Oh dat. Niet gekeken. Alleen dat driehoekspel op de npo was leuk.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:19 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Waar de opgespoten lippen brigade onder leiding van die vreselijke Sylvia Geersen aan meededen?
Idem.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:05 schreef Fritsie1960 het volgende:
Ik gun Jordy die ton, die andere 3 hebben hun kans vorigjaar al gehad
Tsja, hangt ervan af. Zie Salar.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:22 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Met een ton hoeft hij zijn hele leven niet meer te werken
Vals spel.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:23 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Oh dat. Niet gekeken. Alleen dat driehoekspel op de npo was leuk.
Ja 3 keer naar de appie en één derde is al opquote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:22 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Met een ton hoeft hij zijn hele leven niet meer te werken
Ja best veel. Maar hij weet dat natuurlijk niet.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:27 schreef 5thencounter het volgende:
41 punten ..ik zou ze pakken
[ afbeelding ]
ChatGPT zegt veelvraat, poema, hyena, beer, wolf of arend qua sluwheid/kracht.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:25 schreef 5thencounter het volgende:
De Kliphangert Weer 5 Bondjes![]()
Beren? Ratten? Hazen? Konijnen?![]()
[ afbeelding ]
Juul ook niet, die gaat vast over de rand gooienquote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:29 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja best veel. Maar hij weet dat natuurlijk niet.
Zou toch wel iets leuks zijn dat Juul verliest van de rookie in het bondje met een lullig spelletje sjoelenquote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:32 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Juul ook niet, die gaat vast over de rand gooien
quote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:22 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Met een ton hoeft hij zijn hele leven niet meer te werken
Helemaal voor, ik gun exdeelnemers zoiezo nixquote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:34 schreef Soury het volgende:
[..]
Zou toch wel iets leuks zijn dat Juul verliest van de rookie in het bondje met een lullig spelletje sjoelen
Ik gun het haar van hartequote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:34 schreef Soury het volgende:
[..]
Zou toch wel iets leuks zijn dat Juul verliest van de rookie in het bondje met een lullig spelletje sjoelen
"En Diederik en Anouk?" Als suggestie voor een bondje als ik het goed begreep.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:37 schreef freaky40 het volgende:
Nu hebben we de ontknoping van de KO's, stemming en tot op bijna de eindfase van het finalespel gezien in 1 aflevering. Er is flink geknipt want de KO's en stemmingen waren op andere dagen, KO's zaterdag en zondag stemmingen, finale op de maandag en dat allemaal vorige week en afgelopen maandag. Zeker klachten gehad waarom het allemaal zo lang moet duren en door de afleveringen te verlengen in tijd kunnen ze het nu wel allemaal laten zien. We gaan korter op de opnames zitten!
Beau kon aardig zuigen aan haar ballonnetje daar zou haar slippertje in de camper van paps Beau met die stumpert die dacht dat ze nog vrij was kunnen beamen. Overigens heeft Beau wel wat met caravans, campers en tiny houses. Ze deed hét in allemaal... Die gozer van haar geef je ook geen stuiver. Mag alleen thuis komen met 'de ton'...dat is niet gelukt...Duurt niet lang deze rela.Dus die zien we nog wel eens terug voor poging 2.
Anoukie en Diederik eind goed al goed, die blijven lekker bij elkander en Sayf maar volgende cyclus aan gleuren en lekker verder deugen en wokie opmerkingen maken als hem iets niet zint.
En nu heb ik nog de opmerking niet gehoord die Jordy Slangen maakte tegen Valentijne waar ze 'full Karen' over ging bij hem. Wat was dat nou?
Morgen ontknoping finale en start nieuwe cyclus, chop chop!
Dat heb ik ook wel een beetje, kansen zat gehad.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:36 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Helemaal voor, ik gun exdeelnemers zoiezo nix
Valentijntje zat zichzelf helemaal op te hemelen hoe goed ze was en het met 3 Nieuwen wel zou redden .. toe viel de opmerking "en diederik en Anoek dan" een beetje foutquote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:41 schreef freaky40 het volgende:
Oh ging ze daar zo door het lint van? Ligt erg gevoelig...top!
Het was een serieus gesprekquote:Op vrijdag 10 juli 2026 22:44 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Valentijntje zat zichzelf helemaal op te hemelen hoe goed ze was en het met 3 Nieuwen wel zou redden .. toe viel de opmerking "en diederik en Anoek dan" een beetje fout
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |