https://m.youtube.com/shorts/9DaWUiyjHDgquote:Op maandag 1 juni 2026 23:29 schreef chufi het volgende:
Ik vroeg me al af waarom ik overal films langs zie komen met haar
[ afbeelding ]
Die is wel logisch toch?quote:Op maandag 1 juni 2026 23:29 schreef chufi het volgende:
Ik vroeg me al af waarom ik overal films langs zie komen met haar
[ afbeelding ]
Daar is een gruwelijke remake van gemaakt incl. disco beat. Is nog een hit ook.quote:
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op maandag 1 juni 2026 23:36 schreef Soury het volgende:
[..]
Daar is een gruwelijke remake van gemaakt incl. disco beat. Is nog een hit ook.
Nee die is het niet. Ik hoor het vaak op de radio, weet niet van wie. Dit klink wel lekker eigenlijkquote:
Deze ?quote:Op maandag 1 juni 2026 23:41 schreef Soury het volgende:
[..]
Nee die is het niet. Ik hoor het vaak op de radio, weet niet van wie. Dit klink wel lekker eigenlijk
Die staat er alquote:
Ja zelfde artiest/groep? Maar de remixquote:
Andere uitvoering.quote:
quote:
Ging bij ons volgens een lijstje. Kom uit een gezin van 7 kinderen waarvan ik de jongste was dus de oudsten gingen het huis uit toen ik vrij jong was (tussen mij en mijn oudste zus zit 16 jaar)quote:Op maandag 1 juni 2026 22:35 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Toen de Aldi net bestond gingen we er op vrijdag heen en mochten in de karren gooien wat we wilden. Gezin met 6 kinderen.
Scharrelen?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 07:56 schreef ChocoFan het volgende:
Jeej, pullup heeft weer vogels geplaatst.![]()
Ik had het trouwens maar 2 dagen gedaan.![]()
Kunnen we nu weer rustig rondscharrelen.![]()
[ afbeelding ]
Oehquote:
Goedemorgen , ik was met 16 ook het huis uit. Maar soort van Boemerang kindje, kwam altijd weer terug.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 08:13 schreef Goitske het volgende:
Goedemorgen
[..]
Ging bij ons volgens een lijstje. Kom uit een gezin van 7 kinderen waarvan ik de jongste was dus de oudsten gingen het huis uit toen ik vrij jong was (tussen mij en mijn oudste zus zit 16 jaar)
Jong hoor. Gelukkig kon je nog wel terug af en toe.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 08:18 schreef FreshFruit het volgende:
[..]
Goedemorgen , ik was met 16 ook het huis uit. Maar soort van Boemerang kindje, kwam altijd weer terug.
Ik gedraag me altijdquote:Op dinsdag 2 juni 2026 08:20 schreef ChocoFan het volgende:
[..]
Jij woont toch samen, dus gedraag je.
En soms ontdraag ik wat.quote:
Wat een baas is ditquote:
Dat is balen RedShoe. Kun je het niet ergens anders krijgen?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 09:49 schreef RedShoe het volgende:
Medicatie niet op voorraad![]()
Gaat weer lekker.
Er wordt nu een ander merk besteld. Dus zal vast wel goed komen.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 10:05 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Dat is balen RedShoe. Kun je het niet ergens anders krijgen?
quote:
Lekkerquote:
Eindelijk.quote:
quote:
voor de regen of voor Arsenal?quote:Op dinsdag 2 juni 2026 12:45 schreef engine het volgende:
[..]nog niet eens
![]()
5 uur voor staan wachten
Arsenalquote:
Ja de nivo's mogen wel even aangevuld worden met wat meer waterquote:Op dinsdag 2 juni 2026 13:55 schreef engine het volgende:
[..]
Arsenal![]()
Geen idee hoelang het regende. Hopelijk komt er nog wat
geen zorgen jongens ik hoor van me werk drinkwater niveau nog meer dan oke. (ondanks dat nieuws soms drama probeert te maken)quote:Op dinsdag 2 juni 2026 13:58 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja de nivo's mogen wel even aangevuld worden met wat meer water
Ik heb het nog nergens iets gelezen over een drinkwatertekort in Nederlandquote:Op dinsdag 2 juni 2026 14:08 schreef kree het volgende:
[..]
geen zorgen jongens ik hoor van me werk drinkwater niveau nog meer dan oke. (ondanks dat nieuws soms drama probeert te maken)
komt nog. geloof me.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 14:29 schreef RedShoe het volgende:
[..]
Ik heb het nog nergens iets gelezen over een drinkwatertekort in Nederland![]()
Is ook totaal nog niet aan de orde.
hoewel waar en in meer jaren prognose idd komt er te kort. dit is niet zo zeer trouwens omdat drinkwater bedrijven niet meer kunnen produceren. ,maar allerlei regels houden het tegen omdat natuur gebied is waar iig hier we water winnen.quote:Op dinsdag 2 juni 2026 14:31 schreef RedShoe het volgende:
Bestaande bronnen voor drinkwater zijn na 2030 mogelijk niet voldoende om aan de stijgende vraag te voldoen. Daarom is het belangrijk in te zetten op besparing en op nieuwe bronnen voor drinkwater. Om onnodige zuivering te voorkomen is het belangrijk om alle waterbronnen voor drinkwater zo schoon mogelijk te houden. Dit blijkt uit RIVM-onderzoek naar de ontwikkelingen die invloed hebben op de drinkwatervoorziening van de toekomst.
https://www.rivm.nl/nieuw(...)k-van-nieuwe-bronnen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Do what you love, love what you do!
Het kan niet veel lager zijn dan het nivo van ONZquote:Op dinsdag 2 juni 2026 14:51 schreef chufi het volgende:
Het ging me eigenlijk meer om het nivo hier onder bij mij in de gracht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |