quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:00 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Geen bandje, helemaal mooitis vast weer gedoe om niksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
zoals zo vaakEen losse opmerking
glijdt als schaduw door het draad —
stilte wordt onrust
Daar ga ik wel van uit ja,quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:01 schreef greysbones het volgende:
[..]
tis vast weer gedoe om niks
zoals zo vaak
wil je ook even bellen?quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:02 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Daar ga ik wel van uit ja,
...zeg ik zittend in een hoekje: huuuuuuuuuuuhuuuuuuuuu![]()
Jawel joh de 9 is primaquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:07 schreef greysbones het volgende:
eik zie jordy er voor aan niks te locken
Hooguit lokken met een zakje duiven voer: "kom maar steentje, kom maar kom maar kom maar kom maar"quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:07 schreef greysbones het volgende:
eik zie jordy er voor aan niks te locken
Weer geen pruikentijdquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:09 schreef greysbones het volgende:
ow ow ow wat zal Julia zuur zijn straks![]()
Dat zat er dik in, maar moest hij wel die 3x9 en 2x7 locken en dat deed hij. Want dat was hoog hoor.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:08 schreef greysbones het volgende:
whutttt
dus Jordy wint
want Julia kan hem niet inhalen![]()
![]()
![]()
SPOILER: Alle winnaars per bondje na 30 maandenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
Nog vreemder dat het hele Schaduwleven van de baan is ...quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:17 schreef Chanel5 het volgende:
Ik begrijp dat hele gedoe met Beau niet.
Maar ze gaat weg en wordt niet gemist, saaie muts.
Dit en ze heeft een keuken beloofd als ze wonquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:16 schreef Fritsie1960 het volgende:
Ja Kloontje we willen je nog ff niet thuis hebben, nog ff genieten van de rust![]()
Heel raar ja.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:18 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Nog vreemder dat het hele Schaduwleven van de baan is ...
Dat hoeft niet nog een keer in het openbaar, ze heeft de boodschap begrepen.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:18 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Nog vreemder dat het hele Schaduwleven van de baan is ...
Bruine bandjes, duidelijk de strontgenotenquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:19 schreef Cirilico het volgende:
[..]
En we hadden ook nog een schorpioen.
over Noah dan weer nietquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:24 schreef Soury het volgende:
Casper is best geliefd onder een boel bewoners, Frank had ook een hoge pet van hem op.
Nee soms zijn die interviews best verhelderend om te kijken. Hebben ze het over kanten van personen die wij niet zien.quote:
Goddank is ze wegquote:
Het was wel de mooiste toneelhaak sinds jarenquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:27 schreef spapaars het volgende:
[..]
Hoop gedoe om haar heen, haar contract is gewoon niet verlengd.
heeft niet gebracht wat ze dachtenquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:27 schreef spapaars het volgende:
[..]
Hoop gedoe om haar heen, haar contract is gewoon niet verlengd.
quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:28 schreef KinKiJan het volgende:
Zou het winnen van die ball gag opdracht een schaduw-clue geweest zijn ?
Als ze Utopia hadden gekeken hadden ze kunnen weten dat het geen kijkcijferkanon is. Vind het wel apart dat mensen denken dat dat telefoongesprek opgezet is. Er zijn duizenden manieren te verzinnen om naar huis te gaan/moeten. Dit was best heftig.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:28 schreef greysbones het volgende:
[..]
heeft niet gebracht wat ze dachten
dan was Gerrit wel andere koek
Misschien wil Shelly wel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:39 schreef KinKiJan het volgende:
Nou, weg met die reclame, ik wil het gezicht van Anouk zien bij binnenkomst van de nieuwe damesGroen haarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:39 schreef KinKiJan het volgende:
Nou, weg met die reclame, ik wil het gezicht van Anouk zien bij binnenkomst van de nieuwe damesSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik heb maar geen screenshots gemaakt.. je weet wel. privecy enzoquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:42 schreef spapaars het volgende:
Het kan geen livestreams hebben om het op en afbouwen, aldus Jan.
wel de duurste van de duurste sportkleding aanquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:49 schreef 5thencounter het volgende:
De hobbys van Fabie ... Nul![]()
[ afbeelding ]
Goudzoeken lukt waarschijnlijk niet zo.. dan maar DBG inquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:49 schreef greysbones het volgende:
[..]
wel de duurste van de duurste sportkleding aan
Ik pak mijn bio tensor er even bijquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:49 schreef KinKiJan het volgende:
Clean girl era ?!
Moet dan alles in balans zijn enzo? Zo'n yin-yankerd?
alles moet gezondquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:49 schreef KinKiJan het volgende:
Clean girl era ?!
Moet dan alles in balans zijn enzo? Zo'n yin-yankerd?
jaquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:55 schreef 5thencounter het volgende:
Dzjan? is dat diegene die Moslim is geworden?![]()
Rikkie !!
[ afbeelding ]
De eerste die zegt: Ik steek het lekker allemaal in eigen zak moet nog komen.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:55 schreef Kodiak100 het volgende:
Ah weer een deel naar mama
Zo origineel ook
Lederhozen komt redelijk in de buurt.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:56 schreef spapaars het volgende:
[..]
De eerste die zegt: Ik steek het lekker allemaal in eigen zak moet nog komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |