Ik drink winterbier (quote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:10 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Nice! nu heb ik ook zin in bier.
Je bent zelf altijd lekker.quote:
Op zaterdag 20 juni 2026 00:13 schreef vul_maar_in het volgende:Hier gaat iets mis.quote:[ afbeelding ] Op zaterdag 20 juni 2026 00:12 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Altijd lekker.
Recalcitrant bierdrinkgedrag is TIGHT
Niets mis mee. Je moet het niet te koud drinken, dus in de zomer warmt ie lekker snel op naar een goede temperatuurquote:
Als de uitslagen zo blijven doorgaan qua voorspelbaarheid kunnen meeste gokkers / tokkies wel op all-inclusieve naar Lloret de mar. Zo makkelijk geld verdienen is hetquote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:11 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nou ja als hij 3 kutwedstrijden had gespeeld kreeg je misschien minder.
Het blijft gokken
En gokken is voor tokkies.
Stukje Highlanderquote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:15 schreef vul_maar_in het volgende:
Kan nog alle kanten op. Stukje Braveheart genot.
Ik drink hem zelfs ongekoeld. Kan best bij een quadrupelquote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:14 schreef BillDauterive het volgende:
[..]
Niets mis mee. Je moet het niet te koud drinken, dus in de zomer warmt ie lekker snel op naar een goede temperatuurIk blijf nuchter vandaag, maar weet niet precies waarom.
Mwa er zijn toch ook wel wat verrassingen geweestquote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:14 schreef RipCity het volgende:
[..]
Als de uitslagen zo blijven doorgaan qua voorspelbaarheid kunnen meeste gokkers / tokkies wel op all-inclusieve naar Lloret de mar. Zo makkelijk geld verdienen is het
quadjes moet je kauwenquote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:15 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik drink hem zelfs ongekoeld. Kan best bij een quadrupel
En daar gaat het dus altijd mis bij de gokkers!quote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:14 schreef RipCity het volgende:
[..]
Als de uitslagen zo blijven doorgaan qua voorspelbaarheid kunnen meeste gokkers / tokkies wel op all-inclusieve naar Lloret de mar. Zo makkelijk geld verdienen is het
Zeker! Dat doe ik dan weer nooit, ook in de winter niet. Ik vind het altijd heerlijk als het biertje langzaam opwarmt en dan anders smaaktquote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:15 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Ik drink hem zelfs ongekoeld. Kan best bij een quadrupel
too soon.quote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:17 schreef leolinedance het volgende:
Mijn toto is 1-2 maar als ik dit zo zie geloof ik niet dat Schotland gaat scoren
Kut, mis.quote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:20 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
ZO.
De bliksem sloeg hier vlakbij even goed in.
Op je vervelende buurman?quote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:20 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
ZO.
De bliksem sloeg hier vlakbij even goed in.
Mazzelaarquote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:21 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik heb een hele lieve buurman.
veel te warm voor thee, ik drink spa blauwquote:
samen met capu. lepeltjes genot.quote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:22 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik denk trouwens dat user @:Pisces29 in slaap gevallen is.
Diop kijk eens dom...quote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:22 schreef GertKuyt het volgende:
Wasarom je ooit een overtreding zou maken op Che Adams is mij een raadsel.
Ja ho maar.quote:Op zaterdag 20 juni 2026 00:22 schreef PSVCL het volgende:
diop de zwakke schakel bij marokko, jammer dat aguerd geblesseerd is
[..]
veel te warm voor thee, ik drink spa blauw
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |