Als er geen gevolgen aan zitten: who cares?quote:Op maandag 8 juni 2026 07:56 schreef sp3c het volgende:
[..]
ik heb het over bestaande regels, niet over verzonnen flauwekul
als jij 130 km per uur door de bebouwde kom scheurt en er geen agent of flitser in de buurt is krijg je geen boete
maar je gaat nog steeds te hard
Er is geen sprake van regels verzinnen.quote:Op maandag 8 juni 2026 08:00 schreef Perrin het volgende:
[..]
Als er geen gevolgen aan zitten: who cares?
Regeltjes verzinnen kan iedereen.. zorgen dan mensen zich aan die regeltjes houden, is de kunst.
Alle regels zijn verzonnen.quote:Op maandag 8 juni 2026 08:03 schreef Wantie het volgende:
[..]
Er is geen sprake van regels verzinnen.
Nee, regels zijn afspreken die gemaakt worden.quote:
Hij heeft het duidelijk niet onder controlequote:9 uur geleden
Trump: 'Hoop dat Israël niet reageert'
Donald Trump ziet een verdere escalatie niet zitten, vertelt hij tegen Axios. "Ik hoop dat Israël niet reageert", zegt de Amerikaanse president. "Ik ga Netanyahu nu bellen en vertel hem dat hij niet terug moet slaan."
Zojuist gedaan zie ik? Althans ik zie reacties dat de Houthi's dat zojuist aangekondigd hebben.quote:Op maandag 8 juni 2026 08:23 schreef AFA2022 het volgende:
Het is nu wachten tot Iran de opdracht geeft om de Bab al Mandab Strait af te laten sluiten. Trump is alvast een bookmaker aan het zoeken om een bet te plaatsen lol.
Net zoals ze ook het non proliferatie verdrag nooit getekend hebben maar vermoedelijk wel kernwapens hebben.quote:Op maandag 8 juni 2026 07:36 schreef sp3c het volgende:
WP is niet illegaal, het gebruik ervan is heel erg gereguleerd
Isral heeft het deel dat het gebruik ervan in verstedelijkt gebied verbied niet geratificeerd
Ze zouden eigenlijk vandaag, morgen, overmorgen of daarna gaan tekenen dus het zag er allemaal rooskleurig uitquote:Op maandag 8 juni 2026 08:20 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Hij heeft het duidelijk niet onder controle
Daarom als Westerse democratieën ook stoppen met terrorisme sponseren door ze rijk te kopen.quote:Op maandag 8 juni 2026 08:23 schreef AFA2022 het volgende:
Het is nu wachten tot Iran de opdracht geeft om de Bab al Mandab Strait af te laten sluiten. Trump is alvast een bookmaker aan het zoeken om een bet te plaatsen lol.
Niets nieuws dus, er zal een goede reden zijn waarom ze de volledige internationale scheepvaart niet terroriseren.quote:Op maandag 8 juni 2026 08:57 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Houthi's kondigen verbod op Israëlische scheepvaart aan in Rode Zee
De Houthi's in Jemen hebben een verbod op Israëlische scheepvaart aangekondigd in de Rode Zee. Dat is volgens de rebellengroep, die banden heeft met Iran, een reactie op de Israëlische aanvallen op Iran en Libanon. De Houthi's zeggen "escalatie met escalatie" te zullen beantwoorden. Sinds 2023 vallen de Houthi's al actief schepen aan in de Rode Zee die banden hebben met Israël.
nu.nl
Als de hoethi's de Israëlische scheepvaart plat kunnen leggen, hadden ze dar waarschijnlijk al veel eerder gedaan.quote:Op maandag 8 juni 2026 08:57 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Houthi's kondigen verbod op Israëlische scheepvaart aan in Rode Zee
De Houthi's in Jemen hebben een verbod op Israëlische scheepvaart aangekondigd in de Rode Zee. Dat is volgens de rebellengroep, die banden heeft met Iran, een reactie op de Israëlische aanvallen op Iran en Libanon. De Houthi's zeggen "escalatie met escalatie" te zullen beantwoorden. Sinds 2023 vallen de Houthi's al actief schepen aan in de Rode Zee die banden hebben met Israël.
nu.nl
Geen idee, maar al in al natuurlijk weer de escalatie ladder omhoog ipv naar beneden.quote:Op maandag 8 juni 2026 09:05 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Als de hoethi's de Israëlische scheepvaart plat kunnen leggen, hadden ze dar waarschijnlijk al veel eerder gedaan.
Das helemaal waarquote:Op maandag 8 juni 2026 09:06 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Geen idee, maar al in al natuurlijk weer de escalatie ladder omhoog ipv naar beneden.
Netanyahu zal voorlopig niets groots mogen ondernemen tot na het WK2026 en de Amerika 250 jaar viering op 4 juli.quote:Op maandag 8 juni 2026 09:01 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
The military is preparing for a “large-scale mobilisation of reserves” and is expected to mobilise a number of reserve battalions, according to Israeli Army Radio reporter Doron Kadosh.
In a post on Telegram, Kadosh added that the military will reinforce forces at the borders, particularly at the occupied West Bank-Jordan border. He added that the Israeli Home Front Command has also begun a large-scale mobilisation of reserves this morning.
En de midterms dan?quote:Op maandag 8 juni 2026 09:08 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Netanyahu zal voorlopig niets groots mogen ondernemen tot na het WK2026 en de Amerika 250 jaar viering op 4 juli.
Wij kennen teveel waarde toe hieraan in Europa, wezenlijk zal er zelfs weinig veranderen met een blauw congres, Trump heeft nu al overal schijt aan, ik denk dat de chaos en het gebrul alleen nog maar erger zullen worden.quote:Op maandag 8 juni 2026 09:11 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
En de midterms dan?
Maar zou hij zich daar echt iets van aantrekken?
Israël: circa 22.000 km²quote:Op maandag 8 juni 2026 09:29 schreef Joopklepzeiker het volgende:
Ik denk al jaren dat het makkelijker is om binnen korte termijn Alpha Centauri te bereiken dan in dezelfde tijd vrede in het Midden Oosten te stichten.
De Israeliers worden ook uitgekotst door de Arabieren, omdat ze continue hun buurlanden 'preventief' aanvallen. Moeten we die ook maar een lapje grond ergens anders gevenquote:Op maandag 8 juni 2026 09:37 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Israël: circa 22.000 km²
Arabische wereld: circa 12.000.000 km²
Als de Arabieren nu eens wat aardiger zouden zijn tegen de Palestijnen en wat minder op ze zouden kotsen en ze een lapje grond ergens geven.
Als het niet voor het MO was geweest, was de mensheid al lang al onderweg geweestquote:Op maandag 8 juni 2026 09:29 schreef Joopklepzeiker het volgende:
Ik denk al jaren dat het makkelijker is om binnen korte termijn Alpha Centauri te bereiken dan in dezelfde tijd vrede in het Midden Oosten te stichten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |