quote:Op maandag 29 juni 2026 19:25 schreef BEFEM het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
Ik moet hem nog kijken. @:achja wat is jouw mening? En van de rest
De grunen zijn door Putin bewerkt om de kerncentrales te slopen en door de Nordstream gaspijp te vervangen om Duitsland afhankelijk te maken van Ruslandquote:Op maandag 29 juni 2026 22:06 schreef Nebelwerfer het volgende:
[..]
Tuurlijk heb je gelijk, alleen moet de ellende er dik bovenop liggen eer men ingrijpen wil.
De man onder wiens regering de laatste tanks werden wegbezuinigd roept nu immers het hardst om aankopen.
En nogmaals corona is men ondertussen al weer vergeten, dus bij de volgende epidemie lopen we in eerste instantie weer achter de feiten aan.
Dat weet ik, gaat er alleen om hoe ie presteert. Hij is al in gebruik in Oekraine.quote:Op maandag 29 juni 2026 22:11 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Die hebben we zelfs al aangeschaft, maar dan helaas onder weer een nieuw onderstel.
Filmpje gezien, wordt weinig nieuws verteld.quote:Op maandag 29 juni 2026 20:03 schreef AchJa het volgende:
[..]
Op een gegeven ogenblik houdt het op ja, maar je treedt natuurlijk nooit alleen op. Daarbij kun je op pak hem beet een kilometer of 3 a 4 al beginnen met de eerste drones uit de lucht te knallen. Dat geeft je wel wat ademruimte. Het is niet zo dat die drones met 350m/s aan komen jakkeren. Dit itt fighters.
Freedom of speech not freedom after speech.quote:Op maandag 29 juni 2026 10:50 schreef Monolith het volgende:
[..]
Hij heeft op zich ook wel gelijk. Je kunt er alles zeggen. Goed, als het de machthebbers niet bevalt verdwijn je in en Siberisch strafkamp, maar dan heb je het maar wel mooi gezegd.
Vergelijk dat met Nederland waar het zelfs zo erg kan zijn dat je allerlei extreme dingen roept en niet meer wordt uitgenodigd in alle talkshows om je achterlijk mening te verkondigen. Nee, dan liever een Siberisch strafkamp.
Die exit is er. Net als vee een pin door zijn hoofd schieten.quote:Op maandag 29 juni 2026 15:49 schreef BennieButtfuck het volgende:
Rusland gaat deze oorlog niet winnen, maar Poetin moet wel een exit krijgen
Rusland voert weliswaar een totale oorlog, maar gaat deze oorlog niet winnen, zegt luitenant-generaal bd en oud-commandant der Landstrijdkrachten Mart de Kruif in BNR's Big 5. Volgens De Kruif ontbreekt het Rusland aan het offensieve vermogen om een doorbraak aan het front te kunnen forceren. Maar datzelfde geldt voor Oekraïne. De oorlog is verworden tot een bloedige patstelling. De Kruif vergelijkt de oorlog dan ook met de Eerste Wereldoorlog: 'Im Osten nichts neues'.
Rusland voert volgens de oud-commandant eigenlijk een totale oorlog waarbij het alle middelen inzet. 'Militair, financieel, diplomatiek, het past allemaal in die totale oorlogsstrategie die Rusland heeft.' Maar waar tijd lang als een belangrijk Russisch activum gold, daar is het dat niet meer. Integendeel: de Russische economie draait heel slecht, de onvrede in de Russische samenleving (en onder de oligarchen) neemt toe en het Russische leger is het initiatief kwijt omdat de Oekraïners voorlopen op technologisch gebied, de Krim afknijpen én de aanvoerlijnen achter het front succesvol verstoren.
https://www.bnr.nl/nieuws(...)wel-een-exit-krijgen
Magere Hein voor Poetin.
Hebben we dit niet al 1000x gehoord? Wanneer komen die dingen nou op Moskou?quote:Op maandag 29 juni 2026 23:42 schreef michaelmoore het volgende:
12 voor Moscow en 8 voor ST Petersburg
wel graag een 12kg TNT kop erop
[ afbeelding ]Putin denkt dat ie de enige is die dikke vuurwapens kan kopen
[ afbeelding ]
Ome loeki heeft geen zin om te vechten voor de USSR droom van die kleine ratquote:Op dinsdag 30 juni 2026 09:43 schreef Discombobulate het volgende:
Ome Loeki is op bezoek bij Xi. Interessant.
Zou ik ook niet doen als ik hem was.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 10:31 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Ome loeki heeft geen zin om te vechten voor de USSR droom van die kleine rat
Die zal eens horen daar
Niet echtquote:Op dinsdag 30 juni 2026 09:42 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Hebben we dit niet al 1000x gehoord? Wanneer komen die dingen nou op Moskou?
Dure mercedes. Nieuwe auto's zien wij niet zoveel in Nederland.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 11:22 schreef ExTec het volgende:
Hoe een moderne auto zich gedraagt als je off spec benzine gebruikt.
[ x ]
In het ghetto waar jij woont blijkbaar niet, ik zie ze zat.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 11:56 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dure mercedes. Nieuwe auto's zien wij niet zoveel in Nederland.
quote:Op dinsdag 30 juni 2026 11:56 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dure mercedes. Nieuwe auto's zien wij niet zoveel in Nederland.
Als je de betere plekken van Nederland al een ghetto noemt..quote:Op dinsdag 30 juni 2026 12:00 schreef ExTec het volgende:
[..]
In het ghetto waar jij woont blijkbaar niet, ik zie ze zat.
.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 09:43 schreef Discombobulate het volgende:
Ome Loeki is op bezoek bij Xi. Interessant.
China begint die ellende van de kleine rat ook zat te wordenquote:Op dinsdag 30 juni 2026 10:34 schreef ExTec het volgende:
[..]
Zou ik ook niet doen als ik hem was.
Rusland is groot, en zie wat oekraine daar allemaal flikt.
Als loeki verkeerd kijkt naar oekraine, dan is een week later alle industrie weg.
quote:China "strongly" called on Russia and Ukraine to cease hostilities and resume negotiations, - Deputy Permanent Representative of China to the UN
The Chinese diplomat also mentioned the suffering of the civilian population. Lei assured that "this problem really worries Beijing"
bij landen zoals China en Rusland en tegenwoordig ook de US, is het niet vanzelfsprekend dat ze ook echt bedoelen wat ze naar buiten uitdragen.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 12:31 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
.
[..]
China begint die ellende van de kleine rat ook zat te worden
[..]
Ja Poetin wil dat Luka ook meegaat vechten in de 3 daagse oorlog tegen Oekraïne , dat is al 4 jaar zo , maar het leger van Luka heeft daar geen trek inquote:Op dinsdag 30 juni 2026 12:40 schreef koemleit het volgende:
[..]
bij landen zoals China en Rusland en tegenwoordig ook de US, is het niet vanzelfsprekend dat ze ook echt bedoelen wat ze naar buiten uitdragen.
Maar hopelijk laten ze die dwerg een keer vallen.
Jij woont er, dus kan niet goed zijn.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 12:05 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Als je de betere plekken van Nederland al een ghetto noemt..
En je wéét dat ze vanaf nu allerlei shit door de brandstof gaan mengen om de boel aan te lengen. Van water tot alcohol tot god mag weten wat.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 11:22 schreef ExTec het volgende:
Hoe een moderne auto zich gedraagt als je off spec benzine gebruikt.
[ x ]
Wat je schrijft is niet waar.quote:Op maandag 29 juni 2026 20:20 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Ik ga geen wappiecast van een uur bekijken en heb ook geen meerdere Pro abonnementen voor GPT voor niks.![]()
Transcriptie er doorheen jagen en net doen alsof ik ook pro rus ben en dat hij veel tegengas moet geven mét bronnen.
Dan blijft over wat niet te verdedigen is met bronnen, en dat is dus deze lijst. Die ik dan handmatig nog even heb gedubbelcheckt of ze feitelijk juist zijn.
De bullshitlijst was nog veel langer dan dat.. doden met casualties verwarren en ga zo maar door. Maar het lijkt er meer op dat die William vooral een erg domme gesprekspartner is want hij heeft heel veel dingen fout ook met de D-Day/Stalingrad die echt met 5 seconden te factchecken zijn.
Dat hele 'interview' was met vrijwel geen kritische vragen van Wierd duk. Dit leek meer op een advertentieblok dan een 'podcast'. Zijn boeken zullen wel van hetzelfde niveau zijn.
Het enige interessante voor fok! is hoe kritiekloos php een podcast hier plaatst met zoveel verifieerbare leugens.
Goed inhoudelijk weerwoord.quote:
quote:Summary
Putin faces terminal trouble as Ukrainian drone strikes cripple Crimea's fuel supply, making the Kerch bridge a prime target for an imminent attack. The war's disastrous optics erode his legitimacy, amplified by internal dissent like a viral military blogger's mutiny warning and soldiers threatening officers. Public anger grows over forced conscription and shortages, while historical parallels to past regime changes due to failed wars loom. Elites, fearing for their safety, may mutiny, potentially leading to a civil war among Putin's security forces. Scenarios for his end range from quick assassination to a show trial, with triggers including more Ukrainian attacks, internal unrest, or China withdrawing support. His downfall is predicted within three years.
Vanaf wanneer gaan ze in dan?quote:Op dinsdag 30 juni 2026 16:51 schreef Adrie072 het volgende:
Hoever zijn we al in die 40 dagen operatie van Zelensky?
https://www.hln.be/buiten(...)eense-kust~a0906e93/
Christus je niveau daalt steeds verder.quote:
China heeft landbouwgronden in Oekraïne.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 12:31 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
.
[..]
China begint die ellende van de kleine rat ook zat te worden
[..]
Volgens de ANWB tank je er voor 80 cent de liter (E10)quote:Op dinsdag 30 juni 2026 13:04 schreef oheng het volgende:
[..]
En je wéét dat ze vanaf nu allerlei shit door de brandstof gaan mengen om de boel aan te lengen. Van water tot alcohol tot god mag weten wat.
Laat staan dat overal de restjes op de bodem van allerlei tanks opgebruikt worden.
RIP moderne auto motoren (= alle auto's geproduceerd na ~2000). Ik weet uit ervaring wat goedkope benzine doet, zelfs bij NL tankstations.
Prijzen op de vrije markt naderen nu al NL prijzen, ik heb al 140 roebel per liter gezien bij onafhankelijke tankstations.
En de reactie van het kremlin is helemaal mooi, dat stelletje hersenloze commies houden kunstmatig de prijs laag, zodat de vraag niet minder wordt. Russen snappen echt 0,0 van economie.
Ah, ok, we horen het. Allemaal niks aan het handje want de ANWB zegt het.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 17:36 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Volgens de ANWB tank je er voor 80 cent de liter (E10)
https://www.anwb.nl/vakan(...)ndstofprijzen-europa
die contracten zijn afgesloten onder Janoekovitsj die zijn ongeldig verklaardquote:Op dinsdag 30 juni 2026 17:33 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
China heeft landbouwgronden in Oekraïne.
ja als er genoeg aanvoer isquote:Op dinsdag 30 juni 2026 17:36 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Volgens de ANWB tank je er voor 80 cent de liter (E10)
https://www.anwb.nl/vakan(...)ndstofprijzen-europa
Of de 'enorme brandstofcrisis' wordt schromelijk overdreven binnen jullie kringen?quote:Op dinsdag 30 juni 2026 18:15 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ah, ok, we horen het. Allemaal niks aan het handje want de ANWB zegt het.
Wat nagenoeg overal in Rusland zo is behalve op wat logistieke knelpunten nabij het front en/ of de Krim.quote:
Als het allemaal zo soepel liep zou Poetin geen statement hebben gemaakt op TV natuurlijk.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 18:38 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Wat nagenoeg overal in Rusland zo is behalve op wat logistieke knelpunten nabij het front en/ of de Krim.
Tuurlijk gaat het niet soepel. Je moet wel wat zeggen als de drones letterlijk over je hoofd vliegen. En raffinaderijen geraakt worden.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 18:39 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Als het allemaal zo soepel liep zou Poetin geen statement hebben gemaakt op TV natuurlijk.
quote:Op dinsdag 30 juni 2026 18:45 schreef oheng het volgende:
Dubna space communications center is vandaag weer geraakt, voor de 2e keer deze week.
Ze hadden nog wat overgeslagen.
Volgens mij is dit het belangrijkste grondstation voor communicatie met (militaire) satellieten.
Oekraine is bezig de ruimtevaart van rusland ook maar en passant te deleten.
Russische benzine wordt gesubsidieerd door de overheid dus de prijs zegt niet per se iets.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 17:36 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Volgens de ANWB tank je er voor 80 cent de liter (E10)
https://www.anwb.nl/vakan(...)ndstofprijzen-europa
Ja, we hebben hier een hele tijd geleden al over gefantaseerd. Laten we zeggen dat er heel, heel, heel veel doelwitten zijn in rusland.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 18:51 schreef TwenteFC het volgende:
[..]Daar had ik nog helemaal niet over nagedacht.. hun hele satelliet infrastructuur is natuurlijk relatief eenvoudig plat te leggen want dat staat allemaal in rusland.. i.t.t. dat van Oekraïne wat voornamelijk in Amerika staat.
Krijg je ook maar de helft van de benzine voorquote:Op dinsdag 30 juni 2026 17:36 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Volgens de ANWB tank je er voor 80 cent de liter (E10)
https://www.anwb.nl/vakan(...)ndstofprijzen-europa
quote:Op dinsdag 30 juni 2026 17:36 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Volgens de ANWB tank je er voor 80 cent de liter (E10)
https://www.anwb.nl/vakan(...)ndstofprijzen-europa
quote:Op dinsdag 30 juni 2026 18:55 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Russische benzine wordt gesubsidieerd door de overheid dus de prijs zegt niet per se iets.
quote:AI-overzicht
Afhankelijk van de pompprijs betaal je nu gemiddeld zo'n 63 tot 98 roebel per liter.
Omgerekend met de huidige wisselkoers (waarbij $1 ongeveer gelijk staat aan 78 RUB) komt dit neer op ruwweg $0,80 tot $1,25 per liter.
Onderstaande tabel geeft een overzicht van de gemiddelde en maximale prijzen in de regio Moskou:
quote:AI-overzicht
De goedkoopste benzine ter wereld vind je in Libië, Iran en Venezuela.
In deze landen kost een liter benzine omgerekend nog geen 2 tot 3 eurocent.
Een volle tank van 50 liter kost je daar dus slechts ongeveer één euro.
Oké. Maar er wordt hier gesteld dat deze 'de Nederlandse prijs' nadert. Wat aantoonbaar onjuist is. Gesubsidieerd of niet.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 18:55 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Russische benzine wordt gesubsidieerd door de overheid dus de prijs zegt niet per se iets.
Even door een trechter met filter halenquote:Op dinsdag 30 juni 2026 18:57 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Krijg je ook maar de helft van de benzine voor![]()
[ x ]
[ x ]
Ik weet niet wat de prijzen doen in Rusland dus je kan gelijk hebben. Maar je bagatelliseert volgens mij ook de problemen die ze hebben met brandstof. In 89 (?) Regio's hebben ze iets van restricties op brandstof, dat doe je niet zomaar natuurlijk. Zeker niet in Rusland.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 19:48 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Oké. Maar er wordt hier gesteld dat deze 'de Nederlandse prijs' nadert. Wat aantoonbaar onjuist is. Gesubsidieerd of niet.
1 euro per liter nuquote:Op dinsdag 30 juni 2026 19:48 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Oké. Maar er wordt hier gesteld dat deze 'de Nederlandse prijs' nadert. Wat aantoonbaar onjuist is. Gesubsidieerd of niet.
quote:AI-overzicht
Afhankelijk van de pompprijs betaal je nu gemiddeld zo'n 63 tot 98 roebel per liter.
Omgerekend met de huidige wisselkoers (waarbij $1 ongeveer gelijk staat aan 78 RUB) komt dit neer op ruwweg $0,80 tot $1,25 per liter.
Onderstaande tabel geeft een overzicht van de gemiddelde en maximale prijzen in de regio Moskou:
Nederland: ongeveer ¤2,30–¤2,60 per liter, afhankelijk van of je langs de snelweg of bij een onbemand tankstation tankt.quote:
salarissen liggen hier ook 3 keer zo hoogquote:Op dinsdag 30 juni 2026 19:58 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Nederland: ongeveer ¤2,30–¤2,60 per liter, afhankelijk van of je langs de snelweg of bij een onbemand tankstation tankt.
Rusland: omgerekend vaak rond ¤0,70–¤0,90 per liter, afhankelijk van de regio en de wisselkoers.
Dat betekent dat benzine in Nederland vaak ongeveer drie keer zo duur is als in Rusland.
Mijn "AI-overzicht"
quote:AI-overzicht
Het salaris in Rusland ligt gemiddeld aanzienlijk lager dan in Nederland.
Waar het gemiddelde bruto maandsalaris in Nederland al snel oploopt tot boven de 3500 tot 4000 euro, schommelt het gemiddelde maandsalaris in Rusland rond de 100.000 roebel (ongeveer 1.000 euro).
De inkomens verschillen echter sterk en het beeld is genuanceerd:Gemiddelden en Mediaan:
Het gemiddelde maandsalaris in Rusland ligt op ongeveer ? 100.316 (bruto), omgerekend zo'n ¤ 1.030.
De mediaan ligt een stuk lager: rond de ? 73.400 (¤ 755).
Gekke AI:quote:Op dinsdag 30 juni 2026 19:53 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Ik weet niet wat de prijzen doen in Rusland dus je kan gelijk hebben. Maar je bagatelliseert volgens mij ook de problemen die ze hebben met brandstof. In 89 (?) Regio's hebben ze iets van restricties op brandstof, dat doe je niet zomaar natuurlijk. Zeker niet in Rusland.
Ja, kan best maar de prijzen hier zijn voor velen een doorn in het oog.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 19:58 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
salarissen liggen hier ook 3 keer zo hoog
[..]
ja de pindakaas is hier duurderquote:Op dinsdag 30 juni 2026 20:00 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ja, kan best maar de prijzen hier zijn voor velen een doorn in het oog.
Volgens mij ben je iets op het spoor.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 19:59 schreef inslagenreuring het volgende:
In veel regio's kun je nog steeds normaal tanken, maar afhankelijk van de locatie kunnen er verkooplimieten, hogere prijzen of tijdelijke tekorten zijn.
Misschien kun je nog een X-post plaatsen met rijen auto's.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole
quote:Op dinsdag 30 juni 2026 20:06 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Misschien kun je nog een X-post plaatsen met rijen auto's.Zoek in plaats daarvan naar rijen autos voor benzinestations in moscow gisterenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
https://www.facebook.com/share/r/1EDh8tu2d6/
https://www.demorgen.be/n(...)%2Fwww.google.com%2Fquote:AI-overzicht
Lange rijen en brandstoftekorten in Moskou worden veroorzaakt door ernstige verstoringen in de toeleveringsketen na meerdere droneaanvallen op Russische olieraffinaderijen
Als gevolg hiervan rantsoeneren tankstations de verkoop en is er sprake van urenlange wachttijden.
Situatie en Beperkingen
Schaarste: Bij verschillende pompstations van grote oliemaatschappijen, zoals Lukoil en Rosneft, zijn brandstoffen tijdelijk volledig uitverkocht.
Wachttijden: Automobilisten melden dat ze soms zes verschillende stations moeten afgaan of uren in de rij moeten staan om hun tank te kunnen vullen.
Rantsoenering: Om hamsteren tegen te gaan, zijn er in meerdere regio's strenge limieten ingesteld. Bestuurders mogen vaak nog maar tussen de 20 en 40 liter per keer tanken.Er gaat niets boven lekker in de zon zitten in de achtertuin met een heel koud glas bier , als je al 75 jaar bent en nog gezond, laat ze maar lachen de sukkels
Hier over de Duitse grens sta je ook in de rij gele nummerborden als je wilt tanken.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 20:12 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Zoek in plaats daarvan naar rijen autos voor benzinestations in moscow gisteren
[..]
quote:Op dinsdag 30 juni 2026 20:06 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Misschien kun je nog een X-post plaatsen met rijen auto's.Misschien kun je nog even aan de ANWB vragen wat de actuele brandstof prijzen in rusland zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.While unconventional, this decision would fundamentally reshape infantry tactics, logistics, and battlefield doctrine.
niet voor schaarstequote:Op dinsdag 30 juni 2026 20:14 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Hier over de Duitse grens sta je ook in de rij gele nummerborden als je wilt tanken.
Het is me allemaal wat.
Die link heb ik je net gegeven zodat je zelf ook kunt kijken.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 20:15 schreef ExTec het volgende:
[..]
Misschien kun je nog even aan de ANWB vragen wat de actuele brandstof prijzen in rusland zijn.
https://www.telegraaf.nl/(...)zinkt/158032527.htmlquote:Belarus laat Rusland in de steek nu Loekasjenko zich overgeeft aan Oekraïne
Bekijk deze YouTube-videoquote:Wit-Russische dictator Loekasjenko balanceert tussen Poetin, Xi en Europa en vreest voor zijn positie:
'Probeert te voorkomen dat hij samen met het Russische schip zinkt'
Amsterdam- De Wit-Russische dictator Alexander Loekasjenko is momenteel in China en bezocht afgelopen vrijdag de Russische president Vladimir Poetin.
De trips van Loekasjenko vinden plaats, terwijl de spanningen tussen Kiev en Minsk oplopen, en Oekraïne denkt dat een eventuele escalatie ook Europa zal raken.
Loekasjenko is een van de betere politieke koorddansers van Europa.
De eerste en vooralsnog enige president van Wit-Rusland is al ruim dertig jaar aan de macht.
Om die macht te behouden, speelt hij een ingewikkeld machtsspel.
Ik versta daar geen hol van, sorry.quote:Op dinsdag 30 juni 2026 20:19 schreef ExTec het volgende:
Maar zal vast niet rusland zijn. Ofzo.
[ x ]
Geeft nietquote:Op dinsdag 30 juni 2026 20:21 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ik versta daar geen hol van, sorry.
4 uur geledenquote:Op dinsdag 30 juni 2026 20:21 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ik versta daar geen hol van, sorry.
Dat zou Poetin ook zeggen, blinddoek voor en doorwandelenquote:
Bekijk deze YouTube-videoquote:De meesten die de Krim ontvluchten zijn geen vakantiegangers, maar inwoners die onroerend goed hebben gekocht dat in 2014 van Oekraïne is gestolen.
Ze dachten dat het van hen was, maar de verhuurder is teruggekomen om hen eruit te zetten...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |