Ik ben een beelddenker 😒quote:Op zaterdag 13 juni 2026 23:48 schreef Missinglink24 het volgende:
[..]
Ohh die zijn echt wel klaar hoor 😆
En gelukkig de slippers zijn ook mee.quote:Op zondag 14 juni 2026 00:05 schreef AnnArt het volgende:
Sommige dingen zijn gelukkig ook op Kos nog hetzelfde: MG loopt alsof hij nog steeds een paard tussen de benen heeft.
Ben benieuwd met wat voor ultiem oppervlakkigs ze morgen weer op de proppen komen.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 21:56 schreef Snaky het volgende:
[..]
Ik heb de podcast vandaag 'uitgespeeld'. Veel gesnuif van Michelle. Ze blijft Iris onderbreken. De reden waarom ze zoveel tripjes maakt is omdat ze de kinderen mist. Iris weet al dat haar kinderen nooit gaan roken en drugs gebruiken. En inderdaad veel gepoch over alle Sjenels die ze heeft.
Ja, echt.. schijnbaar heeft ze in de podcast gezegd (met dank aan @Snaky!) dat ze veel reist omdat ze de kinderen zo mist (kan ik op zich inkomen) maar ga dan lekker met je vriendinnen personeel. Heeft Timmie ook een keer een weekendje samen met zijn dochters.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 20:45 schreef Moondance het volgende:
Doet MCW de laatste maanden überhaupt nog wel eens iets zonder Tim? Nu is die man zelfs weer mee op persreis. Het is net haar sociale hulphond.
Goede reclame wel. Het zal je doel maar zijn om op de kinderafdeling te kunnen shoppen.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 23:59 schreef Post-its het volgende:
[..]
Ik zie m helaas ook continue met haar hoogwater kinderbroek
Dit denk ik dus eigenlijk ook. En dat is niet zo raar natuurlijk. Die hele situatie was al complex toen ze nog met zn drieën een relatie hadden. Ook door al die kinderen die erbij betrokken waren. En dan gaan Michelle haar 2 ex geliefden, waar ze met één ervan ook nog eens 4 kinderen heeft, samen verder nadat ze eerst die driehoeksverhouding hadden. Lijkt me ook zo raar dat je samen geslapen hebt, een huishouden gerunt hebt en met zn drieën ook sex hebt gehad en zo. En dat die andere twee dan samen zijn en jouw kinderen daar dan om de week ook weer bij zijn.quote:Op zondag 14 juni 2026 08:13 schreef Weerikier het volgende:
Of zou MCW eigenlijk kneiterjaloers zijn en na het gedoe met de poly (naar elkaar toegroeien en samen verder gaan zonder haar) haar nieuwe, grootse liefde geen seconde - letterlijk - uit het oog willen verliezen?
Ze heeft geen eczeem!! Dit is een gezonde huid!!!quote:Op zondag 14 juni 2026 08:06 schreef Missinglink24 het volgende:
Sanneke is weer lekker haar exceem dicht aan het smeren. Het doet gewoon pijn om naar te kijken.
Waar heb je dit gelezen dan?quote:Op zondag 14 juni 2026 08:23 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dit denk ik dus eigenlijk ook. En dat is niet zo raar natuurlijk. Die hele situatie was al complex toen ze nog met zn drieën een relatie hadden. Ook door al die kinderen die erbij betrokken waren. En dan gaan Michelle haar 2 ex geliefden, waar ze met één ervan ook nog eens 4 kinderen heeft, samen verder nadat ze eerst die driehoeksverhouding hadden. Lijkt me ook zo raar dat je samen geslapen hebt, een huishouden gerunt hebt en met zn drieën ook sex hebt gehad en zo. En dat die andere twee dan samen zijn en jouw kinderen daar dan om de week ook weer bij zijn.
Michelle heeft het zichzelf allemaal zo moeilijk gemaakt.
Ik denk ook dat die relatie met Tim niet lang gaat duren. Die man is meteen bij Michelle ingetrokken, heeft geen baan meer, ziet zijn kinderen nooit zonder dat daar ook Michelle en haar kinderen bij zijn.
Dat is nu het zo pril is en hij waarschijnlijk helemaal verliefd is en 3x per dag sex heeft allemaal nog leuk. Maar ook in deze relatie vol grootse liefde komt de realiteit uiteindelijk om de hoek kijken. En dan denk ik dat Tim zichzelf voor zn kop slaat dat hij mee is gegaan in dat bizarre influencer bestaan van Michelle. En dat hij zich de ogen uit zn kop schaamt dat hij zich zo tentoon heeft laten stellen op haar insta kanaal en zijn super jonge kinderen niet rustig de tijd heeft gegunt om te wennen aan de scheiding alleen met hun vader.
Ja! Helemaal blij is ze dat het egaal en rustig is zonder rare plekjes! Dat had ze alleen tijdens de verhuizing toen ze nog ongezonde dingen at!!quote:Op zondag 14 juni 2026 08:25 schreef Moedervan4kids het volgende:
[..]
Ze heeft geen eczeem!! Dit is een gezonde huid!!!
🤡
Michelle heeft verteld dat de omgangsregelingen op elkaar zijn afgestemd. Wanneer zij de kinderen heeft, heeft Tim ze ook.quote:Waar heb je dit gelezen dan?
Ik zie ook geen vermelding, maar zo’n gek ‘wij zagen onszelf nooit kamperen’ bericht vind ik best veelzeggend in haar geval. 😉quote:Op zaterdag 13 juni 2026 23:03 schreef Muisjeruisje het volgende:
[..]
Ik heb er geen Spon bij zien staan? Dat zou wel sneaky zijn als het toch spon is
Ik denk dat ze heel erg onzeker is en van nature iemand die zich aan een ander vastklampt. Het lijkt me een doodvermoeiende vrouw om mee om te gaan.quote:Op zondag 14 juni 2026 00:48 schreef Fietsbel26 het volgende:
[..]
Ja, echt.. schijnbaar heeft ze in de podcast gezegd (met dank aan @:Snaky!) dat ze veel reist omdat ze de kinderen zo mist (kan ik op zich inkomen) maar ga dan lekker met je vriendinnen personeel. Heeft Timmie ook een keer een weekendje samen met zijn dochters.
Vond het vorige week ook zo frappant met die vriend van Tim uit Spanje. Die was jarig, had het moeilijk en toen kwam hij een weekendje naar NL. Prima. Mannnen gingen lekker op stap. Prima. Maar Mies moet er natuurlijk ook bij zijn (terwijl het 'haar weekend' was - en ik van een avondje stappen zoals Mies doet er de volgende dag echt af zou liggen, zou ik niet leuk vinden naar mn kinderen toe dus dat stappen zou ik bewaren voor een weekend dat ik ze niet zou hebben - en zich maximaal gedragen zoals ze die vrouw aan hun tafel bijna fijndrukte. Ze noemde het zelf haar "love language" maar het komt echt heel verstikkend over). De hulphond heeft volgens mij echt nul tijd voor zichzelf of voor zijn kinderen. Ben benieuwd of hij ook verdrietig is/mag zijn bij een wisselmoment met zn kinderen of dat dat alleen is voorbehouden aan MCW in huize Walk.
Of zou MCW eigenlijk kneiterjaloers zijn en na het gedoe met de poly (naar elkaar toegroeien en samen verder gaan zonder haar) haar nieuwe, grootse liefde geen seconde - letterlijk - uit het oog willen verliezen?
En Mijan zegt ‘koekie’ en Dion mocht de auto parkeren.quote:Op zondag 14 juni 2026 09:15 schreef Sstt1993 het volgende:
Gelukkig heeft Sanneke al een wafel gehad, doel behaald!
En dat terwijl Dion de auto aan het wegbrengen was. Even tijd met kind.quote:Op zondag 14 juni 2026 09:15 schreef Sstt1993 het volgende:
Gelukkig heeft Sanneke al een wafel gehad, doel behaald!
En de bakkers waren open! En dan zegt ze letterlijk; "Dat hebben we in Nederland niet"quote:Op zondag 14 juni 2026 09:39 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
En ze konden om 8.30 al ergens ontbijten! Dat kan in elke grote stad maar zij doet of dat uitzonderlijk is.
Ja precies. En een wafel is zoiets waarvan je zegt ‘ja dat wil ik in Antwerpen’ maar dan doe je het nooit. En deze winkel was heel leuk en ze bleven Mijan maar koekjes geven.quote:Op zondag 14 juni 2026 09:24 schreef Johanna38 het volgende:
[..]
En Mijan zegt ‘koekie’ en Dion mocht de auto parkeren.
Ze moet misschien eens een keer op tijd haar huis uit en de buurt verkennen waar ze woont.quote:Op zondag 14 juni 2026 09:46 schreef Weerikier het volgende:
[..]
En de bakkers waren open! En dan zegt ze letterlijk; "Dat hebben we in Nederland niet"
Nee hoor Sanneke, het is ongelooflijk dat je in Antwerpen kan ontbijten om 8:30. In Nedeland kan dat niet. Heel Nederland ontbijt thuis met brood van gister want bakkerijen zijn ook niet open op zondag.
En dat mag, al die koekjes. Want hij is een Smikkelbeer.quote:Op zondag 14 juni 2026 09:46 schreef Aardbeienyoghurt het volgende:
[..]
Ja precies. En een wafel is zoiets waarvan je zegt ‘ja dat wil ik in Antwerpen’ maar dan doe je het nooit. En deze winkel was heel leuk en ze bleven Mijan maar koekjes geven.
Het lijkt alsof ze even een low heeft na het manisch hyper gedrag.quote:Op zondag 14 juni 2026 09:16 schreef Cyan het volgende:
[..]
Ik denk dat ze heel erg onzeker is en van nature iemand die zich aan een ander vastklampt. Het lijkt me een doodvermoeiende vrouw om mee om te gaan.
In de podcast van vandaag kwam ze nogal mat en timide over. Ik denk dat dat kritiek op de laatste podcast(s) inmiddels is aangekomen. Iris stapt daar makkelijk overheen maar Michelle gaf aan dat ze er nogal zelfbewust van werd. Good for her want het leek vaak de grote Michelle show.
Dat kan ook in Hellevoetsluis... 😂🤣quote:Op zondag 14 juni 2026 09:39 schreef JaNeeDan het volgende:
[..]
En dat terwijl Dion de auto aan het wegbrengen was. Even tijd met kind.
En ze konden om 8.30 al ergens ontbijten! Dat kan in elke grote stad maar zij doet of dat uitzonderlijk is.
Woord voor woord mee eensquote:Op zondag 14 juni 2026 10:10 schreef Weerikier het volgende:
Ik vind Tim zo een slappe hap. Hij komt koud uit een relatie met de moeder van zijn 2 dochters, eentje van 4 en eentje van 1. Vorig jaar zomer zat hij nog in die relatie. En dan ga je vreemd met Michelle, dan wordt dat een relatie en dan trek je direct bij die nieuwe vrouw in. Je sleept je kinderen meteen mee in een nieuw gezin met stiefbroers/zusjes. Je stopt met werken en wordt compleet afhankelijk van je nieuwe vriendin. Die vriendin is influencer en dus ga jij ook met porum vol online en sta je kusjes te geven in Parijs en lief handjes vast te houden in Barcelona, al poserend voor de iPhone die je vrouwtje strategisch heeft gepositioneerd. Je wordt ook nog eens dagelijks op instagram getoond, als de perfecte stiefvader, innig knuffelend met de kinderen van je vriendin. En je eigen kinderen moeten maar mee in dat gezin en huis van van de nieuwe relatie. En dat vind je dan als volwassen man en vader van 35+ allemaal prima.
Nee, ik vind het een lul van een gozer en ik hoop dat hij asap bij zinnen komt.
Dat Michelle en Tim niet sporen is overduidelijk.quote:Op zondag 14 juni 2026 10:10 schreef Weerikier het volgende:
Ik vind Tim zo een slappe hap. Hij komt koud uit een relatie met de moeder van zijn 2 dochters, eentje van 4 en eentje van 1. Vorig jaar zomer zat hij nog in die relatie. En dan ga je vreemd met Michelle, dan wordt dat een relatie en dan trek je direct bij die nieuwe vrouw in. Je sleept je kinderen meteen mee in een nieuw gezin met stiefbroers/zusjes. Je stopt met werken en wordt compleet afhankelijk van je nieuwe vriendin. Die vriendin is influencer en dus ga jij ook met porum vol online en sta je kusjes te geven in Parijs en lief handjes vast te houden in Barcelona, al poserend voor de iPhone die je vrouwtje strategisch heeft gepositioneerd. Je wordt ook nog eens dagelijks op instagram getoond, als de perfecte stiefvader, innig knuffelend met de kinderen van je vriendin. En je eigen kinderen moeten maar mee in dat gezin en huis van van de nieuwe relatie. En dat vind je dan als volwassen man en vader van 35+ allemaal prima.
Nee, ik vind het een lul van een gozer en ik hoop dat hij asap bij zinnen komt.
Te veelquote:Op zaterdag 13 juni 2026 20:16 schreef Maremare het volgende:
Debbie de hele dag in bed. Why? Ze deed toch rollend mee aan de laatste avond van de avondvierdaagse?
Er is echt niets veranderd daar. Er stond niets voor haarzelf op het programma vandaag zeker? Activiteiten met de kinderen? Oei, opspelende longcovid aanstelleritis.
Ja en als het figuur dan nog ok is beland je bij haar gezicht; haar gebit is nog niet veel verbeterd en dan totaal geen make up, en dan dat bosje stro.quote:Op zaterdag 13 juni 2026 20:33 schreef Dievanhiernaast het volgende:
Ik vind AM helemaal geen mooi figuur hebben, ja ze heeft een (jaloersmakende) platte buik na zoveel kinderen, maar ze mist vrouwelijke vormen, heeft heel brede schouders. Maar goed, smaken verschillen uiteraard.
Zoo eens!quote:Op zondag 14 juni 2026 10:10 schreef Weerikier het volgende:
Ik vind Tim zo een slappe hap. Hij komt koud uit een relatie met de moeder van zijn 2 dochters, eentje van 4 en eentje van 1. Vorig jaar zomer zat hij nog in die relatie. En dan ga je vreemd met Michelle, dan wordt dat een relatie en dan trek je direct bij die nieuwe vrouw in. Je sleept je kinderen meteen mee in een nieuw gezin met stiefbroers/zusjes. Je stopt met werken en wordt compleet afhankelijk van je nieuwe vriendin. Die vriendin is influencer en dus ga jij ook met porum vol online en sta je kusjes te geven in Parijs en lief handjes vast te houden in Barcelona, al poserend voor de iPhone die je vrouwtje strategisch heeft gepositioneerd. Je wordt ook nog eens dagelijks op instagram getoond, als de perfecte stiefvader, innig knuffelend met de kinderen van je vriendin. En je eigen kinderen moeten maar mee in dat gezin en huis van van de nieuwe relatie. En dat vind je dan als volwassen man en vader van 35+ allemaal prima.
Nee, ik vind het een lul van een gozer en ik hoop dat hij asap bij zinnen komt.
Ik denk ook dat Iris totaal anders in het leven staat, die lijkt een stuk stabieler, minder onrustig .quote:Op zondag 14 juni 2026 09:16 schreef Cyan het volgende:
[..]
Ik denk dat ze heel erg onzeker is en van nature iemand die zich aan een ander vastklampt. Het lijkt me een doodvermoeiende vrouw om mee om te gaan.
In de podcast van vandaag kwam ze nogal mat en timide over. Ik denk dat dat kritiek op de laatste podcast(s) inmiddels is aangekomen. Iris stapt daar makkelijk overheen maar Michelle gaf aan dat ze er nogal zelfbewust van werd. Good for her want het leek vaak de grote Michelle show.
Gelukkig mag ze binnenkort naar een fantasy event 👌 helemaal in haar straatje... ze leeft in lalalandquote:Op zondag 14 juni 2026 10:28 schreef Lipisu het volgende:
[..]
Te veel
Prikkels, 1 avond meetellen.
Maar dat concert van Alex Warren was prikkelarm, ons clowntje
Gelukkig kwam DBM iets vets leuks tegen bij de Action 😂😂quote:Op zondag 14 juni 2026 10:34 schreef Earring het volgende:
Eerst Sanneke haar geblaat aanhoren (vrijwillig haha) wat zij aaaaaaltijd doet in Antwerpen.
Haar gezicht met ‘normale’huid tot vervelends toe zien.
Daarna naar DBM die ook haar gezicht tegen de camera duwt om de puistjes te laten zien!
Ik ga maar even wat anders doen vandaag
Dat zal lekker worden zeg. Stel je voor dat die gast verkondigd geen alimentatie voor zijn kinderen te kunnen betalen en dan zie je die droefsnoet met zn nieuwe vriendin in dure restaurants vreten, in de mooiste hotels slapen, champagne drinken, iedere week in het vliegtuig naar een zonnige bestemming en rond rijden in dikke autos.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:10 schreef Snaky het volgende:
Of hij betaalt om die reden geen alimentatie.
Nou ik denk niet dat Michelle verantwoordelijk is voor de alimentatie van Tim. Hij leeft het goede leven op haar kosten. En zij scoort nog gratis kleren voor zijn kinderen en neemt hen mee naar gesponsorde vakanties.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:21 schreef Weerikier het volgende:
[..]
Dat zal lekker worden zeg. Stel je voor dat die gast verkondigd geen alimentatie voor zijn kinderen te kunnen betalen en dan zie je die droefsnoet met zn nieuwe vriendin in dure restaurants vreten, in de mooiste hotels slapen, champagne drinken, iedere week in het vliegtuig naar een zonnige bestemming en rond rijden in dikke autos.
Dat kan je echt niet maken, denk wel dat hij ergens geld vandaan haalt want alimentatie zal hij toch wel moeten betalen lijkt me.
Zal hij een uitkering hebben? 😂 Of is zijn baan echt de assistent van Michelle zijn? Misschien doet hij iets vaags met crypto of zo. Hij is wel totaal vergroeid met zn telefoon.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:27 schreef Snaky het volgende:
[..]
Nou ik denk niet dat Michelle verantwoordelijk is voor de alimentatie van Tim. Hij leeft het goede leven op haar kosten. En zij scoort nog gratis kleren voor zijn kinderen en neemt hen mee naar gesponsorde vakanties.
En de roodheid op haar neus komt alsnog door die enorme berg foundation heen.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:04 schreef Utopica het volgende:
Ik had toevallig dezelfde foundation als Sanneke gekocht en nu pas heb ik door HOEVEEL foundation en concealer ze opdoet.
Op m’n 41e heb ik geregeld last van puistjes, maar voor mn hele gezicht gebruik ik twee kleine druppeltjes. Bij meer ziet het er bij mij dan uit als een hele duidelijke laag make-up.
Daarin zie je dat Iris veel stabieler en 'volwassener' is. Iris leeft vol overtuiging en bewust. Mies leeft een gemaakt leventje. Ik kreeg ook het idee dat ze bewust even het gezinsleven benoemen. Mies gaat boodschappen doen met Timmie, vriendinnen komen thuis eten enz.quote:Op zondag 14 juni 2026 09:16 schreef Cyan het volgende:
[..]
Ik denk dat ze heel erg onzeker is en van nature iemand die zich aan een ander vastklampt. Het lijkt me een doodvermoeiende vrouw om mee om te gaan.
In de podcast van vandaag kwam ze nogal mat en timide over. Ik denk dat dat kritiek op de laatste podcast(s) inmiddels is aangekomen. Iris stapt daar makkelijk overheen maar Michelle gaf aan dat ze er nogal zelfbewust van werd. Good for her want het leek vaak de grote Michelle show.
Tot zover de gelijkwaardigheid en ego-versterkende afhankelijkheid. Topingredienten voor een duurzame relatie.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:45 schreef Loveischocolala het volgende:
Hij zal vast op de loonlijst staan
Money, money, money.quote:Op zondag 14 juni 2026 12:15 schreef Wvlwvdtivdt het volgende:
De wondere wereld van influencers.
Ik zat net vol verwondering bij the little kaya familie te kijken. Zij heeft zich verdiept in research peptides. Een levensgevaarlijk niet goed gekeurd middel dat gebruikt wordt om af te vallen. Ze gaat het eerlijke verhaal laten zien en hoe goed het is. Ik kan er echt met mijn verstand niet bij dat iemand zo haar gezondheid op het spel zet. Volgens mij is ze kritisch op goedgekeurde vaccins maar gaat ze dus wel een niet goed gekeurd middel injecteren met alle gevolgen van dien…
Dat weten alleen de fluflu. Debbie is er ook een voorbeeld vanquote:Op zondag 14 juni 2026 12:26 schreef Wvlwvdtivdt het volgende:
Maar hoe kan money money money belangrijker zijn dan je gezondheid?
Ik vind het moeilijk te geloven dat Debbie geld verdient met insta.quote:Op zondag 14 juni 2026 12:31 schreef Lalaland79 het volgende:
[..]
Dat weten alleen de fluflu. Debbie is er ook een voorbeeld van
Ik krijg altijd een beetje het gevoel dat ze 'verblind' zijn door de echte grote influencers die er goed mee verdienen.quote:Op zondag 14 juni 2026 12:26 schreef Wvlwvdtivdt het volgende:
Maar hoe kan money money money belangrijker zijn dan je gezondheid?
| 1 |
Iris komt inderdaad veel stabieler en volwassener over. En ofhankelijk(er). Michelle zegt in haar nieuwe vlog over Maud:quote:Op zondag 14 juni 2026 12:09 schreef Joleinuitdestad het volgende:
[..]
Daarin zie je dat Iris veel stabieler en 'volwassener' is. Iris leeft vol overtuiging en bewust. Mies leeft een gemaakt leventje. Ik kreeg ook het idee dat ze bewust even het gezinsleven benoemen. Mies gaat boodschappen doen met Timmie, vriendinnen komen thuis eten enz.
En...1 opvallend dingetje: Iris gaf een soort van sneertjes. Over dat ze de kookfilmpjes van Michelle miste en op een gegeven moment zegt ze: Dat bedoelde ik net ook....(oftewel beter luisteren)
Hilarisch? Het klinkt vooral erg triest en belastend voor Maudquote:Zij is zeg maar degene die ik app als ik niet kan slapen. Zij is degene die ik app als ik moet janken. Zij is degene die ik app als ik het weet met de kinderen. Nanny/pa/best friend ever. Ik kan echt helemaal niks onder deze vrouw. Het is echt hilarisch.
Levensgevaarlijkquote:Op zondag 14 juni 2026 12:15 schreef Wvlwvdtivdt het volgende:
De wondere wereld van influencers.
Ik zat net vol verwondering bij the little kaya familie te kijken. Zij heeft zich verdiept in research peptides. Een levensgevaarlijk niet goed gekeurd middel dat gebruikt wordt om af te vallen. Ze gaat het eerlijke verhaal laten zien en hoe goed het is. Ik kan er echt met mijn verstand niet bij dat iemand zo haar gezondheid op het spel zet. Volgens mij is ze kritisch op goedgekeurde vaccins maar gaat ze dus wel een niet goed gekeurd middel injecteren met alle gevolgen van dien…
Het zou je ex en vader van je nog zulke jonge kinderen zijn.quote:Op zondag 14 juni 2026 11:35 schreef Weerikier het volgende:
[..]
Zal hij een uitkering hebben? 😂 Of is zijn baan echt de assistent van Michelle zijn? Misschien doet hij iets vaags met crypto of zo. Hij is wel totaal vergroeid met zn telefoon.
Het is maar een vaag zooitje bij elkaar allemaal. Maar ik zou als moeder geen genoegen nemen met kleding en dat mn kinderen eens mee mogen naar een all inclusive vakantie in Turkije. Ik zou gewoon harde knaken willen zien iedere maand om de kosten van 2 kinderen helpen dekken.
Ik snap die mensen ook niet dat ze zich daarvoor laten lenen.quote:Op zondag 14 juni 2026 13:11 schreef Cyan het volgende:
[ code verwijderd ]
[..]
Iris komt inderdaad veel stabieler en volwassener over. En ofhankelijk(er). Michelle zegt in haar nieuwe vlog over Maud:
[..]
Hilarisch? Het klinkt vooral erg triest en belastend voor Maud
Eh dan lees je hier niet goed. Met regelmaat is het alcoholgebruik van MCW benoemd, het overgewicht van andere fluflu enzquote:Op zondag 14 juni 2026 13:13 schreef Noek het volgende:
[..]
Levensgevaarlijk
Per jaar belanden er meer in het zh door overgewicht of alcohol. Doen we ook niet panisch over.
Dit...het is een meisje van in de 20! Maar dit gaat toch in elke relatie die MCW met mensen heeft. Timmie is de schouder, daarvoor was het Iris die ze uren belde. In de laatste vlog zegt ze ook dat ze heel slecht is in appen en bellen (dus niet naar haar vriendinnen vraagt) Maar haar vriendinnen kennen haar dus het is oke....quote:Op zondag 14 juni 2026 13:11 schreef Cyan het volgende:
[ code verwijderd ]
[..]
Iris komt inderdaad veel stabieler en volwassener over. En ofhankelijk(er). Michelle zegt in haar nieuwe vlog over Maud:
[..]
Hilarisch? Het klinkt vooral erg triest en belastend voor Maud
Volgens mij kan Maud geen eigen leven hebben, die heeft daar toch geen tijd voor?quote:Op zondag 14 juni 2026 13:11 schreef Cyan het volgende:
[ code verwijderd ]
[..]
Iris komt inderdaad veel stabieler en volwassener over. En ofhankelijk(er). Michelle zegt in haar nieuwe vlog over Maud:
[..]
Hilarisch? Het klinkt vooral erg triest en belastend voor Maud
Eenrichtingsverkeer. Alles draait om bevrediging van háár behoefte. Anderen hebben een dienende rol in haar leven.quote:Op zondag 14 juni 2026 13:34 schreef Joleinuitdestad het volgende:
[..]
Dit...het is een meisje van in de 20! Maar dit gaat toch in elke relatie die MCW met mensen heeft. Timmie is de schouder, daarvoor was het Iris die ze uren belde. In de laatste vlog zegt ze ook dat ze heel slecht is in appen en bellen (dus niet naar haar vriendinnen vraagt) Maar haar vriendinnen kennen haar dus het is oke....
Ps. Ze heeft ook dr hele YouTube opgeschoond.
Bij Maike maken de kinderen de dienst uit. Die zijn zó verwend. Dat zie je aan alles met Parkertje. Totaal geen grenzen geeft zij aanquote:Op zondag 14 juni 2026 13:50 schreef Jenn1806 het volgende:
MaikeKD die een zak vol speelgoed van haar dochter weggooit. Ten eerste lijkt dit allemaal nog heel, waarom niet weggeven? Ten tweede snap ik niet, als je er blijkbaar niet achter staat, dat je kind dit allemaal kan kopen. Neem aan dat ze niet steeds alleen naar de winkels gaat op haar leeftijd. Dan maak je daar toch afspraken over of geeft haar geen geld meer mee.
Toevoeging: in de een na laatste vlog vertelt ze dat ze bijna terug op haar oude gewicht was. In de laatste vlog is ze opeens weer 5 kg lichter en gebruikt ze weer astronautenvoeding.quote:Op zondag 14 juni 2026 13:48 schreef Tweetheelepels het volgende:
Ik zou mcw eigenlijk moeten blokkeren want irriteer me dood maar blijf toch kijken. Vooral dat extreme en die tegenstrijdigheden irriteren me mateloos.
Knie kapot, maar toch op hoge hakken paraderen.
Tim grootste liefde ever, maar dat waren Koen en later Sjaak toch ook?
Kids op 1, maar wel altijd weg, Maud/tamaar/oma nodig.
Zo normaal gebleven, maar je mag haar pas benaderen als je Cartier ofzo wil aanbieden.
Farm life, maar je melkt geen koeien hè, het is een vila.
Zo snel overprikkeld en sociale batterij leeg, tuurlijk je hangt elke vrije minuut in de lampen.
Misbruik verleden, maar wel iedereen en z’n moeder op de mond zoenen (en dat ook van je kinderen verwachten want: genetisch!) en je kinderen in ondergoed etaleren op social media voor honderduizenden volgers.
Zo humble willen zijn, maar enkel op Jimmy choo lopen/ Chanel dragen etc.
Ik kan nog ff doorgaan haha
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |