Straks zijn ze ontvoerd.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:27 schreef _UserName_ het volgende:
De dames liggen te slapen. Woonkamer zag er uit alsof ze zijn gevlucht; tv aan, deur niet op slot, een grote bende van speelgoed. Even de boel weer proper gemaakt
Ga je weer melk drinken?quote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:28 schreef hemarookworst het volgende:
Heb voor het eerst sinds tijden melk in de koelkast
Elk nadeel heb z`n voordeel.quote:
Ze kenne me klote kussen. Hek niequote:
Oh maar dat is juist goed, warme drinkenquote:Op vrijdag 26 juni 2026 12:41 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja hier ook, en dat zal nog wel stijgen buiten gaat het ook nog warmer worden
We moeten het er mee doen.
Geloof het of niet maar heb net een lekkere bak koffie gepakt
Voor de ijskoffie en ijsmelkthee, anders drink ik geen melkquote:
Warrumquote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:00 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Voor de mensen die het interesseert (niemand)
woonkamer 25.6 °C
zolder 29.5 °C
slaapkamer 25.4 °C
en in de auto 50 °C. Die staat nu vol in de zon.
Zal qua prijs toch niet veel schelen?quote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:37 schreef hemarookworst het volgende:
Ik had eigenlijk ook een flesje koffiemelk kunnen kopen voor wat ik wil maken ipv een hele pak melk bedenk ik me nu
De afvoer dan de airco druppelt hier als een malle; idd veel vocht in de lucht!quote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:37 schreef Lovely het volgende:
Slaapkamer 27 luchtvochtigheid ook hoger 73%
Echte melk is lekkerder dan koffiemelk denk ik, voor een ijskoffie.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:37 schreef hemarookworst het volgende:
Ik had eigenlijk ook een flesje koffiemelk kunnen kopen voor wat ik wil maken ipv een hele pak melk bedenk ik me nu
En toch gaat hier vanavond de vernevelaar aan!quote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:40 schreef _UserName_ het volgende:
Het is zo vochtig in huis dat ik zowel een binnen als buitenzwembad heb
Ach gewoon lekker melk drinkenquote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:37 schreef hemarookworst het volgende:
Ik had eigenlijk ook een flesje koffiemelk kunnen kopen voor wat ik wil maken ipv een hele pak melk bedenk ik me nu
Koffiemelk is duurder dacht ik. Bij AH kost een liter houdbare melk 0.85 euro.quote:
idd, maar als je een piepklein flesje koffiemelk hebt of een groot pak gewone melk, zal het onderlinge verschil niet zo groot zijn.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:43 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Koffiemelk is duurder dacht ik. Bij AH kost een liter houdbare melk 0.85 euro.
Niks aan. Maar na het weekend iets minder warm gelukkigquote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:39 schreef ToT het volgende:
[..]
De afvoer dan de airco druppelt hier als een malle; idd veel vocht in de lucht!
ik heb ijskoude blikken dr. Footsquote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:43 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ik heb nog chocolademelk.![]()
En wat flessen cassis![]()
Met ijsblokjes.
[ afbeelding ]
idd, mokerharde onweersbui vannacht?quote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:44 schreef Lovely het volgende:
[..]
Niks aan. Maar na het weekend iets minder warm gelukkig
Lekker hoorquote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:43 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ik heb nog chocolademelk.![]()
En wat flessen cassis![]()
Met ijsblokjes.
[ afbeelding ]
In Winterswijk is de koudste temperatuur ooit gemeten, -27.4 gradenquote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:43 schreef Lovely het volgende:
[..]
In het dorpje Warrum is het nooit koud
idd, toen is zelfs mijn parasol omgekieperd!quote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:46 schreef Lovely het volgende:
[..]
Zaterdagnacht pas, hoop alleen niet op zo'n storm als vorig week
Wat voor drinken is dat?quote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:45 schreef ToT het volgende:
[ afbeelding ]
Ik zit dit nu weg te klokken.
49 cent per flesje bij Die Grenze.
Koud brrquote:Op vrijdag 26 juni 2026 13:46 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
In Winterswijk is de koudste temperatuur ooit gemeten, -27.4 graden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |