Doet me denken aan EJVJL Zoë die vroeg of je met 5000,- een huis kon kopen...., Euro's jaquote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:22 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Met een ton hoeft hij zijn hele leven niet meer te werken
Nieuw bondje dus komen sowieso nieuwe werd wel duidelijk in de aflevering. En dan heb je ook nog de Leeuwen, of de Leeuwen worden een ander dier.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 23:01 schreef Cirilico het volgende:
De tussenstand is vier nieuwen morgen?
Bonnie, Beau, Rikkie, Anouk, Jordy of Julia.
Is dit een spoiler??????quote:Op vrijdag 10 juli 2026 21:46 schreef Fritsie1960 het volgende:
Tja meid je hebt er zo vaak gestaan, en weer ga je geen ton winnen
Dat werd toch duidelijk uitgelegd! Of luister je niet?quote:Op vrijdag 10 juli 2026 21:54 schreef Deisyy het volgende:
Dit is mijn eerste finale en ik snap het niet, want ze spelen met zijn vieren, maar waarom is er net dan op diezelfde 4 gestemd?
Nee hoor, morgen !quote:Op vrijdag 10 juli 2026 21:55 schreef spapaars het volgende:
Hoe dan ook, de winnaar van de 105.000 zal maandag zijn.
Oh, die gaat zo flippen! Verheug me er nu al op. Met die uitslag van Jordy kan dat bijna niet mis, toch?quote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:34 schreef Soury het volgende:
[..]
Zou toch wel iets leuks zijn dat Juul verliest van de rookie in het bondje met een lullig spelletje sjoelen
Vraag me af: hebben die leeuwen iets te kiezen dan? Die blijven toch het'tent'bondje, ongeacht de naam?quote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:44 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Valentijntje zat zichzelf helemaal op te hemelen hoe goed ze was en het met 3 Nieuwen wel zou redden .. toe viel de opmerking "en diederik en Anoek dan" een beetje fout
Ik weet niet wie er gaat winnen, dit is mijn hoop dat Julia weer met alleen haar koffer vertrektquote:Op zaterdag 11 juli 2026 05:25 schreef dbgfan het volgende:
Kijken jullie voor het eerst ofzo? Het is duidelijk dat de leeuwen worden opgeheven en dat er een nieuw dier volgt. We blijven 20 deelnemers houden.
En Fritsie heeft de uitslag al gespoilerd, dus het is al bekend wie er wint.
Dat telefoontje van Beau vrind vraagt natuurlijk om speculatie, had hij heel anders kunnen aanpakken. "Privé zijn er wat dingetjes wat ik nu niet kan bespreken maar je kan beter naar huis komen" Klaar, nu kwam de duister kant van Beau ter spraken en weet ik veel.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 03:02 schreef dbgfan het volgende:
Morgen komt er dus een bruin dier in plaats van de leeuwen. Lijkt me duidelijk.
Verder heb ik me helemaal kapot geergerd aan alle aannames op instagram en andere social media wat er met Beau aan de hand zou zijn. Ze zou zelfs een prostituee zijn geweest en weet ik wat al niet meer. Allemaal gebaseerd op geruchten in de wereld gebracht door mensen die er niets van weten. Verschrikkelijk hoe iemand online zo helemaal kapot kan worden gemaakt zonder dat iemand de feiten kent. Blijkbaar nemen mensen zonder na te denken de zeer suggestieve posts op instagram voor waar aan. Ongelooflijk.
Het was trouwens weer een top aflevering. Ik hou van de knockouts en de finale. Altijd voor mij het hoogtepunt van de cyclus. Ik moet eerlijk zeggen dat ik de finale tussen 2 personen met de 10 codes spannender vond. Dus wat mij betreft mag dat terug komen.
En verder even offtopic: top dat Belgie is uitgeschakeld op het WK
Komt helaas geen nieuw seizoen van, was eerder dit jaar uitsluitend op Videoland, gaat deze zomer herhaald worden op RTL4.quote:
Serieus? Maar blijkbaar heeft iemand zich hier ook al versproken. Was mij niet opgevallen.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 10:24 schreef KinKiJan het volgende:
Gaat weer lekker, De Telegraaf lekt de winnaar al vóór de aflevering, LINDA laat de 4 nieuwe deelnemers al zien.
Komkommerstagiaires?
Ja, artikel in de Telegraaf beloofde commentaar van Ricky op zijn laatste cyclus, maar in de tekst eronder en het filmpje erbij is ook gewoon de winnaar/winnares te zien die commentaar geeft op de winst...quote:Op zaterdag 11 juli 2026 10:25 schreef Soury het volgende:
[..]
Serieus? Maar blijkbaar heeft iemand zich hier ook al versproken. Was mij niet opgevallen.
Geen idee ik gaf antwoord op een vraag.quote:
Mij ook nietquote:Op zaterdag 11 juli 2026 10:25 schreef Soury het volgende:
[..]
Serieus? Maar blijkbaar heeft iemand zich hier ook al versproken. Was mij niet opgevallen.
Anouk wil als mooiste vrouwtje in de loods in de gunst zijn bij de mooiste man. (Mja, smaken verschillen natuurlijk) Soort van pikorde?quote:Op zaterdag 11 juli 2026 09:08 schreef ThijsTH het volgende:
Jullie snappen het niet! Diederik helpt Noukie juist!
Ik denk toch echt dat ze wel wat wil van Diederik en Max al een beetje in haar hoofd heeft afgeschreven.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 11:53 schreef Gia het volgende:
[..]
Anouk wil als mooiste vrouwtje in de loods in de gunst zijn bij de mooiste man. (Mja, smaken verschillen natuurlijk) Soort van pikorde?
Eerst dacht ze dat Noah het belangrijkste mannetje zou worden en vocht ze om diens gunst met Kristie. Maar het bleek Salar te zijn, die eerst nog werd opgeslokt door Mercedes. Maar toen die weg was, was zij het belangrijkste vrouwtje.
Nu zijn die twee weg en komt Diederik erin en het spel om de hoogste rang in de loods, zo lijkt het, begint opnieuw.
Ze wil serieus verder niets met Diederik, zolang Max nog op haar wacht, maar ze wil wel het belangrijkste voor hem zijn en hij moet bij andere vrouwen wegblijven.
Had ergens gelezen, van een oud klasgenootje van Max, dat Max al zijn vrouwelijke contacten moest wissen van zijn telefoon. Echt heel controlerend naar de mannen in haar leven. De beste exemplaren zijn voor haar. Zonder sex, dat moeten ze er maar voor over hebben.
En ik vrees toch dat Diederik komende maand toch van bil wil. Dus, komt er wat lekkers voor hem binnen, dan denk ik dat het oorlog wordt in de loods. Want Diederik is van Anouk!!
Fritsie heeft helemaal niets gespoilerd. Lees jij niet goed? Anderen kijken of luisteren niet goed volgens jou, maar jij kunt niet lezen.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 05:25 schreef dbgfan het volgende:
Kijken jullie voor het eerst ofzo? Het is duidelijk dat de leeuwen worden opgeheven en dat er een nieuw dier volgt. We blijven 20 deelnemers houden.
En Fritsie heeft de uitslag al gespoilerd, dus het is al bekend wie er wint.
Nou als ik het lees zie ik er ook wel een spoiler in hoor.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 12:09 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Fritsie heeft helemaal niets gespoilerd. Lees jij niet goed? Anderen kijken of luisteren niet goed volgens jou, maar jij kunt niet lezen.
Zolang Max aangeeft op haar te wachten, blijft ze binnen de lijntjes kleuren, maar wel Diederik claimen.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 11:59 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik denk toch echt dat ze wel wat wil van Diederik en Max al een beetje in haar hoofd heeft afgeschreven.
Ja, ik ook. Hij had ook kunnen schrijven: 'En ik denk dat je weer geen ton gaat winnen'....i.p.v. 'en weer ga je geen ton winnen'quote:Op zaterdag 11 juli 2026 12:18 schreef Soury het volgende:
[..]
Nou als ik het lees zie ik er ook wel een spoiler in hoor.
Ik ook.. de 4 Nieuwen zien er in iedergeval goed uit , precies wat de huidige club nodig heeft, lekkere gozers en lekkere meidenquote:Op zaterdag 11 juli 2026 13:19 schreef Gia het volgende:
[..]
Ja, ik ook. Hij had ook kunnen schrijven: 'En ik denk dat je weer geen ton gaat winnen'....i.p.v. 'en weer ga je geen ton winnen'
Anyway, met die beurt van Jordy, 3x9 en 2x7, denk ik niet dat Juul daar nog overheen gaat komen met sowieso ook een steen minder. Heb nu al voorpret voor vanavond.
Oehhh..........quote:Op zaterdag 11 juli 2026 13:23 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik ook.. de 4 Nieuwen zien er in iedergeval goed uit , precies wat de huidige club nodig heeft, lekkere gozers en lekkere meiden
Nee al snap ik de spelregels niet helemaal, hij heeft nu iig vet hoge score.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 13:19 schreef Gia het volgende:
[..]
Ja, ik ook. Hij had ook kunnen schrijven: 'En ik denk dat je weer geen ton gaat winnen'....i.p.v. 'en weer ga je geen ton winnen'
Anyway, met die beurt van Jordy, 3x9 en 2x7, denk ik niet dat Juul daar nog overheen gaat komen met sowieso ook een steen minder. Heb nu al voorpret voor vanavond.
De steen moet minimaal in het safe vak komen. Liefst verder, uiteraard. Maar als je het safe vak niet haalt of te hard schuift en hij vliegt van het bord af, doet die steen niet meer mee. Als de steen op de lijn ligt, telt de hoogste score.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 13:43 schreef Soury het volgende:
[..]
Nee al snap ik de spelregels niet helemaal, hij heeft nu iig vet hoge score.
Als hij slim is laat hij die 9’s liggenquote:Op zaterdag 11 juli 2026 13:43 schreef Soury het volgende:
[..]
Nee al snap ik de spelregels niet helemaal, hij heeft nu iig vet hoge score.
Ja ok, hij kan die 9's dan gewoon laten liggen en hoeft niet alles overnieuw te doen anders zou hij wel gek zijn. Plus Jull mist dus al een steen.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 15:08 schreef greysbones het volgende:
[..]
Als hij slim is laat hij die 9’s liggen
Dan kan hij die 7’s nog proberen te verhogen
En hopen dat Julia niet nog 3 tienen schuift
Julia mag nog 2 x schuiven
Jordy ook
Afhankelijk van wat hij doet
Er zijn alleen hier in deze sub al meerdere mensen die het wat deert of de uitslag vroegtijdig uitlekt, hoe moeilijk is het om niet de spoil'n zeker met een aparte sub daarvoor en jij die toch al zolang meeloopt in de RLS zou toch moeten snappen dat na 3 jaar en voldoende kijkcijfers er echt geen livestreams komen, hou er gewoon over op of maar daar een aparte sub voor.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 10:54 schreef freaky40 het volgende:
Daarom breng streams, het maakt toch niets meer uit. Alles lekt toch al van te voren uit en het deert niemand iets er blijft toch wel gekeken worden.
Nee hoor die slappe zak zei in dat videobelletje gewoon dat als ze nu naar huis kwam of "haar avontuur ging afmaken" het kwam allemaal wel goed kwam, die blijft gewoon op haar wachten.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 18:15 schreef StephanL het volgende:
Wat leuk dat Anouk toch weer blijft. Alle registers open, thuis valt toch niks meer te redden.
We zullen het zien maar hij heeft in de drie videobelletje die wij hebben gezien al aangegeven niet blij te zijn met haar gedrag, haar weer thuis te willen hebben, maar in de laatste geeft hij nog aan dat wat ze ook besluit "het komt goed" die neemt gewoon plaats op de cuckstoel en blijft op haar wachten.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 18:16 schreef freaky40 het volgende:
Nee dat tussen haar en Max is wel zo goed als klaar, ook na wat hij de afgelopen dagen heeft gezien wat er na hun gesprek is gebeurd lijkt het me wel over en uit. En dan heeft hij zijn vakantie ook nog uitgesteld...goh gast, had dat nou niet gedaan. Het levert je niets op dus.
Die belachelijke vertoning in de Holokast gaf wel aan dat er flinke gesprekken zijn geweest na zijn laatste "optreden" Lief doen want er waren klachtenquote:Op zaterdag 11 juli 2026 18:16 schreef freaky40 het volgende:
Nee dat tussen haar en Max is wel zo goed als klaar, ook na wat hij de afgelopen dagen heeft gezien wat er na hun gesprek is gebeurd lijkt het me wel over en uit. En dan heeft hij zijn vakantie ook nog uitgesteld...goh gast, had dat nou niet gedaan. Het levert je niets op dus.
Duivenquote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:25 schreef Cirilico het volgende:
We hebben nu zwarte schapen gehad, ratten, leeuwen. En nu?
Dat belooft wat. Gelukkig heeft Diederik al tegen nouk gezegd dat hij van haar is. Kan hij verder flirten wat hij wil en moet zij vooral niet moeilijk doen 'want hij heeft toch gezegd dat' en zij heeft een vriend, dus elk gezeik wordt de kop ingedrukt.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 13:23 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ik ook.. de 4 Nieuwen zien er in iedergeval goed uit , precies wat de huidige club nodig heeft, lekkere gozers en lekkere meiden
Er is een apart topic voor bondgenoten spoilers, als het goed is komt daar alles te staanquote:Op zaterdag 11 juli 2026 17:13 schreef KapiteinChris het volgende:
[..]
Er zijn alleen hier in deze sub al meerdere mensen die het wat deert of de uitslag vroegtijdig uitlekt, hoe moeilijk is het om niet de spoil'n zeker met een aparte sub daarvoor en jij die toch al zolang meeloopt in de RLS zou toch moeten snappen dat na 3 jaar en voldoende kijkcijfers er echt geen livestreams komen, hou er gewoon over op of maar daar een aparte sub voor.
Daar mag wel een SC bijkomen inmiddelsquote:Op zaterdag 11 juli 2026 19:41 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Er is een apart topic voor bondgenoten spoilers, als het goed is komt daar alles te staan
Er is een SC in RLS van alle gemakken voorzienquote:Op zaterdag 11 juli 2026 19:44 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Daar mag wel een SC bijkomen inmiddels
Dom van Diedert, zich vastleggen voor een maand aan één Poekie, dat Max buitespel staat is allang duidelijkquote:Op zaterdag 11 juli 2026 19:35 schreef Marrije het volgende:
[..]
Dat belooft wat. Gelukkig heeft Diederik al tegen nouk gezegd dat hij van haar is. Kan hij verder flirten wat hij wil en moet zij vooral niet moeilijk doen 'want hij heeft toch gezegd dat' en zij heeft een vriend, dus elk gezeik wordt de kop ingedrukt.
everzwijnenquote:Op zaterdag 11 juli 2026 20:50 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
Bruine bandjes: schijtlijsters misschien?
Geen bandje, helemaal mooiquote:Op zaterdag 11 juli 2026 20:59 schreef greysbones het volgende:
[..]
everzwijnen
kan roma er prima bij
knorretjeee owww knorrr owwww knorrebor @:Kinkijan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:00 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Geen bandje, helemaal mooitis vast weer gedoe om niksSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
zoals zo vaakEen losse opmerking
glijdt als schaduw door het draad —
stilte wordt onrust
Daar ga ik wel van uit ja,quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:01 schreef greysbones het volgende:
[..]
tis vast weer gedoe om niks
zoals zo vaak
wil je ook even bellen?quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:02 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Daar ga ik wel van uit ja,
...zeg ik zittend in een hoekje: huuuuuuuuuuuhuuuuuuuuu![]()
Jawel joh de 9 is primaquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:07 schreef greysbones het volgende:
eik zie jordy er voor aan niks te locken
Hooguit lokken met een zakje duiven voer: "kom maar steentje, kom maar kom maar kom maar kom maar"quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:07 schreef greysbones het volgende:
eik zie jordy er voor aan niks te locken
Weer geen pruikentijdquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:09 schreef greysbones het volgende:
ow ow ow wat zal Julia zuur zijn straks![]()
Dat zat er dik in, maar moest hij wel die 3x9 en 2x7 locken en dat deed hij. Want dat was hoog hoor.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:08 schreef greysbones het volgende:
whutttt
dus Jordy wint
want Julia kan hem niet inhalen![]()
![]()
![]()
SPOILER: Alle winnaars per bondje na 30 maandenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.“Surrounded by losers, misfits and boozers”
Nog vreemder dat het hele Schaduwleven van de baan is ...quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:17 schreef Chanel5 het volgende:
Ik begrijp dat hele gedoe met Beau niet.
Maar ze gaat weg en wordt niet gemist, saaie muts.
Dit en ze heeft een keuken beloofd als ze wonquote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:16 schreef Fritsie1960 het volgende:
Ja Kloontje we willen je nog ff niet thuis hebben, nog ff genieten van de rust![]()
Heel raar ja.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:18 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Nog vreemder dat het hele Schaduwleven van de baan is ...
Dat hoeft niet nog een keer in het openbaar, ze heeft de boodschap begrepen.quote:Op zaterdag 11 juli 2026 21:18 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Nog vreemder dat het hele Schaduwleven van de baan is ...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |