Genocide niet maar ze staan wel vooraan om blanken te discrimineren onder noemer van het eufemistische diversiteitsbeleid.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:02 schreef Ericr het volgende:
[..]
Ja joh ze staan allemaal vooraan om de blanke genocide mogelijk te maken. Het wereldbeeld hier wordt krommer en krommer. Dat niche groepje verzuurde XR achtigen is niet heel progressief links natuurlijk. Ggz volk is aan linker en rechter kant te vinden, zou er niet teveel aandacht aan besteden.
Uiteraard staat ericr weer vooraan met zijn boodschap er niet te veel aandacht aan te besteden, echter wanneer wat kinderen een hakenkruis op een moskee kladde staat die vooraan om het fokfront te veroordelen vanwege het goedpraten van haat. Hypocriet much?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:02 schreef Ericr het volgende:
[..]
Ja joh ze staan allemaal vooraan om de blanke genocide mogelijk te maken. Het wereldbeeld hier wordt krommer en krommer. Dat niche groepje verzuurde XR achtigen is niet heel progressief links natuurlijk. Ggz volk is aan linker en rechter kant te vinden, zou er niet teveel aandacht aan besteden.
Omdat ieder weldenkend mens ziet dat dit racisme is en het stelletje dat nu nog hun steun uitspreekt zijn artiesten volk dat als het even tegen hun werkt afhaakt Al deze figuren zal in de toekomst de maat genomen kunnen worden omdat ze racisme geen probleem vinden maar ik denk niet dat er veel mensen hun geloofwaardigheid op het spel willen zetten voor Sofietjequote:Op zaterdag 25 juli 2026 17:44 schreef Ericr het volgende:
[..]
Waarover zouden ze? Omdat Victor Vlam en beroepsidioot Derksen dit niet fijn vinden? Of anderen die worden betaald om bepaalde uitingen te doen?
De weldenkend mens dooddoener. Daar winnen we de oorlog ook niet mee in discussies. Zwaktebod. Iederen met een andere mening is bij voorbaat een halve tamme?quote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:40 schreef the-eye het volgende:
[..]
Omdat ieder weldenkend mens ziet dat dit racisme is en het stelletje dat nu nog hun steun uitspreekt zijn artiesten volk dat als het even tegen hun werkt afhaakt Al deze figuren zal in de toekomst de maat genomen kunnen worden omdat ze racisme geen probleem vinden maar ik denk niet dat er veel mensen hun geloofwaardigheid op het spel willen zetten voor Sofietje
Het is geen racisme. Maar prima als je het zo ziet. Mag altijd, iedereen vrij in ook in dit land.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:48 schreef the-eye het volgende:
[..]
Oh dus het gaat niet om de positie van bepaalde groepen maar om een pain in the ass te zijn en daar is racisme dan ineens een tool voor?
Inderdaad, met als doel het schuimbekken van anderen.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:48 schreef the-eye het volgende:
[..]
Oh dus het gaat niet om de positie van bepaalde groepen maar om een pain in the ass te zijn en daar is racisme dan ineens een tool voor?
Die poster is op zichzelf ook al hilarisch want mensen van kleur zie je op zo'n demonstratie überhaupt nauwelijks tot niet natuurlijk.quote:
WEG MET FOSSIEL.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 19:41 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Die poster is op zichzelf ook al hilarisch want mensen van kleur zie je op zo'n demonstratie überhaupt nauwelijks tot niet natuurlijk.
Die weten niet eens wat fossiel betekent.quote:Op zaterdag 25 juli 2026 19:41 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Die poster is op zichzelf ook al hilarisch want mensen van kleur zie je op zo'n demonstratie überhaupt nauwelijks tot niet natuurlijk.
Luisteren? Dat maak ik zelf wel uit.quote:Op zondag 26 juli 2026 21:34 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
Ho wacht, dit is blijkbaar nog niet klaar. Trouw wil van "experts" weten hoe de boodschap niet wat beter verpakt kan worden zodat de blanke mannen braafjes luisteren. De fout zit hem in de toon, want mensen op basis van hun huidskleur verzoeken iets te doen of te laten, daar is an sich natuurlijk helemaal niets fouts aan.
[ afbeelding ]
https://www.geenstijl.nl/(...)ekker-islamclub-nida
fophefquote:Op zondag 26 juli 2026 21:47 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Luisteren? Dat maak ik zelf wel uit.
quote:Eindelijk. 'Witte mannen naar achteren' uitgelegd met boerderijdieren
https://www.geenstijl.nl/5191242/zwarte-schapen-naar-voren
Soms lees je een column waardoor alles meteen op z'n plek valt en dat geldt absoluut voor dit schrijfsel van de onvolprezen regiocolumnist Renske Kruitbosch. Die schijnt in De Stentor een nieuw licht op "alle witte mannen naar achteren" door het 1 op 1 te projecteren op de beesten in haar wei. Precies wat ontbrak aan deze doodvermoeiende discussie, een gezellige lading antropomorfisme.
Want wat nou als je witte mannen vervangt voor een heel groot paard? (genaamd "Hele Grote Paard", red.) Dan krijg je dus dit soort onnavolgbaar prachtige zinnen. "De dieren razen uit en komen met zijn allen in een kring. Hele Grote Paard staat op een afstandje. ‘Maar het is toch helemaal niet erg om soms even een stapje naar achteren te doen voor een ander?’ vraagt het tweede witte schaap. ‘Of is het soms omdat witte meneren niet gewend zijn om een stap opzij te doen?’"
Tja.... we kunnen net doen of we gek zijn en dit geen racisme noemen maar kijk dan niet gek op als de bereidheid om het überhaupt over racisme te hebben zal afnemen/verdwijnenquote:Op zaterdag 25 juli 2026 18:52 schreef Ericr het volgende:
[..]
Het is geen racisme. Maar prima als je het zo ziet. Mag altijd, iedereen vrij in ook in dit land.
Teringjantje zeg...quote:
Het woord racisme heeft al geen waarde meer.quote:Op donderdag 30 juli 2026 11:27 schreef the-eye het volgende:
[..]
Tja.... we kunnen net doen of we gek zijn en dit geen racisme noemen maar kijk dan niet gek op als de bereidheid om het überhaupt over racisme te hebben zal afnemen/verdwijnen
Ik neem aan dat Renske en Sophie dan ook doelen op progressieve witte meneren, non binaire witte meneren, genderfluïde witte meneren, veganistische witte meneren, homoseksuele witte meneren, islamitische witte meneren en armoedige witte meneren.quote:Op donderdag 30 juli 2026 11:19 schreef Aether het volgende:
Of is het soms omdat witte meneren niet gewend zijn om een stap opzij te doen?’"
Waarom was het voor Rosa Parks dan zo'n moeite om even achterin het busje te te gaan zitten? Of was Rosa Parks niet gewend om achterin het busje te zitten? Vragen vragen vragenquote:
Ja maar: wie zijn 'witte mannen'?quote:Op donderdag 30 juli 2026 15:01 schreef Cara het volgende:
nu zegt één zangeres op een festival een
keer iets onaardigs tegen witte mannen
Nee, totaal niet. Dit gaat erom dat "we" in Nederland decennia lang kapot gegooid zijn met campagnes, dramartikelen, rechtzaken etc etc waarin ons geleerd is dat racisme, onderscheid maken op basis van huidskleur zo'n beetje het aller ergste is wat je kan doen als mens.quote:Op donderdag 30 juli 2026 15:01 schreef Cara het volgende:
Deze reactie is niet
proportioneel aan de actie van een B-zangeresje maar volgt uit paniek
over het verlies van de vanzelfsprekendheid dat de wereld altijd om de witte man draait.
Je kunt natuurlijk niet eerst tientallen jaren verkondigen dat racisme en discriminatie het allergrootste kwaad in het universum is en vervolgens verwachten dat bepaalde mensen zich wél laten discrimineren.quote:Op donderdag 30 juli 2026 15:01 schreef Cara het volgende:
Die Stentor-column faalt helaas flink omdat het net doet alsof rechts moet worden aangesproken als kleine kinderen.
Daarbij kiest Sophie Straat een hele grove, onhandige manier om haar strijd om ongelijkheid te doorbreken. En dat is (geloof ik) echt niet de manier.
Echter; als ik nu kijk naar de vele volle pagina's aan woedende reacties zonder enige vorm van reflectie in dit topic.. Jarenlang hoor je vanuit rechts en anti-woke kringen: 'Mensen kunnen niks meer hebben, wees een keer geen slachtoffer, incasseer eens
wat, je mag ook niks meer zeggen'.
Maar nu zegt één zangeres op een festival een keer iets onaardigs tegen witte mannen (ze raakt ze één keer in hun comfortzone) en ineens gedragen die mannen zich als de grootste slachtoffers ter wereld.
Het land is te klein, columns vol geschreven door geenstijl, de blanke man moet dit niet pikken, doodsbedreigingen, ook in dit topic zie ik vele scheldpartijen en boosheid.
De absolute paniek over het feit dat er één kwartiertje op een festival van hen
gevraagd wordt om hun dominante plek af te staan, bewijst wat mij betreft exact het gelijk van Sophie Straat: macht is onzichtbaar totdat je het moet delen. Deze reactie is niet
proportioneel aan de actie van een B-zangeresje maar volgt uit paniek
over het verlies van de vanzelfsprekendheid dat de wereld altijd om de witte man draait.
Lees mijn post nog eens goed. In de tweede zin zeg ik letterlijk: 'Mensen indelen op huidskleur is wat mij betreft echt niet de manier.' We zijn het over de actie van Sophie Straat dus gewoon eens.quote:Op donderdag 30 juli 2026 15:09 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, totaal niet. Dit gaat erom dat "we" in Nederland decennia lang kapot gegooid zijn met campagnes, dramartikelen, rechtzaken etc etc waarin ons geleerd is dat racisme, onderscheid maken op basis van huidskleur zo'n beetje het aller ergste is wat je kan doen als mens.
Om dan doodleuk de racist uit te gaan hangen om een punt te maken is van een werkelijk achterlijk niveau qua denkwijze.
Als racisme slecht is is het voor alles en iedereen slecht, niet alleen voor een groep waar jij sympathie voor hebt.
Kom met iets beters of aanvaard de kritiek op je denkwijze.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |