Alle vorige deelnemers staan hier https://www.tvgids.nl/nie(...)s-van-de-bondgenotenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Haaien: Albert, Demi, Floris, Senna
Vossen: Brijan, Maurice, Serena, Rocky
Gieren: Bruce, Annet, Jason, Jesse
Slangen: El Che, Moraima, Rami, Sylvia
De bondjes van cyclus 11
[ afbeelding ]
Vossen: Jason, Diederik, Britt, Annet
Slangen: Albert, Floris, Chi, Brijan
Gieren: Celine, Serena, Maurice, Rocky
Haaien: Senna, Demi, Johan, Bruce
Overzicht van alle deelnemers die de loods verlaten hebben
De nieuwe bondgenoten van cyclus 10:
[ afbeelding ]
Cap van 5thencounter.
Gieren: Sam, Floris, Britt, Bo
Haaien: Albert, Fatima, Bruce, Chi
Slangen: Beau, Rowena, Max, Serena
Vossen: Robert, Celine, Jason, Diederik
Met dank aan KinKiJan
[ afbeelding ]
Vossen: Bo, Chelsea, Rick, Robert
Gieren: Erik, Serena, Max, Wendy
Haaien: Beau, Sam, Diederik, Rowena
Slangen: Bruce, Fatima, Bradley, Rob
Winnaar van deze ronde was Rick
De Gieren hebben verloren en Erik is naar huis gestemd
Uitzichzelf vertrokken zijn Bo en Wendy
Thnx KinKiJan
[ afbeelding ]Cap van Spapaars
Maand 6
Haaien: Nick, Sam, Beau, Lodewijk
Vossen: Robert, Eduardo, Rick, John
Slangen: Chelsea, Davey, Kaine, Bo
Gieren: Mary, Serena, Gerrit, Denise
Vorige bondgenoten (Maand 5)]
Slangen: Beau, Bo, Lodewijk, Erik
Vossen: Kim, Eduardo, Robert, Melanie
Gieren: Serena, Sam, Nick, Mary
Haaien: Danielle, Davey, Kaine, Wesley
Vertrokken:
Danielle vertrok met gezondheidsklachten
Erik won van Lodewijk in de finale
Wesley werd door zijn bondje weggestemd (was anders zelf gegaan)
Melanie en Kim vertrokken na deze cyclus vrijwillig
[ afbeelding ]
Gieren: Nick, Kaine, Rick, Wendy
Haaien: Denise, Bo, Chelsea, Serena
Slangen: Beau, Sam, Lodewijk, Rowena
Vossen: Eduardo, Robert, Gerrit, Erik
Met dank aan Spapaars
[ afbeelding ]
Vossen: Robert, Chelsea, Max, Rowena
Haaien: Beau, Sam, Diederik, Floris
Slangen: Bruce, Fatima, Jason, Serena
Gieren: Beau/Bo, Bradley, Chi, Rob
Er bestaan geen andere mensen op planeet Roxy...quote:Op donderdag 28 mei 2026 19:44 schreef greysbones het volgende:
Gore mensen
Roxy heeft zelf ook dingen beslist die ten nadele waren van anderen
Maar als zij het doet is het prima
Maar anders om ..
Hypocriete doos
Prima keusquote:
Vriendjes politiek dusquote:Op donderdag 28 mei 2026 19:46 schreef LionHeart het volgende:
[..]
Omdat Casper nog iets te goed had van Ricky. En Nyssa dus niks in te brengen had.
Hij die zelf helemaal niets presteert.quote:Op donderdag 28 mei 2026 19:45 schreef greysbones het volgende:
[..]
Prima keus
Niet aan hen om te zeggen dat Casper er zelf helemaal klaar mee was
Eenquote:Op donderdag 28 mei 2026 19:47 schreef LionHeart het volgende:
Roxy moet ook snel een toneelhaakje krijgen
Het zijn lafaards. Ze durven hun keuze niet volledig te ownen.quote:Op donderdag 28 mei 2026 19:45 schreef greysbones het volgende:
[..]
Prima keus
Niet aan hen om te zeggen dat Casper er zelf helemaal klaar mee was
Dus jij wil dat ze Casper voor de bus gooien ?quote:Op donderdag 28 mei 2026 19:48 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Het zijn lafaards. Ze durven hun keuze niet volledig te ownen.
Ik zie twee lulletjes rozenwater. Niet meer, niet minder.quote:Op donderdag 28 mei 2026 19:49 schreef greysbones het volgende:
[..]
Dus jij wil dat ze Casper voor de bus gooien ?
Dat is geen antwoord op de vraagquote:Op donderdag 28 mei 2026 19:52 schreef Cirilico het volgende:
[..]
Ik zie twee lulletjes rozenwater. Niet meer, niet minder.
Zweefzuigen weer wat nieuwsquote:Op donderdag 28 mei 2026 19:52 schreef 5thencounter het volgende:
Zeef wil Therapeutisch Opruimen.. dat helpt enzo
Duo tietquote:Op donderdag 28 mei 2026 19:52 schreef KinKiJan het volgende:
Chess weer met de tieten vooruit achter Roxy aan
Ze kan toch sws foetsie. Vraag me af of je je borg terugkrijgt bij een rode kaartquote:Op donderdag 28 mei 2026 19:51 schreef Fritsie1960 het volgende:
Ik denk dat Roxy aan het solliciteren naaromdat ze weet dat haar vriendje
eind van deze cyclus naar huis moet/gaat en ze met het mee kan
Het val wel op dat Zeef gelijk zijn rol als therapeut oppaktquote:
pijp roken in de kussenkist buitenquote:Op donderdag 28 mei 2026 19:58 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Het val wel op dat Zeef gelijk zijn rol als therapeut oppaktDe haaien gaan nog een leuke pijp roken met luie Caspertje ... te beginnen met de vooraad opvreten
Snap haar probleem ook niet, eerst de hele tijd meezeiken over Sayf, wordt ie uit het bondje gehaald is het ook niet goed. Kind lijkt wel jaloers dat de aandacht van haar zusje naar Ricky gaat.quote:Op donderdag 28 mei 2026 19:58 schreef KapiteinChris het volgende:
Wat wil Joslyn nou dat Nyssa had gedaan? Haar gewisseld met een Salar ofzo? Het lijkt mij nou dat als je nu word gewisseld je sowieso kunt fluiten naar een finale vanuit het bondje, of in elk geval veel minder kans dan met het bondje waar je in begint en vanuit de loods moet je ook maar geluk mee hebben, misschien dat ze door de wissel nou juist niet gaan kiezen en voorheen wel.
Op dit moment in het spel wil je gewoon geen gelazer, ik vind het een prima ruil.quote:Op donderdag 28 mei 2026 19:58 schreef KapiteinChris het volgende:
Wat wil Joslyn nou dat Nyssa had gedaan? Haar gewisseld met een Salar ofzo? Het lijkt mij nou dat als je nu word gewisseld je sowieso kunt fluiten naar een finale vanuit het bondje, of in elk geval veel minder kans dan met het bondje waar je in begint en vanuit de loods moet je ook maar geluk mee hebben, misschien dat ze door de wissel nou juist niet gaan kiezen en voorheen wel.
Volgens mij heeft hij een beetje z'n aura tegen zich of zo, maar hij deed echt veel qua corvee in zn vorige bondjes. En hij doet nu wel zuinig, in tegenstelling tot de lintwormen RoRo.quote:Op donderdag 28 mei 2026 19:58 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Het val wel op dat Zeef gelijk zijn rol als therapeut oppaktDe haaien gaan nog een leuke pijp roken met luie Caspertje ... te beginnen met de vooraad opvreten
Das de batsbak, pijpen doen ze elders maarquote:Op donderdag 28 mei 2026 20:00 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
pijp roken in de kussenkist buiten
Volgens Fadi niet.quote:Op donderdag 28 mei 2026 19:53 schreef LionHeart het volgende:
[..]
Ze kan toch sws foetsie. Vraag me af of je je borg terugkrijgt bij een rode kaart
Roxy smelt en gooit haar tetten in de strijdquote:
Eens.quote:Op donderdag 28 mei 2026 20:09 schreef Cirilico het volgende:
Rikkie is fokking bazig. Elke keer bepalen wat Nyssa wel of niet mag zeggen en doen. En niet op zo'n vriendelijke toon ook. Red flags.
Zoals nu jaquote:Op donderdag 28 mei 2026 20:09 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Ricky vind ik soms wel een beetje teveel, ook hoe hij tegen Nyssa praat.
....ze bood haar excuus wel aan naar jou, maar niehiet naar mijhij boehoehoequote:Op donderdag 28 mei 2026 20:09 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Ricky vind ik soms wel een beetje teveel, ook hoe hij tegen Nyssa praat.
Ja, ligt het dan aan Ricky? Aan Nyssa? Of toch gewoon aan Joshlyn?quote:Op donderdag 28 mei 2026 20:10 schreef 5thencounter het volgende:
Jup, Zodra er er een jongen bijkomt gaat het weer zo Aldus jaloerse Jocy
Gelijk zo fel erop, hij is wel heel bepalend in dat soort dingen.quote:Op donderdag 28 mei 2026 20:11 schreef Fritsie1960 het volgende:
[..]
....ze bood haar excuus wel aan naar jou, maar niehiet naar mijhij boehoehoe
Misschien ziet zuslief een patroon, dat geloof ik wel.quote:Op donderdag 28 mei 2026 20:11 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ja, ligt het dan aan Ricky? Aan Nyssa? Of toch gewoon aan Joshlyn?
Never nooit tussen een tweeling gaan zitten, dat win je niet. Uiteindelijk kiezen ze voor elkaar.quote:Op donderdag 28 mei 2026 20:09 schreef Borrelnootje00 het volgende:
Ricky vind ik soms wel een beetje teveel, ook hoe hij tegen Nyssa praat.
Ik ook, het is logisch dat er dan elke keer minder aandacht is voor het zusje.....quote:Op donderdag 28 mei 2026 20:12 schreef Borrelnootje00 het volgende:
[..]
Misschien ziet zuslief een patroon, dat geloof ik wel.
Ze hebben alletwee een egootje van nix toegeven, dan krijg je dat vanzelf , maar een Ton delen met een jochie die je pas een paar weken kent klopt natuurlijk ook voor geen meterquote:Op donderdag 28 mei 2026 20:11 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ja, ligt het dan aan Ricky? Aan Nyssa? Of toch gewoon aan Joshlyn?
Zussen kunnen hard zijn tegen elkaar zuseigenquote:Op donderdag 28 mei 2026 20:14 schreef KinKiJan het volgende:
[..]
Ik ook, het is logisch dat er dan elke keer minder aandacht is voor het zusje.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |