Top 10 Solo-artiesten met de meeste weken op nummer 1Marco Borsato – 72 weken (verspreid over 15 verschillende nummer 1-hits)Bruno Mars – 52 wekenJustin Bieber – 47 wekenEd Sheeran – 38 wekenLady Gaga – 29 wekenquote:
Dat zijn geen solo artiestenquote:
Durf het bijna niet te zeggen maare ... Ook niet Marcoquote:Op donderdag 9 juli 2026 22:22 schreef greysbones het volgende:
[..]
en gaat het om 1 nummer 1 hit of mogen het meerdere nr 1 hits zijn
anders is het die dikke kwallebal Marco
Bruine marsquote:Op donderdag 9 juli 2026 22:24 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Durf het bijna niet te zeggen maare ... Ook niet Marco
[ afbeelding ]
Valentijne noemt de opmerking van een ander misplaatst, terwijl zij zelf voor de 2e keer in die loods zit..quote:Op donderdag 9 juli 2026 22:23 schreef 5thencounter het volgende:
De Kliphangert Wéér Valentijntje zieken tegen "sommige bondgenoten.."![]()
[ afbeelding ]
Ah dan hebben de slangen em.quote:Op donderdag 9 juli 2026 22:24 schreef greysbones het volgende:
[..]
Top 10 Solo-artiesten met de meeste weken op nummer 1Marco Borsato – 72 weken (verspreid over 15 verschillende nummer 1-hits)Bruno Mars – 52 wekenJustin Bieber – 47 wekenEd Sheeran – 38 wekenLady Gaga – 29 weken
Ze is ook een vervelende langspeelplaat vastgelopen in de dezelfde groef.. Watdenkjezellef Watdenkjezellef Watdenkjezellef Watdenkjezellefquote:Op donderdag 9 juli 2026 22:25 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Valentijne noemt de opmerking van een ander misplaatst, terwijl zij zelf voor de 2e keer in die loods zit..
Wie is er nou misplaatst?!
Valt niet mee te praten met dat soort lui, krijg je alleen maar van die domme oneliners terug. Had die miep (ben haar naam al weer kwijt die dik was geworden) ook last van "Ben je hondje niet", als je iets normaal vraagt.quote:Op donderdag 9 juli 2026 22:31 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ze is ook een vervelende langspeelplaat vastgelopen in de dezelfde groef.. Watdenkjezellef Watdenkjezellef Watdenkjezellef Watdenkjezellef
Effe gezocht op SM nog niets uitgelektquote:Op donderdag 9 juli 2026 22:31 schreef Soury het volgende:
Ok dus hopelijk de finale zaterdag, wie de ton heeft is al uitgelekt blijkbaar. Vermijden van s.m. dus.
Ik zie hetquote:Op donderdag 9 juli 2026 22:38 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Effe gezocht op SM nog niets uitgelekt![]()
[ afbeelding ]
Totaal niet aan de orde in DBG. Kijk je wel eens de interviews met oud deelnemers? Er is niks gescript, als het wel zo was was het allang geen succes meer. Als je kijkt naar Ex on the beach of die programma's waar figuren als Michella Kokx in opduiken, ja dat is scripted reality.quote:Op donderdag 9 juli 2026 22:57 schreef 5thencounter het volgende:
De term "Gescripte reality " begint steeds meer betekenis te krijgen..
Febo heeft een week de tijd gehad om die belletjes te monitoren en moderaten, maar alle sappige delen erin gelaten voor heel Nederland te zien en te oordelen, tenzij de deelnemers van alles op de hoogte waren voordat de beelden de studio verlieten
Scripted reality (ook wel schijnrealiteit of net-echttelevisie genoemd) is een televisiegenre dat oogt als een spontane realityshow of documentaire, maar in werkelijkheid vooraf is uitgeschreven en door acteurs wordt gespeeld. Het grote verschil met een normale dramaserie is de specifieke opnamestijl. De makers bootsen de typische kenmerken van reality-tv na om de kijker het gevoel te geven dat de situaties echt en op dat moment gebeuren.
Ik weet nog wel dat "de Villa" van de buis gehaald was omdat de productie een jongen een slaapkamer in gestuurd had waar een dame (ja sorry zo noemen al die kneuzen de vrouwen in zulke programma's) laveloos op bed lag, in zulk soort programma's zit inderdaad veel sturing vanuit de productie, maar DBG zal misschien wel dingen sturen door bepaalde opdrachten/proeven/enveloppen op bepaalde momenten in het spel te brengen en ik geloof ook wel dat ze proberen dit bij een voor hun gewenst bondje terecht te krijgen, maar ze geven de mensen in de loods echt geen instructies.quote:Op donderdag 9 juli 2026 23:02 schreef Soury het volgende:
[..]
Totaal niet aan de orde in DBG. Kijk je wel eens de interviews met oud deelnemers? Er is niks gescript, als het wel zo was was het allang geen succes meer. Als je kijkt naar Ex on the beach of die programma's waar figuren als Michella Kokx in opduiken, ja dat is scripted reality.
Tuurlijk is er sturing dat moet ook wel, verder zijn er misschien een paar die een "act" zelf opvoeren om zo in de picture te staan maar het is allemaal uit vrije wil.quote:Op donderdag 9 juli 2026 23:25 schreef KapiteinChris het volgende:
[..]
Ik weet nog wel dat "de Villa" van de buis gehaald was omdat de productie een jongen een slaapkamer in gestuurd had waar een dame (ja sorry zo noemen al die kneuzen de vrouwen in zulke programma's) laveloos op bed lag, in zulk soort programma's zit inderdaad veel sturing vanuit de productie, maar DBG zal misschien wel dingen sturen door bepaalde opdrachten/proeven/enveloppen op bepaalde momenten in het spel te brengen en ik geloof ook wel dat ze proberen dit bij een voor hun gewenst bondje terecht te krijgen, maar ze geven de mensen in de loods echt geen instructies.
Ja joh, de productie maakt gewoon een relatie bijna kapot en laat de vriend van Beau onzin verkondigen om een leuk verhaaltje in de bondgenoten. _KNIP_quote:Op donderdag 9 juli 2026 22:46 schreef freaky40 het volgende:
Beau met dat vriendje van haar, nou of ze nu blijft of niet. Uit gaat het toch maak ik zo op uit het verhaal dus beter blijft ze. Of het is inderdaad een verkapt toneelhaakje om van de FEBO om haar te lozen.
Is allemaal gespeeld joh. De vriend is geinstrueerd door de febo om iets te bedenken en zijn relatie op het spel te zetten. En dat vond hij natuurlijk prima om te doen. En Beau begreep meteen wat hij bedoelde, maar ook dat was gespeeld natuurlijk. De febo vraagt mensen dingen te doen waardoor ze er bij de kijkers heel slecht op staan, maar dat vinden ze oke. En dat komt later ook nooit uit natuurlijk. Want als dat uit zou komen zou dat het grootste schandaal ooit zijn.quote:Op donderdag 9 juli 2026 21:29 schreef 5thencounter het volgende:
Ik geloof geen zak van dat BeauDrama ...
Lol... natuurlijk niet. Dan staat hij totaal voor gek bij iedereen die hem kent. En dat komt dan ook altijd uit. Maar hier zijn een aantal mensen die blijkbaar wel geloven in complottheorietjes.quote:Op donderdag 9 juli 2026 21:31 schreef Soury het volgende:
Denk niet dat die gozer een potje gaat lopen liegen op tv. Ik wil nu wel weten wat die saaie muts voor geheimen heeft
Jazeker. Onder de dekens, maar wel op televisie. Met Bas in Utopia.quote:Op donderdag 9 juli 2026 21:42 schreef chufi het volgende:
Zou Beu eens een keer geneukd hebben met iemand anders voor dat ze dr vriendje kende?
Misschien iemand die ziet dat ze in the picture staat nu ze weer op tv is en een beerputje opentrekt uit oud zeer /jalouzie/rancune. Zo werkt dat bij sommige mensen.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 02:57 schreef ThijsTH het volgende:
Oh oh Beautje toch....die had ik niet aan zien komen.
Wat zou het zijn? Hebben mannen zich bij haar vriend gemeld die menen iets met haar te hebben? Heeft ze mensen opgelicht?
Of is het simpelweg dat hij het niks vindt dat ze blijkbaar van aandacht houdt en zich vaak voor spelshows aanmeldt? Maar dan had ie dat wel kunnen zeggen toch....
Maar niet alles solo... Die with a smile was met Lady Gaga. APT met Rosé.quote:
Ja in principe hebben ze het allebei goed. Het zou één keer een voordeel moeten zijn, en anders een andere vraag of b.v. wat is plek 3/4/5.quote:Op vrijdag 10 juli 2026 09:22 schreef Chanel5 het volgende:
Ik heb gister zitten kijken maar vind het niet eerlijk dat een bondje jou je antwoord kan in laten trekken omdat die het zelfde is als van hun, welke imbeciel heeft dit nu weer bedacht.
Och, Valentijne blijft gewoon lekker een Leeuw tot het eind van de zomer, want geen bondje wil haar.quote:Op donderdag 9 juli 2026 22:31 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Ze is ook een vervelende langspeelplaat vastgelopen in de dezelfde groef.. Watdenkjezellef Watdenkjezellef Watdenkjezellef Watdenkjezellef
Utopia is bijna 10 jaar geleden. Dat is niet vaak!quote:Op vrijdag 10 juli 2026 02:57 schreef ThijsTH het volgende:
Oh oh Beautje toch....die had ik niet aan zien komen.
Wat zou het zijn? Hebben mannen zich bij haar vriend gemeld die menen iets met haar te hebben? Heeft ze mensen opgelicht?
Of is het simpelweg dat hij het niks vindt dat ze blijkbaar van aandacht houdt en zich vaak voor spelshows aanmeldt? Maar dan had ie dat wel kunnen zeggen toch....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |