Edithquote:Op zondag 7 juni 2026 17:20 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Da’s apart! Hoe heette die vrouw van Wilfred, weet je dat? Die Knabbel en Babbel.
Edith en Wilfred vond ik schattig. Hadden er eigenlijk er ook uitgeknikkerd moeten worden. Net als Bianca en Sylvio... geen geld, geen voortgang, niks af... etc...quote:
Touché, mee eensquote:Op zondag 7 juni 2026 17:35 schreef pmponer het volgende:
Wilfred en Edith zijn volgens mij hele lieve mensen, die echt wel wat in hun mars hebben.
Dat is met die andere figuren een stuk minder.
Maar die regel is er toch niet echt? De meeste koppels komen in de - uit om het zo maar te zeggen.quote:Op zondag 7 juni 2026 17:36 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Touché, mee eens
Alleen dat "Geen geld = Weg"-regel had hen ook de kop kunnen kosten dat jaar (net zoals de zusjes en Faisel & Chris)
Ze benoemden het wel zo streng halverwegequote:Op zondag 7 juni 2026 17:56 schreef pmponer het volgende:
[..]
Maar die regel is er toch niet echt? De meeste koppels komen in de - uit om het zo maar te zeggen.
quote:Op zondag 7 juni 2026 19:04 schreef pmponer het volgende:
Kijk het bloemencorso had al 80 procent van het budget erdoor gejaagd voor de 1e oplevering. Ik denk dat daarom "men" over de budgetten is begonnen.
Voor de gezelligheid.quote:Op zondag 7 juni 2026 11:29 schreef Boca_Raton het volgende:
Die finale, dat wordt wat. Ik hóóp op Menno en Mono als winnaars. Kim en Wim mogen ook. Maar niet Steffi en Man. Waarom Marloes en Patrick er zullen zijn, wie snapt dat??
Zeer zeker die appartementen met al die trappen.quote:Op zondag 7 juni 2026 13:33 schreef PeterKelder het volgende:
[..]
Dit seizoen zaten ze er ook wel meer op heb ik het idee dan vorige seizoenen, zeker dat eerste revival-seizoen in Amsterdam liep er maar eenmaal per week een aannemer voor 5 minuten binnen en hadden de koppels volgens mij ook veel meer vrijheid in hoe ze het wilden indelen. Nu is het gewoon de plannen uitvoeren zoals die op de tekening staan en de enige persoonlijke touch zit 'm in de afwerking en styling. Maar alsnog: bijna 5 ton voor zulke appartementen is gekkenwerk.
Toch geen Alzheimer hoop ik?quote:Op zondag 7 juni 2026 17:18 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Van vorig jaar en het jaar ervoor weet ik alle namen... bij dit seizoen haal ik nog meerdere mensen door elkaar![]()
terwijl dat recente kennis is
Eng wijf vond ik dat met haar slome gepraat.quote:Op zondag 7 juni 2026 17:10 schreef Boca_Raton het volgende:
[..]
Dat was me toch een figuur! Dat je die naam nog weet!
daar zou "Zwaar leven" van Brigitte Kaandorp goed passenquote:Op maandag 8 juni 2026 08:46 schreef Chea49 het volgende:
[..]
Eng wijf vond ik dat met haar slome gepraat.
quote:Op maandag 8 juni 2026 20:03 schreef Croosblokker het volgende:
Toch heb je koppels, zoals Sonja en Hendrik nodig om het programma naar een hoger niveau te tillen.
Druipt het scherm af.quote:Op maandag 8 juni 2026 20:51 schreef V. het volgende:
Die zelflikkerij van Christus-te-paard en fixed-face-Maria
Er zijn er twee met zo'n fixed face. Geen enkel emotie plooitje gezien, soort van Nocolas Cagequote:Op maandag 8 juni 2026 20:51 schreef V. het volgende:
Die zelflikkerij van Christus-te-paard en fixed-face-Maria
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |