbal gehaald in de sterke La Liga.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 07:44 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
‘Deze trainer’ heeft nog nooit wat laten zien. Godts gaat weg lees ik, dat was de enige die er wat van kon bij het ‘oude’ Ajax.
Ter Stegen is een leuke naam. Maar daarmee stel je je keepersprobleem sowieso met een jaar uit. Rare keuze om als zelfbenoemde topclub een keeper huren. En Brandt. Die heeft z’n top wel gehad. Leuk spelertje, maar het is niet voor niets dat alleen clubs als Leeds hem hadden willen halen.
Rustig aan dus. Niet direct paniekeren omdat ze in Amsterdam na 5 jaar huilen ineens drie goede spelers halen.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op zaterdag 1 augustus 2026 09:10 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het komt toch aardig paniekerig over van je.
De Spaanse Robert Maaskant. Gaaf!quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:13 schreef Jaeger85 het volgende: Met drie clubs gepromoveerd en met een kleine club CL voetbal gehaald in de sterke La Liga.
Heeft Robert Maaskant ooit de CL gehaald ja? Vet.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:17 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
De Spaanse Robert Maaskant. Gaaf!
Knap man dat die met de centen van de City Group een keer 3e is geworden.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:51 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Heeft Robert Maaskant ooit de CL gehaald ja? Vet.
Had zomaar gekund. Maar ben eens eerlijk: jij had ook nog nooit van de beste man gehoord hé totdat Jordy er mee aan kwam zeilen. In Spanje nemen ze de beste man al alles behalve serieus. Bij Ajax doen ze alsof ze Mourinho hebben binnengehaaldquote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:51 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Heeft Robert Maaskant ooit de CL gehaald ja? Vet.
PSV is sinds die eerste van de 3, ieder seizoen wat minder geworden, ook nu lijkt het qua selectie weer minder dan vorig seizoen.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:48 schreef Zorro het volgende:
Ik blijf het ook een beetje gevaarlijk vinden dat, wat iemand hier eerder al zei, van de drie kampioenschappen er eentje met hangen en wurgen behaald is omdat ajax ineens niks meer won, en de ander omdat alle concurrenten er helemaal niks van konden. Een beetje zoals ajax in de De Boer tijd. Dat was ook helemaal niks. Toch 4x op rij kampioen omdat de rest het liet liggen. Dan ga je onterecht naast je schoenen lopen en lijk je beter dan je eigenlijk bent.
Voetbalwereld is wel een grappige. Twee goede transfers en ineens veren supporters weer op, beginnen ze erin te geloven en vooral hun nederigheid te verliezen. Ajax supporters waren 4 seizoenen afwezig op het internet en ineens poppen ze als steenpuisten weer overal op.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 10:48 schreef Zorro het volgende:
Ik blijf het ook een beetje gevaarlijk vinden dat, wat iemand hier eerder al zei, van de drie kampioenschappen er eentje met hangen en wurgen behaald is omdat ajax ineens niks meer won, en de ander omdat alle concurrenten er helemaal niks van konden. Een beetje zoals ajax in de De Boer tijd. Dat was ook helemaal niks. Toch 4x op rij kampioen omdat de rest het liet liggen. Dan ga je onterecht naast je schoenen lopen en lijk je beter dan je eigenlijk bent.
Mwoh zoveel minder zijn we niet tov vorig seizoen. Ja we missen Saibari, maar hebben er Mijnans voor terug. Qua statistieken en geld een prima transfer als vervanger. Zolang Pepi, Perisic en Veerman nog aanwezig zijn hebben we voor Eredivisie begrippen een prima elftal.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
PSV is sinds die eerste van de 3, ieder seizoen wat minder geworden, ook nu lijkt het qua selectie weer minder dan vorig seizoen.
Of dat ongestraft blijft, gaan we meemaken.
Ieder seizoen wat minder, dat kan zelfs jij niet ontkennen, tenzij er nog een topper of toppers uit de hoge hoed komen.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:12 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Mwoh zoveel minder zijn we niet tov vorig seizoen. Ja we missen Saibari, maar hebben er Mijnans voor terug. Qua statistieken en geld een prima transfer als vervanger. Zolang Pepi, Perisic en Veerman nog aanwezig zijn hebben we voor Eredivisie begrippen een prima elftal.
Enige wat nu boven PSV hangt is onzekerheid. Niet alleen bij de eerder genoemde spelers, maar ook bijvoorbeeld wat betreft een Dest. Als we dat allemaal kwijt raken en moeten vervangen is er wel een probleem in Eindhoven ja. Vooralsnog zie ik dat niet.
Mijnans tov Saibari is wel een behoorlijke downgrade. Perisic weer een jaartje ouder.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:12 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Mwoh zoveel minder zijn we niet tov vorig seizoen. Ja we missen Saibari, maar hebben er Mijnans voor terug. Qua statistieken en geld een prima transfer als vervanger. Zolang Pepi, Perisic en Veerman nog aanwezig zijn hebben we voor Eredivisie begrippen een prima elftal.
Enige wat nu boven PSV hangt is onzekerheid. Niet alleen bij de eerder genoemde spelers, maar ook bijvoorbeeld wat betreft een Dest. Als we dat allemaal kwijt raken en moeten vervangen is er wel een probleem in Eindhoven ja. Vooralsnog zie ik dat niet.
Dit seizoen is het vooralsnog niet minder dan vorig seizoen. Dus dat ontken ik wel. Vorig seizoen Luuk de Jong weg was achteraf gezien geen aderlating. Net als het vertrek van Lang. Voetbal werd er alleen niet beter op, maar dat is iets anders.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:20 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ieder seizoen wat minder, dat kan zelfs jij niet ontkennen, tenzij er nog een topper of toppers uit de hoge hoed komen.
Neemt niet weg dat PSV nog steeds de favoriet is, lijkt me ook logisch.
Ja maar waar sta je? Vorig seizoen kon de rest er helemaal niks van, ajax voorop.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:12 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Mwoh zoveel minder zijn we niet tov vorig seizoen. Ja we missen Saibari, maar hebben er Mijnans voor terug. Qua statistieken en geld een prima transfer als vervanger. Zolang Pepi, Perisic en Veerman nog aanwezig zijn hebben we voor Eredivisie begrippen een prima elftal.
Enige wat nu boven PSV hangt is onzekerheid. Niet alleen bij de eerder genoemde spelers, maar ook bijvoorbeeld wat betreft een Dest. Als we dat allemaal kwijt raken en moeten vervangen is er wel een probleem in Eindhoven ja. Vooralsnog zie ik dat niet.
Je hebt wel veel woorden nodig om uit te leggen dat je je geen zorgen maakt.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 07:44 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
‘Deze trainer’ heeft nog nooit wat laten zien. Godts gaat weg lees ik, dat was de enige die er wat van kon bij het ‘oude’ Ajax.
Ter Stegen is een leuke naam. Maar daarmee stel je je keepersprobleem sowieso met een jaar uit. Rare keuze om als zelfbenoemde topclub een keeper huren. En Brandt. Die heeft z’n top wel gehad. Leuk spelertje, maar het is niet voor niets dat alleen clubs als Leeds hem hadden willen halen.
Rustig aan dus. Niet direct paniekeren omdat ze in Amsterdam na 5 jaar huilen ineens drie goede spelers halen.
Eerst zien. Qua statistieken valt het mee. Saibari excelleerde ook pas afgelopen 1,5 seizoen. Mijnans die ervaring in de absolute top nog niet nee, de praktijk zal het nu gaan uitwijzen. Ik vind het een logische keuze van PSV als vervanger.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:29 schreef fetX het volgende:
Mijnans tov Saibari is wel een behoorlijke downgrade.
We zitten hier niet in het Ajax topic. Hier proberen we dingen te onderbouwen.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:31 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Je hebt wel veel woorden nodig om uit te leggen dat je je geen zorgen maakt.
Proberen ja.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:35 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
We zitten hier niet in het Ajax topic. Hier proberen we dingen te onderbouwen.
quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:30 schreef Zorro het volgende:
[..]
Ja maar waar sta je? Vorig seizoen kon de rest er helemaal niks van, ajax voorop.
En daar speel je 2x tegen gelijk. Je wint er niet eens van.
Het lukt je niet echt, maar je pogingen worden gewaardeerd.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:35 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
We zitten hier niet in het Ajax topic. Hier proberen we dingen te onderbouwen.
Ik had ook weinig opbouwends van jou verwacht eerlijk gezegdquote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:41 schreef Tarado het volgende:
Het lukt je niet echt, maar je pogingen worden gewaardeerd.
Mijnans is wel minder hoor.quote:Op zaterdag 1 augustus 2026 11:12 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Mwoh zoveel minder zijn we niet tov vorig seizoen. Ja we missen Saibari, maar hebben er Mijnans voor terug. Qua statistieken en geld een prima transfer als vervanger. Zolang Pepi, Perisic en Veerman nog aanwezig zijn hebben we voor Eredivisie begrippen een prima elftal.
Enige wat nu boven PSV hangt is onzekerheid. Niet alleen bij de eerder genoemde spelers, maar ook bijvoorbeeld wat betreft een Dest. Als we dat allemaal kwijt raken en moeten vervangen is er wel een probleem in Eindhoven ja. Vooralsnog zie ik dat niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |