Simon Cowel.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:17 schreef greysbones het volgende:
[..]
angela groothuizen van de dolly dots???
Die lijkt inmiddels op Angela Groothuizen.quote:
Dat is niet leuk voor Angela.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:21 schreef Soury het volgende:
[..]
Die lijkt inmiddels op Angela Groothuizen.
Kodiquote:Op donderdag 25 juni 2026 22:20 schreef Kodiak100 het volgende:
Diederik wordt wel neergezet als de playboy van de loods
Was ze de eerste keer ook zo, kan mij dat niet eens meer herinneren?quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:10 schreef KinKiJan het volgende:
Valentijne: [ afbeelding ] Mimimimi
En dan janken over hoe iemand anders wat zegt. Naar kind.
met zijn vieze spelletje van aantrekken en afstoten.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:20 schreef Kodiak100 het volgende:
Diederik wordt wel neergezet als de playboy van de loods
Minder maar heeft het wel enorm in haar bol gekregen nadat ze op teevee wasquote:Op donderdag 25 juni 2026 22:23 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Was ze de eerste keer ook zo, kan mij dat niet eens meer herinneren?
quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:22 schreef greysbones het volgende:
[..]
Kodi![]()
Daarvoor is hij ook binnengebracht
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja hij moet even voor wat actie in de hoofdjes van de dames in de loods zorgen.
Zal Anouckie voor de de bijl gaan![]()
Die heeft ook haar beste pakkie uit de kast getrokken. Loopt normaal gesproken in een jogging broek.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:24 schreef 5thencounter het volgende:
De Kliphangert Natuurlijk hopt Diederik naar de volgende.. Jocelyn is helemaal blij met de flirt.. de omstanders weten wel beter![]()
[ afbeelding ]
Toch blijf ik geloven dat Diedert zijn werkelijke doel nog steeds AnoekiePoekie is... een lastig te ontdooien prooi (quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:25 schreef Soury het volgende:
[..]
Die heeft ook haar beste pakkie uit de kast getrokken. Loopt normaal gesproken in een jogging broek.
Ze kan hem bellen als er een echtscheiding is. Ik gun haar hem eigenlijk wel, ze wil ook heel graag hoor. Aan de ontbijttafel met een wulps zwart negligeetje en opgetrokken bloot been zitten. Die bespringt hem met een paar glazen mock-tails.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:28 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Toch blijf ik geloven dat Diedert zijn werkelijke doel nog steeds AnoekiePoekie is... een lastig te ontdooien prooi (
Jeuk is ook niet leukquote:Op donderdag 25 juni 2026 22:32 schreef Soury het volgende:
[..]
Ze kan hem bellen als er een echtscheiding is. Ik gun haar hem eigenlijk wel, ze wil ook heel graag hoor. Aan de ontbijttafel met een wulps zwart negligeetje en opgetrokken bloot been zitten. Die bespringt hem met een paar glazen mock-tails.
Dat belletje met vrindjethuis zal ook niet lang op zich laten wachten.. daar is het wachten op, alle cams zijn al gecallibreerd op actiequote:Op donderdag 25 juni 2026 22:32 schreef Soury het volgende:
[..]
Ze kan hem bellen als er een echtscheiding is. Ik gun haar hem eigenlijk wel, ze wil ook heel graag hoor. Aan de ontbijttafel met een wulps zwart negligeetje en opgetrokken bloot been zitten. Die bespringt hem met een paar glazen mock-tails.
Ik vind het prima is die saaie troela misschien nog ergens goed voor na maanden lange ellende. Die saaie plek is inmiddels ingenomen door zo nu en dan nasaal geluid makend en haar dansende Beau.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:35 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Dat belletje met vrindjethuis zal ook niet lang op zich laten wachten.. daar is het wachten op, alle cams zijn al gecallibreerd op actie
Die Beau heeft totaal geen interesse in die Loodstroep , die zit weer hetzelfde te doen wat ze in Utopia ook al deed ..quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:43 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik vind het prima is die saaie troela misschien nog ergens goed voor na maanden lange ellende. Die saaie plek is inmiddels ingenomen door zo nu en dan nasaal geluid makend en haar dansende Beau.
Dat is toch een gave van hem. Net als gister met het eten toen hij een toast uitbracht.quote:Op vrijdag 26 juni 2026 02:11 schreef kater1 het volgende:
Geweldig was het moment dat Valentine tekeer ging tegen Sayf in de keuken, weet niet meer waarom, maar waarschinlijk omdat Sayf weer te veel at, en dat Sayf weigerde zich te laten provoceren. Hij bleef kalm en op zijn manier uitleggen en Valentijne had geen weerwoord, bond in, er verscheen een voorzichtig lachje op haar gezicht en toen zelfs een knuffel.
Het is niet de bedoeling dat je steeds users aanspreekt, dat noemt men pseudomodden en dat is niet de bedoelingquote:Op vrijdag 26 juni 2026 04:17 schreef dbgfan het volgende:
[..]
ik heb bij de mods gerapporteerd dat jij Valentijne via een verklein woordje, Valentijntje, haar dus gewoon Valentijn blijft noemen. Blijkbaar trappen de mods er wel in want je berichten staan er nog steeds. Heel vreemd. Je zou namelijk Valentijnetje moeten typen, maar dat doe je opzettelijk niet. Dat is mij duidelijk.
quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:25 schreef Kodiak100 het volgende:
[..]Ik denk het wel. Anoek is ervan overtuigd dat Diederik haar het meest aantrekkelijk vindt, en misschien is dat wel zo, maar ja, ze is al voorzien. Ze accepteert echter niet dat Diederik dan naar een ander gaat, dus zal ze wel voor de bijl moeten gaan.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ja hij moet even voor wat actie in de hoofdjes van de dames in de loods zorgen.
Zal Anouckie voor de de bijl gaan
Aan de andere kant was Britt een klein vrouwke en Joshlynn is dat ook. Ik zie wel overeenkomsten.
Toen was het meer eerst hysterisch janken en schreeuwen in plaats van meteen op de achterste poten staan, maar in beide gevallen 9/10x om niks.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:23 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Was ze de eerste keer ook zo, kan mij dat niet eens meer herinneren?
Ongelofelijk, wat een ramp zeg! En dat is muzikaal? Stelletje zoutzakken, als je denkt dat het niet erger kan komt er ook nog eens een koortje bij.quote:
Al het vee heeft een oormerk.quote:Op donderdag 25 juni 2026 22:08 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Ik weet niet of jullie het ook spotte, maar volgens mij heeft diederik een kreeft teken bij zijn oor?
Ik vind hem niet kreeftig iigjust saying
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |