Voor elke minuut tussen de LAPO en de OP krijg je ook gewoon een punt.
Geldige Top 20 scores worden hieronder automatisch geupdate door Monitor.SPOILER: Top 50Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Monitor post op vaste tijden de totaIe scoreIijst in het lopende topic. Dit rond 02:30 - 07:30 - 14:30 en 21:30 uur.
DTS statistieken voor aIIe maanden van DTS kunnen hier teruggevonden worden: STATS
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen voltooid is worden de scores weer op nuI gezet.SPOILER: In MemoriamOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaars van afgelopen seizoenenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: DTS GEBODENOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Winnaar meiOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
Ik had morgen repetitie afgelast, Gisteren wandelen afgelast, Vriend zou voetbal komen kijken in de nacht van donderdag op vrijdag zegt ze zijn al geplaatst en het is me te warm etc. Ik hoef zelfs niet naar werk eigenlijk maar ga toch even.quote:Op woensdag 24 juni 2026 09:43 schreef Dotteke het volgende: [..] O er worden dingen afgelast door de warmte? Ja vervelend altijd, vooral voor de organisators Las al wel dat er festivals afgelast waren
They wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Zelfs niet naar werk???? Goede werkgever.quote:Op woensdag 24 juni 2026 09:45 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ik had morgen repetitie afgelast, Gisteren wandelen afgelast, Vriend zou voetbal komen kijken in de nacht van donderdag op vrijdag zegt ze zijn al geplaatst en het is me te warm etc. Ik hoef zelfs niet naar werk eigenlijk maar ga toch even.
Hier gaat alles door, het leed
'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Ik heb het geluk dat ik zelf kan schuiven in uren (later werken bijv.) Doe ik nu ook echt want het is niet te harden buiten.'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Ja tropenrooster je mag maar hoeft niet zou er wel alleen staan straks.quote:Op woensdag 24 juni 2026 09:48 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Zelfs niet naar werk???? Goede werkgever.
Hier gaat alles door, het leedThey wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Extra vrije dag genotquote:Op woensdag 24 juni 2026 09:51 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ja tropenrooster je mag maar hoeft niet zou er wel alleen staan straks.
In de ruststand
'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Toch maar even douchen
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen![]()
Voor vrijdag had ik zelf vorige week al vrij gevraagd.quote:Op woensdag 24 juni 2026 09:51 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Extra vrije dag genot
In de ruststandThey wish to cure us. But I say to you, WE are the cure!
"WHAT IF YOU'RE RIGHT AND THEY'RE WRONG?"
R.I.P DTS.![]()
Mooi TT Fogelde beste van vandaag
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Lucky youuu, ff lekker bijkomen.quote:Op woensdag 24 juni 2026 09:55 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Voor vrijdag had ik zelf vorige week al vrij gevraagd.'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Kan je toch beter vroeger werkenquote:Op woensdag 24 juni 2026 09:50 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Ik heb het geluk dat ik zelf kan schuiven in uren (later werken bijv.) Doe ik nu ook echt want het is niet te harden buiten.
Tevens Hey Borrel
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
O dat soort dingen is dan wel jammer. Dat is toh allemaal binnen op het wandelen na?quote:Op woensdag 24 juni 2026 09:45 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ik had morgen repetitie afgelast, Gisteren wandelen afgelast, Vriend zou voetbal komen kijken in de nacht van donderdag op vrijdag zegt ze zijn al geplaatst en het is me te warm etc. Ik hoef zelfs niet naar werk eigenlijk maar ga toch even.Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Ja soms ga ik rond 5 uur 6 uur ochtends al werken of in de avond. Ligt eraan of het dan kan.quote:Op woensdag 24 juni 2026 09:56 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Kan je toch beter vroeger werken
Tevens Hey Borrel'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Dank uquote:
I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
Deze dagen koelt het helaas ook in de avond niet af, in de ochtend ook niet echt. Maar nog altijd beter als in de avond. Lees dat het vrijdag om 23 uur nog 29 graden isquote:Op woensdag 24 juni 2026 09:57 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Ja soms ga ik rond 5 uur 6 uur ochtends al werken of in de avond. Ligt eraan of het dan kan.Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Het moet,quote:Op woensdag 24 juni 2026 09:58 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Hey dottekequeen hou je het nog een beetje uit?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar zal blij zijn als de temperaturen weer dalen
Hoe jij het nog een beetje vol?Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Klopt.. warmte blijft lang hangen achroeiend heetquote:Op woensdag 24 juni 2026 10:08 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Deze dagen koelt het helaas ook in de avond niet af, in de ochtend ook niet echt. Maar nog altijd beter als in de avond. Lees dat het vrijdag om 23 uur nog 29 graden is
Pohhhhh 29 om fuck8ng 11 uur man man man
We houden vol'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
BlubWerewolf
Papa 15/11/1950 - 29/08/2025
Fring is mijn allerliefste knuffelkont
Been haunted by a million screams![]()
Ja de nachten vind ik het ergst, slaap al nachten niet goed door de warmtequote:Op woensdag 24 juni 2026 10:10 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Klopt.. warmte blijft lang hangen achroeiend heet
Pohhhhh 29 om fuck8ng 11 uur man man man
We houden vol
Is al dagen 27 graden boven en ik vermoed maar zo dat dat nu aardig gaat stijgen met deze tempsWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
quote:Op woensdag 24 juni 2026 10:09 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Het moet,Ooo wat naar, ff in de rustige stand jij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar zal blij zijn als de temperaturen weer dalen
Hoe jij het nog een beetje vol?
Ja maar snap wel dat je daar alert op bent als je het merkt.
Ff volhouden de vooruitzichten geven hoop. Verkoeling iig.'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Heb hetzelfde, deze hele week slaap ik zo gemiddeld 3 uur per nacht, en probeer een uurtje te slapen voor werk. Ik vind het nog knap dat ik soort van leefquote:Op woensdag 24 juni 2026 10:11 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja de nachten vind ik het ergst, slaap al nachten niet goed door de warmte
Is al dagen 27 graden boven en ik vermoed maar zo dat dat nu aardig gaat stijgen met deze tempsonze regio was al wel eerder warm, want ja hiervoor was 1 weekje wat minder weer maar daarvoor ook warm weer.
Het gaat idd nog erger worden maar ik zo weer het huis verder verduisteren zover dat kan.'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Heb netquote:Op woensdag 24 juni 2026 10:11 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Ooo wat naar, ff in de rustige stand jij.
Ja maar snap wel dat je daar alert op bent als je het merkt.
Ff volhouden de vooruitzichten geven hoop. Verkoeling iig.
4,5 gr suiker,1.5 gram zout 2 gram baking soda in een flesje bubbeltjes water gedaan. Kleinbeetje suikervrije ranje er bij en ik heb weer wat mineralen binnenWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Slim, treat yourselfquote:Op woensdag 24 juni 2026 10:20 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Heb net
4,5 gr suiker,1.5 gram zout 2 gram baking soda in een flesje bubbeltjes water gedaan. Kleinbeetje suikervrije ranje er bij en ik heb weer wat mineralen binnen'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Ja ook zoiets, de hele dat in het donker zitten, ik vind er wat van hoor.quote:Op woensdag 24 juni 2026 10:14 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Heb hetzelfde, deze hele week slaap ik zo gemiddeld 3 uur per nacht, en probeer een uurtje te slapen voor werk. Ik vind het nog knap dat ik soort van leefonze regio was al wel eerder warm, want ja hiervoor was 1 weekje wat minder weer maar daarvoor ook warm weer.
Het gaat idd nog erger worden maar ik zo weer het huis verder verduisteren zover dat kan.
Wat mensen aan de zomer vinden snap ik niet, binnen blijven alles dicht houden, opgesloten zitten
Lang leven de zomers
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Ja precies, het is zo niet leuk meer..quote:Op woensdag 24 juni 2026 10:22 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja ook zoiets, de hele dat in het donker zitten, ik vind er wat van hoor.
Wat mensen aan de zomer vinden snap ik niet, binnen blijven alles dicht houden, opgesloten zitten
Lang leven de zomers
Kijk als het nou een stabiele 20 graden is met zon minder erg maar nu begin zomer al in zo'n staat van zijn is zwaaren de omstandigheden
'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Ok ik moet maar ff aan de slag
Houd jezelf koelrustig aan
'' I am under no obligation to make sense to you.''![]()
Ja, helaas hebben we geen warmte knop waar we aan kunnen draaien. Ik hoop niet dat we deze zomer nog meer van deze lange hittegolven krijgenquote:Op woensdag 24 juni 2026 10:24 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Ja precies, het is zo niet leuk meer..
Kijk als het nou een stabiele 20 graden is met zon minder erg maar nu begin zomer al in zo'n staat van zijn is zwaaren de omstandigheden
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Gezellig GG in da houseWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Dat valt tegen hoor, ik ben vooral aan het bolken om punten te vangen.quote:
Coffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
Zag dat je er gisteren lekker wat gepakt hebtquote:Op woensdag 24 juni 2026 10:48 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Dat valt tegen hoor, ik ben vooral aan het bolken om punten te vangen.
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Bastogne bolkquote:
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
De lekkerste bolk, de dotbolk
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Jeuj hier is in de wijk de waterleiding voor enkele uren afgelsoten
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!![]()
Ja, ik heb niet eens speciaal mijn best gedaan. Het is heel rustig hier.quote:Op woensdag 24 juni 2026 10:54 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Zag dat je er gisteren lekker wat gepakt hebtCoffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
O dat kan je nu niet hebbenquote:Op woensdag 24 juni 2026 10:58 schreef Deisyy het volgende:
Jeuj hier is in de wijk de waterleiding voor enkele uren afgelsoten
ik heb uit voorzorg mijn powerbank opgeladen mocht er een stroomstoring komen.
Heb gelukkig extra water boven staan voor noodgevallen mocht zoiets hier gebeurenWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Ik had gisterenavond geen zin om te bolkenquote:Op woensdag 24 juni 2026 11:02 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Ja, ik heb niet eens speciaal mijn best gedaan. Het is heel rustig hier.
Ja het is heel rustig, het is niet echt winnen meer als je wint![]()
De punten stromen binnenWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
KoekoekWerewolf
Papa 15/11/1950 - 29/08/2025
Fring is mijn allerliefste knuffelkont
Been haunted by a million screams![]()
Ik had net een kan water in de koelkast gezet en 4 isolatieflessen met water gevuld + ik heb nog 12 x 1,5 liter in mijn noodpakket.quote:Op woensdag 24 juni 2026 11:03 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O dat kan je nu niet hebben
ik heb uit voorzorg mijn powerbank opgeladen mocht er een stroomstoring komen.
Heb gelukkig extra water boven staan voor noodgevallen mocht zoiets hier gebeuren
Alleen doortrekken van het toilet wordt lastig
[ Bericht 0% gewijzigd door Deisyy op 24-06-2026 11:30:30 ]Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!![]()
Blub blubWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Ja dat is vervelend dan. als het een plasje is nog niet zo erg, maar die grote boodschap is een ander probleemquote:Op woensdag 24 juni 2026 11:05 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik had net een kan water in de koelkast gezet en 4 isolatieflessen met water gevuld + ik heb nog 12 x 1,5 liter in mijn noodpakket.
Alleen doortrekken van het toilet wort lastig
Enig idee hoelang jullie afgesloten zijn?
Is nu vast een run naar de winkel voor waterWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Voor enkele uren zeiden ze, ik hoop ook dat een nummer twee even op zich laat wachtenquote:Op woensdag 24 juni 2026 11:06 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja dat is vervelend dan. als het een plasje is nog niet zo erg, maar die grote boodschap is een ander probleem
Enig idee hoelang jullie afgesloten zijn?
Is nu vast een run naar de winkel voor water
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!![]()
Misschien een papiertje eronder leggen dan kan je het makkelijke met een beetje water wegkrijgen.quote:Op woensdag 24 juni 2026 11:08 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Voor enkele uren zeiden ze, ik hoop ook dat een nummer twee even op zich laat wachtenWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Even naar een tankstation anders, mocht dat nodig zijn.quote:Op woensdag 24 juni 2026 11:08 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Voor enkele uren zeiden ze, ik hoop ook dat een nummer twee even op zich laat wachtenCoffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
Ik heb zo net bewindvoering maar gebeld, en even heel duidelijk gemaakt dat medische kosten niet van mijn leefgeld rekening betaald dienen te worden. Begon ze te miepen dat ik al al zoveel calamiteiten had waarvoor extra geld nodig was. En : we hebben het geld nog niet terug van Unive.
Mocht Unive echt niks willen betalen heb ik nog een doorlopende reisverzekering met extra dekking voor bijzondere sporten (bergwandelen valt daar onder) die medische kosten vergoed. Heb haar net de polis maar doorgestuurd.
Echt hoor, een bewindvoerder die je financiële belangen behartigt, maar zeiken over medische kosten waar ik niet om gevraagd heb maken me pissig.Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen![]()
Bibliotheek, gemeentehuiss, ziekenhuis, de kroeg. Wellicht zelfs een kerk.quote:Op woensdag 24 juni 2026 11:10 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Even naar een tankstation anders, mocht dat nodig zijn.Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen![]()
De mijne zakken meteen het water inquote:Op woensdag 24 juni 2026 11:10 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Misschien een papiertje eronder leggen dan kan je het makkelijke met een beetje water wegkrijgen.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!![]()
O je hebt zo plof potquote:
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
O ja plons, Henk heeft dat ook en als je dan op de pot zit spat het water soms tegen je reet aanquote:
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Plonsquote:Werewolf
Papa 15/11/1950 - 29/08/2025
Fring is mijn allerliefste knuffelkont
Been haunted by a million screams![]()
Toch maar leren zelf met je geld om te gaan. Of misschien dat Rob het kan /wil doen?quote:Op woensdag 24 juni 2026 11:23 schreef DJMO het volgende:
Ik heb zo net bewindvoering maar gebeld, en even heel duidelijk gemaakt dat medische kosten niet van mijn leefgeld rekening betaald dienen te worden. Begon ze te miepen dat ik al al zoveel calamiteiten had waarvoor extra geld nodig was. En : we hebben het geld nog niet terug van Unive.
Mocht Unive echt niks willen betalen heb ik nog een doorlopende reisverzekering met extra dekking voor bijzondere sporten (bergwandelen valt daar onder) die medische kosten vergoed. Heb haar net de polis maar doorgestuurd.
Echt hoor, een bewindvoerder die je financiële belangen behartigt, maar zeiken over medische kosten waar ik niet om gevraagd heb maken me pissig.Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Nee, geen behoefte aan. Verder gaat het over het algemeen wel goed, maar als je als bewindvoerder denkt dat ongeplande medische behandelingen maar van je leefgeld betaald moeten worden zit er een steekje los.quote:Op woensdag 24 juni 2026 11:39 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Toch maar leren zelf met je geld om te gaan. Of misschien dat Rob het kan /wil doen?Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen![]()
Lekker man!quote:Op woensdag 24 juni 2026 11:36 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O ja plons, Henk heeft dat ook en als je dan op de pot zit spat het water soms tegen je reet aan
Maar het water stroomt inmiddels weer, heeft een half uurtje geduurd
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!![]()
Moeilijk oordelen ik ken jou financiële situatie niet.quote:Op woensdag 24 juni 2026 11:43 schreef DJMO het volgende:
[..]
Nee, geen behoefte aan. Verder gaat het over het algemeen wel goed, maar als je als bewindvoerder denkt dat ongeplande medische behandelingen maar van je leefgeld betaald moeten worden zit er een steekje los.
Stel ik zou onverwachte medische kosten krijgen moet ik het ook van mijn leefgeld betalen en ik denk 1000zende met mij
Maar komt vast goed, je bent er ook nog eens extra voor verzekerd
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
O gelukkig maar. Ik verwacht nog wel ergens een stoormstoring met al die ventilators en aircos die fultime draaien nuquote:Op woensdag 24 juni 2026 11:44 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Lekker man!
Maar het water stroomt inmiddels weer, heeft een half uurtje geduurdWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Inderdaad, die kans zit er best inquote:Op woensdag 24 juni 2026 11:45 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O gelukkig maar. Ik verwacht nog wel ergens een stoormstoring met al die ventilators en aircos die fultime draaien nuIk ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!![]()
BlubWerewolf
Papa 15/11/1950 - 29/08/2025
Fring is mijn allerliefste knuffelkont
Been haunted by a million screams![]()
BloepI'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
boehhhhhWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
Wat had ik de pest aan dat programmaWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Booooooooooo!I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
![]()
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
HammerzeitI'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
![]()
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Hey Murp, nou wat jij maar koel vindt. Of zit je bij de airco?Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
![]()
I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
airco op het werk! Zojuist even buiten geweest om op te warmenquote:Op woensdag 24 juni 2026 12:32 schreef Dotteke het volgende:
Hey Murp, nou wat jij maar koel vindt. Of zit je bij de airco?![]()
![]()
![]()
I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
Dat gaat vast goedkomen dat opwarmen pppfffffquote:Op woensdag 24 juni 2026 12:35 schreef murp het volgende:
[..]
airco op het werk! Zojuist even buiten geweest om op te warmenWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
![]()
Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea![]()
![]()
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Nog even geduldDo not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea![]()
Rustig wachten op de dag...quote:I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
Eerst op koffiequote:
Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea![]()
Heb net een kop cup s soep op, schijnt goed te zijn met deze hitteWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Jup zouten zijn belangrijkDo not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea![]()
DaaromWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Bolk terugWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Goed idee!quote:
Moggûh 2.0, ff uurtje gepakt nog
Trotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Winnaar DTS seizoen 93 *O*![]()
![]()
Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea![]()
Ja vast wel, maar gewoon de kronkel in de kop van m'n contactpersoon. Alsof ik op vakantie ben om lekker ziek te worden.quote:Op woensdag 24 juni 2026 11:45 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Moeilijk oordelen ik ken jou financiële situatie niet.
Stel ik zou onverwachte medische kosten krijgen moet ik het ook van mijn leefgeld betalen en ik denk 1000zende met mij
Maar komt vast goed, je bent er ook nog eens extra voor verzekerd
Ik heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen![]()
Ja toch hoor je dat vaak, dat mensen die veel stress ervaringen ziek worden in hun vakantieWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Ik ga op vakantie en ik neem mee
Steven: Paracetamol
Dotteke: Senseo en padsWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
M'n creditcardquote:Op woensdag 24 juni 2026 13:35 schreef Dotteke het volgende:
Ik ga op vakantie en ik neem mee
Steven: Paracetamol
Dotteke: Senseo en padsIk heb er één en ik ben er trots op
"Tussen droom en daad staan wetten in de weg, en praktische bezwaren" "The needs of the many outweigh the needs of the crew"
Terugblik op tachtig kilometer lopen - Westerborkpad - My 5 minutes of fame - Heldin
DTS - Foto's en verslagen![]()
Jeujquote:Op woensdag 24 juni 2026 13:34 schreef hemarookworst het volgende:
Nog niet in een gekookte worst veranderd
Lekker bij mijn ventilator
Heet buitenWerewolf
Papa 15/11/1950 - 29/08/2025
Fring is mijn allerliefste knuffelkont
Been haunted by a million screams![]()
Die heb ik niet eensquote:
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Is er wel ooit een op mijn naam aangevraagd en best heel veel mee gekocht
Ik heb wel alles terug gekregen van de bank gelukkig
Gewoon handtekening vervalst, leek niet eens op die van mijWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Nah, al voldoende van op voor vandaag op zich.quote:I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
Ik wel, meerdere zelfs.quote:I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
Wel handig als je veel op re is bent denk ikquote:Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Inderdaadquote:Op woensdag 24 juni 2026 13:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Wel handig als je veel op re is bent denk ik
I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
En aangezien ik niet reis heb ik het ook niet nodig
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Kan nog steeds handig zijn voor online aankopen onder andere. Bij veel kaarten zit er dan ook automagisch een verzekering bij. Kan veel gezeik schelen want dat kan de CC maatschappij en de plek waar je iets gekocht hebt dingen uitvechten ipv jij.I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
Ik koop zelden iets online, zeker geen grote dingenWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Werkt ook bij fysieke winkels.I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
Heb ik mijn pinpas wel voorWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Die winkeliers zuchten wel vaak als je bij het afrekenen met je credit card gaat wapperen, want voor een winkelier is het duurder?quote:Coffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
Moeten ze geloof ik meer voor betalenquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:02 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Die winkeliers zuchten wel vaak als je bij het afrekenen met je credit card gaat wapperen, want voor een winkelier is het duurder?Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Ook voor gewoon pinnen moeten ze betalen maar voor cc nog meerquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:04 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Moeten ze geloof ik meer voor betalen
Je maakt kleine ondernemers het meest blij met contantUw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
Hun probleemquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:02 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Die winkeliers zuchten wel vaak als je bij het afrekenen met je credit card gaat wapperen, want voor een winkelier is het duurder?I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
Laatst wilde ik iets contant afrekenen (iets van 20 euro) maar had niet kleiner dan 50 euro. Nou pff dat kon niet hoor. "graag pinnen meneer".quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:07 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
Ook voor gewoon pinnen moeten ze betalen maar voor cc nog meer
Je maakt kleine ondernemers het meest blij met contantCoffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
Heerlijk zoals jij er in staat, van "hun probleem" en "hun stress is niet de mijne".quote:![]()
Coffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
Toch zijn ze verplicht geld aan te nemen volgens mijquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:12 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Laatst wilde ik iets contant afrekenen (iets van 20 euro) maar had niet kleiner dan 50 euro. Nou pff dat kon niet hoor. "graag pinnen meneer".Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
die heeft dan niet veel contant, ik had het andersom gehadquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:12 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Laatst wilde ik iets contant afrekenen (iets van 20 euro) maar had niet kleiner dan 50 euro. Nou pff dat kon niet hoor. "graag pinnen meneer".Uw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
Ja, wellicht had ze niet genoeg wisselgeld in de kassa zitten. Maakte mij ook niet uit.quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:14 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Toch zijn ze verplicht geld aan te nemen volgens mijCoffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
Nee, we mogen vragen om te pinnen. Als er nog niet veel wisselgeld in de lade zit gaat dat lastig. Vaak zat komen ze vlak na opening met 50 als ze iets van 5 euro hebben. We zijn niet verplicht om dusdanig wisselgeld te hebben om alles aan te nemen. Dan heeft klant de keus, anders betalen of niet kopenquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:14 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Toch zijn ze verplicht geld aan te nemen volgens mijTrotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Winnaar DTS seizoen 93 *O*![]()
Pinnen is natuurlijk nu zo gemeengoed geworden, helemaal nu je ook nog contactloos met mobiel kan betalenUw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
Er zijn winkels (ter stal bv) daar kan je alleen maar pinnen. Winkeliers zijn dus niet verplicht contant aan te nemen mits aangegeven.quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:19 schreef hemarookworst het volgende:
Pinnen is natuurlijk nu zo gemeengoed geworden, helemaal nu je ook nog contactloos met mobiel kan betalenTrotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Winnaar DTS seizoen 93 *O*![]()
Dan pinnen ze wel. Trouwens, de kosten van het pinnen is echt wel in de prijs van de produkten verrekend, dusja.quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:18 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Nee, we mogen vragen om te pinnen. Als er nog niet veel wisselgeld in de lade zit gaat dat lastig. Vaak zat komen ze vlak na opening met 50 als ze iets van 5 euro hebben. We zijn niet verplicht om dusdanig wisselgeld te hebben om alles aan te nemen. Dan heeft klant de keus, anders betalen of niet kopen
Coffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
Niet altijd, Duitsers doen heel veel contant omdat ze pintransacties moeten "kopen" per maand.quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:20 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Dan pinnen ze wel. Trouwens, de kosten van het pinnen is echt wel in de prijs van de produkten verrekend, dusja.Trotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Winnaar DTS seizoen 93 *O*![]()
Toiletten bij tankstation is praktisch overal alleen nog maar pinnen. En dat is maar goed ook want als je zo'n rotbedrag als 70 cent met al dat muntgeld moet betalen (als je al zoveel muntgeld bij je hebt) en je nood is hoog, is dat echt niet leuk.Coffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
Dan pis ik wel tegen een boom. Kan gewoon buiten de bebouwde komTrotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Winnaar DTS seizoen 93 *O*![]()
Trouwens, de prijs van toiletbezoek is inmiddels, heel praktisch, afgerond naar 1 euro.
5 jaar geleden was zoiets nog 50 ct.Coffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
25 jaar geleden ookquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:25 schreef gebrokenglas het volgende:
Trouwens, de prijs van toiletbezoek is inmiddels, heel praktisch, afgerond naar 1 euro.
5 jaar geleden was zoiets nog 50 ct.
Trotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Winnaar DTS seizoen 93 *O*![]()
Heb al genoeg gedoe in mijn leven.quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:14 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
Heerlijk zoals jij er in staat, van "hun probleem" en "hun stress is niet de mijne".![]()
Maaruh, als je als verkoper geen cc wil aannemen prima, maar dan niet miepen als mensen naar plekken gaan waar ze wel met hun betaalmiddel van voorkeur terecht kunnen.I'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
Zo is dat.quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:25 schreef Fogel het volgende:
[..]
Heb al genoeg gedoe in mijn leven.
Maaruh, als je als verkoper geen cc wil aannemen prima, maar dan niet miepen als mensen naar plekken gaan waar ze wel met hun betaalmiddel van voorkeur terecht kunnen.
Coffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
Wij accepteren enkel geen 1 en 2 centen (ronden af naar 5 of 0, tenzij pin) en 200 en 500 biljetten, staat ook aangegeven. 100 ook niet maar niet officieel. Boven de 75 nemen we het wel aan maar dan nog liever nietTrotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Winnaar DTS seizoen 93 *O*![]()
ik zie ook weleens winkels dat ze wel cc accepteren maar met een toeslagquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:25 schreef Fogel het volgende:
[..]
Heb al genoeg gedoe in mijn leven.
Maaruh, als je als verkoper geen cc wil aannemen prima, maar dan niet miepen als mensen naar plekken gaan waar ze wel met hun betaalmiddel van voorkeur terecht kunnen.Uw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
Wat een prutsbedrag. En duur.quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:27 schreef hemarookworst het volgende:
wc op station is tegenwoordig ¤1,10!
Coffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
Als het maar ergens wordt aangegeven zit je juridisch goedTrotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Winnaar DTS seizoen 93 *O*![]()
"Bij het betreden van deze winkel gaat u akkoord met onze huisregels".quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:34 schreef _UserName_ het volgende:
Als het maar ergens wordt aangegeven zit je juridisch goedCoffee. Gets you up and moving in the mornings.![]()
jaar of 2 geleden was het nog 70ct. en die toiletten op Rotterdam Centraal zijn nog behoorlijk goor, al verschilt het per station hoe vies die zijnquote:Uw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
Dat dus. En dan staat op de website van de winkel ergens onderaan verstopt hoe of watquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:34 schreef gebrokenglas het volgende:
[..]
"Bij het betreden van deze winkel gaat u akkoord met onze huisregels".
Trotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Winnaar DTS seizoen 93 *O*![]()
Lekker dan, ik ben al eens bij Ter Stal weggelopenquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:18 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
Nee, we mogen vragen om te pinnen. Als er nog niet veel wisselgeld in de lade zit gaat dat lastig. Vaak zat komen ze vlak na opening met 50 als ze iets van 5 euro hebben. We zijn niet verplicht om dusdanig wisselgeld te hebben om alles aan te nemen. Dan heeft klant de keus, anders betalen of niet kopen
Had voor 65 euro gekocht en bleken ze helemaal geen contant geld meer aan te nemen.
Schandalig dat ze klanten verplichten te pinnenWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Ik hiu er niet van, als je een klein budget hebt is het fijner om contant geld te hebbenquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:19 schreef hemarookworst het volgende:
Pinnen is natuurlijk nu zo gemeengoed geworden, helemaal nu je ook nog contactloos met mobiel kan betalen
Je ziet dan in een oogopslag wat je nog uit te geven hebt
Ga je pinnen zit je er veel eerder overheenWie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P![]()
Dat mag normaal gesproken niet van de wet (er zijn een paar uitzonderingen).quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:33 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
ik zie ook weleens winkels dat ze wel cc accepteren maar met een toeslag
https://www.acm.nl/nl/con(...)betaalkosten-winkelsI'm surrounded by morons!
TRV geboekt 2027: Indonesië, Japan
TRV geboekt 2026: Peru, Nederland, Washington, Hammerfest, Leuven, Kopenhagen, Nederland, St. Maarten, Malta, Nederland, Barcelona-Napoli/Rome
TRV 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen, Griekenland, Nederland, Nederland, Oslo![]()
doet nietquote:Op woensdag 24 juni 2026 14:51 schreef Fogel het volgende:
[..]
Dat mag normaal gesproken niet van de wet (er zijn een paar uitzonderingen).
https://www.acm.nl/nl/con(...)betaalkosten-winkelsUw ADH vitamine Worst
Met vriendelijke groenten![]()
Snap ik 100%, kwam dat bij kringloop vaak tegen van mensen die weekgeld hebben.quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ik hiu er niet van, als je een klein budget hebt is het fijner om contant geld te hebben
Je ziet dan in een oogopslag wat je nog uit te geven hebt
Ga je pinnen zit je er veel eerder overheenTrotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Winnaar DTS seizoen 93 *O*![]()
En toch zitten zij juridisch aan de juiste kant. Moreel gezien is een ander punt. Ter stal is juist een goedkopere winkel waar veel mensen met een klein weekbudget klant zouden kunnen (en moeten) zijn.quote:Op woensdag 24 juni 2026 14:48 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Lekker dan, ik ben al eens bij Ter Stal weggelopen
Had voor 65 euro gekocht en bleken ze helemaal geen contant geld meer aan te nemen.
Schandalig dat ze klanten verplichten te pinnenTrotse papa van Jyske O+ 07-03-2025 O+
Winnaar DTS seizoen 93 *O*![]()
Kom daar nooit meer nuquote:Op woensdag 24 juni 2026 15:01 schreef _UserName_ het volgende:
[..]
En toch zitten zij juridisch aan de juiste kant. Moreel gezien is een ander punt. Ter stal is juist een goedkopere winkel waar veel mensen met een klein weekbudget klant zouden kunnen (en moeten) zijn.Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
Forum Opties Forumhop: Hop naar: