In mijn ogen ook niet maar er zijn dus miljoenen mensen die dat wel normaal vinden. De vraag is wat je daar in hemelsnaam mee moet, ga je ze niet eens aanhoren maar direct verbannen en daarmee uitsluiten? Laat je ze hun in jouw ogen onzinnige en kwetsende mening ventileren en ga je er tegenin?quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:19 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
En dat is nog steeds niet normaal in mijn ogen.
Nee hoor, discussie mag er zijn en problemen benoemen ook, generaliseren nooit.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:25 schreef Elan het volgende:
[..]
In mijn ogen ook niet maar er zijn dus miljoenen mensen die dat wel normaal vinden. De vraag is wat je daar in hemelsnaam mee moet, ga je ze niet eens aanhoren maar direct verbannen en daarmee uitsluiten? Laat je ze hun in jouw ogen onzinnige en kwetsende mening ventileren en ga je er tegenin?
Die hele verharding en discussie over wat je er in hemelsnaam mee moet speelt samenlevingbreed en is bepaald geen skillissue van de FOK! moderatie.
Je kan wel zeggen hou je achterlijke discriminerende mening lekker voor je en flikker op van mijn forum maar wat als op een gegeven moment driekwart van de samenleving helemaal klaar is met allochtonen en asielzoekers. Allemaal verbannen?
Denken jullie daar na alle commotie nog steeds zo over? Volgens mij zijn er bijzonder veel mensen die van jullie willen horen hoe jullie tegen deze gebeurtenissen aankijken.quote:Op dinsdag 9 juni 2026 13:37 schreef yvonne het volgende:
Het gaat hem niets aan dus hoeft hij ook niet te mailen. Wij beantwoorden geen vragen over andermans account
Dit soort kinderachtige opmerkingen verpesten hier de sfeer evenzeer als trollen en scheldpartijen. Goed bezig.quote:
Geen geluid is ook een geluidquote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:30 schreef Raw85 het volgende:
De reactie van de leiding in dit topic belooft ook weinig goeds.
FB / Vraag over vertrekkende mods/users
[..]
Denken jullie daar na alle commotie nog steeds zo over? Volgens mij zijn er bijzonder veel mensen die van jullie willen horen hoe jullie tegen deze gebeurtenissen aankijken.
Lijkt me logisch dat ze de vuile was niet buiten gaan hangen.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:30 schreef Raw85 het volgende:
De reactie van de leiding in dit topic belooft ook weinig goeds.
FB / Vraag over vertrekkende mods/users
[..]
Denken jullie daar na alle commotie nog steeds zo over? Volgens mij zijn er bijzonder veel mensen die van jullie willen horen hoe jullie tegen deze gebeurtenissen aankijken.
Omdat het een groeiende groep is die al dan niet van het padje zijn. PVV en FvD vertegenwoordig rond de 25% van het electoraat. En dan heb je aan de linkerkant ook nog het nodige extremisme van oudsher. En bij jonge mensen nog wat meer dan oudere, dus je zit zo op de eenderde van iedereen die hier post die wappie of links of rechtsextremist. Het verdiend allemaal geen schoonheidsprijs maar voor Danny ook lastig waar die grens te trekken.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:21 schreef probeer het volgende:
[..]
Al zie ik ze er toch steeds vaker posten de laatste tijd.
Wie is er daar op anoniem gegaan?quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:30 schreef Raw85 het volgende:
De reactie van de leiding in dit topic belooft ook weinig goeds.
FB / Vraag over vertrekkende mods/users
[..]
Denken jullie daar na alle commotie nog steeds zo over? Volgens mij zijn er bijzonder veel mensen die van jullie willen horen hoe jullie tegen deze gebeurtenissen aankijken.
Dan wordt het straks zo en linkse echoput, waar iedereen elkaar gelijk geeft.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 16:57 schreef RedFever007 het volgende:
Blijven doneren mensen aan dit zinkende schip![]()
RIP straatcommando je was de beste FA die FOK! kon hebben. Iemand met kennis en verstand maar liever houden de rooien de tyfustrollen hier
Man man man wat een "bedrijfs"voering! Om je kapot te lachen/schamen
Jij was jaren geleden toch ook moderator?quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:30 schreef HeatWave het volgende:
Moslims: generaliseren mag niet.
Ook moslims: alle ongelovigen.......
Taqqiya is zo'n mooi iets.
Ontopic: Straat was top, vaak mee in de clinch gelegen maar ook vaak goed DM contact mee gehad. Verder is alles wel gezegd.
Rechts gebral en elkaar gelijk geven is minstens zo saai.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:33 schreef tesssssssss het volgende:
[..]
Dan wordt het straks zo en linkse echoput, waar iedereen elkaar gelijk geeft.
Dat is echt keisaai.![]()
Ja, van GC, maar mijn vertrek etc staat los van deze discussie hoor. Hele andere tijd en redenquote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:34 schreef Elan het volgende:
[..]
Jij was jaren geleden toch ook moderator?
Ja maar links zou overblijven.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:35 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
Rechts gebral en elkaar gelijk geven is minstens zo saai.
Tot ie compleet leip ging op moslims.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:34 schreef Elan het volgende:
[..]
Jij was jaren geleden toch ook moderator?
Ja dat weet ik dus niet zeker genoeg meer om een naam met 100% zekerheid te noemen.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Wie is er daar op anoniem gegaan?
En dan nog klagen dat zijn geld naar Oekraïne gaat ook.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 13:08 schreef TwenteFC het volgende:
[..]
Terechte klacht. Liegen over longkanker en de hele dagen een beetje thuis zitten op de kosten van de baas omdat hij een burnout faked. Dus hij krijgt nog betaald om hier te posten ook. Het hele systeem leegtrekken en maar klagen over de handen die hem voeden.
Neuh, beide kanten (ik vast ook ergens) beweren al tijden dat het forum de "andere" kant op gaat. Maar dat valt allemaal eigenlijk wel mee. POL is wat linkser, NWS wat rechtser maar niemand heeft hier echt de overhand.quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:38 schreef Firuze60 het volgende:
[..]
HUH? Die zijn al jaren ver in de minderheid.
Wat is dat dan weer voor onzin? Jij wil een forum met alleen maar linkse wegkijk berichten?quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:40 schreef Badada het volgende:
[..]
Wel onderdeel van het probleem he. Maar als jij daar geil van wordt...
Genoeg rechtse users die hier niet de boel lopen te verzieken hoor.quote:
POL ken ik niet zo goed, kom daar zelden maar NWS "wat rechtser"?quote:Op dinsdag 16 juni 2026 17:40 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Neuh, beide kanten (ik vast ook ergens) beweren al tijden dat het forum de "andere" kant op gaat. Maar dat valt allemaal eigenlijk wel mee. POL is wat linkser, NWS wat rechtser maar niemand heeft hier echt de overhand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |